PDA

View Full Version : Целуваме се,но той си има приятелка?! .. ;хх



Fansbg
11-20-2012, 15:11
Здравейте. При мене нещата са малко по - сложни..Запознах се с едно момче ,но той си има гадже.Започнахме да си чатиме,ала-бала и ме покани да излезнем (: това беше първата ни среща ,а ние се познавахме само от около 5-6 дена.Мина супер - целувки прегръдки,забавлявахме се.Въпросът е че той си има гадже,а това е лошо. Понякога имам чувството че си играе с мен,но не знам,тъй като всеки ден ми пише,пита ме какви ли не въпроси м/у нас ( харесваш ли ме достатъчно - важно е за мен ; айде да излезнем ; какви са ти точните чувства ; айде да ходиме заедно на даскало и т.н. ). Супер свестното момче е .. не е някой ,който използва момичета само за да ги вкара в леглото -.- .. Казвал ми е ,че ме харесва ,но в същото време продължава да излиза с мацката с която е! Посъветвах се с някои приятели - те ми казаха,че евентуално е объркан и не знае какво точно да прави все още и обмисля нещата. Ще му дам време ,но се чудя докъто той обмисля какво да прави - как да се държа с него? Да се целуваме отново ,или пък за момента да сме в приятелски отношения докъто не реши ? Не знам .. помагайте с каквото можете. И се извинявам ако е имало правописни грешки..

TROLLDADLOLCAKE
11-20-2012, 15:18
Не те използва , а инъче в същото време си е с неговата , хах това е забавно ?! Говори с него и му дай ултиматум да избира между теб и нея , в противен случай ще ви върти и двете докато не му омръзне или една от вас не се откаже !

xoxi
11-20-2012, 15:19
Супер свестното момче е ..

Казвал ми е ,че ме харесва ,но в същото време продължава да излиза с мацката с която е!

Това, че лъже момичето, с което е, докато в същото време излиза и се натиска с друго, играейки си с него, го прави супер свестен. Съгласна съм.
Постави се на мястото на приятелката му, преди да те е поставил той.
Ако искаш да си с него, не се впускай с мисълта, че ти ще си специалното изключение (почти сигурно е, че няма да си) и той ще ти е верен. Щом изневерява на една, нищо не му пречи да изневери и на следващата.

MarkKnight
11-20-2012, 15:24
аз по-свестно момче от него не съм виждал

Fansbg
11-20-2012, 15:25
Ам.. като цяло още 10 дена няма от както се познаваме и ще ми е тъпо да му кажа да избира ,малко егоистично е според мен. И все пак да наясно съм ,че ако тръгне с мене по всяко време може да започне да се забива с някоя ,но да това е риск който мисля да поема ако ме хареса достатъчно :) просто той е различен,много различен !

Fansbg
11-20-2012, 15:28
аз по-свестно момче от него не съм виждал

хах ;д.. имам предвид ,че не е някое курварче (: и всички които го познават казват че е добър. Ето ходи с момичето со,но не я е оставил ,нали така? Вярно ,че се забива и с мен ,но това беше веднъж ,след което ми каза ,че иска да сме приятели ,но после като ме види ..все едно не го е казвал и сме си пак в флиртовете

Violenza
11-20-2012, 15:29
Супер свестното момче е .. не е някой ,който използва момичета само за да ги вкара в леглото
Хахахахх от най-свестните е, определено! :D
Щом те устройва да си резерва, виждай си се с него и се надявай приятелката му да е кротка.

xoxi
11-20-2012, 15:29
А ти явно си малка и все още по детски наивна.
Много ще си патиш от това твърдоглавие.
След като вече си решила какво ще правиш, защо пусна тази тема?

TROLLDADLOLCAKE
11-20-2012, 15:41
Ам.. като цяло още 10 дена няма от както се познаваме и ще ми е тъпо да му кажа да избира ,малко егоистично е според мен. !

Ами тогава , стой и бъди втората. Той ще продължава да лъже неговата и да излиза с теб , а ти ще продължаваш да го гледаш как е с нея.Единствената ти алтернатива в такъв случай е да се молиш да се скарат и разделят!

MarkKnight
11-20-2012, 15:42
вече може да разбереш какво му беше на Бербо на резервната пейка в Манчестър

Fansbg
11-20-2012, 15:52
вече може да разбереш какво му беше на Бербо на резервната пейка в Манчестър

хах ;д т'ва ме разсмя .. да така е - сигурно сте прави (: благодаря на всички все пак ..

mimi_we
11-20-2012, 16:24
Мда както вече казаха ти си прецени дали те устройва да си на 2ро място..или пък може да килнеш мацката ии нямаш проблем..

xXxPETYAxXx
11-20-2012, 16:37
Според мен - по-добре малко се отдръпни...в смисъл дръж се само приятелски с него за сега. Иначе, ако види, че приемаш да си с него, независимо, че знаеш, че има и друга, то тогава няма как да гледа на теб като на нещо по-сериозно от някоя забивка на 2-ро място! За какво да е само с една, като може да ви върти и двете?! Така че, дистанцирай се малко.

marilyn
11-20-2012, 16:52
хах ;д.. имам предвид ,че не е някое курварче (: и всички които го познават казват че е добър.

То да си курвар, не значи, че си лош човек.
Мъничка си още, наивна си.. някога все ще ти мине. Не се занимавай с тоя.

ShtrudeL
11-20-2012, 17:04
Махай гооооо, махайййй..
бях в същото положение преди време и 'моя принц' се оказа ебати страхливия идиот. Голяма работа, че имаше сини очи. ФУ

anonymous708973
11-20-2012, 17:09
Щом изневерява на една, нищо не му пречи да изневери и на следващата.

Абсолютно не е вярно.

Авторке, излизайте, прави си кефа, но се пази от нещо по-сериозно.

Niakoitam
11-20-2012, 17:35
Щом изневерява на една, нищо не му пречи да изневери и на следващата.


Абсолютно не е вярно.


Абсолютно пък е вярно :)

Авторке бъди втора цигулка щом толкова ти харесва.Пожелавам ви гаджето му да разбере и да е някоя,която си има самоуважение и да му бие шута, пък не се притеснявай нищо чудно и с теб един ден да постъпи по същият начин, ако не му писнеш и много по рано.Но пък все пак си само на 14 :)

Fansbg
11-20-2012, 17:42
Абсолютно пък е вярно :)

Авторке бъди втора цигулка щом толкова ти харесва.Пожелавам ви гаджето му да разбере и да е някоя,която си има самоуважение и да му бие шута, пък не се притеснявай нищо чудно и с теб един ден да постъпи по същият начин, ако не му писнеш и много по рано.Но пък все пак си само на 14 :)

не разбирам какъв ти е проблема .. просто питах за мнения ии да вече съм наясно как ще постъпя (:

anonymous708973
11-20-2012, 17:44
Абсолютно пък е вярно :)

Не ми се влизат пак в епични спорове без смисъл с теб.
Само ще кажа, че и да не си изневерял, това не ти пречи да изневериш.
Но нека бъде твоята... в тоя случай обаче, аз съм изключение от правилото.

Sh@d0w
11-20-2012, 17:51
Темата се заключва по желание на авторката.