PDA

View Full Version : Имам проблеми.. Помогнете ми, моля ви !



butterflyyy.
11-20-2012, 18:06
Здравейте! Имам няколко проблема, който искам да разреша и може би съветите ви ще ми помогнат. Значи от доста време (малко преди началото на годината) съм в голяма депресия и това ми пречи.. Нямам сили за нищо и съучениците ми ме възприемат като "слаба" и "самотна". Може да си ме набият, без да се усетя :D Има няколко момичета дето ме тормозят и третират. Искам да се оправя. Не искам да съм толкова тъжна. Моля ви дайте ми съвети. Чувствам се ужасно!

butterflyyy.
11-20-2012, 18:09
А също и не се чувствам добре в кожата си.. чувствам се все едно съм друг човек.. Изморена съм от всичко и говоря супер бавно, нямам сили за нищо и съучиниците ме мислят за "смотана" и имам малко проблеми с говора, което довършва всичко..

antineutral
11-20-2012, 18:28
Възприемат те като слаба, защото това виждат и това показваш пред тях. Всеки човек има слабости, но не всеки умее да ги крие, а още по-малко са хората, които умеят да ги използват като плюс. Колкото до жизнените сили - хубаво е да се консултираш с лекар и да се храниш и движиш добре, защото причината за умората може да е физиологична. А най-вероятно и често е въпрос на стрес, което също е поправимо :)

butterflyyy.
11-20-2012, 18:36
Ами тогава ако може да ми кажеш как да ги прикрия. Писна ми да бъда третирана и всеки да ме мисли за нещо по-малко от тях.

scrooper
11-20-2012, 18:49
Можеш ли да си спомниш дали не те харесват заради слабостта ти, или тя се е появила в следствие на проблемите ти?
Винаги ли си била така?
Вземи си някоя боза за четене от мотивационните бестселъри. Може да ти вдигне настроението, а на тебе това ти трябва :)
Горе главата!