PDA

View Full Version : Разликата в отношението ? :)



Ice cream
11-20-2012, 19:53
Имам нужда от съвет :) Харесвам едно момче ... това момче се държеше много добре с мен в началото на годината ... не че сега не се държи ,но тогава имаше по-специално отношение ... много сме близки и точно затова не мога да разбера едно нещо ... дали той ме има като за сестра или ме харесва като нещо повече от приятелка ? Момчета ако можете да покажете разликите в двете отношения ще съм адски благодарна ... и защо ако харесвате дадено момиче понякога се отдръпвате от нея ?? Благодаря предварително <33

Blab
11-20-2012, 19:56
и защо ако харесвате дадено момиче понякога се отдръпвате от нея ??

сладур!)

jghgh
11-20-2012, 20:08
ако мъж те обича -> инициативност

Blab
11-20-2012, 20:10
ако мъж те обича -> инициативност
ъ, не.
обясни го това.
според мен е точно обратното, т.е. както го е усетила девойката по-горе - първо е стряскането, после премислянето и т.н.
//ако я иска, вече е друго, да, в случая се хващам за думите;

TROLLDADLOLCAKE
11-20-2012, 20:21
Най - добре помоли най - добрия му приятел (ако има такъв) да го попита и да ти каже , без да казва че ти питаш ! Така ще си най - сигурна !

jghgh
11-20-2012, 20:41
в интерес на истината не бях прочела темата : ( просто си боботя в мои контекстове

ivcheto0o
11-20-2012, 20:47
Може би и той е харесвал,но май вече си си изпуснала шанса.

umri
11-20-2012, 21:47
Имам нужда от съвет :) Харесвам едно момче ... това момче се държеше много добре с мен в началото на годината ... не че сега не се държи ,но тогава имаше по-специално отношение ... много сме близки и точно затова не мога да разбера едно нещо ... дали той ме има като за сестра или ме харесва като нещо повече от приятелка ? Момчета ако можете да покажете разликите в двете отношения ще съм адски благодарна ... и защо ако харесвате дадено момиче понякога се отдръпвате от нея ?? Благодаря предварително <33

Тва със сестрата е рядкост при момчетата..

anonymous708973
11-20-2012, 21:52
Имам нужда от съвет :) Харесвам едно момче ... това момче се държеше много добре с мен в началото на годината ... не че сега не се държи ,но тогава имаше по-специално отношение ... много сме близки и точно затова не мога да разбера едно нещо ... дали той ме има като за сестра или ме харесва като нещо повече от приятелка ? Момчета ако можете да покажете разликите в двете отношения ще съм адски благодарна ... и защо ако харесвате дадено момиче понякога се отдръпвате от нея ?? Благодаря предварително <33

Без да съм момче ти казвам да не изключваш възможността за смесица между двете.

Ice cream
11-21-2012, 07:38
Не мога да питам най-добрия му приятел ,защото това съм аз ;д говорили сме си и ми е казвал ,че не харесва никой ... все пак ако съм аз няма как да ми каже на мен ...
и как мога да си изпусна шанса само не ми е ясно ?

Ice cream
11-21-2012, 07:39
ъм ... може ли малко по подробно да ми го обясниш ,че това със стряскането не го схванах много ;д

ivcheto0o
11-21-2012, 08:13
Ти сама каза,че в началото на годината се е държал по-различно,но от тогава е минало време,не сте действали навреме така да се каже.Може вече да има друго момиче.