PDA

View Full Version : Харесвам я обаче ме е страх



deadshadow13
11-20-2012, 20:54
В моят клас е от 4 години сега сме 12 ти клас и отначало я харесвах.През годините чуствата отминаваха и пак се появяваха сега пак я харесвам и немога да си я избия от главата.Постоянно я гледам в училище говорим си.Но ме е страх от 2 неща:
Че съм и просто приятел и че ако стане нещо и после скъсаме няма да може да ме гледа.За последна година сме в един клас и колкото повече ходя на училище аз толкова повече я обиквам.НЕзнам какво да правя,защото не веднъж съм бил в ситуацията НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ИЗГУБЯ КАТО ПРИЯТЕЛ а изпитвам силни симпатии и искам да имам нещо с нея.Ако имате някакви съвети моля споделете.

GLaDOS
11-20-2012, 21:28
Чувал съм,че доста от двойките на бала ,които до преди това не са се харесвали ,след бала тръгват и се получават здрави връзки ... помисли над това.

TROLLDADLOLCAKE
11-20-2012, 21:59
Чувал съм,че доста от двойките на бала ,които до преди това не са се харесвали ,след бала тръгват и се получават здрави връзки ... помисли над това.
Да добавя , че след бала не знаеш кой на къде ще хване ! Някой ще заминат в чужбина , други в другия край на бг , трети ще останат ! По темата , ако наистина много я харесваш , трябва да и обясниш по - деликатно че имаш нещо към нея ! Преди това може да поговориш с някоя нейна приятелка кого харесва , към кого има симпатии и т.н , 100 % ще знае ! :) Успех !