PDA

View Full Version : Само ако знаех, какво се върти в главата ти...



krone
11-20-2012, 22:18
Само ако знаех, какво се върти в главата ти...Надявам се да прочетете тази тема, защото ще ми помогнете значително много.
Тази история става въпрос за момиче и момче, които са много добри приятели, докато на момичето най-добрата и приятелка и казва, че може би това въпросно момче я харесва. Аз (момичето) не исках да си призная, защото е нереално. Та той ми е най-добрият приятел. След това и аз си помислих, че действително може да се предполага, че и аз го харесвам. Почнах по често и по често да му пиша, да ходя да си говоря и да намеква разни неща. Докато един ден едно момиче не ми попита: " Харесваше го" ... Това означаваше само едно - личи си, издавам се... След това спрях да правя каквото и да е било нито му пишех, нито се закачах с него. И той ми писа и имаше действителен интерес към мен.. Тогава направих най-голямата ми грешка EVER!!! Попитах го дали иска да излезем утре вечер, след училище. Той отказа с претекст, че е на тренировки а у.... И не знам наистина какво да правя...

Само ако знаех, какво се върти в главата ти...

TROLLDADLOLCAKE
11-20-2012, 22:28
Пича просто е бил зает , не се драматизирай толкова.А и все пак и аз да бях на негово място , да спреш да ми пишеш , контактуваш с мен и т.н и аз щях да те резна от яд ! Най - добре му намекни че искаш да се видите , а той сам да ти каже , когато може , един вид "Аре като си айляк да се видим , искаш ли " ! Седни поговори с него , обясни му как стоят нещата и така .. Успех !

prosto_chovek
11-20-2012, 23:09
един е начинът, приятелко, да разбереш какво е в главата му. Кажи му какво чувстваш, говори с него. Това е най - доброто, което можеш да направиш.

rusoto_baby_f
11-20-2012, 23:46
не се вкарвай във филми, може наистина да е бил на тренировки..

GLaDOS
11-21-2012, 06:29
Предполага се че най-добрите приятели не си правят курвенски номера.Бил е зает.Разигравка е когато няколко пъти умишлено се измъква с глупави причини.
В последно време доста се увеличиха случаите на връзка между най-добри приятели...щом имаш някакви чувства и са споделени,бъди постоянна,не се води по хората,какво като си личи че го харесваш?
Има два изхода от ситуацията:
Не правите нищо и си запазвате "приятелството" или си изяснявате всичко и започвате стабилна връзка.

Azoria
11-21-2012, 09:52
"Най-голямата грешка EVER " да поканиш най-добрия си приятел да излезете? :shock: wtf :X

Покани го пак, не виждам какво лошо има, ти си мислиш, че се издаваш, правейки най-типичното нещо за приятелите. Няма как да разбереш дали наистина има нещо към теб, ако не общувате.

PimKie
11-21-2012, 10:56
Трябвало е, когато ти е отказал, просто да прехвърлиш топката в неговите ръце и да му кажеш да ти се обади, когато се освободи и има време. Така наистина ще разбереш, дали иска да се видите :)

magita
11-21-2012, 12:00
аз не разбрах с т'ва момче дали сте най-добри приятели или приятелката ти и момчето са приятели?

CoNviCt
11-21-2012, 13:37
"Докато един ден едно момиче не ми попита: Харесваше го ..."

Интересен въпрос.

mirorforse
11-21-2012, 18:24
Тогава направих най-голямата ми грешка EVER!!! Попитах го дали иска да излезем утре вечер, след училище. Той отказа с претекст, че е на тренировки а у
WTF!? Най-добри приятели и си направила най-голяма грешка, като си го поканила да излезете !? LOL O.o
Не се вкарвай във филми. Момчето е било заето ;)

TROLLDADLOLCAKE
11-22-2012, 00:59
Голяма драма , голямо нещо... (facepalm)

GermanGirl
11-29-2012, 03:15
Споко, бе душко, не се филмирай, а се успокой! Гадно е да те отрежат, но ти недей да се отчайващ чак толкова. Човека може да е бил зает. А ти просто седни и поговори с него. Без говорене няма да стане! Успех :)

Wednesday666
11-29-2012, 07:19
Тогава направих най-голямата ми грешка EVER!!! Попитах го дали иска да излезем утре вечер, след училище. Той отказа с претекст, че е на тренировки а у.... И не знам наистина какво да правя...

И защо мислиш, че е най-голямата грешка евър? Нужни ли са толкова много филми за нищо?
Отиваш, целуваш го и спираш да драматизираш, не е толкова сложно, колкото мислиш.

Niakoitam
11-29-2012, 08:32
Е, ти си го ошашавила момчето.Започнала си да му пишеш, да ходиш да си говориш с него, да му намекваш разни неща., а след това си спряла да правиш каквото и да било,нито да му пишеш нито да го закачаш.Това от неговата гледна точка би означавало много неща.Включително може и да си е помислил, че се опитваш да го въртиш на пръстта си.Може дори момичето дето те е питало дали го харесваш да му е споменало за ситуацията ( може да се е интересувала,защото той е искал да знае)и като си се отдръпнала да си му навяла мисли, че това те притеснява по някакъв начин. Не е изключено, когато си го поканила наистина да е имал тренировка,но пък може да е искал да види дали държиш на това излизане,да го е било срам да излезете само двамата или пък някаква друга причина,която изключва това, че не иска да излезе с теб.Но като цяло все още няма място за драми.
Това за целувката не е лоша идея,но пък трябва да си сигурна, че наистина те харесва за да не стане: "Ама то аз те възприемам само като много добра приятелка." Но пък все пак си застрахована до някаква степен,защото при момчетата това се случва доста по-рядко.