PDA

View Full Version : Piercing



brokeback
11-21-2012, 08:09
Извинявам се, че пускам 2 теми за 1 ден, но не беше удачно да попитам за това в другата тема. Та, Интересувам се от Студиа за пиърсинг в Русе. Аз знам за EOS и На тъмно. Ако някой може да ми предложе нещо друго. И преди да попитате защо ми е друго- ми да имам по-голям избор. :D

tori
11-21-2012, 08:50
Ми макар че съм от Русе, и аз знам за тях само май. :дд Ще потърся насам-натам, но не обещавам. Ако намеря нещо, ще си поправя поста.
Едит: Хибискус намерих. Еклипс тату, само че там няма нищо за пиърсинг. Най-добре е да се обадиш на човека и да питаш дали прави, макар че почти всички татуисти правят и пиърсинг. Тук (http://www.tattooruse.com/) пише. Това само намерих.

brokeback
11-21-2012, 09:08
Не, Светльо не прави, аз съм си правила татус при него.

tori
11-21-2012, 09:12
Ми значи Хибискус, еос и На тъмно. :д Имаше и някой в Здравец, май дупчи у тях си ама не знам точно къде. Ако е за ушите, мога и аз да помагам ама за друго място нямам форцепси все още, по-нататък ще купувам като забогатея, и ме е страх да не те окепазя.

brokeback
11-21-2012, 09:23
Мен за носа ми трябва :D

tori
11-21-2012, 10:02
А, там не ме търси, страх ме е без инструменти. :д Избирай между трите. Май най-добре е ЕОС ама ти си решаваш.

heartshapedbox
11-22-2012, 19:42
^Откъде ще си взимаш форцепси?

tori
11-23-2012, 07:58
Хибискус (сайта) сигурно или от някой, който си продава неговите. Ма то това по-нататък ще стане. Аз още нямам даже и човек, който ще ме учи. Искам във студио да се уча, не сама в къщи. След години, като се науча, бих искала да отворя и мое студио ама... до тогава я камилата, я камиларя. :д

heartshapedbox
11-23-2012, 17:53
Аз имам приятел-пиърсър, той ми е показвал/обяснявал разни неща, обаче и аз искам да мина един курс в някое студио. А за жалост не съм намирала никъде, освен в На Тъмно, а на тях не им се кефя много. Иначе и аз съм с мераците за студио някой ден ^^

tori
11-24-2012, 08:12
Ами принципно съм чела напред-назад, че във всички студиа можеш да минеш курс, стига да има кой да те учи. Абее трябва да ходя да разпитам. Доста пооспамихме темата на момичето. :д

ALetterFromTheSky
11-24-2012, 08:28
Аз си дупчих носа в един фризьорски салон на Борисова , малко преди да пресечеш за дюнерите, ама не съм доволна. Тая ми взе 20 лв( при положение, че на други места е 5) и ми изтече кръвта за месеци напред . В Евас може, за на тъмно-не съм ходила, нямам намерение там. Аз търся да си пробия езика ама да видим :D

heartshapedbox
11-24-2012, 19:04
Ами принципно съм чела напред-назад, че във всички студиа можеш да минеш курс, стига да има кой да те учи. Абее трябва да ходя да разпитам. Доста пооспамихме темата на момичето. :д
Ми ходила съм да питам в 2-3 студия и все ми казват, че няма. Пък и за момента нямам пари за курс, спестявам за татус :)
А има и доста студия, в които пари да ми даваш-не бих се учила :Д Иначе да, доста наспамихме..

ALetterFromTheSky, с какво ти го проби? При мен изобщо нямаше кръв.

ALetterFromTheSky
11-25-2012, 00:19
С пистолет.... ми, фризьорка, нормално... то при никого не трябва да има кръв, но xD

heartshapedbox
11-25-2012, 12:00
По-добре е с абокат :)