PDA

View Full Version : Проблем...?



s_E_x_Y_y_Y
11-21-2012, 14:15
Здравейте хора :) Скоро с няколко мои приятелки си говорихме и стана дума за свършване и с изненада установихме, че повечето имаме трудности със свършването.Преди да започнете с храненето нека поясня всички момичета които питах са имали 1 или повече партньори, някои с по-дълги връзки други само за една вечер и в крайна сметка се оказа, че независимо от партньора често имаме сериозни проблеми със свършването ии успеваемостта ни е горе долу 30-40% максимум.Та мисълта ми е колко от вас или приятелките ви имат същия проблем и какви идеи може да дадете, за да можем и ние по-често да изпитваме оргазми...

marilyn
11-21-2012, 14:45
Моите приятелки повечето са като тебе или изобщо не могат да свършат или рядко и то само клиторно. Аз нямам проблем, свършвам си винаги. Не знам какво да те посъветвам, отпускай се повече, отделяйте повече време на любовната игра.

s_E_x_Y_y_Y
11-21-2012, 14:49
пробвали сме какво ли не ии обикновено каквото и да правим трябва да съм в една конкретна поза, за да свърша, а понякога изобщо не се получава, а имам огромно желание... пробвали сме и с дълга любовна игра и без такава изобщо, заедно сме от отдавна, но много често изобщо не ми се получава

marilyn
11-21-2012, 15:11
пробвали сме какво ли не ии обикновено каквото и да правим трябва да съм в една конкретна поза, за да свърша, а понякога изобщо не се получава, а имам огромно желание... пробвали сме и с дълга любовна игра и без такава изобщо, заедно сме от отдавна, но много често изобщо не ми се получава

Не знам какво да те посъветвам, наистина. Той ли ти е първият партньор? Да не би да не се справя добре?

s_E_x_Y_y_Y
11-21-2012, 15:19
не имало е и други, но съм свършвала само сегашното си гадже и само с още едно друго момче

marilyn
11-21-2012, 15:22
не имало е и други, но съм свършвала само сегашното си гадже и само с още едно друго момче

Ами не знам какво да ти кажа. Явно не можеш да се отпуснеш като хората...

violette94
11-21-2012, 15:51
Хей, не се притеснявай и аз съм така.Възбуждам се от тези неща дори като си ги помисля, но дойде ли времето за това някакси не изпитвам толкова голямо удоволствие отколкото си го представям!Не съм свършваала досега, но се надявам това някога да стане :( ... И не е да кажеш от малко време да водя полов живот! :)

inatchiika
11-21-2012, 20:21
Може би е от човека,когато бях с бившия си приятел имах същия проблем,но на него не му пукаше,в момена съм с мъж за който най-важно е аз да свърша и с него разбрах,че множествения оргазъм не е мит! Пробвай да говориш с приятеля си и да му обясниш как стоят нещата..... Да пробвате различни пози,различни ъгли на проникване,да се галиш по време на акта.... занам ли! При мен нещата се промениха след като говорих с него и му казах в прав текст какво искам и какво харесвам.... Успех

rusoto_baby_f
11-21-2012, 21:43
Не смятам, че е от партньора или поне при мен не.Имала съм 3 сериозни връзки и 1 само за секс и до сега не съм успявала да свърша.Така, че мисля, че проблема е някъде в мен.