PDA

View Full Version : непознат



eminem213
11-21-2012, 15:48
Здравейте!
Ами не ми се искаще да правя нова тема, но се реших! : ))
Та става въпрос за едно момче, което всъщност не познавам. Работи в близкия до вкъщи комплекс магазини и ходя почти всеки ден (не заради него, не съм чак толкова вманиачена :D ). Страшно много искам да се запознаем, но понеже нямам никакъв опит с мъжките същества в това отношение реших да потърся съвет от вас.
Момчето е страшно симпатично, убедена съм, че и той не е безразличен към мен. Винаги когато погледите ни се сблъскат ми праща по някоя усмивка, но понеже съм страшно срамежлив човек нямам смелоста да го направя толкова явно и аз :Д. Смятам, че той забелязва този мой недостатък. Видях името му от баджа му и реших, че ако намеря фейсбука му ще съм по-спокойна и ще му пиша, но за жалост не го намерих :D

TROLLDADLOLCAKE
11-21-2012, 15:51
Просто отиди и го попитай за номер/фейсбук , едва ли те е срам чак толкова много , а ако те е срам евентуално дори за това , помоли някоя твоя приятелка , която е по нахакана да отиде и да ти го вземе .. :D !

prosto_chovek
11-21-2012, 16:48
тя ако е срамежлива да му го поиска, прави сметка какво ще е да му пише, ако го получи. Стегни се, приятелко, искаш го - пробваш.

marilyn
11-21-2012, 16:51
Споко, бе човек, първите опити винаги е така. Не е страшно, после свикваш и хич не ти пука.

prosto_chovek
11-21-2012, 16:53
е та зорът е да пробва.

smile12345
11-21-2012, 17:34
просто го заговори, попитай го няма нищо страшно...забавно е, че ти го казвам, защото аз имам същия проблем и не ми стиска да го заговоря, ама май това е единствения вариант...иначе, ако някой друг отиде и го попита за фейсбук или номер просто ще изглежда супер тъпо ,трябва сама да го направиш...успех! ;)

TROLLDADLOLCAKE
11-22-2012, 05:57
просто го заговори, попитай го няма нищо страшно...забавно е, че ти го казвам, защото аз имам същия проблем и не ми стиска да го заговоря, ама май това е единствения вариант...иначе, ако някой друг отиде и го попита за фейсбук или номер просто ще изглежда супер тъпо ,трябва сама да го направиш...успех! ;)

Не мисля така , няколко пъти ми се е случвало момиче да идва да ми иска фейсбук , защото приятелката и я е срам ! Винаги ми е било интересно , от какво я е толкова срам и винаги съм я заговарял с цел да и покажа , че няма от какво да се срамува ! В два от случаите (със срамежливки) , дори се стигна до по - сериозни неща , така че..

JoLLiE92
11-22-2012, 06:16
Охххх .. и аз съм такава смотана :( Мога да си общувам перфектно с всички ОСВЕН единствения, когото си харесам. Мн тъпо. :(

anonymous708973
11-22-2012, 10:07
Усмихваш и се казваш "Не е ли време да се запознаем?"
Бъди мъж и разчупи обстановката :d

eminem213
11-22-2012, 13:56
Охххх .. и аз съм такава смотана :( Мога да си общувам перфектно с всички ОСВЕН единствения, когото си харесам. Мн тъпо. :(
Дамм...страшно тъпо се чувствам :D
Мога да общувам със всички останали, но не и със него.
Някой път като имам работа там, тръгвам с нагласата, че ще се запозная и няма връщане назад, но видя ли го цялата се сковавам :D

JoLLiE92
11-22-2012, 16:54
Аз лятото на работата си бях харесала единия тип наоколо обаче нали съм смотана и бях на здравей как си кво правиш и така... Той в началото поздрави ми пращаше, не знам какво ..... После като бях смотана, той беше единственият, който не ми се слагаше и не ме сваляше, даже не ми обръщаше почти никакво внимание :( Мн гадно :(

aposiopeza
11-23-2012, 10:49
Усмихни му се, намигни му, тогава, ако той има интерес, ще те заговори сам.

fenikss_
11-23-2012, 16:50
Просто отиваш и се запознаваш ''офицялно'' с него. ;]

klimatronik
11-24-2012, 12:31
Охххх .. и аз съм такава смотана :( Мога да си общувам перфектно с всички ОСВЕН единствения, когото си харесам. Мн тъпо. :(

и аз, и то май при всички е така :D

fenikss_
11-24-2012, 13:59
^^ Няма нищо страшно,надали хапе ...
Отиваш и казваш ,здрасти приятно ми е аз съм....еди кой си ;)
Да разменим по един номер?

djipsito
11-25-2012, 02:22
Щом ходиш често.. един ден усмивка, втори ден "абе, къде да намеря еди-кое-си?", третия ден здрасти и т.н.........