PDA

View Full Version : Здравейте :)



N3v3Rm0r3
11-21-2012, 18:52
Имам един въпрос и бих се зарадвал ако ми помогнете.Ще го правим за първи път с приятелката ми и ако може да ми кажете освен да я възбудя,любовната игра и т.н какъв друг начин има,за да не я боли.Също така чух,че на 16 било най-добре да се прави.Какво ще стане ако го прави на 15 например ? Каква промяна протича.Лека вечер :)

prosto_chovek
11-21-2012, 18:56
приятелю, би имало разлика, ако го правехте, когато тя е на 10. Не знам кой ти пълни главата с тия глупости. Какво, ако е на 15 и поовина, не може да се чука ли?

Възбуждаш, гледаш да се навлажни хубаво, караш го внимателно. Ти правил ли си го преди? Накарай я да й е хубаво, питай я как й харесва, тя ще си ти каже как я боли по - малко, аз ли да знам на момичето ти кое й е хубаво?

nymphadora
11-21-2012, 18:56
Няма възраст,която да е "най-подходяща" :D.Когато искаш,тогава преви секс.
Иначе за любовната игра - най-ефикасно ще е лизането според мен.Дори 5 минутки ще са достатъчни.Е,не се нахвърляй веднага върху тази част-първо целувки,ала-бала.

N3v3Rm0r3
11-21-2012, 18:57
Ами и на мен ще ми е за първи път.Затова питам :D

marilyn
11-21-2012, 18:59
На 16 било най-добре :lol: - пълни глупости.
Да е влажна. И то пак ще я боли де, просто бъди внимателен.

bitchwolf
11-21-2012, 19:00
Грубо звучи, но без пръст, два.. гледай да не минаваш щото ..абе препоръчвам го.

bitchwolf
11-21-2012, 19:02
Стига сички цепили, че тряя да боли. Не, не ТРЯБВА. Вероятно е, но може и без болка. Имам чувството че 50% от всички, които ги е боляло, е било не щото така е станало, а щото им е било НАБИТО в съзнанието от всички останали, че ВИНАГИ така става. Ужасно влияние върху психиката е това натякване, а то неминуемо се отразява после.

prosto_chovek
11-21-2012, 19:04
Ами и на мен ще ми е за първи път.Затова питам :D

е значи гледай да не се притесниш нещо, слагайте капут и се водете един от друг. Спокойно, казах ти, тя ще ти каже, ако я заболи.

marilyn
11-21-2012, 19:05
Стига сички цепили, че тряя да боли. Не, не ТРЯБВА. Вероятно е, но може и без болка. Имам чувството че 50% от всички, които ги е боляло, е било не щото така е станало, а щото им е било НАБИТО в съзнанието от всички останали, че ВИНАГИ така става. Ужасно влияние върху психиката е това натякване, а то неминуемо се отразява после.

Абе не е точно така. Сега, има някви дето не ги боли, ама не са мнозинство. Все пак ти се къса нещо, тече ти кръв... и да боли.

bitchwolf
11-21-2012, 19:48
Идеята ми е, че допълнителното, непрестанно натякване увеличава бройката на "мнозинството".

inatchiika
11-21-2012, 20:13
Ако сте готови павете го,най важното е пълната възбуда и отпускането това е...........

kLamer
11-21-2012, 20:48
Едно време на по 12 са ги женили така че не се притеснявай. Давай внимателно и не забравяй презерватива