PDA

View Full Version : Защо той прави така???



love_brd0
11-21-2012, 20:02
На кратко...2 пъти вече ходих с едно момче... и сега той ОТНОВО се занимава с мен.Казва ми,че съм красива,че ме харесва,праща ми някакви поздравчетаа.. дори ми хареса статус във Фейсбук и ми се наложи да го прегърна. Последната ни връзка приключи преди около 1 месец и седмица.
Та ..защо, подяволите , той постъпва така...и моля вии..не ме критикувайте за това,че съм ходила два пъти с него..Искам да знам на какво евентуално се дължи сегашното му поведение?
Мерси предварително :)

granger
11-21-2012, 20:09
Щото не знае кво иска, подпарило му е в гащите и сега си търси пак къде да си го изкара. Образно ме разбирай.
Несе занимавай с него. Използвачи бол.

3oPuTy
11-21-2012, 20:12
Ние не ви познаваме и не четем мисли ... :?
Научете се да говорите!Тая липса на комуникация един ден ще ви съсипе :? Лапешка работа!!!

love_brd0
11-21-2012, 20:15
Общуваме достатъчно...даже бих казала прекалено,за бивши...просто той е много странен човек... и тези негови действия му объркват страшно много...не знам как би трябвало да постъпя.. ;X

3oPuTy
11-21-2012, 20:18
Сядаш с него и говорите на тази тема - лесно е!

prosto_chovek
11-21-2012, 20:31
щото е каиш. Прави си извода.

TROLLDADLOLCAKE
11-21-2012, 20:54
Не знае какво иска.

xXxPETYAxXx
11-21-2012, 21:17
Според мен пък, много добре си знаят подобен тип хора какво искат! Иска да си му "на разположение", да си му "под ръка", ако щеш, за да може когато се почувства самотен да се върне при теб, защото си му удобна. Това естествено важи, само ако наистина се "занимава" с теб, т.е. те сваля пак. Ама така като гледам к'во си написала "дори ми хареса статус във Фейсбук и ми се наложи да го прегърна." - уаууууууу, направо те зарибява много усърдно, чак статуса ти харесал! Нали твърдиш, че сте приятели, какво странно има в това да те мисли за хубава и да ти харесва статуси?!

ShtrudeL
11-21-2012, 21:25
Aми душа, да не би да ти е като лепка, че се оплакваш? Ти допускаш това да се случва.

ccdesigns
11-22-2012, 00:56
дори ми хареса статус във Фейсбук

женете се.

bloodfrozen
11-22-2012, 10:29
дори ми хареса статус във Фейсбук и ми се наложи да го прегърна.
Забележително. :lol:

Откога статусите могат да те задължат да направиш нещо? Явно желание не е липсвало и от твоя страна.
Ще ти препоръчам трети път да не се обвързваш с този.

magita
11-22-2012, 11:18
шото си му резервата и като няма никоя друга около него се връща при теб, щото вижда колко си наивна (:

anonymous708973
11-22-2012, 11:26
Забележително. :lol:

Откога статусите могат да те задължат да направиш нещо? Явно желание не е липсвало и от твоя страна.
Ще ти препоръчам трети път да не се обвързваш с този.

О, ама ти не знаеш ли? Въх, колко си назад.
Много е на мода да се пускат статуси от рода "харесай този статус и ще те прегърна/целуна/кажа какво мисля за теб". Длъжна е да го направи, че иначе ще й пропадне реномето пред приятелите.

... Без коментар.

kalpazanka
11-22-2012, 11:34
дори ми хареса статус във Фейсбук и ми се наложи да го прегърна.


Забележително. :lol:.

Ей, фъстък, ще те разцелувам! Точно това беше и моята реакция!

LadyDi
11-22-2012, 11:40
Ей, фъстък, ще те разцелувам! Точно това беше и моята реакция!
ахахаххахаха

и мойта

fenikss_
11-22-2012, 18:51
Първо,че не знае какво иска и второ ти допускаш да става така.
Дръж се по-резервирано и сериозно и му дай ясно да разбере ,ти какво искаш от него.
Мъжете искат ясни и точни отговори от жените,a не да увъртат ,например като ''мило,ама сега искам нещо от теб,но не знам дали ще се съгласиш'',или тем подобни.Казваш на момчето точно какво искаш от него.

love_brd0
11-22-2012, 18:57
Но защо аз да му казвам какво искам от него,след като въпросът е какво той иска от мен,защото той тръгва да се занимава с мен...а аз може би позволявам това да става,защото не съм го преживяла напълно..

fenikss_
11-22-2012, 19:18
Еми явно или и той е объркан,или се обърква от теб.
Реши искаш ли да бъдеш с него или не,и му го кажи или покажи.
Дай му да разбере,ти какво искаш от него.

broken_angell
11-22-2012, 21:00
може би си търси занимавка и да си прекарва добре с теб и други момичета евентуално
ако наистина изпитва нещо към теб не би трябвало да сте ходили 2 пъти до сега и пак да се връща при теб
на мен ми прилича на тези момчета тип-играчи занимават се с много и коя върже...

djipsito
11-22-2012, 22:22
Ебе му се и не му се занимава да ходи на лов, мейби ?

bijou
11-23-2012, 21:42
'Щото и двамата сте тъпи.
Той - задето продължава да те използва.
Ти - задето продължаваш да му се връзваш.

А защо сте скъсали първите два пъти, че не разбрах?

PurpleSand
11-24-2012, 08:46
Доста варианти има .. Не знаем каква може да си мисли той..
Но най-вероятно е,че не знае какво иска ,не е сигурен в себе си. Според мен няма смисъл да се занимаваш с него,защото това може да продължи вечно. Запази приятелството си с него,но нищо повече.
Но ако ти харесва това,продължавай. Твой личен избор е това. :)

marilyn
11-24-2012, 15:33
О, ама ти не знаеш ли? Въх, колко си назад.
Много е на мода да се пускат статуси от рода "харесай този статус и ще те прегърна/целуна/кажа какво мисля за теб". Длъжна е да го направи, че иначе ще й пропадне реномето пред приятелите.



:shock: Колко съм изостанала, аз не го знаех това. :shock:

Деца, излезте малко от Интернет и пообщувайте на живо... много по-интересно е.

LadyTerrible
11-24-2012, 17:38
Стига с тоя фейсбук,стига с тия статуси и снимки бее.... уморих се просто.Колкото до въпроса ти,съгласна съм с мненията по-нагоре.Той знае,че ще му се вържеш след като сте се събирали 2 пъти вече....едва ли те харесва наистина...всичко ми звучи като "любовна драма на 13 годишните" , не знам на колко си години,нито на колко е той ,но хайде,темата с годините няма да я подхващам пак..

titit0
11-24-2012, 17:48
шото си му резервата и като няма никоя друга около него се връща при теб, щото вижда колко си наивна (:

По-точно казано няма. Евала. :) И при мен беше така. Тръгвахме 3 пъти и късахме, той ми изневеряваше и сега се опитва да ме накара да ревнувам ама слабо. ~.~ Не се връзвай. ;) Досега над 10 пъти ми предложи, а аз не та не. И ти не приемай, защото после ще се влюбиш адски много и ще те нарани. :(