PDA

View Full Version : Боен спорт в Студентски



TheManTheLegend
11-21-2012, 22:43
Стари, драги, съкофници :D
Знаете ли къде има файт клуб в студентски за бокс/кик бокс...... Видях за Steel style boxin до 36 блок. Някакви други предложения?

PainMonopoly
11-21-2012, 23:32
В студентски (по мое време) нямаше, ама залата в Дианабад е близо.

Oldschool
11-22-2012, 06:40
едно време имаше тренировки при Трафик, Джим Бийм и другите дискотеки - всяка вечер

anonymous908491
11-22-2012, 11:36
За трениране ли ?
Иначе файт има във всяка чалготека там, отиваш и се забавляваш.

Afternoon
11-22-2012, 12:04
едно време имаше тренировки при Трафик, Джим Бийм и другите дискотеки - всяка вечер

То и сега си ги има. Личи си кой не ходи по дискотеки... :lol:

Oldschool
11-22-2012, 12:21
Адски престижно е да ходиш на дискотеки в Студентски, ако вече не си студент :(

psychopath
11-22-2012, 13:16
Юлка, да не се окаже, че апартамента в центъра НА ЯМБОЛ (УАУ!)...всъщност е общежитие в пробит блок в Студентска гад?

Не можем да си позволим да посещаваме най-вървежните дискотеки, в Студентски град...задоволяваме се с каквото можем. :(
Все пак не изкарваме "10 пъти повече от 100 лева"...

Afternoon
11-22-2012, 14:17
Адски престижно е да ходиш на дискотеки в Студентски, ако вече не си студент :(

Престижно е, разбира се. Доста от хай-лайфа на Шопия ходи там. Там ходят и най-яките мръсотиики и лесно можеш да си намериш нещо да боднеш. Ма тебе верно кво те интересува, като си грозен и асоциален пАнкар и едва ли някога нормално момиче ще ти върже.


Юлка, да не се окаже, че апартамента в центъра НА ЯМБОЛ (УАУ!)...всъщност е общежитие в пробит блок в Студентска гад?

Не можем да си позволим да посещаваме най-вървежните дискотеки, в Студентски град...задоволяваме се с каквото можем. :(
Все пак не изкарваме "10 пъти повече от 100 лева"...

В Студентски град ходя само на дискотеки, нямам никакъв апартамент там. В общежитията съм ебал понякога, но никога не съм живял там, защото е прекалено мизерно. Не можеш да си позволиш да посещаваш дискотеките в Студентски защото знаеш, че никоя няма да ти върже и най-много ако се отвориш на някой да ти разбие грозната мутра. Там да не ти е форума да се правиш на мъж...

Oldschool
11-22-2012, 14:19
И аз това казвах... мощно лоу-лайф и провинциални мръсотийки, какво да прави някакъв п(А)нкар там - ни пари имам, ни чалга слушам, а и не съм прост :(

psychopath
11-22-2012, 14:29
Няма да ми върже никоя, затова не ходя...
Ходя в пробити заведения из центъра.

FunkyPie
11-22-2012, 14:29
И аз това казвах... мощно лоу-лайф и провинциални мръсотийки, какво да прави някакъв п(А)нкар там - ни пари имам, ни чалга слушам, а и не съм прост :(

и салфетки не умееш да хвърляш
засрами се!

Oldschool
11-22-2012, 14:33
аз да си призная не обичам да ходя по подобни заведения - ни време имам, нито желание... :(

Afternoon
11-22-2012, 14:39
И аз това казвах... мощно лоу-лайф и провинциални мръсотийки, какво да прави някакъв п(А)нкар там - ни пари имам, ни чалга слушам, а и не съм прост :(

Хай-лайф, а не лоу-лайф. Там ходят доста от футболисите на Левски, пък и на цеца. Също ходят и като цяло доста известни личности от хай-лайфа, не е ли вярно това? Няма какво да прави пАнкар като теб, прав си. И си доста прост - защото нормалните хора ходят там да се забавляват и да ударят нещо, а ти си стой във форона.


Няма да ми върже никоя, затова не ходя...
Ходя в пробити заведения из центъра.

Поне си признаваш. А на центъра има някой добри заведения, но при тях има фейс контрол и нали се сещаш, че няма да те пуснат? :lol:

Oldschool
11-22-2012, 14:41
футболистите са моят идеал, селски бекчета и негри от саваната... това ли е хай-лайфа, бе вип брадъре?

Afternoon
11-22-2012, 14:58
футболистите са моят идеал, селски бекчета и негри от саваната... това ли е хай-лайфа, бе вип брадъре?

Колкото и да ти е неприятно се водят хай-лайф. Какво е за тебе хай-лайфът? Да стоиш с бира в парка, да пиеш, да повръщаш, да пърдиш и т.н ли? :lol:

Oldschool
11-22-2012, 14:59
и да повръщам!

забравяш основни неща, миличък...

Afternoon
11-22-2012, 15:42
и да повръщам!

забравяш основни неща, миличък...

Серем ти на хай-лайфът тогава! Цял живот пАнкар, няма по-голямо наказание!

FunkyPie
11-22-2012, 15:48
Серем ти на хай-лайфът тогава! Цял живот пАнкар, няма по-голямо наказание!

освен твоя живот

prosto_chovek
11-22-2012, 19:10
в южния мол правят тренировки по мма.

psychopath
11-22-2012, 21:05
Хай-лайф, а не лоу-лайф. Там ходят доста от футболисите на Левски, пък и на цеца. Също ходят и като цяло доста известни личности от хай-лайфа, не е ли вярно това? Няма какво да прави пАнкар като теб, прав си. И си доста прост - защото нормалните хора ходят там да се забавляват и да ударят нещо, а ти си стой във форона.



Поне си признаваш. А на центъра има някой добри заведения, но при тях има фейс контрол и нали се сещаш, че няма да те пуснат? :lol:

Интересно, а пускат холестеролен плужек от дълбоката провинция, с аутфит на столипински ерген? : )
НякоЙ заведение трябва да ги закрият.

psychopath
11-22-2012, 21:06
аз да си призная не обичам да ходя по подобни заведения - ни време имам, нито желание... :(

Аз съм заклет привърженик на чалготеките, ама има фейс контрол и не ме пускат. : (
А най-елитните, които се намират в Щутгарт...дори не съм си и мечтал.

Afternoon
11-22-2012, 21:10
Интересно, а пускат холестеролен плужек от дълбоката провинция, с аутфит на столипински ерген? : )
НякоЙ заведение трябва да ги закрият.

Пускат само яки пичове с пачка и яка кола. Тебе никога няма да те пуснат, защото освен че нямаш пачка и кола, си и грозен, асоциален олигофрен.

psychopath
11-22-2012, 21:15
Точно така, а ти си красив, с пачка и яка кола, пиеш синьо джони, тупаш бело и п'утките яко ти връзват.

Юлка, понеже много те бива в психопортретите, направи ми един и на мен, моля те.
Опиши, ама по-подробно, какъв съм аз според теб и т.н
Така или иначе съм ходещ некролог, направи ми поне един анализ...

Afternoon
11-22-2012, 21:20
Въобще не ми се занимава с теб, пък и си прекалено голяма мижитурка за да ти обръщам такова специално внимание. :cool:

psychopath
11-22-2012, 21:32
Значи говориш само празни приказки. : )
Такава мижитурка съм, че дори не знаеш кой съм, какъв съм и т.н

Afternoon
11-22-2012, 21:39
Значи говориш само празни приказки. : )
Такава мижитурка съм, че дори не знаеш кой съм, какъв съм и т.н

Не пиша във форума от вчера, даже съм един от първите. Мислиш ли, че не знам кой си, как изглеждаш, какъв си и т.н?

psychopath
11-22-2012, 21:46
Мисля, щом нищо не казваш. Нали си служиш с факти и точна информация...


ПС - http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/19078_1210546106947_7576762_n.jpg
ХЙАХАХХАХАХХА ШЕ ПУКНА!!!

TrollFaace
11-22-2012, 21:52
Мисля, щом нищо не казваш. Нали си служиш с факти и точна информация...


ПС - http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/19078_1210546106947_7576762_n.jpg
ХЙАХАХХАХАХХА ШЕ ПУКНА!!!
Oh my god this is real gangsta :X

psychopath
11-22-2012, 22:07
Искам и аз да си правя така перчема, 110% алфа ! :D

Afternoon
11-22-2012, 22:13
Мисля, щом нищо не казваш. Нали си служиш с факти и точна информация...


ПС - http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/19078_1210546106947_7576762_n.jpg
ХЙАХАХХАХАХХА ШЕ ПУКНА!!!

Мисли каквото си искаш бе, ще останеш неприятно изненадан накрая. И стига си ми пуска снимки от преди 5-6 години, някакъв ретард ли си? Изглеждам милиард пъти по-добре от теб, дори и като по-малък, завистлив комплексар.

psychopath
11-22-2012, 22:27
Представям си как трябва да изглеждам, щом ТИ си "милярд пъти по-добре от мен" ахаххахахах

Изправен съм пред особено сложна дилема...не мога да реша дали си по-грозен, отколкото тъп и неадекватен или обратното?
Наистина е трудно.
В смисъл, ти наистина ли не се виждаш какъв си? :О

Afternoon
11-22-2012, 22:30
Представям си как трябва да изглеждам, щом ТИ си "милярд пъти по-добре от мен" ахаххахахах

Изправен съм пред особено сложна дилема...не мога да реша дали си по-грозен, отколкото тъп и неадекватен или обратното?
Наистина е трудно.
В смисъл, ти наистина ли не се виждаш какъв си? :О

Кво има да си представяш? Просто отиди и се погледни в огледалото. Ако нямаш огледало ще ти дам някой лев да си купиш. Винаги съм помагал на бедните момченца като теб. Виждам какъв съм да - от целият форум аз съм единственият човек с хубаво жилище, с хубава кола и със завидни доходи. 99% от нищожествата тука дори не бачкате, живеете в панелки, грозни сте и само завиждате на такива като мен.

psychopath
11-22-2012, 22:41
Погледнах се...пиче съм. :D

ТИ ЖИВЕЕШ В БЛОК...В ЯМБОЛ!
За кое по-точно ти завиждам? Че си плужек, който 99% от нещата, които казва са "имам апартамент в центъра на ямбол (ХАХАХАХХАА), имам хубава кола и завидни доходи..."
Това ли е всичко, което имаш? :D

Afternoon
11-22-2012, 22:47
Погледнах се...пиче съм. :D

ТИ ЖИВЕЕШ В БЛОК...В ЯМБОЛ!
За кое по-точно ти завиждам? Че си плужек, който 99% от нещата, които казва са "имам апартамент в центъра на ямбол (ХАХАХАХХАА), имам хубава кола и завидни доходи..."
Това ли е всичко, което имаш? :D

Пиче си, затова никога не си имал приятелка и ще си останеш девствен. Да, живея в блок в Ямбол, в апартамент 100 пъти по-голям от мижавата ти и мизерна панелка, забутана на гъза на географията. Ти и това нямаш, нито кола имаш, нито пари. Е сорЕ ама такъв е живота... :(

psychopath
11-22-2012, 23:02
Не, не, не... не мога повече :D:D:D:D
ШЕ ПУКНА! ахаххХАХАХХА
Ти му говориш едно, повтаряш му... то пак си цикли неговото, щото някак си не му се нрави някой да е повече в нещо (нищо, че единственото нещо, с което си повече от мен е дебилност...е и си по-грозен :) )

Къде съм казвал, че нямам кола и пари, просто трябва да си най-големия утрепан селяндур от най-дълбоката провинция, за да се хвалиш с тези неща и това да са ти единствените постижения в живота...
Сега и е'бач ли започна да го раздаваш? :) За моя личен живот не се притеснявай...

Oldschool
11-23-2012, 06:19
Юлката е най-великия пич и с най-високите доходи, най-готиния апартамент, най-скъпата кола и най-яките пички!

Вито, ако не можеш да го осъзнаеш ти е време просто... Юлката е изпълнил пирдопската мечта!

TheManTheLegend
11-23-2012, 09:27
Бях забравил кви олигофрени има тука :D

psychopath
11-24-2012, 07:58
И ще ме пребие... :D