PDA

View Full Version : Флешове



the-little-pain
11-22-2012, 09:56
Здравейте , искам да си направя флеш 1,2мм и искам да попитам с какво да го разширя , защото за толкова малък флеш едва ли има разширител :Д а едно момиче си прави 2мм и каза че е боляло адски много , ако може някой с опит да каже . Мерси предварително : *

Paradigma
11-22-2012, 18:44
1,2мм? Опитай с клечка за зъби. Аз едно време сама си бях направила разшитиреля от моделин, но за толкова малък флеш надали ще имаш нужда.

the-little-pain
11-22-2012, 19:38
мерси ^^

Зайче..
11-22-2012, 19:54
аз имам на едното ухо 2мм флеш и изобщо, ама изобщо не боли да си го сложиш..
първо го разширих с една обица подобна на разширителите. в смис това, което влиза в ухото беше тънко, а иначе самата обица беше дебела около 1,2мм и аз докато съм спала дупката се е разширила и така.. ама не боли, де.. ;d

FasterBeach
11-22-2012, 20:47
Всеки има различен праг на болката... твоята приятелка я заболяло за 1-2мм, но аз примерно при едното ми разширяване и с 4мм наведнъж нямах проблеми, така че...
А иначе клечката за зъби е удачен вариант, обаче задължително я хвани леко с пиличка и я намацай с вазелин.

the-little-pain
11-22-2012, 21:27
Мерсии : ))

psychopath
11-22-2012, 21:42
Който го е страх от мечки, да не ходи в гората...

calinca
11-22-2012, 21:53
Още варианти:
- Игла за шиене, от големите. Отрязваш връхчето с клещи и шлифоваш отрязаното с шкурка за полиране на метал. Няма трески, за разлика от клечките за зъби, освен това има различни размети.
- Игла за шиене с размер по-малък от нужния, ако нужният размер не минава; после слагаш две тънки обици, по възможност тежки. След време пробваш пак. Евентуален проблем: много тънка тежка обица понякога просто 'смъква' дупката надолу, така че за начало може да се окаже по-добре да минеш през някакъв приличен размер, не този, който ти е крайната цел, а междинен.
Целта на занятието е не толкова да не те боли, колкото да мине с минимална повреда на тъканите. Клечката за зъби ми се вижда по-кофти вариант, защото 1. е грапава 2. се разширява твърде рязко. Отделно аз обикновено ползвам антисептично кремче вместо вазелин - пак е мазничко и хлъзгаво, но има и противовъзпалителен ефект. Ухото все пак не е ластик и разкъсвания на тъканта, дори да са миниатюрни и незабележими, има.

Momchence
11-23-2012, 23:49
what the fuck

стандартните обици и абокати са с диаметър от 1.2 мм до 1.8 мм

тоест на това въобще не може да се каже флеш, разширяването върви от 2 нагоре :*

Luidgie
11-23-2012, 23:51
клечка за уши правиш я по-тънка в единя край и леко остра и вкарваш от веднъж - ще те боли малко. А можеш да си вземеш първо обица за език по-дебела така - после ще ти е по лесно и напраов можеш клечка за зъби да си пъхнеш...

Momchence
11-23-2012, 23:58
..мда ама гледай треските хубаво да ти се забият в ушенцето и да сраснат с лимфата ;д

ако ше си завираш клечки първо ги лакирай с лак за нокти ама пак не е добра идея ;д

Luidgie
11-24-2012, 00:11
За това казах клечка за уши, щото тия за зъби за мен лично са кофти. А за ушите вършат същата работа само дето няма да ти се забие некоя треска.

heartshapedbox
11-25-2012, 13:22
Боже.
Купи си една обица 1.2 (за вежда примерно) и я сложи с малко вазелин.
Това не е флеш.

roselalonde
11-28-2012, 11:37
Боже, ако ще разширяваш, сложи една обица за език или за вежда примерно. Крива, права, каквато си избереш, ама това не е флеш. Кви са тия клечки за зъби, за уши, аз никога не бих си мушнала клечка за зъби в ухото ХД
Аз преди като исках да разширявам, първо носих приблизително тежки обици известно време, ама някой горе беше казал, та сега ще го/я повторя - внимавай, че може просто да се разтегне надолу и нищо няма да стане. После заврях 2 обеци за език едновременно и така ХД

the-little-pain
11-28-2012, 17:55
ми наистина попринцип това не е флеш но аз първо ще си правя 1,2 после 2 после 3 и после 4 евентуално... хД

Momchence
11-28-2012, 19:17
http://www.modreactor.com/_projects/_stuyo/_acrylonia/02_instrumenti/007.jpg

the-little-pain
11-28-2012, 19:53
1,2мм не 0,2мм а и както казах после ще си правя 2мм и 3мм и евентуално 4мм