PDA

View Full Version : Предлагам ви начин да си допълните доходите



DaWakeOne
11-22-2012, 12:26
Здравейте , ще поговоря малко от личния си опит. Понеже знам , че хората вярват само на други хора , които са минали от там и са го изпитали. Та това за което , ще си поговорим днес е изпитан от мен лично метод , който работи!
Ще ви показажа начин, чрез който можете за ПЕЧЕЛИТЕ НАД $1000 МЕСЕЧНО! А това за нашата държавица си е направо печалба от ТОТО-то ! Ако съм Ви заинтригувал , продължете да четете!
Но нека още от сега ви стане ясно, че се изисква ТЪРПЕНИЕ и ПОСТОЯНСТВО!!!!
Ако мислите, че е непосилно да отделяте 10-15 мин. дневно, по -добре не продължавайте да четете !
Но за тези, които мислит, че няма да им коства кой знае колко усилия ( и без дори 1 Стотинка инвестиция )
продължете да четете напред
Значи предполагам сте чували за множеството PTR/PTC (т.е. pay to read / pay to click сайтове ), от които 97-98 % са SCAM
(т.е. не заплащат това, което сте си заработили !). И аз съм се регистрирал в такива сайтове,пробвал съм какво ли не !
И след около 2-3 години проучвания и пробвания на всичко що пише нещо от сорта на "Пари от интернет" научих страшно много!
И Най-накрая ОТКРИХ НАЧИН КАК ДА ПЕЧЕЛЯ ОТ ИНТЕРНЕТ !!!!!!
И така искам да ви запозная малко по-добре с PTR/PTC сайтовете !
Става 98-99% от тях наистина са си SCAM и преди да се регистрирате някаде, с надеждада да печелите нещо Първото нещо, което трябва да направите е да проверите дали има доказателства,че наистина плащат!!! За ваша информация само иска да кажа,че всички сайтове, които плащат над 0.02 цента на кликване са почти 100% сигурни SCAM! А да не говорим за сайтовите, които предлагат да ви плащат по над $50 -$100 ( да не говорим заповече) на кликане! Това е просто 100% SCAM! Просто няма теоритична възможност те да имат толкова пари за да ви платят, след като на фирмите които рекламират при тях им плащат по $100 месечно,а те ви предлагат толкова много ! НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ ЗА ТАКИВА ИЛЮЗИИ!
Но има и честни сайтове, който плащат всичко, което си заработите !
bux.to е точно такъв сайт !
Къде е цаката при него и защо да се регистрирате !?
Елементарно! На пръв поглед като се замисли човек и си казва :
"Защо да се регистрирам в сайт,който плаща по 0.01 цент на кликане, като сигурно ще си заработя 2-3 долара на месец ?"
Аз също си го помислих разбира се ! Но съм грешил!
От http://bux.to/register.php?r=DaWakeOne можете да изкарате над $1000 и повече даже !
Ето как стоят нещата ! Както и другите сайтове и bux.to , за да се развива и все повече компании да рекламират там и на тях им трябват хора, който да се рагистрират и да кликакт по рекламите
*Зе тези, които не им е ясно какво са рефералите и рефералната система - Ваш реферал е всеки, който сте привлекли да се включи в програма, като се е записал под вашето име (user name),чрез Индивидуалния Линк, който всеки регистрирал се получава !
В bux.to има само 1 ниво на реферали - т.е. това са вашите директни реферали ! Но не го приемайте като минус! Все пак
получавате всичко,което заработят те ! А и не са ви нужни други нива на рефералната мрежа !
bux.toе направен, така че да няма нужда да си правите десетки регистрации за да печелите! Те знаят колко трудно е да се намерят достатъчно реферали и затова са го направили така, че да можете да си купите рефералите
( без да давате и цент от личните си средства).
Просто трябва да навиете някой друг приятел ( четири - пет ) да ви станат реферали като за начало !!! Но трябва да са наистина СЕРИОЗНИ !
На ден Вие кликате на 10 реклами x 0.01 цент = $ 0.10 дневно
Петимата Ви реферали също кликат на 10 реклами = ( 5 реф. * $ 0.10 ) = $ 0.50
И така за 1 ден изкарвате $ 0.60
На седмица изкарвате = ( 7 дни * $ 0.60 ) = $ 4.2
На месец изкарвате = ( 30 дни * $ 0.60 ) = $ 18
Това е само началото ! Няма да станете богати или да печелите по $ 1000 още първия месец !
Изисква се малко търпени от ваша страна !
bux.to не е от сайтовете "Get rich quick " ( т.е. да забогатеете бързо - такова нещо няма, аз съм 100% убеден, а ако някой може да ми каже такъв начин да забогатее бързо човек, нека се свърже с мен).
bux.to може да ви oсигури между $1000 - $1500 ( ако не и повече ) месечно! Ако търсите да станете богат, това не е сайт за вас !
Но за заинтригуваните нека продължим !
И така видяхте как от 5 реферала само може да изкарате $18 долара !!!

МНОГО Е ВАЖНО РЕФЕРАЛИТЕ ВИ ДА КЛИКАТ НА РЕКЛАМИТЕ ВСЕКИ ДЕН (ако искате да печелите разбира се ) !
НЕ ОТНЕМА ЧАСОВЕ - МАКСИМУМ 15 мин. !

По принцип bux.to изплаща след като сте достигнали минималната сума, която е $10 долара!
Но $ 18 долара са нищо !!! По добре с тях да си купите реферали !

Тъй като има само 1 ниво реферали, всичко е от лесно по-лесно !!!
Сега искам да отделя малко внимание на Пакетите с реферали, който продава bux.to

Можете да си купите:15 , 35 , 100 и 500 реферала !!!
Нека изясним как стоят нещата с всеки един пакет !

Ако закупите 15 реферала (той струва $16.98 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 15 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 1.50
На ден Вие печелите = $ 1.60
Седмично взимате ( 7 дни * $ 1.60 ) = $ 11.20
На месец прибирате ( 30 дни * $ 1.6 0) = $ 48

( Тези пари можете да си ги приберете или с тях да си купите още реферали )

Другият пакет е с 35 реферала : ( той струва $ 34.95 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 35 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 3.50
На ден Вие печелите = $ 3.60
Седмично взимате ( 7 дни * $ 3.60 ) = $ 25.20
На месец прибирате ( 30 дни * $ 3.60 ) = $ 108

( Тези пари също можете да си ги приберете, но ако искате наистина да печелите трябва да си купите още реферали )

Следващият пакет реферали, който може да закупите е с 100 реферала ( той струва $ 98.00 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 100 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 10
На ден Вие печелите = $ 10.10
Седмично взимате ( 7 дни * $ 10.10 ) = $ 70.70
На месец прибирате ( 30 дни * $10.10 ) = $ 303
( хич не е зле за само по 10-15 мин. работа на ден от ваша страна и от страна на вашите реферали ! )

И разбира се Най-Големият пакет с реферали - 500 реферала: ( той струва $ 459 )
Вие кликате на 10 реклами дневно * $ 0.01 = $ 0.10
Вашите 500 реферала кликат на 10 реклами на ден също = $ 50
На ден Вие печелите = $ 50.10
Седмично взимате ( 7 дни * $ 50.10 ) = $ 350.70
На месец прибирате ( 30 дни * $50.10 ) = $ 1503

Ето сега се надявам да разберете Защо е ВАШИТЕ РЕФЕРАЛИ ДА КЛИКАТ ВСЕКИ ДЕН за да постигните такива резултати !

Най-хубавото, е че говорим в долари, което означава че дори $ 1 = 1.5 лева пак сте доста напред!

Всеки може да направи простата сметка $ 1500 = 300 Лева НА МЕСЕЦ!!!!!!!
Разбира се това , ще се получи най-рано след 2-3 месец, но какво са 3 месеца ако ще печелите по толкова . Не казвам ,че ще забогатеете , но това си е една стабилна финансова инжекция за вашите доходи!

Забравих да кажа, само bux.to плащат чрез Alertpay ( Ако нямате регистрация направете си тя е безплатна)
Надявам се, че искате да изкарате наистина добри пари и Вие и искате да се регистрирате !!!
Първото и НАЙ-ВАЖНО нещо, което трябва да знаете:
!!!!! НЕ СИ ПРАВЕТЕ ВТОРА ИЛИ ПОВЕЧЕ РЕГИСТРАЦИИ !!!!!

Защото ще ви изтрият веднага всичко! Но не ви и трябва друга регистрация !
Просто следвайте всичко както ви описах на предишните
страници и няма да имате проблеми ! Изисква се малко повече търпение за да си закупите реферали, но пък НЕ ДАВАТЕ и цент
от личните си доходи !!! Ако постъпите разумно и не използвате измами, след няколко месеца се надявам да ми пишете и да се
похвалите за личните си постижения !!!

Ето стъпките, през които трябва да минете :

1. Преди да се регистрирате направете си БЕЗПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЯ ( ако нямате разбира се ) в
alertpay.com
2. Натиснете bux.to за да се регистрирате ( така ще станете мой реферал, но все пак надявам се да оцените
усилията които съм вложил самия Аз за да може всеки да печели ! А и вие
НЕ ГУБИТЕ АБСОЛЮТНО НИЩО !!! Аз самия съм реферал на човекa, който ми разказа всичко това !
Уважих усилията и отделеното oт него време )

( За тези, които не владеят много английски следвайте стъпките по-долу )

След като сте натиснали bux.to
След като зареди страницата , попълнете личните си данни за регистрация :
Поради зачестилите въпроси, ето малко информация какво да правите след регистрацията си !!!

1. Влизате с потребителското си име и парола !
2. Кликате на "Surf Аds " (отваря ви се страницата с всички предлагани реклами за деня !)
3. Кликате на всяка една реклама (като ги изчаквате една по една). След като кликнете на съответната реклама


И така , ако сте решили вече да се регистрирате , моля направете го оттук http://bux.to/register.php?r=DaWakeOne
Желая Ви успех!!!!!!!!

dimitar_ak
11-22-2012, 12:50
Хайде пусни тук и един сканиран пик на чек или друг платежен документ, с който да видя как правиш по 1000$ на месец. Аман от мераклии да правят пари докато си лежат в леглото и си чешат ..... (там където не ги сърби).

DaWakeOne
11-22-2012, 13:56
Разбираемо е да сме скептични , като се познавам вероятно аз сами бих реагирал по абсолютно същия начин. Все пак сме си такива - око да види , ръка да пипне.
И ето отговора ми - http://tinypic.com/view.php?pic=2q157yf&s=6. Това е банково извлечение , което извадих за да покажа , че това не е поредния спам или измама.
Целта на поста ми , не е да натрупам печалба на чужд гръб , а да помогна на тези които имат желание. Разбира се , че в сайта може да се регистрирате и без да сте мои реферали bux.to и сте чисти, но все пак бих бил благодарен , ако оцените труда- ( нещо ,което рядко се случва в днешно време) . Истината е ,че ставайте реферал вие не губите , а само помагате на някой друг.
Ако модераторите смятат , че поста ми неподходящ и има скрит умисъл , то моля , не се колебайте да го изтриете!

JoLLiE92
11-23-2012, 19:35
Кредитът по сметката е повече от дебита? :D

DaWakeOne
11-23-2012, 22:58
И за това крайното салдо е в кредит мисля че , всеки който е учил икономика знае как се изравнява тедка ( т-образна сметка)

JoLLiE92
11-24-2012, 06:15
Мда, защо, за Бога, сметката ти е пасивна? :)
п.с. това не е икономика, а счетоводство. Различни неща са.

DaWakeOne
11-24-2012, 10:15
Ами просто защото някой май е изпуснал часовете по счетоводство .
Активните сметки са тези, чрез които се отчитат средствата :
- материали
- вземания
- пари
- разходи
Пасивните сметки са тези, чрез които се отчитат източниците на средства :
- капитали
- печалба
- задължения
- приходи
Това може да се провери в всеки учебник и тъй като това на банковото извлечение са приходи , мисля че няма какво повече да обяснявам :)

JoLLiE92
11-24-2012, 11:11
Окей, просто доста странно ми изглеждаше, затова попитах. Не съм счетоводител, не споря. Просто не е логично.

DaWakeOne
11-24-2012, 11:30
Ами доста си е логично за тези които разбират от счетоводство , в интерес на истината тези работи много лесно могат да се проверят в интернет , а ето за това и самата сметка се кредитира - активините сметки се дебитират , пасивните се кредитират ( също може да се провери навсякъде ) :)

JoLLiE92
11-24-2012, 11:36
Това го знам. Нелогично ми е сметката ти в банка да е пасивна. :) whatever

DaWakeOne
11-24-2012, 12:24
Добре , ще се опитам да го обясня по - просто . Това е от закона за банките - класификация /под раздел счетоводство.
18. Банките трябва да представят баланси, в които активите и пасивите са групирани по тяхното естество и са изброени по ред, който да показва тяхната относителна ликвидност.
АКТИВИ:
пари и салда по сметки в централната банка;
съкровищни бонове и други ценни книжа, приемани за ресконтиране от централната банка;
държавни и други ценни книжа, държани с цел търгуване;
предоставени депозити във и кредити и аванси на други банки;
други пласирания на паричния пазар;
кредити и аванси на клиенти; и
инвестиционни ценни книжа.
ПАСИВИ:
депозити от други банки;
други депозити от паричния пазар;
суми, дължими на други депозанти;
депозитни сертификати;
записи на заповед и други задължения, доказани с документ; и
други заемни средства.
И понеже това се води депозит от друга банка/депозит от друг пазар- и за това е пасивна.
Не разбирам , защо като твърдиш , че не разбираш от счетоводство задаваш , въпроси на които можеш лесно да намериш отговорите онлине ?

JoLLiE92
11-24-2012, 12:34
За мен това е твоя сметка, не сметка на банката и това са твои лични активи (не чужди => не са пасиви). Странно ми стана, защото от моята банка никога не са ми давали нещо подобно, в което да пише дебити и кредити ;д
Аз отговорите на това, което ми пращаш, ги знам, въпросите ми са различни. ;)

DaWakeOne
11-24-2012, 13:45
Ами за това нещо , можеш да се обърнеш към банка дск - съм сигурен , че те на драго сърце биха ти обясняли защо банковото им извлечение изглежда по този начин , макар че съм сигурен , че биха ти отговорили - политиката на банката е такава. Колкото до - другото , Да те са активи за мен - но са пасив за банката , а тя ми вади излвечението ;)
Или като историята за монетата - не зависимо дали е ези или тура - монетата е една и съща.
Предлагам да спрем да спамим по темата , не вярвам потребителите да им е интересно да слушат нашият тематичен дебат , който доста сте отклони от темата.
Ако въпреки това имаш голямо желание , да поспорим винаги съм на среща - както казва от един от преподавателите ми в спора се ражда истината :)

JoLLiE92
11-24-2012, 13:47
виж си лс :)

ster74ster
11-25-2012, 20:43
Човека си набира реферали. Той може и да изкара някои долар от вас, ама вие едва ли ще изкарате нещо. Кво да се прави, светът е разделен на две - тарикати и балъци. Вие преценете от кои да бъдете!!!

mey_si
11-28-2012, 12:55
Да и ти просто така добронамерено си "даваш" хляба и си се регистрирал само и само да се похвалиш..моля ти се..отдавна съм се убедила,че е толкова щедри хора НЯ МА !!!
Така,че хора не бъдете шарани :)

DaWakeOne
11-29-2012, 10:22
Обясних по-нагоре , че всеки който желае , може да се регистрира , без да ми става реферал от http://bux.to/register.php , което мисля , че достатъчно ясно показа , че целта ми не е да набирам реферали.