PDA

View Full Version : Закъснял пубертет



4o4o123
11-22-2012, 13:47
Здравеите :) искам да ви попитам дали е нормално да съм особено много нисък,но имам проблем с момичетата . В смисал не ,че не ме харесват даже напълно обратното много голяма част от момичетата ме харесват всеки ден ме целуват по устата, якичак съм набирам се много, на канадска всички съученици свалям, ако се налага бой се справям и с по голями , но проблема не е в нищо до тук а в това ,че съм 150 висок 38 килограма около пениса имам съвсем малко окосмяване, и ми е много малък само около 10 см е :( това че ми е малък не ме притеснява защото все още съм си малък да мисля за размерите на моя... Но въпроса е ,че много ми пречи ръста ми при момичетата :( С Голяма част от момичетата мога да тръгна , но не се чувствам комфортно тя да е с 10 см по голяма от мене :( А и ми омръзна да ми се подиграват..Никои от семеиството ми не е под 170 даже братовчедите чичоми сестрами всички са по поне 180 :( Та кажете това на какво се дължи на Закъснял пубертет ? Иии.. ако е това как може да настигна своите връсници ? по здравословен живот може би ?

4o4o123
11-22-2012, 13:50
Забравих да добавя ,че нямам сперма :( което може да е още един признак на закъснял пубертет :)

supersonic0
11-22-2012, 14:57
Всеки расте различно, аз например между 14 и 15 години дръпнах с 10-15 сантиметра за тази една година, преди това и аз бях доста нисък. При всеки е индивидуално, ама не се притеснявай, ще пораснеш ;д