PDA

View Full Version : Родителите му ме мразят!



ilikenestea
11-22-2012, 14:50
Здравейте, аз съм на 18, а приятелят ми на 23. Имаме сериозна връзка. Както е нормално, аз ходя да спя у тях и той у нас. Само, че неговите родители са казали как съм могла да ходя да спя по "чужди къщи", демек в къщата на сериозния ми приятел. И съм имала психически отклонения. Другото което е, са казали, че аз съм дебела ( висока съм 162 и тежа 43 кила)?

DragonLady
11-22-2012, 15:03
Ще ме прощаваш ама тея наред ли са ... 162 висока и 43 си е доста добре, даже може малко да понапълнееш. Няма нищо ненормално в това да ходиш да спиш у тях, все пак ти отиваш при приятелят си. И защо са те определили като психично болна? Избухвала ли си нещо пред тях? А и приятел ти толкова ли е мекушав да не им се изрепчи един път и да те защити? Как изобщо трая тяхното отношение към теб, при условие, че не си го заслужила с нищо?

ilikenestea
11-22-2012, 15:07
Никога не съм избухвала. Винаги съм се държала почтено. Имала съм психически отклонения, защото например си похапвам повечко, но това не ми влияе на фигурата. Но те казват, че съм дебела и трябвало да отслабна.

Oldschool
11-22-2012, 15:10
кофти, ти си дебела и плюскаш много, а той е мамино синче

bitchwolf
11-22-2012, 15:19
Хаха ужас. Те не могат да приемат, че малкия е пораснал, а той не може да защити приятелката си на 23 години... Еми такива родители има ФАКТ. Не можеш да ги промениш. Не ходи в тях щом е такъв проблем. А когато малкия наистина порасне ше ходиш у тях, ама неговото собствено тях : )

3oPuTy
11-22-2012, 15:31
До някъде мога да разбера това със спането в тях - може би просто не им е приятно в дома им да остава човек,когото не харесват.В крайна сметка това е техният дом и ако решат спокойно могат да забранят на твоя да те кани в тях ...
Що се отнася до обидите - не им прави чест да говорят подобни неща,но по-странното е защо твоя не е тропнал с крак и не те е защитил?!

Azoria
11-22-2012, 15:46
Може би са със старомодни разбирания и не приемат факта, че си момиче,което на 18 години "ходи да спи по чужди къщи". Може би,ако беше тяхна дъщеря те не биха го допуснали и се възмущават, че го правиш. Не, че това ги оправдава, но ми се вижда най-логичното. Или не те харесват и просто злобеят срещу теб...

anonymous708973
11-22-2012, 15:53
До някъде мога да разбера това със спането в тях - може би просто не им е приятно в дома им да остава човек,когото не харесват.В крайна сметка това е техният дом и ако решат спокойно могат да забранят на твоя да те кани в тях ...

Да.
Не мога да разбера как оставаш да спиш там, когато знаеш много добре, че не им е приятно. Не се ли чувстваш натрапница?

xXxPETYAxXx
11-22-2012, 17:54
Извинявай за въпроса, но как разбра тяхното мнение за теб? Не са ти го казали те явно, щом говориш в трето лице. И какво - приятелят ти ли ти го е казал това на теб?! Много тъпо, можеше и да го премълчи и да се опита да обеди тях, че грешат, а не теб, че не те искат! Приятелят ти е постъпил много глупаво.
А иначе е нормално да не те харесват, но това са рисковете, когато си с "маминото синче". Ограничи преспиванията си у тях, а когато си в тях се дръж почти като снаха! Честно ти казвам, тъй като мойте родители са много толерантни и не са такива злобари като тези, но знам, че все пак им прави добро впечатление, когато едно момиче помага в домакинската работа, оправя леглото сутрин и т.н.(просто имам наблюдения спрямо отношението и мнението на нашите към приятелките, които брат ми е водил вкъщи!)

broken_angell
11-22-2012, 22:29
пълна глупост ! не обръщай внимание на жени от типа ''истинска свекърва'' кви са тея простотии че ходиш по чужди къщи ми да се виждате само по кафетата по добре ли ще им е да не познават приятелката на сина си. тва е няква защитна реакция която като гледам се среща все по често у майките на синчетата си. Не признават нищо живо само щото те все още са ! Все пак ако решите да се задомявате след време нека момчето разясни на родителите си да имат уважението поне към теб. Не обръщай внимание чак толко - все пак свекървата е за тфа - да бъде свекърва ! :D :D

GLaDOS
11-22-2012, 23:20
Мрази ги и ти.

SisiStrange
11-23-2012, 04:22
Не се ядосвай и избягвай да ходиш у тях. Има родители, които винаги ще си измислят за какво да не понасят гаджетата на детето си. Това с дебелотата ме уби направо. Вие и обяснявате: "Ама нормална си си." Така е, но дори наистина да беше пълна, това по какъв начин е работа на техните? Те ще му налагат какви момичета да харесва ли? Ужас.

Имала съм гадже, чийто роднини не ме харесваха и съм наясно, че е неприятно, но и не си струва да се тормозиш.

bloodyF
11-23-2012, 07:26
ох, недей да ме притесняваш :Д
не съм се запознавала с родителите на приятеля ми все още, ама ако кажат , че не им харесвам -.- ужас

както и да е, просто не ходи у тях, нека той да идва у вас, излизайте навън
бтв, от колко време ходите?
техните на каква възраст са?


едит:
Петя, защо да е тъпо, че й го е казал той?
По-добре ли е да я лъже колко я харесват и един ден да научи истината от тях или от друго място?
Според мен, независимо хубави или лоши неща са, трябва да се казват между партньорите..иначе става тегава връзка..

LeprikonA
11-23-2012, 11:54
^ Абе от опит знам, че хич не ти става право като застане пред теб въпросният момък и ти заобяснява как техните не те харесват, как казват така и така за теб и не знам си какво още. Ако им е отговорил и те е защитил, окей, ама в моя случай не беше така. Явно в нейния също. Просто седеше и обясняваше какво било казано, но реакция - никаква.
Даже при мен беше много тъпа ситуацията, защото бащата не ме беше виждал дори, май само името ми знаеше, и пак ме беше обявил за негодна.

ilikenestea
11-23-2012, 13:27
Стана още по лошо, защото спряхме да се виждаме от една седмица и се чуваме веднъж на 3 дена... не знам какво да правя...

DragonLady
11-23-2012, 13:32
Чакай малко сега, спряласи да се виждаш и чуваш с гаджето си заради родители му и това, че те са против теб и връзката ви? Това ли се опитваш да кажеш? Защото ако е така, то тоя твоя е някакъв страхотен мамин синковец, дена няма собствено мнение и смелост да защити жена си, било то и пред собствените си родители.

fenikss_
11-23-2012, 13:34
Ако питаш мен, не ги отразявай изобщо.
Не е важно те дали те харесват или не,а е важно той дали те харесва,a явно те харесва,щом е с теб.
Родителите винаги няма да харесват гаджето на детето си,винаги ще му измислят нови и нови неща,за да ви разделят,особено свекървите ... :D те пазят синчетата си ревностно.

fenikss_
11-23-2012, 13:37
Стана още по лошо, защото спряхме да се виждаме от една седмица и се чуваме веднъж на 3 дена... не знам какво да правя...
Какво да правиш ли?
Заеби го,ако питаш мен...дечко,щом слуша майка си,ясна е работата...
Свекървата сигурно го е настроила против теб и сега ще усетиш как се отдалечава от теб,става по-студен....до като един хубав ден не те зарежe.Направи го ти първа.

xXxPETYAxXx
11-23-2012, 15:39
Петя, защо да е тъпо, че й го е казал той?
По-добре ли е да я лъже колко я харесват и един ден да научи истината от тях или от друго място?
Според мен, независимо хубави или лоши неща са, трябва да се казват между партньорите..иначе става тегава връзка..
Виж сега, когато един мъж опише с такива подробности какво родителите му са нареждали приятелката му, на него му е ясно, че всъщност така настройва момичето срещу тях. Не мислиш ли?! Защо ще настрой гаджето си срещу родителите си?! Тъпо е! Ако иска да поправи тяхното мнение за нея няма да я настройва срещу тях, а ще седне и ще поговори с тях като със зрели хора!
Такова поведение от мъж направо крещи "Аз съм мамино синче, а майка не те харесва, така че не идвай в нас повече"...

bloodyF
11-23-2012, 15:50
Чакай малко сега, спряласи да се виждаш и чуваш с гаджето си заради родители му и това, че те са против теб и връзката ви? Това ли се опитваш да кажеш? Защото ако е така, то тоя твоя е някакъв страхотен мамин синковец, дена няма собствено мнение и смелост да защити жена си, било то и пред собствените си родители.

жена си?!?
ти чуваш ли се? :lol:
те ходят от няколко месеца примерно, той зависи все още от техните
много ясно, че ще действа както му харесва на него и както му е угодно


Петя, предполагам, че си права за подробностите
но това , че примерно й е казал, че не я харесват не мисля ,че е лошо
или тя ще се покаже в друга светлина пред тях и ще започнат да я харесват, или ще спрат да се виждат
родителите понякога може да се окажат голям фактор във връзката ви
но да, ако нашите не го харесват или примерно ми покажат, че не им е приятен преди да са се запознали ще отложа малко срещата, за да може и двете страни да са по-спокойни

fenikss_
11-23-2012, 16:10
той зависи все още от техните

И да зависи още от техните,той,ако я обича,никой не може да му каже дали да е с нея или не.
И първото,което е ,той няма да слуша никой.

Azoria
11-23-2012, 16:20
Стана още по лошо, защото спряхме да се виждаме от една седмица и се чуваме веднъж на 3 дена... не знам какво да правя...



Защо спряхте?

fenikss_
11-23-2012, 16:56
Защо спряхте?

Сигурно,защото маминка така му е наредила...

Azoria
11-23-2012, 17:11
Абе изписахте един тон глупости. Защо не видите първо за какво става дума, пък после да си пускате мненията?

marilyn
11-23-2012, 17:48
Ако той не ти се обажда и не се виждате заради това, че техните не те харесват.... не знам кво правиш с него. Виж, просто има такива родители. Не си дебела, явно си си ок, просто на тях не им е ок, че момченцето им е пораснало.

bitchwolf
11-23-2012, 18:12
Тоя па и обажданията си е ограничил с тебе. Ей мацкооо, родителите на моя приятел, ако разберат, че пак сме се събрали трета световна ше започне. И понеже, ако знаят за нас положението просто ще се утежни не сме им казали. И т'ва вече година и ..нек'ви месеци, не съм броила. Начи моя "пикльо" дето е на 18 и е изцяло зависим от родителите си успява да не вреди на връзката ни, намира време да ми се обажда, излиза нон стоп с мен и даже понякога намира начин и нощите си да прекарваме заедно, а твоя е на 23 и не може да тропне и да се постарае? Или е мега зле или се чуди как да те разкара. Като честно казано клоня към първото. То не виждам никакво старание от негова страна. Но все пак разкажи повече за какво иде реч. Ако има нужда ще се извинявам.

ilikenestea
11-23-2012, 20:06
Не , не гледа как как да ме разкара. Просто е малко по-странен и мекушав. Но аз не го оправдавам с това. Имам чувството, че техните (той е напълно зависим от тях) са му казали да не се вижда с мен и да ме отблъсне по някакъв начин. Той не иска вече дори да се чуваме , камо ли да се видим. Правя опити, но не съм нахална и не го притискам. Мисля да изчакам малко докато нещата се успокоят.

fenikss_
11-23-2012, 20:10
^^ ми точно,зарязвай го,преди той да те зареже и после ти да останеш наранената.
действай докато е време.
не се страхувай, действай смело.

3oPuTy
11-23-2012, 21:15
Според мен му е писнало от теб и използва родителите си като оправдание за предстоящата ви раздяла ... Просто не ми се струва логично да те е канил в тях с преспиване,въпреки че техните не те понасят,а сега изведнъж заради тях да прекрати всякакви отношения с теб :? Не вярвам на тоя свят да има чак толкова голяма мъжка п*тка без грам собствено мнение,което пък ми напомня за оня виц:

-Иванчо прибирай се.
-Защо,мамо,студено ли ми е?!
-Не,гладен си.

ilikenestea
11-27-2012, 09:24
Сега се чувствам още по-объркана. Техните ме извикаха и ми казаха, че ме харесват и , че всичко е наред.

SisiStrange
11-27-2012, 10:01
Ами значи е постъпил като нормален човек и се е застъпил за теб пред тях. Радвай се.

IseeDEADbodies
11-27-2012, 13:05
Еми, шит хапънс. К'во ти пука, нали той си те харесва ;д Мисълта ми е, че колкото повече се впрягаш, толкова по-кофти ще се чувстваш от факта. Просто го приемаш и не обръщаш внимание.

pamsityybee
11-29-2012, 19:48
дадада! Точно същото е и при мен.. ! Ходя у тях и той у дома постоянно го настройват срещу мен, как съм можела да спя в чуждите къщи, какви били родителите ми и .. ;x Вече не ми пука за тях да говорят ;)

sladka _vip
11-29-2012, 20:44
Много много да не те интересува това какво точно са казали, защото все пак излизаш със сина им не с тях. :D Но пак и твоето момче не се ли е опитало да те защити???