PDA

View Full Version : Детинска работа



blueberryyy
11-22-2012, 20:11
Още преди да сте започнали да четете историята ми да предупредя, че наистина е много глупава и детинска и наистина не знам с кой акъл изобщо се занимавам с такива глупости, но просто ми беше скучно и исках да чуя различни мнения по темата :D Така че се чувствайте свободни да напуснете, бяхте предупредени :D
От известно време доста редовно ходя в един бар, в който организират различни купончета всяка седмица, с приятелки да си купонясваме. Един от управителите, при който си резервираме сепаре е доста симпатичен и всеки път е там и естествено на всички ни текат лигите по него. В началото си беше чисто на шега, обаче сега май наистина започнах да го харесвам, което всъщност е доста тъпо, защото дори не го познавам. Идеята ми е, че ми е доста симпатичен. По принцип нямам кой знае какви проблеми да флиртувам, да завържа разговор първа и т.н., но с него просто не мога. Тук вмъквам, че е с 3-4 години по-голям от мен, както казах – много е чаровен, има си самочувствие, но не е надут и съм убедена, че му се лепят много мацки, по-големи и по-хубави от мен, и не е като да не се радва на женско внимание. Да си кажа, че не се имам за грозна или нещо такова, напротив, но съвсем реално осъзнавам, че си имам своите недостатъци и със сигурност около него има момичета, които са по-привлекателни от мен. Не мога да преценя дали изобщо ме забелязва, защото като когато е в клуба е на работа и не флиртува с никого, по-скоро си следи персонала и т.н. И като цяло се чувствам като влюбена тийнейджърка, пълната простотия, не ми се вярва, че съм седнала да мисля дали еди-си-кой ме забелязва и дали трябва да направя някаква крачка.
Та, въпросът ми към вас е какво да правя, колкото и малоумен да е :D Мислите ли, че трябва да му покажа симпатиите си и ако да – как да действам или изобщо няма смисъл да се занимавам? Особено интересни са ми мъжките виждания.
Тук пак държа да подчертая, че правя темата, защото ми е интересно да чуя различни мнения, не съм седнала наистина да чакам някой да вземе решение вместо мен :D

xXxPETYAxXx
11-22-2012, 20:30
Абе, щом те кефи - действай, но не очаквай да се получи нещо. Все пак човека може и да е обвързан или несериозен, ама запознайте се поне!

broken_angell
11-22-2012, 20:38
Няма как да разбереш ако не се опиташ поне. Той пък може да е привърженик на старата школа и да не е като сегашната тийн - да се напие и да дойде да ти говори глупости. И все пак - той е на работа - може да не е привърженик на свалки по време на работа но ти се пробвай от де знаеш може пък да ти излезе късмета

anonymous708973
11-22-2012, 21:20
Самата обстановка е предразполагаща към запознанство, действай.