PDA

View Full Version : Не можем да свършим.......



SweetZombie
11-23-2012, 15:37
Здравейте, може да има и други такива теми, но до сега не съм попадала.... Става въпрос естествено за секса :D така с приятеля ми ходим от много време и решихме да го направим и двамата бяхме девствени. 1вия път е нормално аз да не свърша но странното е, че и той не успя. Последния път правихме орална и близо 2часа (първо той на мен после аз на него) и нито той нито аз свършихме. Аз редовно мастурбирам и съм стигала до вагинален и клиторен оргазъм и незнам как е възможно да не свършваме вече за 2ри път??? На някой случвал ли му се е??? Ако да какво направихте и имаше ли ефект?

TheBeliever
11-23-2012, 15:40
Нормално е, имайки предвид, че и двамата не знаете какво правите. Повече практика, показвайте си на кой какво му харесва и ще се обучите взаимно.

besso
11-23-2012, 16:40
От притеснението е. Продължавайте да го опитвате и с всеки път ще ставате все по-спокойни и ще си решите проблема :) Това, което можеш да направиш ти е да го предразположиш максимално. Приглуши осветлението, за да не се притеснявате от телата си в началото и бъди малко по-освободена, така и той ще се отпусне :) Успех!

KiKo0o
11-23-2012, 16:46
Даа, спокойствието му е майката. :)

Mladenoff
11-23-2012, 16:47
Опънете един коз, ще се отпуснете на макс :)

marilyn
11-23-2012, 17:36
Отпуснете се, не му мислете много и такам. Ще стане.
Пише се "не знам"!!!

wast
11-23-2012, 17:39
Споко... пробвайте винаги, когато имате възможност и все някога ще стане....
И аз не свърших първия път, когато го правих с гаджето (и не само първият). Започнах да свършвам чааакк след 3-4-тия секс :D

SweetZombie
11-23-2012, 17:43
От притеснението е. Продължавайте да го опитвате и с всеки път ще ставате все по-спокойни и ще си решите проблема :) Това, което можеш да направиш ти е да го предразположиш максимално. Приглуши осветлението, за да не се притеснявате от телата си в началото и бъди малко по-освободена, така и той ще се отпусне :) Успех!

Ами него го е срам много повече от мен и се притеснява повече... б;агодаря ви много на всички че ме успокоихте :) :) :) <3

wast
11-23-2012, 17:45
Нищо срамно няма в това...

xPafx
11-23-2012, 18:01
Е па, нормално е, практиката му е майката, мацка. Не можете да очаквате, че от първия път ще достигнете до божествени оргазми и прочие.

SweetZombie
11-23-2012, 18:06
Е па, нормално е, практиката му е майката, мацка. Не можете да очаквате, че от първия път ще достигнете до божествени оргазми и прочие.

Е да това ми е напълно ясно :D но поне очаквах той да стигне :D

xPafx
11-23-2012, 18:09
Притеснението си е оказало влиянието.

xXxPETYAxXx
11-23-2012, 18:14
1вия път е нормално аз да не свърша но странното е, че и той не успя. никак не е странно, това е нормално. Просто повечето са на мнението, че първия път всички момчета свършват...и то много бързо, но това не се отнася реално за "всички"
Последния път правихме орална и близо 2часа (първо той на мен после аз на него) и нито той нито аз свършихме. Аз редовно мастурбирам и съм стигала до вагинален и клиторен оргазъм и незнам как е възможно да не свършваме вече за 2ри път??? На някой случвал ли му се е??? Ако да какво направихте и имаше ли ефект?След толкова дълга любовна игра е нормално да не свършиш. Трябва да нацелите "златната среда" и да не се заигравате нито прекалено дълго, нито прекалено кратко, а просто "достатъчно". А иначе аз успях да свърша по време на секс много след като започнах да водя полов живот. А за момчето - притеснение.
.

SunnY-girL
11-23-2012, 19:17
вземете лубрикант ! :Д