PDA

View Full Version : Проблем след първият път - да или не ?



Faello
11-23-2012, 20:39
Мойковци, здравейте! Мъжко съм и не не става въпрос за моят първи път.
Изчетох един купен теми свързани с проблема, но така и не успях да си успокоя дебелата тиква с нещата които прочетох.
Младоци сме тук, така че някой по-пресен би бил по-точен в отговора си.
Айде без коментари тип "образовайте се деца", "панически тъп си саше" и каквито и тролвания да се правят - хич не ми е до тях.

Та мега глупавият ми въпрос който много от вас вече може би са срещали, но аз съм длъжен да питам и да видя дали ще се успокоя е следният :

С приятелката правехме любов неделята или понеделника беше не съм сигурен за пръв път ( на нея като цяло това и бе първият път с когото и да е ). Беше си влажна долу, но бе доста притеснена и се стягаше, не се съобразих напълно с нея за което й се извиних и бях ту груб ту нежен... повече второто разбира се, но в началото не особено ( а точно тогава трябваше ха ). Не съм свършил в нея ( макар че беше без презерватив и аз глупакът реших вместо да го изкарам да постикам докато съм в нея, но наистина не съм усетил да свършвам - е да сега се паникъосвам разбира се ). На сутринта повторихме случката. Към обяд ако не се лъжа почна да се оплаква от болки, от парене при уриниране и няколко капки кръв по салфетчиците. Звъннах тук там да питам ( щото с девствено до сега не съм бил и не знаех как да реагирам ) и казаха, че било нормално - ама ба ли го, дали е ? Доста чести позиви на уриниране също имаше и казваше, че нон стоп и се пикае пък накрая нищо не пуска. На следващият ден й дадох да пие един чай Котешка Стъпка и много вода. Кръвта спря ( и до днес я няма ), болките изчезнаха, паренето бе само накрая на уринирането, а честото уриниране намаля. Днес обаче преди да си тръгне тъй като ми бе на гости, пак правихме. По-късно в деня се оплака, че пак имало леки болки и парене накрая и т.н БЕЗ кръв де. След първите два пъти всички други бяха с презервативче. Да свършвах в тях в нея, но не бяха пукнати и т.н - изобщо няма как да са пуснали. Макар с малко закъснение на третия ден, т.е сряда или четвъртък тази седмица за по-сигурно взе едно хапче Ескапеле ( да знам, че не е хубаво да се взимат ей така и другия път да съм по-внимателен. ) Та като цяло се надявам до два дни да й мине, но ако продължи съм й казал да отиде на гинеколог веднага.

Въпроса ми е, нормални ли са тези неща в този случай ?
Инак другите неща са Цистит, венерически болести, бременност ?
Цистит ако има ще се лекува добре, макар че не знам, кое би го причинило точно.
Венерическите - не съм бил с много жени. На една ръка се броят и не са били инфектирани от нищо. Имам добра лична хигиена. Карах кондиломи, но след две годишна борба с тях се отървах - много страшно беше.. но там е дълга история. И не не са от момиче, явно лоша хигиена и слаба имунна. Както и да е. Да се притеснявам ли или не, че не си го избивам от главата ?
Пък за бременност направо не искам и да мисля.

Айде кажете човешки мнения, опит, съвети и т.н
Наистина моля без тролвания, да се правите на интересни. Големо тролче си падам, но просто не съм на кеф да чета такива коментари. Пък и сто про ще има други които да прочетат темата и да им се помогне и на тях.
Изчетох много и повечето бяха с черен хумор шеговии коментари, които не ги пожелавам някой ден да изпитат на свой гръб.

Благодарско и лека вечер!

marilyn
11-23-2012, 21:11
Ще ти кажа това, което не искаш да чуеш: като си необразован, що правиш секс и то без кондом?
Тя в овулация ли беше, че го пи тоя ескапел? Нали знаете, че това е хормонална бомба и може яко да й разбърка цикъла примерно?
Да иде на лекар, ако има цистит и не се лекува е опасно.

Azoria
11-23-2012, 21:28
Нормално е ,че е имала някакъв дискомфорт след първия път. Кървенето до ден-два си е нормално, да й пари - може да е от протъркване.
Не е задължително да е цистит. Дайте си два-три дни почивка и ако не се подобри да иде на лекар.

Faello
11-23-2012, 21:37
Мда може Мерилин. Каза нещо за овулацията, че по някакъв календар би трябвало да е към 25 27 , но при всяка жена било различно. А защо без кондом, не знам - глупава работа явно. А за ескапелето знам достатъчно да.. ще видим по план трябва към 8ми 9ти да й дойде.

Азория, надявам се да си прав/а..

inatchiika
11-24-2012, 00:47
може да си я протрил,кървенето е нормлно......

баба яга
11-24-2012, 07:56
Кървенето е нормално при разкъсване на девствената ципа,а другото са признаци на пикочна инфекция и най-добре да иде на лекар,не гинеколког,а уролог,или пък да си пусне едни изследвания.

Ivaaaaa
11-24-2012, 08:53
Кървенето е нормално при разкъсване на девствената ципа,а другото са признаци на пикочна инфекция и най-добре да иде на лекар,не гинеколког,а уролог,или пък да си пусне едни изследвания.


и аз така мисля

Faello
11-24-2012, 08:55
Мерси хора, много се надявам да е така и да са просто излишни филми.
Ще й предам да отиде и да провери.