PDA

View Full Version : Моля ви искам бърза помощ



mylife
11-23-2012, 20:56
Така въпроса ми е глупав,но моля без нападки ,, Как да възбудя едно момче максимално без полов акт доколкото е възможно да стане? Да добавя той ме харесва :Д

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 21:05
Първо да го възбудиш без да го направите , ми се струва адски глупаво ! Един вид , да стигнеш до средата на сладоледа и да го хвърлиш .. :D! Инъче , качи се върху него , целувай го , хапи го , драскай го , каквото му харесва , при всеки е различно , разсаблечи се малко .. и ще стане работата ! =]

mylife
11-23-2012, 21:10
е да прав си ..:Д благодаря ти все пак

Azoria
11-23-2012, 21:30
Ми те ти го казаха, ама на мен ми стана любопитно - защо искаш да го възбудиш без да правите секс? о.О :lol:

mylife
11-23-2012, 22:50
pravq edni lekarski opiti xax

Momchence
11-23-2012, 22:51
така въпроса ти е глупав, ако не знаеш как да възбудиш момче къде си тръгнала?

mylife
11-23-2012, 22:55
vij znam obache iskam da vidq vashte mneniq za maksimum

Momchence
11-23-2012, 23:06
максимум тъпотия или кво? ;д

направи му мусака, ако не се надърви начи не е никъв мъж ;д

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 23:32
Направи му таратор със много чесън или пикантни картофки , и му дай да те близне отдоле , да видиш за каква възбуда иде реч при теб ! ;) :D ...

БожиятАгнец
11-23-2012, 23:38
Облечена си предизвикателно (даже може и "полугола') около него, както и си се гримирала подходящо и имаш секси прическа...Целувате се, пипате се, натискате се, даваш му да те лиже, духаш му, петинг, мастурбация...
Не е голяма философия да възбудиш на максимум едно МОМЧЕ. Като не искаш да правиш секс с него поне си експериментирай на воля как става (хе-хе) номера. Всяка дама си има вроден талант в дадена "възбуждаща' област - открий коя е твоята.

rusoto_baby_f
11-24-2012, 00:11
моя приятел се възбужда от целувки по вратлето и ушето..
Но, няма смисъл да го възбуждаш и да го оставиш така.. :D гадно е..
Като започнеш нещо трябва да го изкараш до край..

rusoto_baby_f
11-24-2012, 00:12
моя приятел се възбужда от целувки по вратлето и ушето..
Но, няма смисъл да го възбуждаш и да го оставиш така.. :D гадно е..
Като започнеш нещо трябва да го изкараш до край..

TROLLDADLOLCAKE
11-24-2012, 00:23
моя приятел се възбужда от целувки по вратлето и ушето..
Но, няма смисъл да го възбуждаш и да го оставиш така.. :D гадно е..
Като започнеш нещо трябва да го изкараш до край..

Значи аз съм като този твой приятел , може да ме правят женските каквото си поискат и съм камък , но почне ли по врата направо се стига до - МOMMY IM IN HEAVEN !!! :D :D :D

rusoto_baby_f
11-24-2012, 00:47
Значи аз съм като този твой приятел , може да ме правят женските каквото си поискат и съм камък , но почне ли по врата направо се стига до - МOMMY IM IN HEAVEN !!! :D :D :D

ще си признаеш ти...всичко... :D ..без бой ... :D

supersonic0
11-24-2012, 09:08
pravq edni lekarski opiti xax

:lol: :lol:

marilyn
11-24-2012, 12:58
Пиши на кирилица!!!

Ами целувки, натискане, предизвикателно бельо, ако има няква фантазия може да му я сбъднеш (примерно мед. сестра, дяволка, ученичка и тн). Ама не виждам как може да искаш да го възбудиш на макс и после да не правите секс.
А и всеки човек харесва различни неща.

jghgh
11-24-2012, 13:12
Ми те ти го казаха, ама на мен ми стана любопитно - защо искаш да го възбудиш без да правите секс? о.О :lol:

защото е яко, его буустинг и тн




гадно е за момчето, да..
но понякога - поне аз - имам нужда просто да се понатискам, а не съм готова или не искам да се стига до секс.
защо пък не :д

StuFF40
11-24-2012, 16:45
оближи му подмишниците

taratorcho
11-24-2012, 16:59
Облечи се по възбуждащо, прави му мимики ...... Ако е възможно му се "хвърли на врата" и го целувай и лигави по врата ... това е побъркващо ... офф, не знам .... мисля, че това е достатъчно... :Д
П.П: Мисля, че е доста тъпа идея да възбуждаш момче, без да има в последствие полов акт... Поне кажи причината ?

zuzkata
11-25-2012, 15:26
Така въпроса ми е глупав,но моля без нападки ,, Как да възбудя едно момче максимално без полов акт доколкото е възможно да стане? Да добавя той ме харесва :Д
най-максимално ще го възбудиш, ако му направиш масаж на простатата, тогава ще е много ...твърдо възбуден и по погледа в очите му ще проличи любовта и копнежа в този интимен момент

TROLLDADLOLCAKE
11-25-2012, 19:32
най-максимално ще го възбудиш, ако му направиш масаж на простатата, тогава ще е много ...твърдо възбуден и по погледа в очите му ще проличи любовта и копнежа в този интимен момент

Зуузке , от както си се регистрирала в този форум , постоянно говориш за ПРОСТАТА бре?!?! Мен ме съмнявам че биеш нещо на фейк , и си някой простато-фетишар ?! Или.. ?

TROLLDADLOLCAKE
11-25-2012, 19:33
ще си признаеш ти...всичко... :D ..без бой ... :D

Мм да..на 5 секунда пея всичко ! :D :Ь

Azoria
11-25-2012, 19:35
Зуузке , от както си се регистрирала в този форум , постоянно говориш за ПРОСТАТА бре?!?! Мен ме съмнявам че биеш нещо на фейк , и си някой простато-фетишар ?! Или.. ?

Не само е фейк, ама е и момче :lol:

TROLLDADLOLCAKE
11-25-2012, 22:49
Не само е фейк, ама е и момче :lol:

"ФЕТИШАР" <--- точно и аз това си помислих , че е някой мъжки педо беър , който едва ли не , се опитва да накара малките момиченца , да вярват че масаж по простатата :D е възбуждащо и задължително начинание и то само и единствено , защото е педо беър с простато-фетиш ! :D :D

Azoria
11-25-2012, 23:05
:lol:

The_real_one
11-25-2012, 23:09
максимум тъпотия или кво? ;д

направи му мусака, ако не се надърви начи не е никъв мъж ;д
и да донесе някоя друга биричка и направо брак. :D

zuzkata
11-26-2012, 04:48
Направи му таратор със много чесън или пикантни картофки , и му дай да те близне отдоле , да видиш за каква възбуда иде реч при теб ! ;) :D ...

Трол, опитвам се да бъда полезна,
и мисля че твоята идея е по-тъпа
освен това е писала как да го възбуди максимално без полов акт
и гледам какво са пропуснали да и пишат
ама вие нали сте момчета и ги разбирате повече,
предложи ти

TROLLDADLOLCAKE
11-26-2012, 15:45
Трол, опитвам се да бъда полезна,
и мисля че твоята идея е по-тъпа
освен това е писала как да го възбуди максимално без полов акт
и гледам какво са пропуснали да и пишат
ама вие нали сте момчета и ги разбирате повече,
предложи ти

Какви идеи искаш да и давам ? При положение , че го правила за "лекарско проучване" и там к'во беше и ,че идеята да възбудиш едно момче на макс без да правите секс е адски глупава ?