PDA

View Full Version : Първият секс



Boriisow
11-23-2012, 21:35
Реших и аз да взема да пусна някоя темичка в този раздел. Така. Въпросът ми е относно първият секс или по-точно сексът с девственица. Дайте някой и друг съвет в темичката за малко обща култура и за знание. Та въпросът е за това какво се прави при първото докосване на интимните части на момичето. Как точно става това с разтварянето. Това с ципата.

ShtrudeL
11-23-2012, 22:06
оф.. -.-
1. Натискате се, целувате се, пипате се, търкате се, лигавите се и т.н. Всичкото това - с дрехи! И много.
2. Пъхаш някоя друга ръчичка в гащичките и докато се целувате. Ама нежничко и лекичко и като видиш, че почва да й хареесва може и по-бързо и както ти дойде, а после ноооого внимателно и нежничко можеш да си пъхнеш и някое друго пръстче. Ама нооооого, НОГО внимателно и бавничко. А дори и да й е некомфортно я цункай и й говори тихичко нещо (но не прекалено много, тя и без това няма да те слуша, важното е да владееш ситуацията и да й е кеф от това, че може да има някаква сладка болка! ^^) Това може да го правите под одеалце, за да е по-уютно и непритеснително.
3. И тъй! Събличате се постепенно и пак нооого бавничко, търпеливичко и внимателно! (и с презерватив)
Спазваш правилото в т.2 като е хубаво да ти има доверие за всичко това и не би трябвало да имате проблеми. ^^

И все пак ако се дърпа, трябва да знаеш, че женските се дърпаме понякога, ама искаме. ^^ Просто е на някакво подсъзнателно ниво дори... и е някак възбуждащо да има лек психологически натиск. Ако пък вече много се дърпа и много я боли, недей я насилвай.. : >

АЙДЕ! ^^

Boriisow
11-23-2012, 22:11
Да аз знам, но имаше хора, които ми казваха, че трябвало да се пъхнат пръсти, а не пениса, за да се скъса тази ципа. И затова ми беше притеснително. Иначе си е добре.

ShtrudeL
11-23-2012, 22:14
ох... не мисли за 'късане на ципа' бля...

Boriisow
11-23-2012, 22:19
Няма да го мисля, но ми е някакво притеснено един вид.

Momchence
11-23-2012, 22:25
тва е като вадене на зъб, тряя да я цепнеш от засада. Така момента на изненадата ше ти спести лигавщините, нервите и спадналата пишка ;Р

Boriisow
11-23-2012, 22:28
Tи пък и ти. То не става така както каза. То за всичко търпение и доверие се иска.

Momchence
11-23-2012, 22:54
именно за това се действа мъжката, така и така ше я боли поне да е бързо...няма да я чепкаш там половин час да си играеш на ластик, после ше те боготвори

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 23:34
Tи пък и ти. То не става така както каза. То за всичко търпение и доверие се иска.

"НЕ СТАВАЛО ТАКА" <--- Като разбираш как става и не става , защо тогава пускаш тема.
Прочети ShtrudeL-а , какво ти е казала по - нагоре , момиче е и ги "чатка" ;) !

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 23:36
Да аз знам, но имаше хора, които ми казваха, че трябвало да се пъхнат пръсти, а не пениса, за да се скъса тази ципа. И затова ми беше притеснително. Иначе си е добре.

По - добре с пениса.С тия пръсти има варянт , заради нокът да и направиш разрез в стил - Цезерово сечение :D :D

Boriisow
11-23-2012, 23:45
:D :D Чак пък. Е добре. Темата може да се заключи ;д

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 23:57
Sh@d0w локвай ! :D

Ivaaaaa
11-24-2012, 11:17
По - добре с пениса.С тия пръсти има варянт , заради нокът да и направиш разрез в стил - Цезерово сечение :D :D

Това ме уби :D :D

marilyn
11-24-2012, 13:36
Е, ако е толкова тясно и не можеш да си го вкараш, тогава пръсти.

Boriisow
11-24-2012, 19:51
Е добре е. Ще се оправя ;д

CRISTIANO RONALDO_7
09-04-2014, 15:10
пичове,на 16 съм и страшно ми се прави секс с една съученичка,но ме е страх да не се разчуе...какво да правя,помогнете....момичето е красавицата на класа,не е по-висока от мен,но е страшно изкушаваща

sweetka_96
09-04-2014, 21:03
не е по-висока от мен

не дишааааааам :lol: