PDA

View Full Version : Въпроси за флешовете



Claymore
11-24-2012, 18:22
Ще ми се свие ли дупката напълно, ако махна флеша? Ами, ако ухото не ми понася добре флеша, т.е. получава се нещо като инфекция или алергия да го махам ли?
Говоря за 4мм

CH3OH
11-24-2012, 18:25
ше станеш като китито и ще ти вонят флешовете на лайно

Luidgie
11-24-2012, 18:43
Би трябвало да ти се свие напълно ако е голям 4 милиметра. Иначе до 1 сантиметър се свива, ама няма да е няква малка дупчица...
Ако се е инфектирал и те дразни е вероятно да се свие по-бързо - вземи си кислородна вода и си купи друг вид флеш, който няма да ти дразни. (сори не знам дали искаш да го махаш или да предотвратиш инфекцията)

Claymore
11-24-2012, 18:52
Не, не, не. Още не съм го сложила, но проблема е, че обеци като цяло не ми понасят освен някои видове. И в случай, че пак ми се инфектира да не стане нещо отвратително. Ако ще е някаква трайна щета за ухото ми изобщо няма да слагам.

LovEsIckk
11-24-2012, 19:07
баце, по-добре недей
имаме си достатъчно дупки жените, за кво си го причинявате

ilovedeath
11-24-2012, 21:10
баце, по-добре недей
имаме си достатъчно дупки жените, за кво си го причинявате

Яко е.

Oldschool
11-25-2012, 07:32
акоо ти е по-чувствително и лесно възпалимо - недей

fen7asy
11-25-2012, 17:47
представям си те с флеш :lol:

Luidgie
11-25-2012, 20:33
Не, не, не. Още не съм го сложила, но проблема е, че обеци като цяло не ми понасят освен някои видове. И в случай, че пак ми се инфектира да не стане нещо отвратително. Ако ще е някаква трайна щета за ухото ми изобщо няма да слагам.
до 1 сантиметър се свива, моят беше 8 мм и се сви ама пак си е голяма дупката и при добро желание мога да си сложа 5мм разширител в нея без проблем. Иначе траен проблем може да доведе - да... може да ти се скъса ухото примерно - ахаха въпреки, че при толкова малко разширяване - едва ли. Ако си вземеш подходящият материал разширител и си го чистиш редовно - не би трябвало да имаш каквито и да било проблеми.

marble
11-26-2012, 19:23
До 1 сантиметър.. чушки
Всеки има различно ниво на разтегливост на кожата. Не можеш да кажеш точно до колко се свива.
Аз бях с 16 и за една вечер се сви до 8.
Ако се зачерви, значи правиш нещо грешно. Махай, промий и го остави да почине поне ден или два.

Luidgie
11-26-2012, 20:18
Браво, че ти се е свил чушко - де да можеше на всички да им се свиват от 16 на 0,2... Аз говоря за напълно свиване - не дали ще се смали с няколко мм или не. Като ти се свие до "нормална" дупчица - пиши.

dirtyyy
11-26-2012, 20:58
Би трябвало да ти се свие напълно ако е голям 4 милиметра. Иначе до 1 сантиметър се свива, ама няма да е няква малка дупчица...
Ако се е инфектирал и те дразни е вероятно да се свие по-бързо - вземи си кислородна вода и си купи друг вид флеш, който няма да ти дразни. (сори не знам дали искаш да го махаш или да предотвратиш инфекцията)

+++++„няма кво друго да се каже по темата.

сао един въпрос
какъв е смисъла от флеш 4мм?
винаги ми е било чудно.

THADONMAKAVELI
11-26-2012, 21:00
к'ва е тая мания по флешовете?

ilovedeath
11-27-2012, 20:11
+++++„няма кво друго да се каже по темата.

сао един въпрос
какъв е смисъла от флеш 4мм?
винаги ми е било чудно.

Като за начало, може би. Все пак си боли..

Pedigree
11-27-2012, 22:08
Както казаха - до 10 мм, т.е. 1 см зараства. Аз имах 7ца преди 5 години, зарастна си, нямаше проблеми.
Ако си податлива на такива инфекции, не е добра идея. В крайна сметка ако те боли адски много, ако има нещо, ти ще го усетиш, и няма нужда да се мъчиш, а да се откажеш от идеята за флешчетата.
П.С. Тази кислородна вода я прехвалват, медисептът помага.

anonymous908491
11-27-2012, 22:43
А някоя да си е слагала флеш на клитора ?
Трябва да предупреждавате, възможно е да объркат дупката.

In*The*Face
11-28-2012, 07:42
Като отидеш да ти го сложат, най-вероятно първият ще е от медицинска стомана, така че не би трябвало да имаш проблем. Може би не ти понасят някакви тенекийки. Поне при мен е така. Задай си на човека всички въпроси и си кажи притесненията, в студиото ще те посъветват най-добре.