PDA

View Full Version : Как да се сближим?



Yoni123
11-24-2012, 20:24
Така, на 14 съм и мисля,че съм готова за връзка!
Ходя но допълнителен английски и там има едно момче. Много ме интересуваше,но единствените пъти когато се виждахме беше когато се разминавахме,за да влезе в стаята,защото неговия час започваше след моя.
Така 4-5 пъти и аз от срам започвах да се кикотя. Криех в тайна,че го харесвам,но казах за него на моите приятелки. Те много се интересуваха,защото искаха да ми помогнат с това момче,но аз все криех по нещо малко то тях за него. В този английски бях в група с един приятел от класа,и моите приятелки отидоха да го разпитват за това момче. Но той ни заподозря и така разбра,че го харесвам. Така към 1 месец и тяхната група се премести в другата стая. Спрях да го виждам макар и за кратко, и се за поинтересувах за това момче,и попитах госпожата как се казва. Тя естествено ми отговори.
И така до вчера. Миналата вечер на магия му открих фейсбука,и му изпратих покана. Писахме си и аз тотално се издъних! TT _ TT :

аз:хей ти си онова емо от английския-(приличаше ми на емо защото винаги когато влизаше беше тъжен)
всъщност ние бяхме в една детска,но ти едва ли си спомняш (наистина бяхме в една детска,но бяхме в различни групи)

той:ти имаше брат май

аз:дам ^^

той:сетих се

аз:аз знам няколко неща за теб,но не знам дали са верни например:ти си на 13 (в това съм сигурна),обичаш черно и червено и май и ти имаш по-малък брат

той:нямам брат
и не обичам червено и черно

аз:е 6-тото чуство пак ме провали =D
а ти защо винаги толкова тъжен когато влизаш?

той:не съм тъжен

аз:хм не мисля така
ти обичаш метъл???
:OOOOO
и аз го О-БО-ЖА-ВАМ
харесвам готик метъл

той:аз всякакъв

аз:http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM
:)

яка е

аз: :)
а харесваш ли кръв
смис кървави неща

той: не

аз:жалко
аз пък харесвам
а филми на ужасите?

той:да

аз:яко
кой ти е любимия филм?

той:убийствен пъзел 1 и 2
погрешен завой

аз: аз убийствен пъзел ме е страх да го гледам =D

що

аз:не знам аз предпочитам анимета
Elfen Lied
например
ми е любимо
но на теб едва ли ще ти хареса щом не харесваш кръв
питай нещо ти?

той:коя ти е любимата група

аз:evanescence,nightwish и epica
обичам и kiss

той:ок

аз:на теб

той:много са

аз:ясно...извинявай,много съм директна когато се запознавам с хора
=D

той: нищо

той:чао

аз:чао

Край на разговора

Ние дори не сме в едно училище а и той е по-малък от мен с една година!

Моля,ви дайте някакви съвети да се сближим харесвам го от отдавна,просто много време беше изминало и си помислих,че съм го забравила,но когато го видях в английския много се зарадвах и пак започнах да го харесвам

Това е!

SWT
11-24-2012, 21:03
май не му е харесало това,че си го нарекла емо
смисъл.. абе тва е обидно бе човек
аз бих се обидила :D
ако те харесваше и ако си му била интересна не смятам,че толкова бързо би ти казал чао,но не знам