PDA

View Full Version : Мотивиращи песни



KVangelov
11-24-2012, 19:46
Здравейте, от няколко седмици търся мотивираща песен с хубав текст за татус, но не мога да намеря. Искам да ви помоля да давате своите идеи, но ако може да не се пее за бой,любов,жени,трева,убийст ва, а да е нещо мотивиращо за живота. Благодаря ви много.

Psyko Nuts
11-24-2012, 20:18
Направи си татус, когато пораснеш на акъл ! И когато той има значение за теб, а не за да си, като другите ИДИОТ ТЪП ! Ако искаш напиши си на виетнамски приказката за Косе Босе, ако толкова искаш татус. :lol:

KVangelov
11-24-2012, 20:45
Psyko Nuts, аз просто искам мнения не почвай да съдиш веднага. Не си мисли, че като ми предложат текст още първият ще си го татуирам. "Ако искаш напиши си на виетнамски приказката за Косе Босе, ако толкова искаш татус." Все пак този татус ще го нося аз, така че не се прави на интересен тук.

Psyko Nuts
11-24-2012, 20:48
Аз и милион песни да ми дадът, пак не бих си направил татус с текста й.

KVangelov
11-24-2012, 21:06
Въпрос на вкус. Все пак може текста на някоя песен да ти напомня за нещо, и когато го погледнеш да се сещаш за нещо. Все пак като са казали символичен татус не да си напишеш датата на раждане и да се радваш, че е символичен. Във всяко нещо може да намериш някакъв смисъл сам за себе си.

Dark_Angel_
12-08-2012, 18:10
толкова ли си безидеен, че не знаеш какво да си татуираш????