PDA

View Full Version : Помощ !



rado2468
11-24-2012, 20:17
Ок ! Ще започна така... Аз съм момче в 7ми клас... Живея в СЗ ( не искам да давам цялото наименование на града поради няколко причини ) и моята история е следната...
Няма да ви занимавам с миналото си, а искам да ви занимая с един мой случай !
Беше края на август, когато излязох с най - добрите си приятели И и Н... След 3-4-5 часа дойде едно момче, което по - голямо от мен с 1 година, както и моите приятели... Този пришълец беше И1... Той ме срита няколко пъти, но най - добрите ми приятели ме защитиха... Започнах да го обягвам, докато не стана 15 ноември... И1 започна да идва в моето училище всеки ден - преди 1вия час и след последния... Всеки пък, когато бях в училище го виждах и ми се налага да го отбягвам..
Та днес, И1 започна да ми пише във Facebook,а И и Н са приятели с него, за съжаление... Опитвам се да говоря с тях, защото не мога да говоря с това за родителите ми... Но това, което получавам са реплики от рода : глупости не ми се слушат, ооо боже...
Искам да ви попитам какво да правя ? Не мога да търпя повече това... Имам чувството, че все ме гледа, че като се обърна ще е зад мен ..

SuNsEt
11-24-2012, 20:28
Не показвай слабост. Когато те нападне и види,че си слаб ,това му дава сила да продължава. Отстоявай си правата и се защитавай. Ако И и Н не застанат на твоя страна,преосмисли приятелството си с тях . Потърси си верни хора,на които да разчиташ.