PDA

View Full Version : Не мога да реша какво да правя



eimi123
11-24-2012, 20:20
Моят проблем е че съм поставена в момента пред дилема.Преди около година се запознах с 1 момче(родителите му са приятели на моите) и макар първоначално да не го забелязах, след време се усетих колко добре се чувствах в присъствието му, когато сме само двамата и как винаги има какво да се кажем.Проблемът е, че осван мен още доста момичета забелязваха тези му черти и предполагам, че макар и не в този (студент е в друг град) вероятно се среща с различни момичета.Ето тук идва и проблема на рождения му ден, макар и да не съм мислела че ще се случи спахме заедно.Ситуацията обаче се получи неловко и от тогава не сме се чували.Аз не го потърсих, понеже той си замина за университета, а и той не направи опити да се свърже с мен.Лошото е, че все пак все още го харесвам, колкото и да се опитвам да го избия от главата си.Вие как мислите да го потърся ли(страхувам се да не изглежда жалко от моя страна след като той не го направи) или да пробвам да забравя за него.
Мисля, че трябва да реша окончателно, тъй като излизам с едно момче, но не съм сигурна дали ще се получи, тъй като не мога да се отдам изцяло на ситуацията(смисъл да му отделя нужното внимание на момчето), понеже все още не съм сигурна мога ли да загърбя другия без да съм се борила до край...
Моля ви за някакъв съвет

prosto_chovek
11-24-2012, 20:46
е щом не те е потърсил, бъди си с момчето, с което излизаш. Аман от такива, спи с някоя и не звънне повече. Е тъпо е направил, бъди си с този, с когото излизаш.

marilyn
11-24-2012, 21:35
Явно си е било за 1та вечер. Излизай си с тоя, дето си излизаш.

rusoto_baby_f
11-24-2012, 22:26
е щом не те е потърсил, бъди си с момчето, с което излизаш. Аман от такива, спи с някоя и не звънне повече. Е тъпо е направил, бъди си с този, с когото излизаш.

съгласна

djipsito
11-25-2012, 02:03
Какво значи "получи се неловко", кое ? Секса ли ? Разясни малко.

Може да е както каза "просто човек", ама има вероятност и да се е спекал нещо, че не се е справил и да го е срам, да си мисли някви глупости...

Не виждам нищо лошо ако го видиш на линия да му драснеш два реда с едно Ей, кво става бре, къде се губиш, как върви унито и бла бла бла... Общи работи. Не разбирам кво има толкова да се спичаш. Кво като сте спали ? Тва не значи, че трябва да се държиш някво по-специално или знам ли.. Бъди себе си просто. Виж как ще ти отговаря и дали се интересува кво става и с теб и си прави изводите тогава. Ако нещо те осъмни също нищо не ти пречи да го питаш направо, поне да си знаеш.

Нещата са супер прости, а излишно си ги усложнявате... Бъди малко по-непукист, въпреки че го харесваш.
И не е казано, че задължително той трябва да те потърси след като сте спали.

Положително е, че не си почнала да му досаждаш веднага и всеки ден да му пишеш настървено, едва ли не ти е длъжен с нещо само щото сте спали (има такива лепки..)
Та така де, ти си знаеш :)

eimi123
11-25-2012, 09:09
Точно това ми е чуденката-да му драсна ли два, три съвсем безгрижни реда, за да видя как ще се държи.Смисъл имам чувството, че за да си дам мира трябва да знам дали има някакъв шанс.От друга страна, както djipsito каза не искам да изглеждам като някое от тези момичета, които изкарват момчето, че им е длъжно с нещо.В крайна сметка всичко е било по взаимно съгласие

xXxPETYAxXx
11-25-2012, 10:57
Какво лошо има от един неангажиращ разговор с него? Нали така или иначе сте близки и се предполага, че си говорите. Ако те е страх да му пишеш, то не знам дали какво ли мислиш, че ще се случи, когато се видите отново. Няма да се подминете по улицата без едно "Здрасти" поне, нали?! Има разлика в това да питаш едно "здр, как си" и в това да станеш наивна преследвачка!
Но така или иначе, той щом е студент в друг град не знам на какво се надяваш. Особено след като твърдиш, че не му липсва женско внимание и вероятно там си има някоя, ако не и повече.

Ivaaaaa
11-25-2012, 11:38
Явно си е било за 1та вечер. Излизай си с тоя, дето си излизаш.

това

ivcheto0o
11-25-2012, 19:17
Пиши му,проведете един неангажиращ разговор.Поне така ще се успокоиш и ще можеш да продължиш напред без излишно чудене.Иначе като цяло не мисля,че има бъдеще-учи в друг град и както казваш сигурно си има друга,така че си продължи със сегашния.