PDA

View Full Version : Апогей на любовта D:



jarule32
11-24-2012, 21:40
Никога не съм си мислел,че ще пиша по форумите за такива неща но и до тук опрях..Проблема е там че не мога да си избия едно момиче от главата и най-големия проблем е че е в моя клас ...Историята е достa кофти за мен, миналата учебна година към края се сближихме повече от обикновено пишехме си по скайпа и така от майтап на майтап аз започвах да си падам по нея.И точно тогава имахме една екскурзия с преспиване през коятo се сближихме дори повече ...не знам какво станa но оттогава направо хлътнах здраво 3-4 дена след екскурзията отидох в тях бяхме сами и за мен това беше доста добър момент да и призная какво чувствам към нея,но уви тя ми каза че излиза с друго момче,аз неможах да го приема и си тръгнах за мое щастие лятото не я бях виждал и след като и бях изтрил номера и скайпа почти я бях забравил срещах се с други хора и тя изчезна от моето ежедневие,но това бе до 15-ти септември в който след като я видях всички спомени избиха.. не знам дали съм постъпил правилно,но от началото на годината се старая да избягвам контакт с нея и за мое "щастие" и тя с мен. Не мога да си обясня защо направи така,почти съм сигурен че не е излизала с никакво момче а просто го е използвала за извинение да ме отреже.Не знам защо го направи след тези 2-3 седмици неможе да е не е имала нещо към мен .. ( наистина не са много,но аз рядко си падам по някое момиче но харесам ли я хлътвам бързо дори и да не го показвам ). Не съм и досаждал за да реши че съм някакъв досадник или нещо от сорта звънял съм и 2 пъти за този период от време,като последния бе да се срещнем и след това отидох у тях,а по скайп и тя ме търсеше и аз. Не мога да си обясня защо стана така и явно никога няма да ми стане ясно,не съм грозен нито пък тъп имам добри оценки не съм зубрач .. Исках просто да го споделя понеже е анонимно.Съжалявам ако съм ви загубил времето с моите проблеми


П.П : Отстрана на пунктуация не ме винете,аз сам само втори клас.

bitchwolf
11-24-2012, 21:43
Попаднал си във friendzone-a просто. Нямал си късмет. Не си търси кусури. Случват се такива работи и на най-добрите понякога :)

prosto_chovek
11-24-2012, 22:00
щото не те е харесала.