PDA

View Full Version : Страшни проблеми с цикъла.ПОМОЩ!



Desuto
11-25-2012, 13:16
Здравейте на всички дами,които ще бъдете така добри да прочетете тази тема и да ми дадете какъвто и да е е съвет ,който би могъл да ми помогне. Надявам се.
От близо една година водя полов живот. Цикъла ми отначало беше супер редовен в продължение на 6 месеца само на 17 дата ми идваше. Но от 5 месеца той е толкова нередовен ,че няма накъде вече притеснявам се ужасно много всеки месец си правя по 2 3 теста за бременност.Според мен това се дължи на хапчето Ескапел което взех,защото преди 6месеца ... моят приятел се беше изпуснал така да го кажа..... От тогава е пълен УЖАС!!! Миналият месец ми дойде на 12 ... сега е вече 25 а все още го чакаммм .. ;( Много ми е кофти,немога повече така!

polly95
11-25-2012, 15:50
Аз си мисля , че е от хапчето . Изключваш ли възможността да си бременна ?

mimi_we
11-25-2012, 16:27
Мда по принцип противозачатачните влияят на цикъла,,имам една приятелка която винаги пиеше като ще ходи на море или басейн така че може би е от хапчето. И все пак, ако се притесняваш по- добре отиди на лекар - ние не можем да ти кажем какво ти е.

Bloodlust
11-25-2012, 20:18
Отиди на гинеколог. Тоя Ескапел може да ти е повлиял на хормоналния баланс.

YSMF
11-26-2012, 09:52
А разболявала ли си се? И на мен ми беше супер редовен, но се разболях и започна едно страшно отклонение. Също така според мен и антибиотиците влияят. На мен ми закъсня със седмица и нещо. За ескапела не съм забелязвала закъснение при мен, само прокървяване. За всеки случай отиди на лекар. :)

titinkaa
11-26-2012, 13:20
Отиди на гинеколог. Тоя Ескапел може да ти е повлиял на хормоналния баланс.

+

TheBeliever
11-26-2012, 13:28
Ами като сте мноо готини и се праскате без предпазни мерки, така ще е.

При свършен факт няма какво друго да направиш, освен да се консултираш със специалист и да се надяваш хормоните ти да се нормализират по-бързичко.

Desuto
11-26-2012, 15:45
Вчера след като написах темичката,3 часа по-късно ми дойде.Но все още се притеснявам за ненормалния ми цикъл. Това закъсняване изобщо не е нормално.А относно това с разболяването ,да наскоро бях болна.. Незнам вече,задължително трябва да отида на генеколог,но съм много срамежлива и много трудно мога да отида....

Desuto
11-26-2012, 15:46
Защо мислиш ,че това е от правенето на секс без предпазни мерни.... изобщо не съм съгласна с това.. с приятелят ми сме заедно от 1 година и никога не сме правили с презерватив,той е много внимателен и винаги ме пази.... След като изгубих девствеността си 6 месеца след това ми идваше точно на датата... сега от 5 месеца е така от друго е но не знам какво ........ :х :(

Desuto
11-26-2012, 15:47
Ами като сте мноо готини и се праскате без предпазни мерки, така ще е.

При свършен факт няма какво друго да направиш, освен да се консултираш със специалист и да се надяваш хормоните ти да се нормализират по-бързичко.

TheBeliever - Защо мислиш ,че това е от правенето на секс без предпазни мерни.... изобщо не съм съгласна с това.. с приятелят ми сме заедно от 1 година и никога не сме правили с презерватив,той е много внимателен и винаги ме пази.... След като изгубих девствеността си 6 месеца след това ми идваше точно на датата... сега от 5 месеца е така от друго е но не знам какво ........ :х :(

TheBeliever
11-26-2012, 15:52
TheBeliever - Защо мислиш ,че това е от правенето на секс без предпазни мерни.... изобщо не съм съгласна с това.. с приятелят ми сме заедно от 1 година и никога не сме правили с презерватив,той е много внимателен и винаги ме пази.... След като изгубих девствеността си 6 месеца след това ми идваше точно на датата... сега от 5 месеца е така от друго е но не знам какво ........ :х :(

Ако се пазехте както трябва нямаше да се наложи да пиеш Ескапел, следователно нямаше да ти се побъркат хормоните и цикълът ти все още щеше да си е редовен.

Bloodlust
11-26-2012, 16:17
Незнам вече,задължително трябва да отида на генеколог,но съм много срамежлива и много трудно мога да отида....

Извинявай, но според мен щом от 1 година правиш секс би трябвало вече да си ходила на гинеколог. А парите, които ги даваш за тестове за бременност всеки месец можеш да ги даваш за презервативи и да спиш спокойно.

inatchiika
11-26-2012, 20:01
Отиди на гинелог,от това което обясняваш си мисля,че става въпрос за хормонален проблем! Съмнявам се да от Ескапела защото е минало много време от както си го пила

sassy123
11-28-2012, 20:59
Извинявай, но според мен щом от 1 година правиш секс би трябвало вече да си ходила на гинеколог. А парите, които ги даваш за тестове за бременност всеки месец можеш да ги даваш за презервативи и да спиш спокойно.

+1