PDA

View Full Version : Какво да и пиша ?



sexy15
11-25-2012, 13:36
Здравейте, мисля, че съм влюбен ;D Трябва да се ОПОЗНАЯ с едно много красиво момиче.. Искам да и пиша, но не знам какво и какви въпроси да и задам, за да се опознаем и като излезем да може да си говорим а не да си мълчим. С две думи, мисля да се пробвам :)

notlike
11-25-2012, 14:56
Пич, не че нещо, ама да си влюбен в някого, когото нито познаваш, нито дори не си си писал... не знам, странна порода трябва да си. А иначе оупънърите са си стандартни - "Здравей, как си" или "Приятно ми е да се запознаем", нещо от сорта. Не е нужно да е кой знае какво, то после ще си тръгне разговорът.

sexy15
11-25-2012, 15:25
Апф грешно съм написал, както и да е. Положението е странно, закрийте темата.

TROLLDADLOLCAKE
11-25-2012, 15:49
В днешно време " по - младите " като мен , често бъркат "любов/влюбване" с "харесвам/харесване" =) , Няма как да си влюбен в човек , който дори не си виждал , по скоро е харесване ! Или поне аз така мисля.. По темата : Питай я как е , какви са и предпочитанията към дадено нещо , обича ли да купонясва ? Бъди креативен.

fenikss_
11-25-2012, 17:31
В днешно време " по - младите " като мен , често бъркат "любов/влюбване" с "харесвам/харесване" =) , Няма как да си влюбен в човек , който дори не си виждал , по скоро е харесване ! Или поне аз така мисля.. По темата : Питай я как е , какви са и предпочитанията към дадено нещо , обича ли да купонясва ? Бъди креативен.
Човекът ти го каза.Послушай го.Няма да направиш грешка.

GLaDOS
11-25-2012, 19:03
Еми...пробвай се!
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400.jpg
Само че,тук сценарий не можем да ти напишем.

rusoto_baby_f
11-25-2012, 23:06
Пич, не става само с мускули..трябва и акъл.. :)

fenikss_
11-26-2012, 03:48
^^ и при това акълът ти трябва да сече като брръснач...

umri
11-26-2012, 13:41
Здравейте, мисля, че съм влюбен ;D Трябва да се ОПОЗНАЯ с едно много красиво момиче.. Искам да и пиша, но не знам какво и какви въпроси да и задам, за да се опознаем и като излезем да може да си говорим а не да си мълчим. С две думи, мисля да се пробвам :)

Кажи ѝ да излезете. Предизвикай я с нещо. И не ходете на кафе, а примерно на билярд, боулинг, ледена пързалка, щото като идете на кафе и в случая е възможно, така кат гледам, да си мълчите. Заеби тая история с писаниците по фейсбук и скайп, щото е изтъркано вече. Няма да ти помогне особено.

anonymous708973
11-26-2012, 15:34
Предизвикай я с нещо.

Много си се изучил, бе :P

Горното + запомни, че това, че е красива, означава единствено, че е имало такива преди теб, които са я сваляли. Идеята е да си различен - това не значи да се правиш на клоун или да си най-милият, нежният, разбраният, да й сваляш звезди от небето, да плащаш сметки и прочее.

prosto_chovek
11-26-2012, 15:46
щото ме храни в онази тъпата тема, ще ти кажа. Разбрах ти случая. Ми почни със запознанство, ама се дръж различно, недей да й взимаш интервюта, остави обстановката непринудена, но не се прави на нещо, за да й се харесаш просто. Бъди себе си, ако си достатъчно интересен, всичко ще е наред. Просто бъди готин и ако и тя те аресва, всичко ще си дойде на мястото. Все пак съм забелязал, че момичетата им е леко все тая какво точно им казваш, по - скоро гледат как им го казваш.

Kali9797
11-26-2012, 16:37
Просто бъди себе си !! Ако те харесва ще е заради самият теб, а не заради някой на когото се правиш :) Успех :))

NickelbacK1
03-25-2013, 11:16
При мен положението е почти същото.Много харесвам едно момиче,но не стига че се виждаме много рядко, а и тя е винаги с приятелки и не мога да остана насаме с нея за да си поговорим.Затова се чудя какво точно до и пиша, поне някакъв разговор да завържем?

Magnolia13
03-25-2013, 14:05
"Здрасти, как си?" Може да си говорите за лятото и морето, за зимата, ските, Пампорово... може да говорите за животинки, за филми, какво обича да прави през свободното си време, за КНИГИ (много малко хора си говорят за това), къде обича да излиза, кое е любимото и питие, обича ли да спортува, коя зодия е, може да и разказваш вицове и какво ли още не. Само да не се получи като разпит в районното, ти да е питаш въпроси, тя да ти отговаря с "Да", "Не" , "Мхм" и с по 2-3 думи и нищо за теб. Ако усетиш, че не се интересува от теб и т.н. просто и пожелай хубав ден и тегли чертата :)

DH4
02-25-2015, 11:55
При мен положението е почти същото.Много харесвам едно момиче,но не стига че се виждаме много рядко, а и тя е винаги с приятелки и не мога да остана насаме с нея за да си поговорим.Затова се чудя какво точно до и пиша, поне някакъв разговор да завържем? и аз така брат не мога да е срещна сама ;( чудя се да и пиша ли