PDA

View Full Version : Секс с приятелката ми



ivanasen91
11-25-2012, 14:37
Здравейте, с приятелката ми сме заедно от половин година, водим редовен сексуален живот, обаче аз чувствам проблем. Всичко във връзката ни е супер, разбираме се харесваме се, но тя е много притеснителна и срамежлива така да се каже и макар вече да не е толкова, просто е по-праволинейна и никога не може да се отпусне докрай и да експереминтира в леглото (или другаде). Не обича да я гледам в банята или да си взимаме душ и вана заедно, а ако се съгласи някога пак се притеснява. Никога не е активната, опитвала се е 1-2 пъти, но просто не и идва от вътре и не знае как да се държи и да ме съблазни. Аз от друга страна съм имал доста по-горещи сексуални връзки и опит и това не ме задоволява и дори загубвам желание да правим каквото и да било сексуално, защото знам точно какво да очаквам, а то не е това, което искам. Искам да сме заедно, имаме сходни интереси, обичаме се много и силно и не искам да се разделяме в никакъв случай, обаче това със сексуалния живот си е проблем... От друга страна не мисля и че бих се обвързал с друго момиче сериозно, защото тези, които ми харесват в леглото не стават за връзка... Май е това, помагайте ако можете :) Благодаря

SpiritInBlack
11-25-2012, 14:39
Съобразявай се с нея или си намери друга.Или си намери друга докато не се съобразяваш с нея

cweeet
11-25-2012, 15:06
Дай й време, гарантирано ще се отпусне.
От колко време сте заедно?

TROLLDADLOLCAKE
11-25-2012, 15:51
Не се обиждай , но както казва един приятел "Приятелката ти е доста "БОСИЧКА" :D :D .. мое лично мнение :Х

anonymous708973
11-25-2012, 15:57
Здравейте, с приятелката ми сме заедно от половин година, водим редовен сексуален живот, обаче аз чувствам проблем. Всичко във връзката ни е супер, разбираме се харесваме се, но тя е много притеснителна и срамежлива така да се каже и макар вече да не е толкова, просто е по-праволинейна и никога не може да се отпусне докрай и да експереминтира в леглото (или другаде). Не обича да я гледам в банята или да си взимаме душ и вана заедно, а ако се съгласи някога пак се притеснява. Никога не е активната, опитвала се е 1-2 пъти, но просто не и идва от вътре и не знае как да се държи и да ме съблазни. Аз от друга страна съм имал доста по-горещи сексуални връзки и опит и това не ме задоволява и дори загубвам желание да правим каквото и да било сексуално, защото знам точно какво да очаквам, а то не е това, което искам. Искам да сме заедно, имаме сходни интереси, обичаме се много и силно и не искам да се разделяме в никакъв случай, обаче това със сексуалния живот си е проблем... От друга страна не мисля и че бих се обвързал с друго момиче сериозно, защото тези, които ми харесват в леглото не стават за връзка... Май е това, помагайте ако можете :) Благодаря

Трябва да й повдигнеш самочувствието.
Ще стане най-лесно по време на секс.

taratorcho
11-25-2012, 16:09
Трябва да й повдигнеш самочувствието.
Ще стане най-лесно по време на секс.


+1 !

Ivaaaaa
11-25-2012, 16:30
Трябва да й повдигнеш самочувствието.

и аз мисля, че ти си този, който може да й помогне

anonymous708973
11-25-2012, 17:43
Забравих да добавя, че ако разбереш как да подходиш правилно към нея, срамежливата ти приятелка ще стане ебати мръсницата. Само за теб, разбира се.

marilyn
11-25-2012, 18:10
Според мен пък има просто такива хора, които не могат да го играят "мръсницата". Сексът не върви ли в една връзка- ми то самата връзка не върви. Не знам от колко време сте заедно, може би ако сте от скоро, все още да не може да се отпусне, но все пак ако не се оправят известно време нещата.. сигурно няма да се оправят.
Според мен можеш да намериш момиче, което и да те удовлетворява в леглото, и да става и за гадже, да си пасвате и тн.

xXxPETYAxXx
11-25-2012, 18:18
Възможно е да се отпусне с времето - говорете си за секс, правете секс по-често. Все до някакъв напредък ще стигнете постепенно.

Azoria
11-25-2012, 18:24
От колко време водите полов живот? Предполагам си й първи и още не знае какво как се прави ,ако го прави от скоро..

anonymous708973
11-25-2012, 19:36
Сексът не върви ли в една връзка- ми то самата връзка не върви.

Няма спор.
Аз предпочитам да вярвам, че всяка може да е мръсница, ако е с подходящото момче, което да я предразположи. Имам няколко нагледни примера за това.

marilyn
11-25-2012, 20:05
Аз предпочитам да вярвам, че всяка може да е мръсница, ако е с подходящото момче, което да я предразположи. Имам няколко нагледни примера за това.
Не знам, аз като гледам някои мои приятелки как приемат секса като "задължение" или като "награда за него, че е направил еди си кво или й е боядисал стаята" ... ако приятелката на автора е такова същество, няма как да стане.
Иначе предполагам, че ако даденото момче предразположи момичето, то би могло, ако не се превърне в дивата мръсница, то поне да се поотпусне.
Пантерке, сега като се замисля... и аз съм се отпускала много повече пред определени хора и съм правила неща, които преди не съм си и помисляла.. щот са ме провокирали правилно... донякъде явно там е ключа.

anonymous708973
11-25-2012, 20:11
Мдам, мдам, точно това се опитвах да кажа.

assasin-m
11-25-2012, 20:15
Не знам, аз като гледам някои мои приятелки как приемат секса като "задължение" или като "награда за него, че е направил еди си кво или й е боядисал стаята" ... ако приятелката на автора е такова същество, няма как да стане.
Иначе предполагам, че ако даденото момче предразположи момичето, то би могло, ако не се превърне в дивата мръсница, то поне да се поотпусне.
Пантерке, сега като се замисля... и аз съм се отпускала много повече пред определени хора и съм правила неща, които преди не съм си и помисляла.. щот са ме провокирали правилно... донякъде явно там е ключа.

Може ли да раскаже повечко < какво точно те е предизвикало да правиш нещата който не си помисляла ?

По темата не съм от тези който харесват еднообразието може да е една целувка повече след секс но да е по различно от предния път поне

marilyn
11-25-2012, 20:31
Може ли да раскаже повечко < какво точно те е предизвикало да правиш нещата който не си помисляла ?

По темата не съм от тези който харесват еднообразието може да е една целувка повече след секс но да е по различно от предния път поне

Какво ме е предизвикало... той ме предизвика. Показа ми, че ме харесва наистина такава каквато съм: без грим, туко-що станала от сън, голичка да си ме гледка. Показа ми, че иска всичко и аз поисках всичко да му дам. То е усещане, на сила нищо не съм правила, не съм правила нещо от страх, че ще го загубя и тн. Правех всичко, защото исках. Просто е усещане... да се отдадеш изцяло, както никога до сега.

anonymous708973
11-25-2012, 20:41
Не бих го казала по-добре. :)

ivanasen91
11-26-2012, 15:45
Това е правилния начин на мислене, което посочи marilyn, само че моята приятелка като я гледам гола и й казвам колко е хубава тя се притеснява и започва да се крие и казва, че е дебела а тя е 170см 50 кг. Има самочувствие че изглежда добре, просто има мания да е слаба, което 1-во че не искам да е по-слаба, второ че 2-3 месеца всеки ден да и казваш че е хубава и да чуваш че е дебела.. някак си нямаш и желание да и правим комплимент вече като знаеш какво ще последва. Другото което е аз се опитвам наистина по всякакъв начин за които съм се досетил или изпробвал за да постигна това, което искам но е без резултат. Не може половин година (понеже питахте, аз и по-горе съм написал откога сме заедно) след като вече правим секс почти постоянно тя да не иска да ми дава да я целувам ТАМ, защото се притеснява, точно както и половин година по-рано, а когато все пак се добера до там после казва, че и е било много хубаво, а когато свърши се чувства неудобно и едва ли не плаче, че е свършила и я виждам! Бил съм с много момичета и за една нощ и дълги връзки съм имал, но това не ми се беше случвало, държа се достатъчно предизвикателно за да предразполагам момичетата, дори понякога прекалено, и ако нямах такъв опит щях да си мисля че проблема е в мен. Не съм й първи на моята възраст е - 22 години, правила е секс на 15 някъде за 1-ви път, имала е връзка с двама мъже преди мен, като единия не е имал изобщо желание да спи с нея не я е докосвал а в редките пъти в които е правил нещо с нея е било вкарване и изкарвено докато свърши той, което не е било много дълго :) Усложних казуса казвайте сега :)

ivanasen91
11-26-2012, 15:53
И ако трябва да сме по-точни тя не толкова се притеснява, колкото просто не може да се отпусне и не й е в кръвта както се казва да бъде по-мръсна. Няма ги нахалните предложения от нейна страна, няма го съблазняването, изкушаването, а знам какво е с един поглед момиче да ти каже "изчукай ме". А проблема започва да става все по-дълбок и двустранен, защото тя малко или много се пристрасти към секса с мен, защото не е получавала нещо подобно, а моето желание започва да намалява и тя въпреки всичко не предприема стъпки към това да ме изкушава, да ме вкара в леглото, да започне да ме съблича и да каже следващите 2 часа си зает например и т.н., а чисто и просто констатира факта, че вече нямам желание да спя с нея както преди. Явно за нея просто секса е да някой да си задоволи потребностите чрез тялото й когато и както той иска, а за нея каквото има. Когато косвен съм и казвал че ми харесва жената да си иска от мъжа, да го съблазнява изкушава да му се натиска и т.н. тя казва Аз съм жена, няма да се моля за секс, мъжа трябва да иска от жената. И точка с многоточие за мен...

marilyn
11-26-2012, 15:56
Това е правилния начин на мислене, което посочи marilyn, само че моята приятелка като я гледам гола и й казвам колко е хубава тя се притеснява и започва да се крие и казва, че е дебела а тя е 170см 50 кг. Има самочувствие че изглежда добре, просто има мания да е слаба, което 1-во че не искам да е по-слаба, второ че 2-3 месеца всеки ден да и казваш че е хубава и да чуваш че е дебела.. някак си нямаш и желание да и правим комплимент вече като знаеш какво ще последва. Другото което е аз се опитвам наистина по всякакъв начин за които съм се досетил или изпробвал за да постигна това, което искам но е без резултат. Не може половин година (понеже питахте, аз и по-горе съм написал откога сме заедно) след като вече правим секс почти постоянно тя да не иска да ми дава да я целувам ТАМ, защото се притеснява, точно както и половин година по-рано, а когато все пак се добера до там после казва, че и е било много хубаво, а когато свърши се чувства неудобно и едва ли не плаче, че е свършила и я виждам! Бил съм с много момичета и за една нощ и дълги връзки съм имал, но това не ми се беше случвало, държа се достатъчно предизвикателно за да предразполагам момичетата, дори понякога прекалено, и ако нямах такъв опит щях да си мисля че проблема е в мен. Не съм й първи на моята възраст е - 22 години, правила е секс на 15 някъде за 1-ви път, имала е връзка с двама мъже преди мен, като единия не е имал изобщо желание да спи с нея не я е докосвал а в редките пъти в които е правил нещо с нея е било вкарване и изкарвено докато свърши той, което не е било много дълго :) Усложних казуса казвайте сега :)

Миличък, не искам да те отчайвам, но явно приятелката ти има някакви проблеми със себе си и комплекси. Ясно е, че никой не е перфектен, ясно е, че всяка жена обожава да чува колко е прекрасна, колко Той я харесва, колко харесва всеки сантиметър от кожата, косата й, колко уникални форми има и тн и тн.
НО явно твоето момиче има някви комплекси, които наистина много й пречат. Имам такива приятелки... знам за какво говориш... еми не е ок. Ако сам прецениш, че има надежда да й помогнеш да преодолее тия неща- ок. Но ако видиш, че няма смисъл.. просто не се занимавай с нея. Има хора, които просто... не искат да си повлияят сами и никой не може даа им помогне. Успех.

ShtrudeL
11-26-2012, 16:06
Мен пък ме отдалечава точно това - някой да иска да правя нещо, което със сигурност бих правила по собствено желание и инициатива, ако не ми натякваше за това постоянно...
Защо не пробваш да си асексуален за известно време, да видиш как сама ще ти се лепи.
НО нека ти споделя нещо по-ценно! Нека те запозная с простата, тъпа, ЖЕНСКА логика: Искаме това, което не можем да имаме.
аз например съм основно гушлива. И сигурно ако почнат нон стоп да ме гушат и да ми се лигавят без да получавам секс, какво мислиш ще стане? Ще стане това, че всяка прегръдчица и допир, който дори не е сексуален, ще ме възбужда. И не го казвам всичко това, за да си правя вятър на устата, а защото ми се е случвало..

Ако си говорил за това с приятелката си, най-много да си я спекъл още повече и да се старае супер фалшиво да прави точно това, което искаш...

Мога и да греша, но я свързвам по някакъв начин с мен, а аз със сигурност съм човече, което ОБОЖАВА секса и може да е като номфоманче, невиждало секс от година и пушач, отказващ цигарите. Но когато нещо е прекалено натрапчиво, ме отблъсква и губя желание..

ivanasen91
11-26-2012, 16:35
Приятно ми е да се запознаем тогава, нимфоманче :) Шегувам се
Ако беше прочела внимателно, именно това съм отписал, че когато я оставя без секс тя просто констатира липсата на моето желание, а не прави нещо за да го провокира или дори и да няма да ме хване и да ме изнасили, колкото и сбъркано да звучи. Чисто и просто тя го приема като мой проблем, че аз не искам да спя с нея и това не е нормално. А това, което сме говори, никога не съм й го натяквал, напротив дори не ми пречеше преди, но взе някак си да ми писва да бъда все аз активен и да ми липсва мръснишкото поведение понякога, а вече и все по-често.

anonymous708973
11-26-2012, 16:37
Мен пък ме отдалечава точно това - някой да иска да правя нещо, което със сигурност бих правила по собствено желание и инициатива, ако не ми натякваше за това постоянно...

Щруди, не говорим за натякване, а за тънка мъжка манипулацийка, от която печелим всички.
Мога да ти дам примери на лично, ако си заинтригувана :)

Пич, дай й задача. Примерно... да ти направи стриптийз е малко екстремално като за първи път, но кажи й, например, да облече бельо/прозрачна рокличка/етц, с което се чувства секси.
Говори с нея. Жените обичаме с ушите... и не говорим само за комплименти. Обясни й защо това мислене, че само мъжът трябва да иска секс, не ти допада.

marilyn
11-26-2012, 16:38
Не се обиждай, но според мен приятелката ти е централно бъгната.

ivanasen91
11-26-2012, 16:40
В гардероба си има 10 рокли къси до над коляното, но никога не ги е обличала и излизала с тях, защото краката и са дебели (170см 50 кг припомням), защото е много курвенско, а тя е сериозен човек и не може хората да я гледат в краката и да си мислят нещо, тя ще се чувства неудобно (вярвам й защото се чувства така като я гледам аз, а ме приема за близък определено).

ivanasen91
11-26-2012, 16:50
Наистина знаех че е така и когато започнахме да се виждаме, но си мислех че е защото съм й чужд, а сега се убеждавам че то и е в главата и не може да се промени по никакъв начин. Например изключително рядко е правила орална любов на мъж преди, мислеше се за неопитна и постоянно и казвам колко е добра, но тя все още го прави без да влага чувство и емоция. Също така не е давала и на нея да й се прави орална любов, спала е с 1 момче за една вечер, като не помни нищо, защото се е напила преди да спи с него, а като я питам как така не е правила орална любов на мъжете и тя казва "Да си го сложа това гнусното нещо в устата ти нормален ли си?" или "Абе как ще го пипам". Правим секс само и единствено след като тя се е изкъпала преди час-2, иначе ако я натискам и почна да я събличам казва че не може сега защото е "мръсна", което означава че се е къпала наобяд да речем излязла е, а това става по това време вечерта... И наистина тя го приема като да седнеш да вечеряш - измиваш си ръцете подреждаш масата и така, иначе не може!!!

hamilcar
11-26-2012, 17:05
все по-често се срещат жени, които не влагат чувство и старание в секса. има хора, които са просто гнусливи и е факт, че не стават за секс. не сте малко време заедно, не вярвам вината да е в теб. просто има хора, които умеят да го правят и такива, които не успяват.
аз лично след такова нещо бих сложил край на връзката, монотонното отношение към половия акт е отблъскващо. разбира се това си е мое мнение.

ShtrudeL
11-26-2012, 17:07
В гардероба си има 10 рокли къси до над коляното, но никога не ги е обличала и излизала с тях, защото краката и са дебели (170см 50 кг припомням), защото е много курвенско, а тя е сериозен човек и не може хората да я гледат в краката и да си мислят нещо, тя ще се чувства неудобно (вярвам й защото се чувства така като я гледам аз, а ме приема за близък определено).

*le me* ^^

anonymous708973
11-26-2012, 17:07
аз лично след такова нещо бих сложил край на връзката, монотонното отношение към половия акт е отблъскващо. разбира се това си е мое мнение.

Много е грозно, ама е факт. Ти не си благотворително дружество.

Не е нормално това нещо...


П.С. Щруд, защо така?
Супермного ми харесва да се наконтя с късата рокля, високите обувки, червеното червило и да не си сваля ръцете от приятеля си цяла вечер...

hamilcar
11-26-2012, 17:10
PinkPan7her - истината в повечето случаи е неприятна :).

а иначе за контенето, няма по-готино нещо от това другите мъже да желаят жената до мен. това ме кара да я искам още повече, а и разбира се си галя ЕГОТО :)

ShtrudeL
11-26-2012, 17:13
П.С. Щруд, защо така?
Супермного ми харесва да се наконтя с късата рокля, високите обувки, червеното червило и да не си сваля ръцете от приятеля си цяла вечер...

Защото 'късата рокля, високите обувки и червеното червило' не съм аз. Може да съм аз, но в някаква театрална роля, колкото да ме изчукат така и след това да ги сваля. Така може и се чувствам добре. Но да изляза така и да ме виждат други хора в тази ми светлина - не. Ще се чувствам адски неудобно.

TROLLDADLOLCAKE
11-26-2012, 19:21
Не се обиждай, но според мен приятелката ти е централно бъгната.

+1 !

DragonLady
11-26-2012, 19:55
Според мен пък има просто такива хора, които не могат да го играят "мръсницата". Сексът не върви ли в една връзка- ми то самата връзка не върви.

+1

Шом вече половингодина не може да се отпусне пред теб, не очаквай това да стане от сега нататъка. Явно просто си е такава. Все пак пробвай да и правиш комплименти, че е добра в леглото и тн, че е секси, възбужда те, прави ти хубави свирки итн. приказки, за да и повдигнеш самочувствието и да я подтикнеш да е малко по разкрепостена.

пс сега прочетох и другите ти постове

Тая верно е нещо централно бъгната ... Как може за пениса на приятелят си, които и доставя удоволствие и тн, да го нарече това гнусно нещо ... Тая не е в ред! Не го приемай лично ;) Недей се мъчи повече с нея.

djipsito
11-26-2012, 20:20
Да няма някъв проблем ? Гинекологичен ? Да е била изнасилена ?
Аз си мислех, че аз съм маниачка за хигиената, ама като гледам не съм чак такава.. При мен в началото на "проблема" го имаше даже момента да не ходя до тоалетна на публично място и съм се стискала с часове.. Бях правила секс, обаче като си помислех за пенис ми ставаше гнусно, не исках да си представям. Винаги съм обичала да правя френска, а тогава ми се повдигаше при мисълта... Една година не бях правила секс.. И такива неща, както и да е тва.

По тва което казваш момичето не е имало кой знае какъв положителен старт, направила си е някви странни изводи, може би е била на повикване и така е свикнала, просто мъжа да си свърши работата и да я остави.

Моя първия беше нещо подобно, не си даваше много зор да ме задоволи и много често се чувствах използвана, не ми правеше френска и т.н. С втория ми приятел ми беше супер странно да свикна с мисълта, че някой може да ме желае толкова, че тва въобще е възможно и като цяло за първи път момче се държеше така с мен (а бях вече 19 годишна...)

Тва не ми е оказвало някви проблеми в секса, ама твоята приятелка не е мен, може на нея да й е оказало.

Съгласна съм с поста на пантерата, ние обичаме с ушите, говори с нея.

anonymous708973
11-26-2012, 20:41
а иначе за контенето, няма по-готино нещо от това другите мъже да желаят жената до мен. това ме кара да я искам още повече, а и разбира се си галя ЕГОТО :)

Чудех се как да го кажа, че да не прозвучи самодоволно :д
Благодаря :)

ShtrudeL
11-26-2012, 21:10
С риск да прозвуча наивно, или не достатъчно 'като жена', как може на една такава, да й харесва това, че я представят за вещ с дълги крака, с която да се хвалят? Все едно човек Х да те изчука и след това да иде при някой и да каже 'мале ако знаеш как чуках една!'
Извинявайте, ама е обидно. (поне за мен)

Аз ако съм с някой, нямам нужда да си повдигам егото, като се хваля с това, което е, или не е. Достатъчно ми е, че си го знам за мен и толкова. Харесвам всичко, което е и нямам нужда да го излагам на показ пред другите. Ако го харесват - хубаво. Ако не - не ми пука, аз си го харесвам.

Някак не бих чувствала интимност с човека до мен, ако съм така обществено представена.

marilyn
11-26-2012, 21:14
Щруди, хората сме много подвластни на идеята за съревнованието, то е постоянно... още от училище ни възпитават така и целият ни живот е едно такова състезание го наречи ако искаш. И да, яко е да излезнеш с прекрасното ти гадже навън и д си вървите, да седнете някъде или там каквото правите и непознатите дори да се обръщат след вас. Готино е. Точка. :D

anonymous708973
11-26-2012, 21:36
С риск да прозвуча наивно, или не достатъчно 'като жена', как може на една такава, да й харесва това, че я представят за вещ с дълги крака, с която да се хвалят? Все едно човек Х да те изчука и след това да иде при някой и да каже 'мале ако знаеш как чуках една!'
Извинявайте, ама е обидно. (поне за мен)

Аз ако съм с някой, нямам нужда да си повдигам егото, като се хваля с това, което е, или не е. Достатъчно ми е, че си го знам за мен и толкова. Харесвам всичко, което е и нямам нужда да го излагам на показ пред другите. Ако го харесват - хубаво. Ако не - не ми пука, аз си го харесвам.

Някак не бих чувствала интимност с човека до мен, ако съм така обществено представена.

Има резон.
Но приятелят ми не ме представя като вещ. Решението да се обличам така си е лично мое. На мен ми харесва, аз се чувствам добре. Неговото отношение към това, разбира се, е голям бонус - благодарна съм на всяка висша сила, че не е някой комплексиран мухльо, който да не ми дава да съм с нещо късо, защото "ме гледали". Ами, да гледат, бе. Четкат ми егото, четкат и неговото. Ако някой се опита да ме барне, става лошо. Докато не се опитват, всичко е наред.

Пък и нали знаеш, че в един бар, когато огромна част от момичетата вътре са в черно и на токове, погледите не са постоянно в мен и съм напълно способна да се насладя на интимността с моето човече :)

Azoria
11-26-2012, 21:37
Аз пък,обратно на горните мнения, ще те посъветвам да спреш с безкрайните комплименти. Вече си опитал този начин - не става, не очаквай нов резултат. Спри да се държиш с нея като с богиня за малко и виж как след като "констатира липсата ти на желание" и продължиш ще започне да се пита "В мен ли е проблема?", "Вече не ме ли харесва?", "Как да си върна вниманието му?"
Да, обидно е да не те оценяват, знаеш какво е , в тази позиция си. Сменете си малко ролите, за да се чатне.

+ ако и тогава не стане - не виждам смисъл да поддържаш връзка,която не те удовлетворява

kLamer
11-27-2012, 09:16
Аз лично оставам с впечатлението ,че просто в този аспект на връзката не си пасвате.Не мисля че приятелката ти е бъгната, защото всеки си има предпочитанията как да се държи във всеки един момент от връзката.Има смисъл да продължиш да се опитваш да я предразполагаш към секса само ако тя го иска ,но се опитва да го скрие.

assasin-m
11-27-2012, 09:56
Колкото и грубо да звучи след като си опитвал всякак , според мен трябва да я зарежеш с думите не си достатъчна "мръсница " иначе как да се научи или и следващия ще има същия проблем с това момиче и става един омагиосън кръг :((