PDA

View Full Version : Трябва ли жените да се бият ?



Страници : 1 [2] 3

Mary_Jane_69
04-26-2014, 13:50
Да ме шляпат за пресолена супа, и не перверзно?
Ко? Не.

AnarchyBoy
04-26-2014, 14:23
Да ме шляпат за пресолена супа, и не перверзно?
Ко? Не.

Е не те ли кефи идеята, още с прибирането от работа, мъжа ти да те почва с комбото десен/ляв/прав/коляно/ъперкът? Това само за загряване.. Повярвай ми с тази патриархална система, светът ще е едно по-вкусно място! :)

Mary_Jane_69
04-26-2014, 14:31
Haha vijte anketata
Kato sreden prust e
Hihi

Lilanda
04-26-2014, 14:33
Кой идиот развали средния пръст ве? :mad:

AnarchyBoy
04-26-2014, 15:05
Сега ще я оправя. ;С

AnarchyBoy
04-26-2014, 15:06
Готово.

AnarchyBoy
04-26-2014, 15:06
Мери джейн не отговори. :(

draid
04-26-2014, 17:07
По принцип съм силно против удряне на когото и да било без видима причина. Да не забравяме обаче, че много девойки си мислят, че всеки трябва да им търпи изблиците само, защото не трябва да се посяга на жена. Винаги има една граница и независимо колко обичаш даден човек, той винаги може целенасочено да я прекрачи. Тук не става въпрос за ситуации в които мъже системно пребиват жените си поради собственото си безсилие и комплекси.

Имах една приятелка която си позволи да ми удари шамар на публично място без да има видима причина за това, то причина за недоволство е имало, но в никакъв случай позволяваща и такова действие. Спаси я само това, че дълги години се стремях да постигна завидна уравновесеност и чувствата които изпитвах към нея. В противен случай вероятно щеше да остане да лежи на паважа. Тогава и разясних какво би се случило ако си позволи да ми посегне някога отново, тъй като аз никога преди това не съм и дал дори съмнения, че бих и посегнал. Та мили дами хубаво е да знаете къде е границата и да не се опитвате да посягате на половинките си, защото както за вас е задължение на мъжа да ви пази като по-крехко създание, то така ваша е отговорността да пазите достойнството на мъжа до вас, а знайте малко мъже биха преглътнали да ги удря много по-слаб човек от тях и да ги прави за смях, докато лежи на остарялото виждане, че жена никога не се удря.

DieselBlood
04-26-2014, 17:34
Драйд е закрил темата.

golemiq_korab_minava
04-26-2014, 17:58
За туй ли повече жени бягат на Запад , за да ги закриват :D

RagioL
04-26-2014, 18:34
Възможно е! Сигурно владееш 7 вида бойни изкуства. Но може да ти се наложи да научиш и осмо. "Бягам бързо"!

с памперси за възрастни ли ще ме целиш? :D
Свикнал си да биеш само жени, как по дяволите ще ми надделееш, с цитати от библията?

anonymous708973
04-26-2014, 18:56
По принцип съм силно против удряне на когото и да било без видима причина. Да не забравяме обаче, че много девойки си мислят, че всеки трябва да им търпи изблиците само, защото не трябва да се посяга на жена. Винаги има една граница и независимо колко обичаш даден човек, той винаги може целенасочено да я прекрачи. Тук не става въпрос за ситуации в които мъже системно пребиват жените си поради собственото си безсилие и комплекси.

Имах една приятелка която си позволи да ми удари шамар на публично място без да има видима причина за това, то причина за недоволство е имало, но в никакъв случай позволяваща и такова действие. Спаси я само това, че дълги години се стремях да постигна завидна уравновесеност и чувствата които изпитвах към нея. В противен случай вероятно щеше да остане да лежи на паважа. Тогава и разясних какво би се случило ако си позволи да ми посегне някога отново, тъй като аз никога преди това не съм и дал дори съмнения, че бих и посегнал. Та мили дами хубаво е да знаете къде е границата и да не се опитвате да посягате на половинките си, защото както за вас е задължение на мъжа да ви пази като по-крехко създание, то така ваша е отговорността да пазите достойнството на мъжа до вас, а знайте малко мъже биха преглътнали да ги удря много по-слаб човек от тях и да ги прави за смях, докато лежи на остарялото виждане, че жена никога не се удря.

Дрейд, мисля, че тук се имаше предвид ситуация, в която жената те изнервя, а не да ти посяга.

Посягането на мъж аз го намесих - казах, че за мен е унизително, а и съм напълно съгласна, че е смешно да налитам на по-силен от мен човек. В много крайна ситуация бих прибегнала до това и вероятно никога, никога пред хора.

draid
04-26-2014, 19:24
Има разлика между това някой да те изнервя в спора да речем и тенденциозно да се опитва да те изкара от равновесие. Когато е налице второто, аз не намирам мъжа за виновен. Когато знаеш, че срещу теб седи по-силен човек физически, да се опитваш умишлено да го побутнеш отвъд границата и то лице в лице е меко казано глупост.

ПyРкО ♠
04-26-2014, 19:39
@draid Браво!
"според мен" темата се закрива.

LadyDi
04-26-2014, 20:50
Драйд е закрил темата.
agreed

102
04-26-2014, 21:25
LadyDi e jertva na tormoz
myja i q bie kato q vidi v kuhnqta

LadyDi
04-26-2014, 21:26
LadyDi e jertva na tormoz
myja i q bie kato q vidi v kuhnqta

между другото... е вярно

102
04-26-2014, 21:33
samo istini dumam aze

AnarchyBoy
04-26-2014, 23:41
https://www.facebook.com/photo.php?v=639657862750821&set=vb.316942041689073&type=2&theater

EinGutesKind
04-26-2014, 23:56
[26.4.2014 г. 23:43:06] Simo каза: аз не разбирам къде е проблема
[26.4.2014 г. 23:43:14] Simo каза: ама тя вече е пред нервен срив (rofl)
[26.4.2014 г. 23:43:23] Наско каза: (rofl)
[26.4.2014 г. 23:43:28] Наско каза: колкото да каже че има проблем
[26.4.2014 г. 23:43:30] Наско каза: жени
[26.4.2014 г. 23:44:38] Simo каза: жени е меко казано
[26.4.2014 г. 23:44:48] Simo каза: уникум е просто
[26.4.2014 г. 23:45:06] Наско каза: нищо чудно че жоро не и обръща внимание и гледа да я избягва
[26.4.2014 г. 23:45:12] Наско каза: тва ако цял живот живееш с такова
[26.4.2014 г. 23:45:15] Наско каза: жална ти майка
[26.4.2014 г. 23:45:21] Simo каза: да
[26.4.2014 г. 23:45:24] Наско каза: (rofl)
[26.4.2014 г. 23:45:30] Simo каза: тя наистина е голяма бърборана
[26.4.2014 г. 23:46:05] Наско каза: ужасно
[26.4.2014 г. 23:46:07] Наско каза: и не само тя
[26.4.2014 г. 23:48:27] Simo каза: толкова филмирана
[26.4.2014 г. 23:48:48] Наско каза: всички жени са така
[26.4.2014 г. 23:48:55] Наско каза: то затва толкова са осмивани
[26.4.2014 г. 23:48:57] Наско каза: и подигравани
[26.4.2014 г. 23:49:00] Наско каза: (rofl)
[26.4.2014 г. 23:49:36] Simo каза: е дали е за тва не знам
[26.4.2014 г. 23:49:54] Simo каза: ама прекалено много дотяга
[26.4.2014 г. 23:56:30] Наско каза: е и катя
[26.4.2014 г. 23:56:35] Наско каза: някой и каже 1 дума накриво
[26.4.2014 г. 23:56:40] Наско каза: и после 2 часа ми реве на телефона
[26.4.2014 г. 23:56:42] Наско каза: в истерия
[26.4.2014 г. 23:57:30] Simo каза: хаха
[26.4.2014 г. 23:57:34] Simo каза: да
[26.4.2014 г. 23:57:37] Simo каза: много терсене
[26.4.2014 г. 23:57:41] Simo каза: дрън дрън
[26.4.2014 г. 23:57:47] Simo каза: до полудяване (rofl)

Само бой ще ги оправи :lol:

Mary_Jane_69
04-27-2014, 05:37
Ki4ke ujasen si

102
04-27-2014, 07:34
кат сте заобиколени от тъпи парчета тва ви прай и вас тъпи парчета

Lilanda
04-27-2014, 09:19
Насе, пича от Смолян ли е? :?

кат сте заобиколени от тъпи парчета тва ви прай и вас тъпи парчета
Мда..

EinGutesKind
04-27-2014, 10:40
Насе, пича от Смолян ли е? :?



От Пловдив

herkules
04-27-2014, 11:07
Къде съм го казала?

Херкулес, значи той може да ме удари, но аз не мога да отвърне? Ъ? Я пак.
Освен това... "безобразия"? За поне трети път ми се измъкваш от точната дефиниция. Продължавам да искам да знам кога един шамар/бой е заслужен.


О. Боже. Мой.
Просто нямам думи.

А това, че най-масовите убийства и световни войни са провокирани от мъже и мъжка гордост? Че де щом има диктатор, той задължително е мъж? http://imgur.com/eyUnc

Престани да ми дрънкаш за феминизъм, защото феминистка не съм. Това, което съм обаче, е мислещо същество, което отказва да приеме голите ти тези и набити в главата твърдения, които нямат реална почва и аргументи.
Това с "я си представи да казвахме "вървя една човечка с мъжа си" НЕ е аргумент.

Брей, че си опърничева бе! Не знам, ако имах възможност, дали щях да те почерпя, или да те набия. Масовите убийства и най-вече войните винаги са били провокирани от жените, които се опитват да накърнят мъжката гордост, поради женско физическо безсилие, женска глупост, и мания за божествена красота. Почти за всяка война по света, е виновна някоя жена, като се започне от троянската та чак до наши дни. Няма как мъжете да са виновни. Те просто защитават мъжката си чест и достойнство. Ако жена посмее да удари мъж, това значи че някой друг мъж стои зад гърба и, който може да я защити. Иначе би било безумие жена да се опита да напердаши мъж, който физически е по-силен от нея.
След като питаш, отново ти отговарям. Да, той може да ти удари шамар, ако си си го заслужила, а ти на него не можеш, защото по презумпция, той няма как да е виновен, понеже е по-висш в природната йерархия. А, един шамар или бой за жената е заслужен тогава, когато жената влиза в пререкание с мъжа, въпреки че не си е свършила работата и има претенции за власт у дома, при наличието на мъж.

herkules
04-27-2014, 11:13
уАЧкахте се с това 21-век сме и к'во от т'ва?
Питам се, какво ли ще бъде 22-век ? Тогава какви ще са жените.. Аз мисля, че и тогава трябва да бъде така, както е сега и както винаги е било.
Донякъде съм съгласен с "herkules" ....

Дори и да не си съгласен, това е положението, от мъжете зависят нещата, жените е ясно за какво служат.

herkules
04-27-2014, 11:26
Мда, и аз така ги виждам нещата.

Исках да допълня - аман от тъпи сексистки спорове. Напълно съм съгласна с ЛейдиДи - равенство не може да има, имаме равни права, но различни възможности. И в това няма нищо лошо. Ние сме партньори и се подкрепяме. Това за огромна изненада на мъжленцата тук означава, че - о,ужас! - един мъж може да греши също толкова колкото и една жена. И му прави чест да го признае.
Мед ми е капало на сърцето, когато съм чувала "Извинявай, миличко, не помислих преди да го кажа/направя". Обратният вариант също важи. Да сгрешиш е човешко, да се извиниш за това заслужава единствено и само уважение и похвала, а не обвинения, че си жена/путка/нямаш топки/мъж под чехъл.

Удряйте си жените, "възпитавайте" ги в страх, въобразявайте си, че имате пълноценни връзки, но не си натрапвайте вижданията, особено когато не можете да ги защитите. От 10 поста задавам един и същи въпрос, получавам само уклончиви отговори и ВПЕЧАТЛЯВАЩА аргументация от сорта на "не можеш да кажеш "вървяла човечка и мъжа й" или "учените още спорят дали жените са хора".

Еми... окей.

Е, виждам че вече си започнала да схващаш за какво иде реч. Тази дума "Сексизъм" я няма в никой от българските тълковни речници. Сега вече се говори с модернизми. По скоро ще е по правилно да се нарича "антифеминизъм" и представи си само, феминизмът се прокламира, а сексизмът трябвало да се забрани и да се преследва от закона. Ама че справедливост. Да речем, че аз не желая да имам за личен лекар жена, а пък съм в ситуация да не мога да избирам. Веднага ми се натрапва схващането, че съм с предразсъдъци и прочее. Това вече го налага системата, която трябва според мен да се промени.

herkules
04-27-2014, 11:31
с памперси за възрастни ли ще ме целиш? :D
Свикнал си да биеш само жени, как по дяволите ще ми надделееш, с цитати от библията?

Ти въобще нямаш представа от физиката ми. Ако можеше да ме видиш, ще ти замръзне наглата усмивка, и друга песен ще запееш! По скоро теб жените ще те целят някой ден с дамски превръзки, и то употребявани!

golemiq_korab_minava
04-27-2014, 11:34
Херкулес, не знам къв си, колко си дърт, но си адски тъпо копче.
Пантерата 10 пъти те пита какво имаш в предвид под заслужил шамар или бой, а ти продължаваш с ,,теориите'' за висши и нисши животни.
Не, че нямаш право за фемениските, за тъпите коври като Мая Манолова и др. протежета и копия на изчадия, които заслужават начупване на ръце и кости, ма тва означава ли, че един тъп селянин от мъжки пол ще е прав и жените трябва да му се подчиняват?
Аз лично няма да си търся тъпи п у т к и, които бих бил, така че за мен те не са ми личен проблем.
Въобще на какво ли ниво трябва да падна, че да стигна до това положение да си бия жена си, смисъл, аз въобще да се оженя за такава..

LadyDi
04-27-2014, 11:47
Тази дума "Сексизъм" я няма в никой от българските тълковни речници. Сега вече се говори с модернизми. По скоро ще е по правилно да се нарича "антифеминизъм" и представи си само, феминизмът се прокламира, а сексизмът трябвало да се забрани и да се преследва от закона. Ама че справедливост..
Всъщност я има в Официалния правописен речник на българския език, издание на БАН от 2012 г. Без значение дали е модернизъм или чуждица, думата е призната за използваема в българския език. Може би е време да си ъпдейтнеш речника.

И аз не желая личния ми гинеколог да е мъж, ама нейсе. Има ги и такива ;)

LadyDi
04-27-2014, 11:48
Между другото, аз съм готова с психологическия профил на този господин :cool:
Доста интересен индивид.

DarkTemplar
04-27-2014, 11:55
И аз не желая личния ми гинеколог да е мъж, ама нейсе. Има ги и такива ;)
Само да вметна, че в общия случай мъжете гинеколози са доста по-кадърни от колежките си жени. ;)

Кажи за психо профила, интересно ми е.

anonymous908491
04-27-2014, 12:04
Пантерата 10 пъти те пита какво имаш в предвид под заслужил шамар или бой, а ти продължаваш с ,,теориите'' за висши и нисши животни.
Аз лично няма да си търся тъпи п у т к и, които бих бил, така че за мен те не са ми личен проблем.


Пантерата няма акъл, за да зададе правилен въпрос, а ти нямаш пишка, щом се държиш като залупена путка.
Няма скали, по които се определя, пинкууу си живее в някъв свой свят, в който всичко се движи по дадени правила, не знам дори дали може нейното да се нарече живот, по-скоро е съществуване.
Бие се, когато го заслужава, не когато е направила нещо, което не трябва да се прави.

Не знам и как путка като теб, ще тръгне да не си търси путки, защото нормалните путки си търсят чепове, значи и на теб това ти трябва.


Между другото, аз съм готова с психологическия профил на този господин :cool:
Доста интересен индивид.

Да не е мъжа ти ?

LadyDi
04-27-2014, 12:09
Само да вметна, че в общия случай мъжете гинеколози са доста по-кадърни от колежките си жени. ;)
Възможно е. Но това не значи, че искам да ме преглежда мъж.

LadyDi
04-27-2014, 12:09
Да не е мъжа ти ?

Ъъ... не.
Защо мислиш така?

anonymous908491
04-27-2014, 12:13
Виждал съм и друг път семейни драми/спорове, вашето е същото.

LadyDi
04-27-2014, 12:17
аха

DarkTemplar
04-27-2014, 12:17
Възможно е. Но това не значи, че искам да ме преглежда мъж.
А не предпочиташ ли да те прегледа професионалист?

golemiq_korab_minava
04-27-2014, 12:18
Пантерата няма акъл, за да зададе правилен въпрос, а ти нямаш пишка, щом се държиш като залупена путка.
Няма скали, по които се определя, пинкууу си живее в някъв свой свят, в който всичко се движи по дадени правила, не знам дори дали може нейното да се нарече живот, по-скоро е съществуване.
Бие се, когато го заслужава, не когато е направила нещо, което не трябва да се прави.

Не знам и как путка като теб, ще тръгне да не си търси путки, защото нормалните путки си търсят чепове, значи и на теб това ти трябва.



Да не е мъжа ти ?

Аз не съм тоя, с хомосексуалните му изяви за лапане на чепове.
Под дефиницията ,,заслужава'' може да означава безброй неща и като не разбираш от нормално задавани въпроси означава само едно - че си също, а може би и още по-бавен от приятелят ти херкопут.
Странно как аз и другите как веднага разбрахме какво иска да пита, а вие не може да зацепите.
Не е странно, че средата ви се движи само от безмозъчни путки... или чепове.

LadyDi
04-27-2014, 12:19
А не предпочиташ ли да те прегледа професионалист?

Предпочитам да ме прегледа професионалист-жена.
Но не всичко става според това, което предпочитаме, нали? :cool:
Което всъщност доста хора, писали в темата, трябва да проумеят.

anonymous908491
04-27-2014, 12:22
Под дефиницията ,,заслужава'' може да означава безброй неща

Може, зависи колко тъп си или дали фантазията ти е голяма, защото интелигентните хора го разбират по един единствен начин.

DarkTemplar
04-27-2014, 12:24
Предпочитам да ме прегледа професионалист-жена.
Но не всичко става според това, което предпочитаме, нали? :cool:
Което всъщност доста хора, писали в темата, трябва да проумеят.
На мен ми е ясно, че говориш примерно. И приемам, че в света има обективни реалности, които понякога един или група от индивиди се опитват да извъртят както им е угодно.

И все пак феминистките да си носят сами куфарите. ;]

RiB
04-27-2014, 12:29
Интересно ми е както би казал Джъстин Бийбър по тази тема.

anonymous908491
04-27-2014, 12:31
Интересно ми е както би казал Джъстин Бийбър по тази тема.

Би попитал, по какво се определя, че жена заслужава бой и какво трябва да е направила.

tireheb
04-27-2014, 12:38
на зла круша - зъл прът

LadyDi
04-27-2014, 12:39
На мен ми е ясно, че говориш примерно. И приемам, че в света има обективни реалности, които понякога един или група от индивиди се опитват да извъртят както им е угодно.

И все пак феминистките да си носят сами куфарите. ;]

Феминизмът е простотия почти толкова, колкото да биеш жена, за да си знае мястото.

golemiq_korab_minava
04-27-2014, 13:22
Някои бъркате педерастията с нормалните взаимоотношения.

102
04-27-2014, 13:26
iskam da pregledam LadyDi

102
04-27-2014, 13:27
imam tub o flo

anonymous908491
04-27-2014, 13:30
Някои бъркате педерастията с нормалните взаимоотношения.

Други пък изглеждат добре в рокля, например ти.
Поне разбрах защо харесваш коментарите на Пинкууу, и ти като нея не знаеш значението на думите, които употребяваш.


iskam da pregledam LadyDi

Мъжа и ще се сърди, което нямаше да е проблем, ако не четеше тук.

golemiq_korab_minava
04-27-2014, 13:34
Аз, ако сложа рокля може да изглеждам педал, ма на теб ти личи и без да слагаш.
Ясно е, че дори не четеш, за да си мислиш, че харесвам коментарите на пантерата. Обаче твоя си работа.

anonymous908491
04-27-2014, 13:44
Аз, ако сложа рокля може да изглеждам педал, ма на теб ти личи и без да слагаш.

Ясно е, че дори не четеш.

Де да бях написал, че изглеждаш като педал в рокля, но думите ми бяха, че изглеждаш добре в рокля.
Иначе четеш, за съжаление само четеш, защо ти трябва да разбираш, те буквите изпълняват ролята на картинки според теб.

golemiq_korab_minava
04-27-2014, 14:12
Да, добре. Няма смисъл да се мъчи човек да те разбира. То не е от четенето между редовете. Не е зряло просто.

an7raks
04-27-2014, 20:01
- Не си сготвила - бой
- Не е чисто - бой
- Децата са мръсни - бой
- Трябва да работиш, ако не работиш очаквам къщата да е в перфектно състояние и да ходиш да копаеш градината на село. Все пак дори и да работиш аз пак очаквам тези неща - бой
- Секса е важна част от отношенията ни, ако го пропуснеш - бой
- Салата и ракия вечер като се прибера от работа - бой
- За всички проблеми в семейството си виновна ти - бой
- За всичко като цяло си виновна ти - бой
- Нямаш право на глас, ако се опиташ да възразиш за каквото и да е - бой
- Хвана ли те с друг мъж - сама ще си копаеш гроба

- Точките подлежат на промяна, ако се сетя нещо, дамите нямат право на глас, ако се опитат да пропуснат, възразят,променят и/или изменят някоя от точките следва много бой с колан или кърпа. :)

~ Спуквай жена си от бой, бъди щастлив. :)

+Празник ли е - бой
+Дошли са ви гости? - задружен бой всички vs 1
+Глобално затопляне? - бой
За това се сещам, но със сигурност има още мнооого... А и да не забравяме, че нищо не подобрява кръвообращението така, както един хубав бой, а ние искаме жена с румени бузки, нали? :)

EinGutesKind
04-27-2014, 20:21
Интересно как все изкарвате жените онеправдани светици и никой не отбелязва курвенлъка, интригите, сплетните, истериите и прочие ... :lol:

an7raks
04-27-2014, 20:43
Интересно как все изкарвате жените онеправдани светици и никой не отбелязва курвенлъка, интригите, сплетните, истериите и прочие ... :lol:

Всички тези неща се наказват с бой, както и говоренето! Дори и да я питаш, трябва да мълчи, щото никой не е длъжен да я слуша!

tori
04-27-2014, 20:46
Интересно как все изкарвате жените онеправдани светици и никой не отбелязва курвенлъка, интригите, сплетните, истериите и прочие ... :lol:
На мен пък ми е интересно как все боклуците виждате и дай, щото нали има курви, да забелязваме тях и само тях да коментираме.

an7raks
04-27-2014, 20:52
На мен пък ми е интересно как все боклуците виждате и дай, щото нали има курви, да забелязваме тях и само тях да коментираме.
За всяка дума по 100 удара с камшик на централния площад, ковро мръсна!!!

tori
04-27-2014, 21:04
Ужас, горката аз! Кво правя с тоя мъж, де гледах като го избирах, не знам.

ПyРкО ♠
04-27-2014, 21:16
Дадохте ми добра идея за анимационни картинки или просто може и едит на снимки, ще имам доста гледания в tumblr/instagram/like/twitt/skype/ и други соц.слаби.мрежи :D просто ще се радват на "БОЙ"
Скъпи, какво искаш да ти сготвя? "БОЙ"
Скъпи, хайде да си лягаме.. "БОЙ"
Скъпи, трябва да ставаш за работа! "БОЙ"

herkules
04-28-2014, 05:28
Херкулес, не знам къв си, колко си дърт, но си адски тъпо копче.
Пантерата 10 пъти те пита какво имаш в предвид под заслужил шамар или бой, а ти продължаваш с ,,теориите'' за висши и нисши животни.
Не, че нямаш право за фемениските, за тъпите коври като Мая Манолова и др. протежета и копия на изчадия, които заслужават начупване на ръце и кости, ма тва означава ли, че един тъп селянин от мъжки пол ще е прав и жените трябва да му се подчиняват?
Аз лично няма да си търся тъпи п у т к и, които бих бил, така че за мен те не са ми личен проблем.
Въобще на какво ли ниво трябва да падна, че да стигна до това положение да си бия жена си, смисъл, аз въобще да се оженя за такава..

Виж сега, не знам колко голям кораб си, и къде плаваш или минаваш, но ако беше разбрал смисъла на провокативните въпроси на пантерата, щеше да схванеш иронията в реториката им. Ще ти отговоря направо, както и на нея. Феминизмът е като раково заболяване, последствие от комунизма, който сега е приел друго наименование "неолиберализъм". Той юридически изравнява правата м/у половете, с тази разлика, че единият пол (в случая женски) остана да ползва всички привилегии от миналото и си присвои права, които не му се полагат по природа. Ти видял ли си мъж, да спечели бракоразводно дело в съда? Видял ли си жена да бъде осъдена за това че малтретира децата, които не са само нейни и заплашва открито и на публично място мъжа си, че ако не изпълнява нейните капризи, няма да ги вижда повече? Скандалите, които се пораждат у дома благодарение на женско упорство, нахалство и безнаказаност от закона.
Наглостта им е надхвърлила всякакви граници. Имат си и девиз - "Кажи му мъж и не го обиждай повече". Като споменаваш това, за нивото на което трябва да паднеш, че да биеш жена си, когато те излага пред хората, държи се надменно, обижда те и дори ти посяга и обществото толерира това, ти вече си паднал под всякакво ниво и си загубил мъжкия си облик.

girlwithblueeyes
04-28-2014, 05:37
Херкулес хора като теб ги категоризирам с думата боклук.


Оххх горките мъже защитавали мъжката чест и достойноство чак ад ти се дореве за горките мъжленца . Само да вметна за тези войни мъжете са също толкова виновни колкото и жените . Защото ако не се бяха подвеждали по жените и войни нямаше да има .И това че жена може да удари мъж само ако има подкрепа си е твоя пълна глупост не всички жени са като твоята слаби и безхарактерни . И кой е по висш във йеархията ахааха нещо не разбрах някъв жалък олигофрен който посяга на приятелката си ли ?
Само да вметна ако приятелят ми или въобще мъж си позволи да ми удари шамар бих му изкъртила зъбите без да ми мигне окото . И да не си мисли че всички жени сме слаби и беззащитни ;) .

herkules
04-28-2014, 05:49
Всъщност я има в Официалния правописен речник на българския език, издание на БАН от 2012 г. Без значение дали е модернизъм или чуждица, думата е призната за използваема в българския език. Може би е време да си ъпдейтнеш речника.

И аз не желая личния ми гинеколог да е мъж, ама нейсе. Има ги и такива ;)

Ето това е, ТИ НЕ ЖЕЛАЕШ! Точно за това ще трябва да ядеш шамари, защото някои неща, не са концерт по желания и женските желания, трябва да са съобразени с мъжките. Ще си ъпдейтвам речника, когато ми изнася. Уикипедията не е еталон за истинност. Всяко нещо признато под натиск, може да бъде променено в последствие, дори и да е от БАН.
Виждам, че се правиш и на психолог. При това положение трябва да знаеш, че в човешката психология съществува "подчинен" и "доминант". Женският пол, не може да доминира над мъжкия и причините са ясни още от древността. Физически е много по-слаб и няма достатъчно умствен капацитет в сравнение с мъжкия.

LadyDi
04-28-2014, 05:52
Ето това е, ТИ НЕ ЖЕЛАЕШ! Точно за това ще трябва да ядеш шамари, защото някои неща, не са концерт по желания и женските желания, трябва да са съобразени с мъжките. Ще си ъпдейтвам речника, когато ми изнася. Уикипедията не е еталон за истинност. Всяко нещо признато под натиск, може да бъде променено в последствие, дори и да е от БАН.
Виждам, че се правиш и на психолог. При това положение трябва да знаеш, че в човешката психология съществува "подчинен" и "доминант". Женският пол, не може да доминира над мъжкия и причините са ясни още от древността. Физически е много по-слаб и няма достатъчно умствен капацитет в сравнение с мъжкия.

http://media.tumblr.com/tumblr_m926lkWAY21rruasp.gif

Такъв си сладур :)

herkules
04-28-2014, 05:53
Между другото, аз съм готова с психологическия профил на този господин :cool:
Доста интересен индивид.

Много интересно, женски психолог! И до какъв извод стигна? Ще ми е интересно да го разбера! Надявам се безплатно.

herkules
04-28-2014, 06:00
Само да вметна, че в общия случай мъжете гинеколози са доста по-кадърни от колежките си жени. ;)

Кажи за психо профила, интересно ми е.

Че те мъжете във всичко са по-добри от жените. След феминизирането на лекарската професия, сега има и жени касапи (хирурзи). Пази Боже, да не му се налага на човек. И, на мен ми е интересно, какво ли ще каже, за психопрофила ми.

herkules
04-28-2014, 06:09
Феминизмът е простотия почти толкова, колкото да биеш жена, за да си знае мястото.

С първото съм съгласен, а второто се налага, когато се налага.

herkules
04-28-2014, 06:16
Някои бъркате педерастията с нормалните взаимоотношения.

Когато законите насилствено налагат жените да управляват, няма как да има нормални взаимоотношения. За това и педерастията е намерила хлебна среда за развитие.

AnarchyBoy
04-28-2014, 06:34
Жената е оплескала манджата?
http://cdn.gifbay.com/2013/06/300_this_is_sparta-53535.gif

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 07:04
. Като споменаваш това, за нивото на което трябва да паднеш, че да биеш жена си, когато те излага пред хората, държи се надменно, обижда те и дори ти посяга и обществото толерира това, ти вече си паднал под всякакво ниво и си загубил мъжкия си облик.

Аз ли не разбирам или ти? Когато споменах това за нивото ми, означаваше, че въобще няма да се занимавам с такива женски индивиди. Има много нормални момичета, които не се държат по този начин и не мисля, че боя (шамара), който евентуално жената може да отнесе трябва да е с цел възпитание . Това е възрастен завършен човек, не е дете.

За другото, че жените били по-тъпи от мъжете също не е вярно.
Те имат по-различно мислене, характер, възприятия. Действията им са други. Дори са по-хитри от мъжете и много често побеждават, не заради феменистките закони (за които може би имаш право, но въпреки това дори днес жената е дискриминирана) , ами заради женската им природа и разум.

Това, което мислиш за провокация от страна на пантерата, сега ще те питам аз и повече спирам да пиша, ако пак ми отговориш подобен пост.
За какво нередно деяние ТОЧНО жената в ежедневието трябва да отнесе удар? Дай няколко примера..

herkules
04-28-2014, 07:49
Аз ли не разбирам или ти? Когато споменах това за нивото ми, означаваше, че въобще няма да се занимавам с такива женски индивиди. Има много нормални момичета, които не се държат по този начин и не мисля, че боя (шамара), който евентуално жената може да отнесе трябва да е с цел възпитание . Това е възрастен завършен човек, не е дете.

За другото, че жените били по-тъпи от мъжете също не е вярно.
Те имат по-различно мислене, характер, възприятия. Действията им са други. Дори са по-хитри от мъжете и много често побеждават, не заради феменистките закони (за които може би имаш право, но въпреки това дори днес жената е дискриминирана) , ами заради женската им природа и разум.

Това, което мислиш за провокация от страна на пантерата, сега ще те питам аз и повече спирам да пиша, ако пак ми отговориш подобен пост.
За какво нередно деяние ТОЧНО жената в ежедневието трябва да отнесе удар? Дай няколко примера..

Някак си ми звучеш заплашително, но както и да е! Мисля че Papugai ти отговори многократно, както и аз, но ти все се правиш на ударен. Ето ти пример. Прибира се мъжът в къщи, уморен от работа, изкъпва се и иска да вечеря, като пита жена си: - какво има за вечеря? - И, отговорът е:- Не ме занимавай с глупости, сега имам друга работа, вечеряй каквото си си сготвил! След това мъжът я пита:- До кога ще си губиш времето с излишни разговори по т.л.ф., с тези твои приятелки, а не обърнеш малко внимание на дацата и на мен? И, отговора е: - Я, се разкарай, какъв си ти, че ще ми казваш какво да правя?!!!.........Много още примери мога да ти дам относно заслужаването на плесница или нещо по-вече. Това женско поведение за много редно ли го намираш? А, това е най-безобидното. Извратеността на закона е в това, че дава право и насърчава жената да изнасилва мъжа психически, и за това на него не му остава друго, освен да използва природния закон и да наказва жената физически. За това насилието над жените ще продължи да се увеличава. Сега са бити около 1/3 и процентът се увеличава. Когато стане 2/3 може би ще мирясат, но ако и това не помогне, може би тогава мъжете ще намерят друго решение относно женското равноправие, но това както вече казах си е мое мнение.

herkules
04-28-2014, 08:18
Херкулес хора като теб ги категоризирам с думата боклук.


Оххх горките мъже защитавали мъжката чест и достойноство чак ад ти се дореве за горките мъжленца . Само да вметна за тези войни мъжете са също толкова виновни колкото и жените . Защото ако не се бяха подвеждали по жените и войни нямаше да има .И това че жена може да удари мъж само ако има подкрепа си е твоя пълна глупост не всички жени са като твоята слаби и безхарактерни . И кой е по висш във йеархията ахааха нещо не разбрах някъв жалък олигофрен който посяга на приятелката си ли ?
Само да вметна ако приятелят ми или въобще мъж си позволи да ми удари шамар бих му изкъртила зъбите без да ми мигне окото . И да не си мисли че всички жени сме слаби и беззащитни ;) .

Твоето мнение, за това как категоризираш някай като мен, и с каква дума, за мен е без значение. Същото мога да кажа и аз за теб. Мъжът е длъжен да брани честта си. А, твоята вметка, относно войните и виновните за тях отново е не точна. Мъжете са започвали войните, защото са можели да ги водят, което продължава и до днес. Жените са били повод за това, но някои философи виждат във войните и положителни неща. Дори и необходимост по някога. Кой е "висш" или "нисш" в природната йерархия е очевадно. Историята го доказва. Това, че на теб ти се иска да не е било така е друг въпрос. Втората ти вметка пък сигурно е продиктувана от холивудските филми. Ако се опиташ да подражаваш на тях, има опасност ти да останеш без зъби, и с насинени очи, които доста време не ще могат да мигат.
Жените сами за себе си са слаби и беззащитни. Без мъжка подкрепа не струват нищо. Просто обобщавам. Знам че има отделни индивиди, които се различават и за двата пола. Но най- силната жена може да подчини (набие) само слаботелесен, хилав мъж, който ще е само мъжко подобие. Знаеш ли какво се казва на жена с две насинени очи?: - нищо! Защото някой мъж вече и го е казал, и то два пъти!

draid
04-28-2014, 08:19
Оооо още ли тъпчете на същото място :D

LadyDi
04-28-2014, 08:23
Оооо още ли тъпчете на същото място :D

човекът има сериозни проблеми с жените, скоро няма да спрат да тъпчат

herkules
04-28-2014, 08:44
човекът има сериозни проблеми с жените, скоро няма да спрат да тъпчат

Не, отново грешиш. Аз нямам проблем с жените. У дома ги имам три, и никакви проблеми нямаме. Те дори не знаят за отношението ми към феминизма. Обясних ти моето мнение, а и човек може да сподели какво мисли, само когато е анонимен. Все пак не ми представи психопрофила ми. Изгарям от желание да разбера, как ме намираш?

girlwithblueeyes
04-28-2014, 08:45
Лейди аз чакам да видя психопрофила на този индивид .

Същото с браненето на честа се отнася и жените не само за мъжете .
Това че мъжат е по висш си е някаква твоя и на повечето жалки мъже теория от миналато .
Ма да бе ще ми сини окото и ще бие за тав в моменат момче което е сигурно с 45 см повече от мен подава жалба срещу мен за тормоз. Пак ит казвам това че твоята жена е слаба и жените около теб не могат да се защитят не значи че такива са всички жени по земята . Мен мъж ме е удрял и точно затова тръгнах по разни курсове за самоотбрана оттогава някой тръгне ли да ме удря си носи последствията .

LadyDi
04-28-2014, 08:55
Не, отново грешиш. Аз нямам проблем с жените. У дома ги имам три, и никакви проблеми нямаме. Те дори не знаят за отношението ми към феминизма. Обясних ти моето мнение, а и човек може да сподели какво мисли, само когато е анонимен. Все пак не ми представи психопрофила ми. Изгарям от желание да разбера, как ме намираш?

Ако искаш психопрофил, те съветвам да отидеш на психиатър. Не ми е работа да ти правя публична оценка. Каквото съм преценила, съм го преценила за себе си.
Ти нямаш проблеми със собствените си три жени, но имаш проблем с жените като цяло. Търсиш платформа за изява на недоволството си, не ми казвай, че всичко ти е наред. Ако ти беше наред, щеше да си седиш у дома с жените си, а не да пълниш главата на тинейджърите с глупости.
На света има място за всички. Но очевидно на теб не ти е комфортно в твоето.

herkules
04-28-2014, 09:14
Лейди аз чакам да видя психопрофила на този индивид .

Същото с браненето на честа се отнася и жените не само за мъжете .
Това че мъжат е по висш си е някаква твоя и на повечето жалки мъже теория от миналато .
Ма да бе ще ми сини окото и ще бие за тав в моменат момче което е сигурно с 45 см повече от мен подава жалба срещу мен за тормоз. Пак ит казвам това че твоята жена е слаба и жените около теб не могат да се защитят не значи че такива са всички жени по земята . Мен мъж ме е удрял и точно затова тръгнах по разни курсове за самоотбрана оттогава някой тръгне ли да ме удря си носи последствията .

Тоя път направо изби рибата!!!!! Това момче да не би да е 10 годишно, а ти да си му съседската лелка, която често го пердаши, защото не я поздравява? Сигурно и баща му се страхува от теб, след като знае, че ходиш на курсове по самоотбрана, от което следва че, ако някой мъж вземе да ти каже нещо, което ти се вижда обидно, или въобще те погледне накриво, ще го пребиеш.

anonymous708973
04-28-2014, 09:23
Може, зависи колко тъп си или дали фантазията ти е голяма, защото интелигентните хора го разбират по един единствен начин.

Грешка.
Интелигентният човек знае, че "заслужавам" е строго субективно. Наистина ли има нужда да обяснявам защо? Явно да... защото и "интелигентен" е строго субективно. Само ГЛУПАКЪТ има категорично мнение.
Вечно се биеш в гърдите, че очевидно разбираш значение на думите, което ние не знаем.

Хайде да чуем тогава. Какво значи "една жена заслужава бой"? Питам за десети път, нали сте много интелигентни, нека чуем.
Бих попитала и кога един мъж заслужава бой, ама... вие на по-елементарния въпрос не можете да ми отговорите, камо ли на този.

herkules
04-28-2014, 09:28
Ако искаш психопрофил, те съветвам да отидеш на психиатър. Не ми е работа да ти правя публична оценка. Каквото съм преценила, съм го преценила за себе си.
Ти нямаш проблеми със собствените си три жени, но имаш проблем с жените като цяло. Търсиш платформа за изява на недоволството си, не ми казвай, че всичко ти е наред. Ако ти беше наред, щеше да си седиш у дома с жените си, а не да пълниш главата на тинейджърите с глупости.
На света има място за всички. Но очевидно на теб не ти е комфортно в твоето.

Виж сега Лейди! Да речем че и аз имам нужда от развлечения. Аз си ги подбирам според условията, и според мен се чувствам комфортно. Това с пълненето на тинейджърските глави с глупости си е твое мнение. Нали сега изборът е голям. Всеки може да преценява сам, кое е глупост и кое не е. Когато се представя едната страна, не е ли редно да се покаже и другата. Ако сега не съм си у дома, то това е пак за благото на семейството ми. Ти в момента с мъжа си заедно у дома ли сте? Или не ходите на работа и двамата?

an7raks
04-28-2014, 09:31
Какво значи "една жена заслужава бой"?
Превод: "Жена, която е пред очите ми, когато реша да си избивам комплексите"...

LadyDi
04-28-2014, 09:35
Виж сега Лейди! Да речем че и аз имам нужда от развлечения. Аз си ги подбирам според условията, и според мен се чувствам комфортно. Това с пълненето на тинейджърските глави с глупости си е твое мнение. Нали сега изборът е голям. Всеки може да преценява сам, кое е глупост и кое не е. Когато се представя едната страна, не е ли редно да се покаже и другата. Ако сега не съм си у дома, то това е пак за благото на семейството ми. Ти в момента с мъжа си заедно у дома ли сте? Или не ходите на работа и двамата?

Защо не пробваш с пропагандата си в bgmama, да речем? Гарантирам ти, там развлечението ти ще е по-голямо ;)
Какво значение има с кой къде съм?

anonymous708973
04-28-2014, 09:36
Ако сега не съм си у дома, то това е пак за благото на семейството ми.

Не се измъквай, много добре разбра какво искаше да ти каже. Че времето, което го отделяш тука да пълниш главите на малките с глупости, можеше да го отделиш на семейството си. НЕ, НЯКОИ не могат да преценят! Ако това не си го разбрал като родител на три деца, силно ти препоръчвам да се замислиш!
Дори не смей да ми говориш за пътувания, щото просто... идея си нямаш.

Едит: Да, наистина, давай в БГ мама. Там има много повече хора - и мъже, и жени - на твоята възраст? Защо си тук? Защото много добре знаеш, че само тук ще ти мине номерът.

girlwithblueeyes
04-28-2014, 09:47
По смешното е че човек на тази възраст спори с тийнове вместо да си гледа живота . Смешно е и е жалко да спориш с хора с по 10 години ако не и повече по малки от теб.Осъзнай се !!!

herkules
04-28-2014, 09:49
Грешка.
Интелигентният човек знае, че "заслужавам" е строго субективно. Наистина ли има нужда да обяснявам защо? Явно да... защото и "интелигентен" е строго субективно. Само ГЛУПАКЪТ има категорично мнение.
Вечно се биеш в гърдите, че очевидно разбираш значение на думите, което ние не знаем.

Хайде да чуем тогава. Какво значи "една жена заслужава бой"? Питам за десети път, нали сте много интелигентни, нека чуем.
Бих попитала и кога един мъж заслужава бой, ама... вие на по-елементарния въпрос не можете да ми отговорите, камо ли на този.

Ако мислиш да се упражняваш в красноречие и да претендираш за по-голямата женска интелигентност, не си познала. Всеки се мисли за интелигентен, въпросът е кой може да побере по-вече информация (интелект) в мозъка (харда си).
Мъжете са си природноинтелигентни, за разлика от ........знаеш кого. Това е природна интелигентност, за това и в занаятите мъжете са можещите. Колко пъти да ти отговаряме, че една жена заслужава бой, когато противоречи на мъжа си и решава да променя правилата, без да е получила одобрението на мъжа. Един мъж няма как да заслужава бой, поради простата причина, че жената не може да го набие, освен ако е болен или е подобие на мъж.
Всеки скандал, причинен от женското безумие (жените са равни с мъжете), е добре да се предотвратява с бой, след като друго не помага. Какво още не ти е ясно?

herkules
04-28-2014, 09:56
Защо не пробваш с пропагандата си в bgmama, да речем? Гарантирам ти, там развлечението ти ще е по-голямо ;)
Какво значение има с кой къде съм?

Ти отново изопъчаваш нещата. Сега пък го изкара и пропаганда. Колко пъти да обяснявам, че това си е мое мнение и няма как да е пропаганда. Просто споделям възгледите си. Ако някъде има тема относно възможностите м/у половете, може и там да коментирам нещата от моя гледна точка. От кога убежденията на различномислещите се третира като пропаганда?

girlwithblueeyes
04-28-2014, 09:56
По моята логика и мъжа заслужава бой когато противоречи на жената .:lol:
Един мъж заслужава да бъде спукван от бой ако реши да промени правилата без жената :lol:

И това че жена не може да набие мъж е поредно тъпо изказване аз лично познавам жени които могат не да те набият ами и в болница да те вкарат . И далеч не става дума за бой над болни и хилави мъже .

Ще ти дам един малък съвет .Престани да се правиш на мъжкар в тийн форум където и 15 годишните ти разбиват жалката теория . Някак комплексирано е да се налагаш сред деца и да говориш глупости .

BTW Ако имаш дъщеря и разбереш че съпругат й я е ударил за причините които изтъкна ти как би реагирал ?

anonymous708973
04-28-2014, 10:00
Колко пъти да ти отговаряме, че една жена заслужава бой, когато противоречи на мъжа си и решава да променя правилата, без да е получила одобрението на мъжа. Един мъж няма как да заслужава бой, поради простата причина, че жената не може да го набие, освен ако е болен или е подобие на мъж.

Цитирам тази главозамайваща простотия, за да остане завинаги черно на бяло.

Това дали заслужаваш бой и дали някой МОЖЕ да те набие са две КОРЕННО различни неща.

Аз приключих, с това наистина няма как да се спори.

Отивай си при плахата, нямаща грам мозък и собствено мнение женичка и се надявай такъв човек да отгледа стойности личности. (Щото нали жената възпитавала децата, само дето ако няма право да налага сама наказания и да променя правилата, грам авторитет няма да има пред тия деца. Което отново е огромна пробойна в логиката ти.)

LadyDi
04-28-2014, 10:04
Ти отново изопъчаваш нещата. Сега пък го изкара и пропаганда. Колко пъти да обяснявам, че това си е мое мнение и няма как да е пропаганда. Просто споделям възгледите си. Ако някъде има тема относно възможностите м/у половете, може и там да коментирам нещата от моя гледна точка. От кога убежденията на различномислещите се третира като пропаганда?

Не мисля, че изопАчавам нещата.
Но си прав, че всеки има глава на раменете си да преценява как е правилно да постъпва. Ти имаш право да смяташ, че жените заслужават бой. Твоята съпруга също има право да смята, че заслужава мъж като теб.
Затова и ти казах - всеки намира мястото, в което се чувства комфортно. Но фактът, че избираш да говориш за това означава, че ти не се чувстваш добре там, където си. Че на теб ти пречат всички жени.
На мен не ми пречи, че ти мислиш така, защото не съм длъжна да те търпя в живота си :)

herkules
04-28-2014, 10:13
Не се измъквай, много добре разбра какво искаше да ти каже. Че времето, което го отделяш тука да пълниш главите на малките с глупости, можеше да го отделиш на семейството си. НЕ, НЯКОИ не могат да преценят! Ако това не си го разбрал като родител на три деца, силно ти препоръчвам да се замислиш!
Дори не смей да ми говориш за пътувания, щото просто... идея си нямаш.

Едит: Да, наистина, давай в БГ мама. Там има много повече хора - и мъже, и жени - на твоята възраст? Защо си тук? Защото много добре знаеш, че само тук ще ти мине номерът.

Просто ти така си мислиш. Ти да не би да се мислиш за тинейджърка? А, аз имам две момичета. Нямам три деца. Достатъчо време отделям и на семейството си. Пътувам често зад граница, свързано ми е с работата. Тук съм, защото темата е подходяща. Животът е доста несправедлив и всеки търси своята справедливост. Дали ще ми мине номерът за който говориш не ме интересува, защото аз нямам никакъв номер, т.е. нищо няма да спечеля от това дали ще ми повярват или не. Всеки може да прецени и да реши сам кое е правилно, а не още от детската градина да се промиват мозъците на децата с равноправието и равнопоставеността м/у половете. Случая, който Владимир Буковски описва е показателен. Нищо не пречи и тинейджърите да го знаят и сами да преценят, защото това се отнася за бъдещето им.

anonymous708973
04-28-2014, 10:16
Не, не могат сами да преценят. Някои от потребителите тук са малки и все още лабилни. Може би нямат с кого да говорят. Може би форумът е единственият им източник на информация, затова ние като по-големи носим отговорност за съдържанието тук. И когато то е подстрекаване към насилие, това не се отразява добре на неизградена личност.

Оо, ти имаш момичета, вярно... не се стремиш към отглеждане на силни и стойностни личности не ти трябват.
Тцъ... трябва да ти е много болно, че нямаш син... да го възпиташ да е "истински мъж".
Хм, Вселената си знае работата явно.

herkules
04-28-2014, 10:27
По моята логика и мъжа заслужава бой когато противоречи на жената .:lol:
Един мъж заслужава да бъде спукван от бой ако реши да промени правилата без жената :lol:

И това че жена не може да набие мъж е поредно тъпо изказване аз лично познавам жени които могат не да те набият ами и в болница да те вкарат . И далеч не става дума за бой над болни и хилави мъже .

Ще ти дам един малък съвет .Престани да се правиш на мъжкар в тийн форум където и 15 годишните ти разбиват жалката теория . Някак комплексирано е да се налагаш сред деца и да говориш глупости .

BTW Ако имаш дъщеря и разбереш че съпругат й я е ударил за причините които изтъкна ти как би реагирал ?

Мечтай си ти, още не се е родила тази която да може да ме набие, освен ако не ме напие, но като се има предвид че въобще не пия това ще ти остане само мечта. Много Холивудски филми гледаш. Та чак и в болница щяля да ме вкара. Дрън, дрън. Ще трябва да са най малко четири като Станка Златева и да ми вържат дясната ръка. А когато имам зетьове, бих искал да са мъже на място. Да се грижат за домовете и децата си. Да въдворяват ред и правила, които да са удобни за всички, за да не могат да бъдат принудително нарушавани. Аз няма да съм вечно жив, за да спасявам положението, ако се налага. Има си женски и мъжки задължения, и размяната на ролите ще е в ущърб на жените.

herkules
04-28-2014, 10:34
Не, не могат сами да преценят. Някои от потребителите тук са малки и все още лабилни. Може би нямат с кого да говорят. Може би форумът е единственият им източник на информация, затова ние като по-големи носим отговорност за съдържанието тук. И когато то е подстрекаване към насилие, това не се отразява добре на неизградена личност.

Оо, ти имаш момичета, вярно... не се стремиш към отглеждане на силни и стойностни личности не ти трябват.
Тцъ... трябва да ти е много болно, че нямаш син... да го възпиташ да е "истински мъж".
Хм, Вселената си знае работата явно.

Виж, тук ме улучи смъртоносно. Найстина нямам син, и бих дал всичко да имам, но вече не може. Жена ми е на 40 години, а ти като жена знаеш какви са проблемите след тази възраст. Аз си я обичам и не искам да насилвам нещата. За изневяра и дума не може да става. Патриархалното ми възпитание не го разрешава. За съжаление времето ми днес свърши. Утре, ако имам възможност ще ти обясна по подробно.

ПyРкО ♠
04-28-2014, 10:39
@herkules Не се ли притесняваш от факта, че дъщерите ти може би, са потребители в този Форум?

Мисля, че причината да се държиш по този начин със жена си е, че не ти е родила СИН? или какво?
Ти как би се почувствал, ако си на нейно място?

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 10:43
Някак си ми звучеш заплашително, но както и да е! Мисля че Papugai ти отговори многократно, както и аз, но ти все се правиш на ударен. Ето ти пример. Прибира се мъжът в къщи, уморен от работа, изкъпва се и иска да вечеря, като пита жена си: - какво има за вечеря? - И, отговорът е:- Не ме занимавай с глупости, сега имам друга работа, вечеряй каквото си си сготвил! След това мъжът я пита:- До кога ще си губиш времето с излишни разговори по т.л.ф., с тези твои приятелки, а не обърнеш малко внимание на дацата и на мен? И, отговора е: - Я, се разкарай, какъв си ти, че ще ми казваш какво да правя?!!!.........Много още примери мога да ти дам относно заслужаването на плесница или нещо по-вече. Това женско поведение за много редно ли го намираш? А, това е най-безобидното. Извратеността на закона е в това, че дава право и насърчава жената да изнасилва мъжа психически, и за това на него не му остава друго, освен да използва природния закон и да наказва жената физически. За това насилието над жените ще продължи да се увеличава. Сега са бити около 1/3 и процентът се увеличава. Когато стане 2/3 може би ще мирясат, но ако и това не помогне, може би тогава мъжете ще намерят друго решение относно женското равноправие, но това както вече казах си е мое мнение.

Ето така можеше да кажеш още от самото начало.
Защото иначе излиза, че трябва да биеш жена си за щяло и нещяло, както на теб и отърва и както всеки втори селянин му хрумне и възприеме за правилно.
В такива примери, каквито даде - нито присъства обич, нито уважение, нито нищо. Това са крайни случаи на анархия и простотия.
Въпреки това според вината, която насъждаваш у своята жена, може да е провокирания от самия теб, поради липса на разбирателство.
Тя може също толкова пари да печели, колкото и да работи, да гледа децата, да чисти, а ти да не си мърдаш месата, ама въпреки това да си вярваш, че тя е причината и бедата!

girlwithblueeyes
04-28-2014, 10:55
Не ми се отговори на въпроса как би реагирал ако дъщеря ти яде шамари от съпруга си ?

Много интересно как ще набиеш момиче което е специално обучено . И момичетата който познавам далеч не са със физиката на Станка Златева но като нищо ще те потрошат от бой . Колкото до мъжките и женските задължения тая тема е толкова дъвкана в тоя форум . Няма мъжки и женски задължения особено щом стане дума за общ дом. В момента в който аз започна да върша всичко човекът до мен ще бъде изхвърлен с парцалите си на улицата .

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 11:12
Не ми се отговори на въпроса как би реагирал ако дъщеря ти яде шамари от съпруга си ?

Много интересно как ще набиеш момиче което е специално обучено . И момичетата който познавам далеч не са със физиката на Станка Златева но като нищо ще те потрошат от бой . Колкото до мъжките и женските задължения тая тема е толкова дъвкана в тоя форум . Няма мъжки и женски задължения особено щом стане дума за общ дом. В момента в който аз започна да върша всичко човекът до мен ще бъде изхвърлен с парцалите си на улицата .

Е и ти малко прекаляваш.
Не, че не вярвам, че жена, тренирала бойни изкуства години на ред, няма да набие и победи един обикновен мъж, който попринцип не знае да се бие или няма добри умения, ама по принцип тя, за да стигне до това ниво се иска много, много усилия и време.
Не можеш тази година да запишеш един курс (например карате) и другата година да набиеш някой истински мъж, който тренира силово, или въобще си спортува.
Жената може да научи хватки за изплъзване, за удари в специални точки в момент на изленада на мъжа най-вече, ама силата, която ти удариш някого, или го хванеш - не може да се сравнява с тази на мъжа.

girlwithblueeyes
04-28-2014, 11:20
Аз не говоря за жени трениращи карате а съвсем друго .Под обучена жена имам предвит жени военни и т.н
Освен това един бой се води и с логика ти може (не говоря за теб) да си много силен но като си тъп и не мислиш логично можеш да изядеш някой шамар .
Да прав си че една жена минала през курс за самоотбрана едва ли би набила мъж трениращ силово но поне ще може да се защити . Една жена покаже ли че може да се защитава и не се дава отношението към нея става различно . Такива като Херкулес са силни защото жената до тях се струхува да скръцен със зъби и да си потърси правата .
Смешното е че автора в случая си вярва че жените сме слаби и безащитин а мъжете силни което далеч не е вярно .

И все още си чакам отговор на въпрос .

anonymous908491
04-28-2014, 11:32
Хайде да чуем тогава. Какво значи "една жена заслужава бой"? Питам за десети път, нали сте много интелигентни, нека чуем.


Например ти сега заслужаваш, пилиш ми по нервите с повтарянето на едно и също, сякаш е моя вината, че трудно схващаш.
Трудно мога да измисля пример, който ще успееш да разбереш, но ще се опитам.
Стана въпрос, че мъж се прибира и жена му не е сготвила.Заслужава бой, ако не е сготвила, защото цял ден си е приказвала със също толкова загубените си приятелки, заслужава бой, ако цял ден е мерила дрешки, гримирала се е, вършила е всичко това, което тя смята за важно.
Не заслужава бой, ако е имала основателна причина да не сготви, например е била на лекар, за да си прегледа счупените ребра след наградата от предната вечер.


Аз не говоря за жени трениращи карате а съвсем друго .Под обучена жена имам предвит жени военни и т.н


За теб няма да ми трябва причина, за да те набия, достатъчно е да се опиташ да ми размишляваш и да ръсиш такива тъпизми.

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 11:39
girlwithblueeyes
Какво имаш в предвид под защита, когато една жена се е изправила пред мъжа? Логиката е в това, тя да се опита да се измъкне, да избяга, да хвърли някой предмет към него, да се добере до ножовете, да вдигне аларма, за да се чуе, а не директно в боя.
Като имаш в предвид жени военни, уточни за какво иде реч, защото аз не разбира. Доколкото ми е ясно те също са обучавани на източни бойни изкуства и прочие.
И аз чакам отговор от херкулес. Мисля че го удари в слабото място, там където най-много се притеснява и от където се депресира. Живее с 3 жени и тук изпуска напрежението според мен...

girlwithblueeyes
04-28-2014, 11:40
1 Мъжът заслужава бой ако не ми е купил нови обувки
2 Заслужава бой ако поне не ми е дал пари да си купя нови обувки и дрехи
3 Заслужава бой ако не ми направил всички удобства вкъщи

Само да вметна мъже като теб и Херкулес не са мъже а боклуци и заслужават не да бъдат ударени ами пребити до смърт . Тъпак.

anonymous908491
04-28-2014, 11:42
1 Мъжът заслужава бой ако не ми е купил нови обувки
2 Заслужава бой ако поне не ми е дал пари да си купя нови обувки и дрехи
3 Заслужава бой ако не ми направил всички удобства вкъщи

Само да вметна мъже като теб и Херкулес не са мъже а боклуци и заслужават не да бъдат ударени ами пребити до смърт . Тъпак.

Ако не ти пречи да те плюе, можеш да дойдеш да го биеш.

LadyDi
04-28-2014, 11:50
1 Мъжът заслужава бой ако не ми е купил нови обувки
2 Заслужава бой ако поне не ми е дал пари да си купя нови обувки и дрехи
3 Заслужава бой ако не ми направил всички удобства вкъщи

Само да вметна мъже като теб и Херкулес не са мъже а боклуци и заслужават не да бъдат ударени ами пребити до смърт . Тъпак.

излишно много се палите двете с Пантерата
оставете ги да живеят както искат и да мислят каквото искат
за всеки влак си има пътници в крайна сметка
това, че ние не сме съгласни с тях, не означава, че няма жени, които да ги приемат такива каквито са... и да си заслужават това, което им предлагат

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 12:02
Ако не ти пречи да те плюе, можеш да дойдеш да го биеш.

много се дразниш, що така? саамо за да се правиш на интересен

DarkTemplar
04-28-2014, 13:26
Смятам, че един интелигентен и цивилизован човек първо трябва да опита да се защити с думи и да уравновеси нещата, а чак след това да прибягва до употреба на сила. Другото е примитивизъм и слаба психика.

Лично аз разполагам с достатъчно богат речник, за да накажа една жена психически, ако си е позволила да злоупотреби с търпението и уравновесеността ми. И гарантирам, че думите ми ще й оставят много по-сериозни белези от шамари, юмруци и т.н. Практиката показва, че ги помнят с години.

LadyDi
04-28-2014, 13:49
Лично аз разполагам с достатъчно богат речник, за да накажа една жена психически, ако си е позволила да злоупотреби с търпението и уравновесеността ми. И гарантирам, че думите ми ще й оставят много по-сериозни белези от шамари, юмруци и т.н. Практиката показва, че ги помнят с години.

Явно са малко мъжете, които успяват да се справят вербално с жена. Затова и предпочитат да прибягнат до юмруци, за да ѝ покажат къде е мястото ѝ.
Би трябвало да влизаш в спор/бой с равнопоставен на теб. Всичко останало е избиване на комплекси. Дали собствената ти жена не те слуша и затова решаваш да се потупаш в гърдите, сипвайки на женската половина на човечеството посредством форум за тинейджъри, за да повдигнеш самочувствието си на патриарх, когато нямаш дори физическата възможност да я набиеш. Или я набиваш, за да не ѝ знае много устата, понеже акъла ти е колкото аспиринче без чертичката и не можеш да излезеш на глава с нея...
Умният човек знае как да накара половинката си да прави каквото иска и без да прибягва до бой или психически тормоз.
И не знам за кой пореден път ще го кажа в тази тема - всеки има глава на раменете си, за да прецени как да действа. Докато има жени, склонни да търпят такива мъже, ще има и мъже, които да бият тези жени.
Болезненото за господина в случая е, че въпреки неговите разбирания и вярвания, светът върви в друга посока.
Да, мъжете и жените имат различна мисия в живота си, различни възможности, но са им дадени равни права. От тук насетне, всеки решава сам какво да прави. И съответно носи последствията от решенията си.

ShtrudeL
04-28-2014, 14:05
Лека поправка: Трябва ли човек, който те дразни да бъде набит?

И още един въпрос: Колко тъп тряя да си, че да стоиш покрай още по-тъпи хора, сиреч - агресивни идиоти?

an7raks
04-28-2014, 14:15
Явно са малко мъжете, които успяват да се справят вербално с жена. Затова и предпочитат да прибягнат до юмруци, за д
Умният човек знае как да накара половинката си да прави каквото иска и без да прибягва до бой или психически тормоз.

Аз все съм си мислил, че умните хора си избират "половинка", с която си пасват и без да я карат да "прави каквото искат"...

LadyDi
04-28-2014, 14:16
Аз все съм си мислил, че умните хора си избират "половинка", с която си пасват и без да я карат да "прави каквото искат"...

Не се прави на цапнат. Знаеш какво имам предвид. Трябва ли да го обясня като за седмокласник?

an7raks
04-28-2014, 14:18
Не се прави на цапнат. Знаеш какво имам предвид. Трябва ли да го обясня като за седмокласник?

Като за дванадесетокласник, моля, да си имаме уважението!

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 14:18
Не се прави на цапнат. Знаеш какво имам предвид. Трябва ли да го обясня като за седмокласник?

ами тиинпроблем е ;д

LadyDi
04-28-2014, 14:19
ами тиинпроблем е ;д

ама иначе всички сте с големите претенции :)
или трябва да кажа претенциЙ

LadyDi
04-28-2014, 14:20
Като за дванадесетокласник, моля, да си имаме уважението!

Окей.
Умният човек знае как да поиска от половинката си и да получи това, което иска по разумен начин, без да оказва психически натиск и без да удря.

an7raks
04-28-2014, 14:21
претенциЙ
и Батерий са ми любимите! <3

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 14:21
Като за дванадесетокласник, моля, да си имаме уважението!

айде бате ще ти обясни
между пасване какво разбираш? Обикаляш ли за дрешки в молчетата и дърдориш ли по телефона по цял ден за спирали? :Д

LadyDi
04-28-2014, 14:21
и Батерий са ми любимите! <3

тва са някви римски патрициЙ, дето са ми неизвестни

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 14:24
тва са някви римски патрициЙ, дето са ми неизвестни

Ок, ЛейдиЙ.

an7raks
04-28-2014, 14:24
между пасване какво разбираш?

Не разбирам какво значи "между пасване"... :/ Койт ма знай, матура по БЕЛ ще държа... :(

an7raks
04-28-2014, 14:25
Окей.
Умният човек знае как да поиска от половинката си и да получи това, което иска по разумен начин, без да оказва психически натиск и без да удря.

Подкупите са незаконни!

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 14:26
Не разбирам какво значи "между пасване"... :/ Койт ма знай, матура по БЕЛ ще държа... :(

жалко, а можеше толкова да научиш.
оставям те да си пишеш по женски с приятелките ти, да не се притесниш

an7raks
04-28-2014, 14:27
жалко, а можеше толкова да научиш.
оставям те да си пишеш по женски с приятелките ти, да не се притесниш

Благодаря, муцкааа! :*

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 14:30
:@@ :Д

an7raks
04-28-2014, 14:32
@@

Не си показвай бузките на целия форон, де!

anonymous895156
04-28-2014, 14:34
ама иначе всички сте с големите претенции :)
или трябва да кажа претенциЙ

ло

SummerWave
04-28-2014, 14:38
Темата относно насилието върху жените е доста актуална напоследък. Както всички други житейски въпроси и тук няма само черно и само бяло. Светът в който живеем е шарен, макар при тези жени, нюансите да са все в гамата на сивото.
Да, за мен най-голямата проява на комплексарщина и немощност е посягането на жена, чрез физическото надмощие на мъжа.

Melodies
04-28-2014, 17:16
Изчетох цялата тема и ми изсъхнаха очите. *въх*

Херкулес, много ми е интересно как възпитаваш дъщерите си. Нима си им казал в очите: "Мили деца, знайте, че ако имате различно мнение от това на бъдещите си съпрузи, те са в пълното си право да ви удрят, дори да сте прави. Защо ли? Защото сте жени, което значи, че сте нисши създания. Всъщност на практика не сте хора."? Говорили ли сте въобще на тази тема? Какво е тяхното мнение?
И като казваш, че би дал всичко за син, това значи ли, че би заменил една от дъщерите си за скъпоценното ти синче?

The Don Killuminati
04-28-2014, 17:19
Melodies скъсила си си живота поне с 10 години с четенето на тази тема.

Melodies
04-28-2014, 17:27
Melodies скъсила си си живота поне с 10 години с четенето на тази тема.

Знам, бе :D

LadyDi
04-28-2014, 17:29
Знам, бе :D

И то напразно. Утре ще дойде господинът и ще ще ти извади от девет кладенеца вода, че с това мнение си си заслужила боя. И докато се усетим, айде още 20 страници словесна диария.

Melodies
04-28-2014, 17:34
И то напразно. Утре ще дойде господинът и ще ще ти извади от девет кладенеца вода, че с това мнение си си заслужила боя. И докато се усетим, айде още 20 страници словесна диария.

И с мен трудно може да се излезе на глава и след прочетеното дотук и ти и Пантерата и всички други не сте лесни :)

LadyDi
04-28-2014, 17:50
Това няма значение :) Важното е, че сме за бой :cool:

AnarchyBoy
04-28-2014, 17:53
Много даже, особено ти.

Melodies
04-28-2014, 17:54
Щом не сме приготвили ракията и салатата... естествено. Само бой ни оправя!
:D

The Don Killuminati
04-28-2014, 17:55
Моята жена ще трябва да може да свива, а не да приготвя салати и ракии.

AnarchyBoy
04-28-2014, 17:58
Щом не сме приготвили ракията и салатата... естествено. Само бой ни оправя!
:D

Марш в кухнята, жено!

golemiq_korab_minava
04-28-2014, 17:59
а добре си научихте урока да слушате все пак :д

LadyDi
04-28-2014, 18:02
Много даже, особено ти.

Сигурно ви е много мъка, че давам само един мъж да ме бие, ама пък той не ще...

AnarchyBoy
04-28-2014, 18:03
Сигурно ви е много мъка, че давам само един мъж да ме бие, ама пък той не ще...

Дай ми да му кажа какви ги вършиш тук у форума и такива шутове ще ядеш. 8-)

LadyDi
04-28-2014, 18:04
пробвай се

Melodies
04-28-2014, 18:09
Не го предизвиквай.

LadyDi
04-28-2014, 18:10
той е от кученцата, дето само джафкат ;)

Melodies
04-28-2014, 18:18
Знам едно такова кученце, което уж само джафка, ама накрая... брат ми го отнесе. Още има белег :D

The Don Killuminati
04-28-2014, 18:24
http://i.imgur.com/hEFnCwJ.jpg

anonymous708973
04-28-2014, 18:44
Сигурно ви е много мъка, че давам само един мъж да ме бие, ама пък той не ще...

Или поне го прави, за да ви е приятно и на двамата... и "за да е щастлив семейният ви живот" 8-)

draid
04-28-2014, 18:54
Очевидно има хора които не схващат, че за да има една жена респект от теб, че дори ако искаш да се страхува изобщо не е необходимо да я удряш дори веднъж. Жените като цяло са лабилни психически, поддават се на емоции лесно и още ред други които позволяват на малко по запознат мъж да се справи прекалено лесно с тях. Не искам дамите да ми се обиждат, просто повечето жени са много лесни за манипулиране стига да имаш акъл. Въпреки това вие ставате за смях като изразявате глупави случаи в които жената заслужава бой. Щял да я бие ако не е сготвила, другият щял да я бие ако не си знае мястото и т.н. Абе хора това не ви е куче. С интелигентен човек се постъпва по различен начин. Всичко което ще постигнете с тоя бой е да се страхуват от вас някой по-слаби жени, има характери и хора които с бой не могат да бъдат пречупени, а биеш ли един човек той трупа ненавист и омраза. Има далеч по цивилизовани начини за постигане на целите в които и двете страни ще са доволни.


Грешка.
Хайде да чуем тогава. Какво значи "една жена заслужава бой"? Питам за десети път, нали сте много интелигентни, нека чуем.
Бих попитала и кога един мъж заслужава бой, ама... вие на по-елементарния въпрос не можете да ми отговорите, камо ли на този.

Ще ти дам един пример за един човек, мой познат които беше женен имаше дете, а жена му се оказа отвратителна харпия не ами не знам какво. Човека беше мъж на място. Въпросната негова жена се опитваше да му вземе всичко, освен детето искаше да вземе всичко което беше направил (къщи и т.н.) неща които беше постигнал сам. Говореше на дъщеря им само глупости за него и я настройваше срещу него. Човека загина при автомобилна катастрофа преди определен брой години, като той не беше виновен за нея. На погребението въпросната му "жена" се довлече и започна да говори как си бил получил заслуженото и други глупости които няма да коментирам. Един човек и заби зловещ шамар, но по моите виждания това и беше много малко. Ако аз бях на място на този човек вероятно щеше да лежи дълги месеци в болница и определено щях да си понеса последствията след това с гордост и чест.


Не ми се отговори на въпроса как би реагирал ако дъщеря ти яде шамари от съпруга си ?

Много интересно как ще набиеш момиче което е специално обучено . И момичетата който познавам далеч не са със физиката на Станка Златева но като нищо ще те потрошат от бой . Колкото до мъжките и женските задължения тая тема е толкова дъвкана в тоя форум . Няма мъжки и женски задължения особено щом стане дума за общ дом. В момента в който аз започна да върша всичко човекът до мен ще бъде изхвърлен с парцалите си на улицата .

Това е смешно и колкото по-бързо го разбереш по-добре за теб. Една жена която е тренирала бойни изкства дълго време има шанс да се справи с мъж. Но един мъж може да свали почти всяка жена с един единствен удар независимо къде я уцели, да не говорим да се прицелва. Когато говориш за обучени жени, сравнявай ги с обучени мъже. В тоя случай шанса е никакъв. Дори тренирана жена срещу спортуващ мъж няма почти никакъв шанс освен ако не се възползва от елемента на изненадата. Правило което винаги трябва да съобразяваш срещу по-силен опонент. Колкото и да не ви се иска, никога няма да сте равни с мъжете. Равенство може да има само правово не и друго. Мъжа е силен и съобразителен неща които са му били необходими през годините за да оцелее, жената е емоционална и грижовна поради същата причина.

an7raks
04-28-2014, 19:17
Абе хора това не ви е куче.
Че кой нормален човек бие невинните животинки?!?

an7raks
04-28-2014, 19:22
Важното е, че сме за бой :cool:
Много ясно, че си за бой... Що заключи хубавата тема за мангалоидите?!?

SuNsEt
04-28-2014, 19:29
Ммм...а мъжете трябва ли да се бият ? : )

LadyDi
04-28-2014, 19:31
Много ясно, че си за бой... Що заключи хубавата тема за мангалоидите?!?

За да се научите да ме слушате!
Вие може да сте патриарси, обаче тука камшикът е в мене :-)

tori
04-28-2014, 19:32
За да се научите да ме слушате!
Вие може да сте патриарси, обаче тука камшикът е в мене :-)
Предусещам някакви намеци тука... Антраксьо, не се точи. Не те давам.

LadyDi
04-28-2014, 19:34
Предусещам някакви намеци тука... Антраксьо, не се точи. Не те давам.

Хайде, ти пък за толкова време не ме ли опозна?

an7raks
04-28-2014, 19:35
Предусещам някакви намеци тука... Антраксьо, не се точи. Не те давам.

Ти знаеш, че няма да ти изневеря! Ще бия само теб докато смъртта ни раздели! :*

an7raks
04-28-2014, 19:36
Хайде, ти пък за толкова време не ме ли опозна?

Няма смисъл да я навиваш за тройка...

LadyDi
04-28-2014, 19:37
Няма смисъл да я навиваш за тройка...

Тройка?! Човече, когато си лягам с жена, не я деля с мъж ;)

an7raks
04-28-2014, 19:38
Тройка?! Човече, когато си лягам с жена, не я деля с мъж ;)

И тя така вика... :/ Ай, де, ще ти дам да я биеш с колана, който татко ми подари!

tori
04-28-2014, 19:44
Хайде, ти пък за толкова време не ме ли опозна?
Чакай сега, от колежка с камшик всичко се очаква. Бтв как я мразя тая дума „колежка“...


Няма смисъл да я навиваш за тройка...
Само с мечо и жабчо си правя тройка аз, другото не е фън.


Тройка?! Човече, когато си лягам с жена, не я деля с мъж ;)
Мда, за кво да си развалям кефа?!

tori
04-28-2014, 19:45
Ти знаеш, че няма да ти изневеря! Ще бия само теб докато смъртта ни раздели! :*
О, пропуснала съм. Ей тва е то либоф!

LadyDi
04-28-2014, 19:47
Чакай сега, от колежка с камшик всичко се очаква. Бтв как я мразя тая дума „колежка“...
към чужди мъже вече не посягам
само ги бия ;)

an7raks
04-28-2014, 19:48
към чужди мъже вече не посягам
само ги бия ;)

Е, после как да не те смлати човек?!

tori
04-28-2014, 19:48
Е, ма ти за кво си помисли?! Моя мъШ само аз мога да го изтезавам.

LadyDi
04-28-2014, 19:48
Е, после как да не те смлати човек?!

не мож' ме фана
карам Поло :cool:

an7raks
04-28-2014, 19:50
не мож' ме фана
карам Поло :cool:
Я па гоУф ше си взема! :evil:

102
04-28-2014, 19:52
#onaaspoloto

anonymous708973
04-28-2014, 22:06
Тройка?! Човече, когато си лягам с жена, не я деля с мъж ;)

АЙ! Лафът на темата, дами и господа!!

Дрейд, аз малко ще изклинча, но съм го казвала и преди - не казвам категорично, че няма жени, които заслужават шамар. Напротив - има случаи, в които наистина една жена може да те изкара от равновесие и дори да си го проси. Тогава е кофти, гадно е, но... да, хората си изпускат нервите. НО да удариш СОБСТВЕНАТА си жена/приятелка е недопустимо, за това говоря. :)
Иначе - да, разбира се, случилото се е напълно нормално.

А относно боя между мъж и жена... не може да се сравнява с боя между мъж и мъж. Дано Синеочка да го е имала предвид. Когато мъже и жени имат физически спречквания, жената се отбранява и ако напада, го прави по слаби места с цел да излезе от ситуацията по-бързо. Неслучайно жените ни учат как да удряме/чупим носове с длан (не с юмрук, защото вероятността да си счупим ръката е доста по-голяма от това да нанесем поражения); как да изпляскаме силно от двете страни на лицето, точно върху ушите; как да излезем от положение, в които ни нападат отзад и ръцете са ни до тялото; когато ни държат за врата; когато - не дай, Боже - вече сме на земята и върху нас има 90 кила мъж.
Не познавам жени, а вероятно и не са много, които ще тръгнат да бият юмруци в челюстта, в гърдите, да трошат глава в глава и т.н. "Боят" е от различно естество :) Да не говорим, че на повечето от нас изобщо не им идва отвътре.

DarkTemplar
04-28-2014, 22:15
Аре бе мацки, още ли не сте се сбили? Дайте по-експедитивно.

Wednesday666
04-29-2014, 03:57
Пантерке, честно да ти кажа, и аз бях на такова мнение до преди някакво време. Но вече не съм. И ще ти кажа защо.

След като гледах как една жена унижаваше един мой много близък човек с поведението си, мога да кажа, че си заслужи единствения шамар от него. Беше пияница, пиеше повече отколкото аз можех да си представя, демек по 1 литър водка на излизане почти всяка вечер, не пипаше домакинска работа, държеше се ужасно, наричаше близкия ми "селяк", "безделник" и какво ли още не, и то в присъствието на други хора, които бяха непознати за нея, позволяваше си и мен да обижда, въпреки, че бях на 12-13 години, не му даваше да идва да вижда мен и майка ми поради глупашката си ревност, а този близък човек ми е вуйчо. И шамарът, който отнесе, беше поради една такава пиянска изцепка, когато е била страшно пияна, вдигнала му е скандал на публично място, сиреч някакво заведение в София доколкото знам ии си беше изяла шамара.
Да, против съм това мъж да бие жена си, но такива лекета като тази си го заслужават.

herkules
04-29-2014, 06:14
@herkules Не се ли притесняваш от факта, че дъщерите ти може би, са потребители в този Форум?

Мисля, че причината да се държиш по този начин със жена си е, че не ти е родила СИН? или какво?
Ти как би се почувствал, ако си на нейно място?

Моите дъщери нямат време от учене да влизат във форуми. Едната е студентка, а другата е в 10ти клас. От много учене, малката няма време да разговаря дори с нас (родителите и) за проблемите си или неща които я вълнуват. Постоянно олимпиади по математика, английски, разни постери и прочее. Единственото и развлечение е игрите с награди във фейса или на друго място, където е спечелила доста неща. Дори и да са потребители (дъщерите ми) форумът е анонимен и няма как да разберат за мен.
Апропо:- Жена си не съм удрял до сега дори и на шега, защото никога не ми е давала повод за това вече 21 години.
Доста мъже биха си мечтали за такава жена, като моята. Сегашното поколение се изражда все по-вече, благодарение на женско управление и насилствено феминизиране на живота. Сега тръгвам, ако мога ще се върна и ще отговоря и на другите.

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 06:28
поздрави за синеочка :Д
http://www.nakupvakci.cz/images/offer/2735_1.jpg


aa
http://www.manager.bg/sites/default/files/styles/lightbox/public/2013/10/10/17_166.jpg?itok=mNF2xEXY
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0086817/img_86817_1280288_l.jpg

girlwithblueeyes
04-29-2014, 07:23
:D klimatronik

@herkules
Дори дъщерите ти да не четат форума най-вероятно знаят за твоята тези по отношение на брачното съжителство . Но пък ако се запознаят с коренно различни от товето виждане съпрузи твоите логики и глупости ще заминат на вятъра .Жена си не си я удрял ха да ти кажа никой нормален човек няма да каже че е удрял жена си в социална мрежа . Но дори да е истина това значи че горката ти ходи по гъза и се съобразява с теб . Тази послушност която си й наложил по някакъв начин ти харесва защото обичаш да си вечно прав и да командваш . Ей така да вметна ако бъдещите мъже на дъщеритети научат как смяташ че е редно да се отнасяш със жена най-малкото да отнасеш някой и друг шамар от тях .


Инка като цяло си права че има разлика между бой между жена и мъж и т.н и че повечето жени не могат ад се бият като мъже с юмруци . Но това не значи че няма такива.Малко са естественно понеже боят с юмруци си е запазен за мъжете един вид а пък и малко жени биха тръгнали да се учат как се бие и т.н. Повечето искат да се научат на някоя или друга техника достатъчна да ги предпази от удар или още по лошо неащ като изнасилване или убийство .

LadyDi
04-29-2014, 07:32
Но дори да е истина това значи че горката ти ходи по гъза и се съобразява с теб . Тази послушност която си й наложил по някакъв начин ти харесва защото обичаш да си вечно прав и да командваш .
Добре бе, а замисляте ли се, че може би нищо не ѝ е наложил? Че просто жената е такава, че според нея мястото ѝ е вкъщи да гледа децата, а негово задължение е да се грижи за прехраната им.
Хубаво растете с тези убеждения, че мъжете и жените трябва да имат равен старт в живота, но забравяте, че не всички жени са като вас. За някои от тях е нормално да не работят, да стоят вкъщи, да правят слуш на съпруга и да се грижат за него, както едно време. За да развие херкулеса тази си гледна точка върху положението на мъжете и жените, значи такъв пример е виждал и такова има у дома си.
Единственото, което аз не разбирам, е защо след като има перфектната жена в къщата си и у тях нещата се случват така, както той ги смята за правилни, къде точно му е проблемът е с жените.
И защо мислите, че от височината на вашите 20 години ще успеете да убедите в правотата си един мъж, който е прекарал целият ВИ съзнателен живот, виждайки нещо друго вкъщи?
Осъзнавам колко е смешен той, но и вие ставате за смях с тази еманципираност и стремеж да го убедите колко греши. Ама нека греши, нали не е ваш съпруг и нали не бие вас?

yakuza_
04-29-2014, 08:09
В крайна сметка за BDSM секс ли става въпрос в тая тема?

LadyDi
04-29-2014, 08:11
В крайна сметка за BDSM секс ли става въпрос в тая тема?

опитах заради тебе, ама уви, държат да говорят за най-обикновен бой...

yakuza_
04-29-2014, 08:16
скучно :/

DarkTemplar
04-29-2014, 08:27
Добре бе, а замисляте ли се, че може би нищо не ѝ е наложил? Че просто жената е такава, че според нея мястото ѝ е вкъщи да гледа децата, а негово задължение е да се грижи за прехраната им.
Хубаво растете с тези убеждения, че мъжете и жените трябва да имат равен старт в живота, но забравяте, че не всички жени са като вас. За някои от тях е нормално да не работят, да стоят вкъщи, да правят слуш на съпруга и да се грижат за него, както едно време. За да развие херкулеса тази си гледна точка върху положението на мъжете и жените, значи такъв пример е виждал и такова има у дома си.
Единственото, което аз не разбирам, е защо след като има перфектната жена в къщата си и у тях нещата се случват така, както той ги смята за правилни, къде точно му е проблемът е с жените.
И защо мислите, че от височината на вашите 20 години ще успеете да убедите в правотата си един мъж, който е прекарал целият ВИ съзнателен живот, виждайки нещо друго вкъщи?
Осъзнавам колко е смешен той, но и вие ставате за смях с тази еманципираност и стремеж да го убедите колко греши. Ама нека греши, нали не е ваш съпруг и нали не бие вас?
Лейди, недей обърква децата като ги караш да разсъждават и да разглеждат ситуцията от различни гледни точки. Затормозяваш ги....

LadyDi
04-29-2014, 08:30
Лейди, недей обърква децата като ги караш да разсъждават и да разглеждат ситуцията от различни гледни точки. Затормозяваш ги....

Нали трябва да се научат да мислят.
Можеш правилно да си защитиш гледната точка, само когато си разбрал насрещната. Когато не я разбираш, изглеждаш като магаре на мост.

RagioL
04-29-2014, 08:34
па разчупим малко напрежението :D

https://www.youtube.com/watch?v=cjQTEOBohB0

herkules
04-29-2014, 08:44
Ето така можеше да кажеш още от самото начало.
Защото иначе излиза, че трябва да биеш жена си за щяло и нещяло, както на теб и отърва и както всеки втори селянин му хрумне и възприеме за правилно.
В такива примери, каквито даде - нито присъства обич, нито уважение, нито нищо. Това са крайни случаи на анархия и простотия.
Въпреки това според вината, която насъждаваш у своята жена, може да е провокирания от самия теб, поради липса на разбирателство.
Тя може също толкова пари да печели, колкото и да работи, да гледа децата, да чисти, а ти да не си мърдаш месата, ама въпреки това да си вярваш, че тя е причината и бедата!

Тази твоя интерпретация е заблуждаваща. Никой не бие някого без причина, освен психопатите. Виж наименованието на темата. Няма следствие без причина. Думата "Анархия" е нещо възвишено, само че това е утопия, невъзможна при хората, защото когато разумът спи, се раждат чудовища, а до преди време беше ясно, кой от двата пола е по-умен, за разлика от днес. Друг е въпросът, ти какво разбираш под думата "анархия". Въпрос на терминология е. Ето ти и синоними:
- справедливост, безвластие, неподчинение, свобода, отговорност, своеволие, самоорганизация, равноправие. Както вече споменах, у нас всички обсъждаме заедно нещата, но накрая решавам аз и всички са доволни. Никго не съм обвинил в нещо, за да смяташ че насаждам у някого вина, още повече у жена ми. Това с печеленето на парите, също не си познал. Жена ми е с висше икономическо образование, работи в счетоводна фирма и печели около 800 лв. Мислиш ли че ако аз не работя, ще можем да живеем четиримата с нейната заплата, колкото социална помощ? И, да речем че не работя и се занимавам с домакинска работа, и отглеждането на децата. Само с нейната заплата не можем да покрием текущите си нужди, да не говорим за нормален живот, или недай Боже някой се разболее! Причината за бедата (бедите на всички) е на друго място. Дано прозреш някога истината.

RagioL
04-29-2014, 08:49
Никой не бие някого без причина, освен психопатите.

Напротив, имат причина, за забавление.

herkules
04-29-2014, 09:00
Не ми се отговори на въпроса как би реагирал ако дъщеря ти яде шамари от съпруга си ?

Много интересно как ще набиеш момиче което е специално обучено . И момичетата който познавам далеч не са със физиката на Станка Златева но като нищо ще те потрошат от бой . Колкото до мъжките и женските задължения тая тема е толкова дъвкана в тоя форум . Няма мъжки и женски задължения особено щом стане дума за общ дом. В момента в който аз започна да върша всичко човекът до мен ще бъде изхвърлен с парцалите си на улицата .

На теб ти е интересно, защото си заслепена от простотията, която медиите излъчват постоянно, за женските възможности и ги приравняват с мъжките. Колкото и да е специално обучено, момичето си е момиче. Никога не може да набие момче, дори и да не е специално обучено. Тези твои момичета (биячки) познаваш само от филмите. В реалния живот нещата са други. Все едно да обучиш коза, за куче пазач. Няма как да стане. А, тези моми, дето ще ме потрошат от бой, още не са се родили, както ти казах. Бедна ти е фантазията, относно физическите ми възможности. Това че знаеш къде е слабото място на мъжете, не значи чи аз не знам, че ти знаеш за него и ще допусна да нанесеш жалкия си удар точно там. А, това с мъжките и женските задължение може и да е дъфкано много и сигурно още ще се дъфче и няма да се стигне до правилното решение. За това и темата дава отговор на това.

herkules
04-29-2014, 09:20
Аз не говоря за жени трениращи карате а съвсем друго .Под обучена жена имам предвит жени военни и т.н
Освен това един бой се води и с логика ти може (не говоря за теб) да си много силен но като си тъп и не мислиш логично можеш да изядеш някой шамар .
Да прав си че една жена минала през курс за самоотбрана едва ли би набила мъж трениращ силово но поне ще може да се защити . Една жена покаже ли че може да се защитава и не се дава отношението към нея става различно . Такива като Херкулес са силни защото жената до тях се струхува да скръцен със зъби и да си потърси правата .
Смешното е че автора в случая си вярва че жените сме слаби и безащитин а мъжете силни което далеч не е вярно .

И все още си чакам отговор на въпрос .

Ти колко жени военни познаваш, обучени да водят ръкопашен бой. Сигурно само от филмите, които пропагандират това.
По добре не се опитвай, да набиеш някой мъж, защото не знаеш какво ще ти се случи. Някога, когато аз съм служил войник, когато учехме "устава" старшината на ротата обясняваше, че на гола глава и на жена офицер чест не се отдава. Сега по филмите вече го налагат. Самозалъгваш се относно логичното мислене. Мъжете са (винаги са били) по-добри и в абстрактното и логичното мислене. Историята за развитието на света го доказва и няма нужда да посочвам примери. А, такива като мен са си силни физически, защото освен умствени имат и физически натоварвания за да поддържат тонуса си и спазват принципите си. Жените които решат да скърцат със зъби на такива като нас, за да потърсят права които нямат, най много да си получат, това което са си заслужили. И, не е смешно, че аз и други като мен вярваме, че жените са по-слабия пол. Смешно е обратното, да си въобразявате, че жените са силни колкото мъжете и да им посягате, като си мислите че ще е както едно време, когато мъжете са били кавалери.

girlwithblueeyes
04-29-2014, 09:29
Уча във военна академия така че не ми обяснявай кой познавам и кой не познавам. За времето прекарано там не съм чула някой да ми излиза с глупоста че съм жена и че съм неспособна или слаба .Тогава и мъжете ако тръгнат да си търсят своите права най-много да си получат това което са заслужили . При нас поне обучението е на равно и никой не го интересува дали си жена или мъж . Това за логиката пък още по-голяма глупост логичното мислене не се влие от пола чак толкова много .

Лейди аз такива гледни точки като на този инвид нито мога да разбера нито да приема .

herkules
04-29-2014, 09:31
1 Мъжът заслужава бой ако не ми е купил нови обувки
2 Заслужава бой ако поне не ми е дал пари да си купя нови обувки и дрехи
3 Заслужава бой ако не ми направил всички удобства вкъщи

Само да вметна мъже като теб и Херкулес не са мъже а боклуци и заслужават не да бъдат ударени ами пребити до смърт . Тъпак.

Това което си смяташ относно пребиването на такива мъже като мен няма как да стане, поради простата причина, че мъжете сме и винаги ще бъдем по силни от жените. По същата логика и ние можем да смятаме такива жени като теб за боклуци, които само джавкат като женски пудел, за да привличат внимание. Сигурно не си учила "Анатомия на човешкото тяло" и не знаеш особеностите м/у двата пола. Да сравняваш естроген и прогестерон с тестостерон относно физически възможности и агресия, е не само смешно но и глупаво.

herkules
04-29-2014, 09:35
Смятам, че един интелигентен и цивилизован човек първо трябва да опита да се защити с думи и да уравновеси нещата, а чак след това да прибягва до употреба на сила. Другото е примитивизъм и слаба психика.

Лично аз разполагам с достатъчно богат речник, за да накажа една жена психически, ако си е позволила да злоупотреби с търпението и уравновесеността ми. И гарантирам, че думите ми ще й оставят много по-сериозни белези от шамари, юмруци и т.н. Практиката показва, че ги помнят с години.

Много правилно, но когато жените не искат да разберат и не им пука, тогава вече се налагат по традиционни методи, които винаги дават резултат.

girlwithblueeyes
04-29-2014, 09:38
Що пък да не стане ?! Не ми купува обувки и трябва да е набит интересно твоята логика по отношение на жените е същата . Така че не ми се обяснявай .

herkules
04-29-2014, 09:41
Явно са малко мъжете, които успяват да се справят вербално с жена. Затова и предпочитат да прибягнат до юмруци, за да ѝ покажат къде е мястото ѝ.
Би трябвало да влизаш в спор/бой с равнопоставен на теб. Всичко останало е избиване на комплекси. Дали собствената ти жена не те слуша и затова решаваш да се потупаш в гърдите, сипвайки на женската половина на човечеството посредством форум за тинейджъри, за да повдигнеш самочувствието си на патриарх, когато нямаш дори физическата възможност да я набиеш. Или я набиваш, за да не ѝ знае много устата, понеже акъла ти е колкото аспиринче без чертичката и не можеш да излезеш на глава с нея...
Умният човек знае как да накара половинката си да прави каквото иска и без да прибягва до бой или психически тормоз.
И не знам за кой пореден път ще го кажа в тази тема - всеки има глава на раменете си, за да прецени как да действа. Докато има жени, склонни да търпят такива мъже, ще има и мъже, които да бият тези жени.
Болезненото за господина в случая е, че въпреки неговите разбирания и вярвания, светът върви в друга посока.
Да, мъжете и жените имат различна мисия в живота си, различни възможности, но са им дадени равни права. От тук насетне, всеки решава сам какво да прави. И съответно носи последствията от решенията си.

Знаеш ли? Накак си чувствам, че че има и нотка на справедливост у теб. Убеден съм вече, че не си отявлена феминистка. Няма как вербално да се справят мъжете с женкото упорство, когато многото закони покровителстват женската наглост, за това някай прибягва до традиционните методи.

herkules
04-29-2014, 09:43
Окей.
Умният човек знае как да поиска от половинката си и да получи това, което иска по разумен начин, без да оказва психически натиск и без да удря.

Ставаш все по-убедителна и вече започнах да те харесвам. И аз мисля като теб.

girlwithblueeyes
04-29-2014, 09:47
А традиционният метод е бой според теб ?

herkules
04-29-2014, 09:54
Темата относно насилието върху жените е доста актуална напоследък. Както всички други житейски въпроси и тук няма само черно и само бяло. Светът в който живеем е шарен, макар при тези жени, нюансите да са все в гамата на сивото.
Да, за мен най-голямата проява на комплексарщина и немощност е посягането на жена, чрез физическото надмощие на мъжа.


А не забелязваш ли, че медиите постоянно лаят, като на показ са само насилията над жени. Умните лекари не лекуват болестта, а причината за нея. Не се ли замисляш, кой или кое поражда това насилие над жените? Старите хора са казали:
- "каквото търсило, това и намерило". Тези клишета като мъжка комплексарщина, предразсъдаци, догми и прочее вече се изтъркаха и не вършат работа. Жените няма как да станат мъже, колкото и да им се иска.

102
04-29-2014, 09:56
като не си чукате момичетата ше ви дигат кръвното
има два варианта след това
или търпите или си тръгвате
не трябва дори за милисекунда да ви хрумва да ги удряте
много малко неща могат да ме ядосат
едно от тях е да видя как момче удря момиче

LadyDi
04-29-2014, 10:08
Знаеш ли? Накак си чувствам, че че има и нотка на справедливост у теб. Убеден съм вече, че не си отявлена феминистка. Няма как вербално да се справят мъжете с женкото упорство, когато многото закони покровителстват женската наглост, за това някай прибягва до традиционните методи.

Това да си феминистка и това да си против насилието върху жена под какъвто и да е предлог са две различни неща.
Но този някой, който прибягва до традиционни (както ги наричаш) методи, е просто глупак. И не глупак, защото я бие, а глупак, защото явно е по-глупав от нея, за да не може да се справи с алтернативните методи.

RagioL
04-29-2014, 10:29
Що пък да не стане ?! Не ми купува обувки и трябва да е набит интересно твоята логика по отношение на жените е същата . Така че не ми се обяснявай .

Спора ви ми напомни една стара история, та бяхме се събрали компанията и естествено някой трябваше да нацепи дърва за камината а на вън валеше яко, а аз нали съм човекът на който нищо не му пречи се захванах.
Та едно дърво излезе по-здраво и понеже брадвата беше мокра ми се изплъзна от ръцете, до тогава не бях виждал брадва да се върти във въздуха освен по филмите, избегнах острието но дръжката ме удари челно, а един познат пусна много груб слух че приятелката ми ме налагала като не можем да се разберем.

herkules
04-29-2014, 10:32
Изчетох цялата тема и ми изсъхнаха очите. *въх*

Херкулес, много ми е интересно как възпитаваш дъщерите си. Нима си им казал в очите: "Мили деца, знайте, че ако имате различно мнение от това на бъдещите си съпрузи, те са в пълното си право да ви удрят, дори да сте прави. Защо ли? Защото сте жени, което значи, че сте нисши създания. Всъщност на практика не сте хора."? Говорили ли сте въобще на тази тема? Какво е тяхното мнение?
И като казваш, че би дал всичко за син, това значи ли, че би заменил една от дъщерите си за скъпоценното ти синче?

Не те знам коя си, но ме заля с вряла вода. Възпитанието на дъщерите ми съм поверил на жена ми. Всеки трябва да се адаптира според обстановката в която се намира. Ако аз можех да избирам бъдещите им съпрузи, то те никога нямаше да бъдат обиждани или тормозени от тях, но сега реалностите са други. Женското мнение не може да оприличаваш на женски инат. Два остри камъка, брашно не мелят. Винаги единият трябва да отстъпи благоразумно, което ще е от полза за семейството. По традиция, глава на семейството е бил и си остава мъжът, ако въобще може да се говори днес за семейство, или съвместно съществуване, целящо да унищожи нацията. Когато говорим за нисши и висши създания, имах предвид от един и същи биологичен вид. Възприели сме "хомосапиенс" да се наричаме хора, и да се съобразяваме с порядките които заедно сме определили като норма и наричаме "ценностна система".,която служи за насочване и определяне поведението на хората или общо казано "Морал". Всяко общество се развива благодарение на ценностната си система, а в днешно време такава вече няма. За това Йерархията съществува както при хората, така и при целия биологичен свят. Точно тя определя нисши и висши м/у половете и видовете от животинския свят.
На тази тема не съм разговарял с дъщерите си и не мисля да го правя. Щом си изчела коментарите ми знаеш съображенията ми. А са мъжкия наследник, да, умирам за такъв и бих дал всичко за да го имам, но това вече е невъзможно. Няма мъж на земята, който да предпочита наследници от женски пол пред мъжки. Който твърди обратното за мен е лицемер. Аз съм християнин, кръстен съм и в църква, но ще ти дам за пример една арабска поговорка:
- Един мъж, колкото и богат, физически силен и влиятелен да е, ако нама син за наследник, значи няма нищо!

102
04-29-2014, 10:36
ти си трол ве моико
да ти еба маиката

LadyDi
04-29-2014, 10:37
ти си трол ве моико
да ти еба маиката

обаче се справя добре, за разлика от повечето

herkules
04-29-2014, 10:39
И то напразно. Утре ще дойде господинът и ще ще ти извади от девет кладенеца вода, че с това мнение си си заслужила боя. И докато се усетим, айде още 20 страници словесна диария.

Оооо не, тъкмо бях почнал да те харесвам, а виж как се отнасяш с мен!!!!! След сато някоя жена си заслужи боя, не е задължително да бъде набита веднага. Първо има предупреждение и ако не се разбере от дума, чак тогава се предприемат крайни мерки.

LadyDi
04-29-2014, 10:40
Оооо не, тъкмо бях почнал да те харесвам, а виж как се отнасяш с мен!!!!! След сато някоя жена си заслужи боя, не е задължително да бъде набита веднага. Първо има предупреждение и ако не се разбере от дума, чак тогава се предприемат крайни мерки.

И като не разбере от бой, какво? Дисциплинарно уволнение?

herkules
04-29-2014, 10:42
И с мен трудно може да се излезе на глава и след прочетеното дотук и ти и Пантерата и всички други не сте лесни :)

Ама вие май всички сте за бой. Може ли такова отношение, към по-силния пол?

herkules
04-29-2014, 10:53
За да се научите да ме слушате!
Вие може да сте патриарси, обаче тука камшикът е в мене :-)

Еееее.....ама това вече е прекалено. Прилича ми на садомазо. Въпреки всичко, по-важно е кой е по-силен, за да изтърпи камшиците ти пак да отстоява своето. Няма да се предам и толкоз!

herkules
04-29-2014, 10:56
към чужди мъже вече не посягам
само ги бия ;)

Олелееее сега я втасахме!!!

herkules
04-29-2014, 11:02
АЙ! Лафът на темата, дами и господа!!

Дрейд, аз малко ще изклинча, но съм го казвала и преди - не казвам категорично, че няма жени, които заслужават шамар. Напротив - има случаи, в които наистина една жена може да те изкара от равновесие и дори да си го проси. Тогава е кофти, гадно е, но... да, хората си изпускат нервите. НО да удариш СОБСТВЕНАТА си жена/приятелка е недопустимо, за това говоря. :)
Иначе - да, разбира се, случилото се е напълно нормално.

А относно боя между мъж и жена... не може да се сравнява с боя между мъж и мъж. Дано Синеочка да го е имала предвид. Когато мъже и жени имат физически спречквания, жената се отбранява и ако напада, го прави по слаби места с цел да излезе от ситуацията по-бързо. Неслучайно жените ни учат как да удряме/чупим носове с длан (не с юмрук, защото вероятността да си счупим ръката е доста по-голяма от това да нанесем поражения); как да изпляскаме силно от двете страни на лицето, точно върху ушите; как да излезем от положение, в които ни нападат отзад и ръцете са ни до тялото; когато ни държат за врата; когато - не дай, Боже - вече сме на земята и върху нас има 90 кила мъж.
Не познавам жени, а вероятно и не са много, които ще тръгнат да бият юмруци в челюстта, в гърдите, да трошат глава в глава и т.н. "Боят" е от различно естество :) Да не говорим, че на повечето от нас изобщо не им идва отвътре.

За да бъдеш по убедителна, трябваше да добавиш и това, че мъжете горчиво съжаляват за постъпките си и жените ги пребиват, нищо че накрая все жените отнасят боя.

herkules
04-29-2014, 11:03
Пантерке, честно да ти кажа, и аз бях на такова мнение до преди някакво време. Но вече не съм. И ще ти кажа защо.

След като гледах как една жена унижаваше един мой много близък човек с поведението си, мога да кажа, че си заслужи единствения шамар от него. Беше пияница, пиеше повече отколкото аз можех да си представя, демек по 1 литър водка на излизане почти всяка вечер, не пипаше домакинска работа, държеше се ужасно, наричаше близкия ми "селяк", "безделник" и какво ли още не, и то в присъствието на други хора, които бяха непознати за нея, позволяваше си и мен да обижда, въпреки, че бях на 12-13 години, не му даваше да идва да вижда мен и майка ми поради глупашката си ревност, а този близък човек ми е вуйчо. И шамарът, който отнесе, беше поради една такава пиянска изцепка, когато е била страшно пияна, вдигнала му е скандал на публично място, сиреч някакво заведение в София доколкото знам ии си беше изяла шамара.
Да, против съм това мъж да бие жена си, но такива лекета като тази си го заслужават.

Още ще си признаете вие!!!

herkules
04-29-2014, 11:13
:D klimatronik

@herkules
Дори дъщерите ти да не четат форума най-вероятно знаят за твоята тези по отношение на брачното съжителство . Но пък ако се запознаят с коренно различни от товето виждане съпрузи твоите логики и глупости ще заминат на вятъра .Жена си не си я удрял ха да ти кажа никой нормален човек няма да каже че е удрял жена си в социална мрежа . Но дори да е истина това значи че горката ти ходи по гъза и се съобразява с теб . Тази послушност която си й наложил по някакъв начин ти харесва защото обичаш да си вечно прав и да командваш . Ей така да вметна ако бъдещите мъже на дъщеритети научат как смяташ че е редно да се отнасяш със жена най-малкото да отнасеш някой и друг шамар от тях .


Инка като цяло си права че има разлика между бой между жена и мъж и т.н и че повечето жени не могат ад се бият като мъже с юмруци . Но това не значи че няма такива.Малко са естественно понеже боят с юмруци си е запазен за мъжете един вид а пък и малко жени биха тръгнали да се учат как се бие и т.н. Повечето искат да се научат на някоя или друга техника достатъчна да ги предпази от удар или още по лошо неащ като изнасилване или убийство .

Виж, твоите глупости си ги запази за теб. В случая става въпрос за възможностите на двата пола. Женсият пол не може да върши работата на мъжкия поради физиологичните си различия, докато обратното е възможно, с тази разлика че мъжете не могат да раждат, но и жените не могат да родят, без мъжка намеса, иначе ще раждат само чехълчета, зелени еуглени и болести. И по тази причина мъжете винаги ще командват, а жените ще ядат бой, когато не слушат.
Това е положението, колкото и да не ти харесва.

tori
04-29-2014, 11:19
Аре бе, кво се дървите тука. Направете някое клипче как блъскате жените си в стените и толко, пф. Сухи спорове за простотии. Дейба. Антракса поне прави нещо - все синя и изпочупена ходя.

LadyDi
04-29-2014, 11:22
Аре бе, кво се дървите тука. Направете някое клипче как блъскате жените си в стените и толко, пф. Сухи спорове за простотии. Дейба. Антракса поне прави нещо - все синя и изпочупена ходя.

ще качи клипче, ама нали го е страх от последствията... то е едно да обясняваш, че жената заслужавала бой, второ да я набиеш и трето да го признаеш публично, че и с гордост
и понеже жената разполага със законови начини да се защити... всичко друго е тиха злоба, изявена в... тийн форум
върви го разбери

herkules
04-29-2014, 11:25
Добре бе, а замисляте ли се, че може би нищо не ѝ е наложил? Че просто жената е такава, че според нея мястото ѝ е вкъщи да гледа децата, а негово задължение е да се грижи за прехраната им.
Хубаво растете с тези убеждения, че мъжете и жените трябва да имат равен старт в живота, но забравяте, че не всички жени са като вас. За някои от тях е нормално да не работят, да стоят вкъщи, да правят слуш на съпруга и да се грижат за него, както едно време. За да развие херкулеса тази си гледна точка върху положението на мъжете и жените, значи такъв пример е виждал и такова има у дома си.
Единственото, което аз не разбирам, е защо след като има перфектната жена в къщата си и у тях нещата се случват така, както той ги смята за правилни, къде точно му е проблемът е с жените.
И защо мислите, че от височината на вашите 20 години ще успеете да убедите в правотата си един мъж, който е прекарал целият ВИ съзнателен живот, виждайки нещо друго вкъщи?
Осъзнавам колко е смешен той, но и вие ставате за смях с тази еманципираност и стремеж да го убедите колко греши. Ама нека греши, нали не е ваш съпруг и нали не бие вас?

Тук си абсолютно права. Сегашното извратено време е и пример за подражание!!!!! Аз може и да ви изглеждам смешен, но това не значи че моята тледна точка е смешна. Днес всеки се смята за нормален, понеже вече няма норма или рамка в която да се побира. Положението на мъжете и жените пак си е такова, с тази разлика че сега мъжете бият жените като тъпани, а жените ги заплашват със законите, които сами са си гласували, понеже са с по-голям електорат.
И между другото, аз нямам поблеми с жените. По скоро жените имат проблеми и то с другите мъже, различни от мен и моите убеждения.

tori
04-29-2014, 11:26
Колко е хубаво някой да успее да разбере какво казваш. :3

LadyDi
04-29-2014, 11:26
herkules, ти обаче си доста ограничено човече

herkules
04-29-2014, 11:30
Уча във военна академия така че не ми обяснявай кой познавам и кой не познавам. За времето прекарано там не съм чула някой да ми излиза с глупоста че съм жена и че съм неспособна или слаба .Тогава и мъжете ако тръгнат да си търсят своите права най-много да си получат това което са заслужили . При нас поне обучението е на равно и никой не го интересува дали си жена или мъж . Това за логиката пък още по-голяма глупост логичното мислене не се влие от пола чак толкова много .

Лейди аз такива гледни точки като на този инвид нито мога да разбера нито да приема .

Ти явно не си си намерила още майстора. Ако посегнеш на такъв като мен, зависи от ситуацията, може и да забравя че си жена и тогава ти ще забравиш за способностите си от военната академия. Моли се да не ти се случва.

102
04-29-2014, 11:31
http://posters.avatar-bg.org/s47f8dd5d94b5c37e8fed7d660df416ad921b687a4.jpg

нещо ми подсказва че няма да сте на мястото на тази мома

tireheb
04-29-2014, 11:31
аре млъквай ве
писна ми все таа тема отгоре
и все глупости
и все твоите
ебати тъпака

herkules
04-29-2014, 11:33
Що пък да не стане ?! Не ми купува обувки и трябва да е набит интересно твоята логика по отношение на жените е същата . Така че не ми се обяснявай .

Знаеш ли, до сега не съм бил жена, но като те гледам какви мераци имаш, чак ме засърбяха ръцете. Мечтай си ти, някога да набиеш мъж, само на сън ще ти е възможно.

LadyDi
04-29-2014, 11:35
http://posters.avatar-bg.org/s47f8dd5d94b5c37e8fed7d660df416ad921b687a4.jpg

нещо ми подсказва че няма да сте на мястото на тази мома

а пък тая колко устата беше

girlwithblueeyes
04-29-2014, 11:45
Кои са тези двамата ?:D

П.П Много обичам такива жалки мъжленца като теб и да ти кажа въобще не ме плашат .

DarkTemplar
04-29-2014, 12:03
Знаеш ли? Накак си чувствам, че че има и нотка на справедливост у теб. Убеден съм вече, че не си отявлена феминистка. Няма как вербално да се справят мъжете с женкото упорство, когато многото закони покровителстват женската наглост, за това някай прибягва до традиционните методи.
Напротив, има как. Просто трябва да знаеш как да се възползваш от женските слабости и комплекси (които в повечето случаи са доста явни). Не е задължително винаги да се използва груба сила, често хитростта върши много по-добра работа.


Много правилно, но когато жените не искат да разберат и не им пука, тогава вече се налагат по традиционни методи, които винаги дават резултат.
При мен и вербалните методи дават резултат.

Имал съм поне 2 екстремни случая, когато съм бил под влияние на алкохол и жена е успявала да ме провокира жестоко. Щом съм успял да се овладея и да не я размажа (макар че си го заслужаваше), значи имам достатъчно здрави нерви.

RagioL
04-29-2014, 12:07
Кои са тези двамата ?:D

П.П Много обичам такива жалки мъжленца като теб и да ти кажа въобще не ме плашат .

за анимацията ли питате?

Melodies
04-29-2014, 12:45
Херкулес, на базата на какво стигна до извода, че жената не е нищо без мъж? Какво те е ограничило до такава степен? Според теб никоя жена, колкото и добре обучена да е тя, не е способна да помели един мъж. А да ти доведа ли Станка Златева? Според теб една жена, независимо от всичките й знания и мозъчни клетки, няма да достигне нивото на ум и компетентност на един мъж. Това вече е просто нелепо, по-нелепо от горепосоченото твърдение. Я попитай всички физички, математички и тем подобни. Или пък попитай дъщеря си - казваш, че е носителка на много награди от олимпиади и, че е заета до такава степен с ученето, че едва намира свободно време. Е тогава сравни нея с повечето й съученици (момчета) и кажи чий ум е по-извисен, така да се каже.

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 13:58
Никго не съм обвинил в нещо, за да смяташ че насаждам у някого вина, още повече у жена ми. Това с печеленето на парите, също не си познал. Жена ми е с висше икономическо образование, работи в счетоводна фирма и печели около 800 лв. Мислиш ли че ако аз не работя, ще можем да живеем четиримата с нейната заплата, колкото социална помощ? И, да речем че не работя и се занимавам с домакинска работа, и отглеждането на децата. Само с нейната заплата не можем да покрием текущите си нужди, да не говорим за нормален живот, или недай Боже някой се разболее! Причината за бедата (бедите на всички) е на друго място. Дано прозреш някога истината.
Писах в трето лице.
Под анархия в този случай се се разбра какво имам в предвид, не ми се уточнява.
Един мъж може да прави също толкова глупости и несправедливости, да не си върши задълженията. В такъв случай жената е права, но според твоята логика - при неподчинение ще отидеш и ще я набиеш.
За парите отново се правиш на ударен.. Това, че твоята жена изкарва 800 лв, не означава, че друга не може да получава два пъти колкото твоята заплата. Какво ще направиш този път? Или пък ако ти останеш безработен?

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 14:09
Уча във военна академия така че не ми обяснявай кой познавам и кой не познавам. За времето прекарано там не съм чула някой да ми излиза с глупоста че съм жена и че съм неспособна или слаба .Тогава и мъжете ако тръгнат да си търсят своите права най-много да си получат това което са заслужили . При нас поне обучението е на равно и никой не го интересува дали си жена или мъж . Това за логиката пък още по-голяма глупост логичното мислене не се влие от пола чак толкова много .

.

Не, че нещо, но какво правите във военната академия?
Бягате ли километри в снега на минус 10 градуса голи до кръста и боси с 30 кг раница?
Чупят ли ви/ чупите ли с главите или с телата си тухлени стени и прътове?
Интересно ми все пак, защото от спец-наз до покриване на нормативи за войник има разлика от земята до небето...

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 14:36
Положението на мъжете и жените пак си е такова, с тази разлика че сега мъжете бият жените като тъпани.

И според теб такива мъже трябва ли да се толерират от жените?
Патриархата също не е нещо много нормално. В този строй и преди е имало тъпани и страшни изцепки, които старейшините не с можели да разрешат поради наложените им правила и граници. А нали знае, светът е многообразен, развива се, а човека не е идеално мислещо същество.

an7raks
04-29-2014, 15:15
става въпрос за възможностите на двата пола

Ако става въпрос за възможности, няколко човека в света в не много приятелски отношения имат възможностите да се гърмят с ядрени оръжия при всеки един конфликт... Защо ли не го правят, а се занимават с преговори?

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 15:20
Ако става въпрос за възможности, няколко човека в света в не много приятелски отношения имат възможностите да се гърмят с ядрени оръжия при всеки един конфликт... Защо ли не го правят, а се занимават с преговори?

щот са педали и мъже под чехъл :D

an7raks
04-29-2014, 15:22
щот са педали и мъже под чехъл :D
Ам, той единия е и негър, та да... май беше неуместно... :(

anonymous708973
04-29-2014, 15:52
като не си чукате момичетата ше ви дигат кръвното


ЕТО!
Мъжете са виновни!
8-)

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 15:55
Ам, той единия е и негър, та да... май беше неуместно... :(

а другия от както се разведе с жена си Украйна е в криза, ? А от както онази другата му приятелка от Германия му прави забележки и повишава тон - цяла Европа е в криза...
Наистина е неуместно ..

anonymous708973
04-29-2014, 15:56
За да бъдеш по убедителна, трябваше да добавиш и това, че мъжете горчиво съжаляват за постъпките си и жените ги пребиват, нищо че накрая все жените отнасят боя.

Ама пет пари не давам за твоето мнение. Напълно е възможно жена да се измъкне от мъж, ако не се панира и действа бързо. Не да го набие, а да се измъкне. А обучението ми го водеха германски полицаи по 90-100 килограма.

ЦИТАТ: За това Йерархията съществува както при хората, така и при целия биологичен свят. Точно тя определя нисши и висши м/у половете и видовете от животинския свят.

Ох, майчице.

RagioL
04-29-2014, 16:37
ЕТО!
Мъжете са виновни!
8-)

значи признаваш че чукането е най-важно така ли?

anonymous708973
04-29-2014, 16:52
Ох, да, лишени от чувство за хумор човече.

Шегата настрана - ако хубавият и редовен секс е налице, доста от скандалите - поне тези за глупости - няма да ги има заради ендофините и другите гадни измамващи нещица :д

an7raks
04-29-2014, 16:54
Ох, да, лишени от чувство за хумор човече.

Шегата настрана - ако хубавият и редовен секс е налице, доста от скандалите - поне тези за глупости - няма да ги има заради ендофините и другите гадни измамващи нещица :д

Те що им вървяла всичката работа на китайците...

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 16:55
Ох, да, лишени от чувство за хумор човече.

Шегата настрана - ако хубавият и редовен секс е налице, доста от скандалите - поне тези за глупости - няма да ги има заради ендофините и другите гадни измамващи нещица :д

значи щастливите и безупречни родители се чукат всяка вече като дитето заспи.

RagioL
04-29-2014, 17:53
Ох, да, лишени от чувство за хумор човече.

Шегата настрана - ако хубавият и редовен секс е налице, доста от скандалите - поне тези за глупости - няма да ги има заради ендофините и другите гадни измамващи нещица :д
да предположим че не ни съвпада хумора

anonymous708973
04-29-2014, 21:36
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10168131_795099517168410_5197487954102499948_n.jpg

anonymous908491
04-29-2014, 21:37
Шегата настрана - ако хубавият и редовен секс е налице, доста от скандалите - поне тези за глупости - няма да ги има заради ендофините и другите гадни измамващи нещица :д

Ако жената винаги я боли глава, ще заслужава ли бой ?

herkules
04-30-2014, 05:40
Що пък да не стане ?! Не ми купува обувки и трябва да е набит интересно твоята логика по отношение на жените е същата . Така че не ми се обяснявай .

Защото няма как да стане, понеже не можеш да го набиеш, освен само да си мечтаеш за това. Защото едно е да искаш, друго е да можеш, а пък трето или четвърто е да го направиш! Винаги е ставало, става, и ще продължава да става обратното, колкото и да не ти се иска. Я виж данните от статистиката. http://inews.bg/%D0%92%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B5-%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B5_l.a_i.2 98923.html Не съм ги измислил аз. Синеочке, никът ти ми подсказва, че доста често са ти насинявали очите, че да си толкова войнствено настроена.

herkules
04-30-2014, 05:42
А традиционният метод е бой според теб ?

Точно така, след като жените не се разбират от дума!

LadyDi
04-30-2014, 05:43
Синеочке, никът ти ми подсказва, че доста често са ти насинявали очите, че да си толкова войнствено настроена.
Терминът за насинено око на английски е black eye. Моля те, не се опитвай да хапеш, когато нямаш нужните знания, за да го направиш добре :)

herkules
04-30-2014, 05:46
Това да си феминистка и това да си против насилието върху жена под какъвто и да е предлог са две различни неща.
Но този някой, който прибягва до традиционни (както ги наричаш) методи, е просто глупак. И не глупак, защото я бие, а глупак, защото явно е по-глупав от нея, за да не може да се справи с алтернативните методи.

Че то сега и жените вече се смятат за умни, и като гледам все по-вече поумняват, след като мъжете ги набият, когато държат на ината си. За женския инат, алтернативни методи освен боя, няма. Е, както винаги, това си е мое мнение.

herkules
04-30-2014, 05:50
ти си трол ве моико
да ти еба маиката

Хей, Лейди, къде ти е камшика? Или ти си решила да биеш само мен и Papugai!!!

herkules
04-30-2014, 05:54
обаче се справя добре, за разлика от повечето

Троловете тук са други, аз само казвам какво мисля, относно обективната реалност. Друг е въпросът, кой за какъв се смята, и какво мисли за другите.

herkules
04-30-2014, 05:57
И като не разбере от бой, какво? Дисциплинарно уволнение?

Ооо не. След като не разбере от бой, пак бой, докато разбере, че няма да е както тя каже.

herkules
04-30-2014, 06:15
ще качи клипче, ама нали го е страх от последствията... то е едно да обясняваш, че жената заслужавала бой, второ да я набиеш и трето да го признаеш публично, че и с гордост
и понеже жената разполага със законови начини да се защити... всичко друго е тиха злоба, изявена в... тийн форум
върви го разбери

Ти от всички най-добре разбираш, за какво говоря, но понеже не ти изнася все се изплъзваш. Това че жените в днешно време заслужават бой е очевадно, това че все по-вече ядат бой също е отбелязано (статистика), това да го кажеш публично в анонимен форум не е престъпление, а и е гордост защото всеки се мисли за прав. А, това че на жените са им предоставени законови средства с които уж да се защитят, изнасилват психически мъжете е главната причина за това да ядат толкова много бой. След като системата (гражданските закони), която ни е наложена от вън е несправедлива по отношение на мъжете, на тях не им остава нищо друго освен да прилагат природните закони. Гражданските закони всеки ден се променят, понеже не са съобразени с действителността и жените имат право на глас, но природните са вечни, от как свят светува, и никой не може да ги промени!

herkules
04-30-2014, 06:17
Терминът за насинено око на английски е black eye. Моля те, не се опитвай да хапеш, когато нямаш нужните знания, за да го направиш добре :)


Ти от метафори не разбираш ли? Друго имах предвид.

LadyDi
04-30-2014, 06:18
Ти от всички най-добре разбираш, за какво говоря
не знам дали да се чувствам поласкана или обидена...
никога не ми е било за цел да разбирам социопатите...

herkules
04-30-2014, 06:19
herkules, ти обаче си доста ограничено човече

Блажени са вярващите!

herkules
04-30-2014, 06:22
не знам дали да се чувствам поласкана или обидена...
никога не ми е било за цел да разбирам социопатите...

В общество от луди, всеки се мисли за нормален. Чувствай се, както намериш за добре.

herkules
04-30-2014, 06:25
http://posters.avatar-bg.org/s47f8dd5d94b5c37e8fed7d660df416ad921b687a4.jpg

нещо ми подсказва че няма да сте на мястото на тази мома

Едва ли имаш достатъчно мозък, който да ти подсказва правилно.

herkules
04-30-2014, 06:31
аре млъквай ве
писна ми все таа тема отгоре
и все глупости
и все твоите
ебати тъпака

Ако аз съм тъпака, а ти си умника, можеш да прескачаш темата. Никой не те кара насила да влизаш тук. Провери се, случайно да не си с вагина, че в профила си се регистрирал мъж.

tori
04-30-2014, 08:09
ЕТО!
Мъжете са виновни!
8-)
Еми да, вие открихте топлата вода. Мъж ми като ме остави един ден без секс и гледай как разиграваме WWE Inc.

anonymous708973
04-30-2014, 08:48
не знам дали да се чувствам поласкана или обидена...
никога не ми е било за цел да разбирам социопатите...

8-)

anonymous708973
04-30-2014, 08:49
Ако жената винаги я боли глава, ще заслужава ли бой ?

Като не те устройва, правиш това, което прави всеки цивилизован човек - разделяте се и си намираш някоя, с която да си пасваш повече и да я боли глава.

И мен да ме бият и да ме е страх, секс ще ми се прави през крив макарон.

herkules
04-30-2014, 09:02
Като не те устройва, правиш това, което прави всеки цивилизован човек - разделяте се и си намираш някоя, с която да си пасваш повече и да я боли глава.

И мен да ме бият и да ме е страх, секс ще ми се прави през крив макарон.

Ще те бият когато заслужаваш, и е редно да те е страх, щом си сгафила. И много важно, дали ще си съгласна за правене на секс. Има си и проститутки който го закъса, а ти когато се правиш на интересна, секс ще видиш през крив макарон.