PDA

View Full Version : Трябва ли жените да се бият ?



Страници : [1] 2 3

Oy7ofCon7roL
11-25-2012, 17:34
Неска бил световния ден срещу насилието над жени или нещо от тоя род...anyway, who cares

Ta в този ред на мисли според вас трябва ли жената да се бие ако ви дразни, ако имате натрупана агресия, която трябва излеете някъде, ако жената има нужда от превъзпитание, ако жената не ви слуша, ако жената ви харчи парите за глупости, ако в къщи е мръсно или други уважителни причини

haritov
11-25-2012, 17:37
Неска бил световния ден срещу насилието над жени или нещо от тоя род...anyway, who cares

Ta в този ред на мисли според вас трябва ли жената да се бие ако ви дразни, ако имате натрупана агресия, която трябва излеете някъде, ако жената има нужда от превъзпитание, ако жената не ви слуша, ако жената ви харчи парите за глупости, ако в къщи е мръсно или други уважителни причини

пффф при мен даже и развод ми дадоха и ми натресоха 5 деца

Mladenoff
11-25-2012, 17:39
бой не, но 1 шамар, ако си го е заслужила наистина много. някой жени си мислят, че щом не е хуманно да се "бият" жени и могат да ни се качват на главите и да правят каквото си поискат. ама не са познали. никой себеуважаващ се мъж няма да остави жена да го разиграва на малкия си пръст, а почне ли вече да му прави мръсно - шамарите не ѝ бЕгат.

FuCKkK13
11-25-2012, 17:42
:x 1во какво значи имаш натрупана агресия ? жена ти да не ти е боксова круша ? ако ти трябва - купи си боксова круша ... ако ви дразни - вие всеки човек,който ви дразни ли биете... от превъзпитание ?! това да не ти е дете на 4 ? тогава вече човек е личност.. което означава че само той може да промени нещо в себе си - отдавна другите не са фактор ..ако не ви слуша - ми вие понеже сте много послушни - отново.. да не ти е дете на 4 ?! харчи пари за глупости - чакай малко.. като си знаеш йената що и предоставяш пари,които мислиш че не е добре да харчи ? + че предполагам и тя ще работи - тя си е изкарала парите ... ако не си изпълнява подобаващо домакинските заслуги има достатъчно други начини ... и то се разбра какво мисля..

EinGutesKind
11-25-2012, 17:44
бой не, но 1 шамар, ако си го е заслужила наистина много. някой жени си мислят, че щом не е хуманно да се "бият" жени и могат да ни се качват на главите и да правят каквото си поискат. ама не са познали. никой себеуважаващ се мъж няма да остави жена да го разиграва на малкия си пръст, а почне ли вече да му прави мръсно - шамарите не ѝ бЕгат.

Абсолютно!

anonymous908491
11-25-2012, 17:45
Точните женки не се бият, всички други се възпитават с шамари, шутове и в краен случай тояга.

RagioL
11-25-2012, 18:03
Позволено е да ползваш като боксова круша само индивиди от мъжки пол.

nqmaznacheniee
11-25-2012, 18:06
бой не, но 1 шамар, ако си го е заслужила наистина много. някой жени си мислят, че щом не е хуманно да се "бият" жени и могат да ни се качват на главите и да правят каквото си поискат. ама не са познали. никой себеуважаващ се мъж няма да остави жена да го разиграва на малкия си пръст, а почне ли вече да му прави мръсно - шамарите не ѝ бЕгат.

Ти, ако си "себеуважаващ се мъж" няма да позволиш да те разиграва и без да влизат в сила шамарите :D

FuCKkK13
11-25-2012, 18:08
Позволено е да ползваш като боксова круша само индивиди от мъжки пол.

само дето няма гаранция дали накрая няма ти да си набития 8-)

Canis_Dirus
11-25-2012, 18:13
БОЙ и ЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪН!

RagioL
11-25-2012, 18:14
само дето няма гаранция дали накрая няма ти да си набития 8-)

То си е като тото докато не пробваш няма да спечелиш.

ilovedeath
11-25-2012, 18:19
Боят не помага.

icebulllet14
11-25-2012, 18:23
Трябва мъжете да се бият! Редовно и много!

Big Jo reaper
11-26-2012, 12:46
Трябва мъжете да се бият! Редовно и много!

Твърдо да ако не иска секс бой,ако не ти е на кеф бой,ако не иска да прай свирки бой,ако не носи пари бой,ако спори бой а боя най добре да е с сопа по главата до бессъзнание

yakuza_
11-26-2012, 12:51
нали искаха равенство с мъжете, какво се оплакват ?

Momicheto:)
11-26-2012, 13:09
Позволено е да ползваш като боксова круша само индивиди от мъжки пол.

^^ Кефиш ме.

По темата: Не.

LadyDi
11-26-2012, 13:13
Тази тема е толкова...

http://media.tumblr.com/tumblr_m0b446aJrY1rnq5avo1_500.gif

dimitar_ak
11-26-2012, 13:13
http://www.vbox7.com/play:c02c5b35?r=google

PS: Сами може да видите колко примитивно звучи.

justmee19
11-26-2012, 13:23
Тези,които казват,че трябва да се бият жените... А след време,ако дъщеря ви не слуша мъжа си,ако го дразни,ако му харчи парите за глупости,ако не си изпълнява домакинските задължения бихте ли одобрявали съпругът й да я бие,дори и да е само един шамар?! Не мисля! Така,че замислете се ...

LadyDi
11-26-2012, 13:32
Тези,които казват,че трябва да се бият жените... А след време,ако дъщеря ви не слуша мъжа си,ако го дразни,ако му харчи парите за глупости,ако не си изпълнява домакинските задължения бихте ли одобрявали съпругът й да я бие,дори и да е само един шамар?! Не мисля! Така,че замислете се ...
що ли не вярвам да успееш да ги накараш да се замислят :cool:

justmee19
11-26-2012, 13:34
що ли не вярвам да успееш да ги накараш да се замислят :cool:
Нали :D Ама все пак да опитам. :D

yakuza_
11-26-2012, 13:42
естествено, щом не си изпълнява задълженията -> да ходи да копае уран или да търпи боя

LadyDi
11-26-2012, 13:43
естествено, щом не си изпълнява задълженията -> да ходи да копае уран или да търпи боя
тъй, тъй

NqkfaNikakva21
11-26-2012, 14:22
След като някой те дразни ... помисли дали не си го провокирал с нещо .. Тея усти са ни дадени да РАЗГОВАРЯМЕ, когато нещо не ни изнася. И мен много неща ме дразнят, ама не раздавам шамари на всеки, нали?

Ако пък толкова ти е противна мацката ...защо си въобще с нея?

Отдавна не сме в примитивния свят.

CH3OH
11-26-2012, 14:25
https://www.youtube.com/watch?v=Y-Tw7WhH_aQ

Много добре го казва! Като биеш жената, ти я почиташ. Не трябва да я биеш по лицето, защото това ще я направи грозна. Докато я биеш, не трябва да я псуваш, никога! Не трябва да има повече от 10 удряния, и не трябва да се чупи кост, да се ранява, да ѝ се чупят зъбите или да ѝ бъркаш в очите.

Аллах е великодушен към жените!

NqkfaNikakva21
11-26-2012, 14:29
АХахахахахахах, на тоя мога само да му се изсмея с лайняната си религия :)

Big Jo reaper
11-26-2012, 14:34
Тези,които казват,че трябва да се бият жените... А след време,ако дъщеря ви не слуша мъжа си,ако го дразни,ако му харчи парите за глупости,ако не си изпълнява домакинските задължения бихте ли одобрявали съпругът й да я бие,дори и да е само един шамар?! Не мисля! Така,че замислете се ...

аве мъжа и ако я бие ше прайм с него комбина аз в корема той в краста :cool:

LadyDi
11-26-2012, 14:36
аве мъжа и ако я бие ше прайм с него комбина аз в корема той в краста :cool:

http://media.tumblr.com/tumblr_m9by1m1iTW1qb9fuc.gif

Big Jo reaper
11-26-2012, 14:38
http://media.tumblr.com/tumblr_m9by1m1iTW1qb9fuc.gif

Да (u mad BRO) ? Aко искаш и тебе шта бия

LadyDi
11-26-2012, 14:39
Да (u mad BRO) ? Aко искаш и тебе шта бия

за втори път в тая тема ще я ползвам, но тук сте такива бисери, че с лопата да ви рине човек:

http://media.tumblr.com/tumblr_m0b446aJrY1rnq5avo1_500.gif

magita
11-26-2012, 14:40
нямате право да сте толкова елементарни... Няяяяяяяяяяях

Big Jo reaper
11-26-2012, 14:42
за втори път в тая тема ще я ползвам, но тук сте такива бисери, че с лопата да ви рине човек:

http://media.tumblr.com/tumblr_m0b446aJrY1rnq5avo1_500.gif

ти си к*р

LadyDi
11-26-2012, 14:43
ти си к*р
а ти почти си потеглил, ма да видим
днес съм в добро настроение

Mitizaro
11-26-2012, 14:47
само с патка през устата! :) :)

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 14:54
само с патка през устата! :) :)

то тва се праи за поощрение, не за наказание :lol:

Oldschool
11-26-2012, 14:56
нямате право да сте толкова елементарни... Няяяяяяяяяяях

Що речи?

magita
11-26-2012, 15:04
повечето от тоя форум или са тъпаци или живота ги е смачкал ... а има и такива дето са и двете... ТУЙ РЕКОХ

Oldschool
11-26-2012, 15:06
забрави за комплексари :(

magita
11-26-2012, 15:14
е, че то те идват в последствие на тегавнята им ... ;д

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 15:15
тия дето са против могат ли да кажат по-ефективна форма на превъзпитание ?

а иначето аз смятам, че малко бой не е навредил на никой, смятам, че поне веднъж трябва да и дръпнеш един бой на жена си за да си има едно на ум,жените са като животните, само тоягата ги вкарва в пътя....... разбира се има точни мацки, които няма нужда да биеш за да им налейш ум в главата

Oldschool
11-26-2012, 15:19
http://www.youtube.com/watch?v=IG6POIXRQ6o

Oldschool
11-26-2012, 15:20
е, че то те идват в последствие на тегавнята им ... ;д

Затова да си мълчат тези сплесканяци и мухльовци!

FuCKkK13
11-26-2012, 15:50
тия дето са против могат ли да кажат по-ефективна форма на превъзпитание ?

а иначето аз смятам, че малко бой не е навредил на никой, смятам, че поне веднъж трябва да и дръпнеш един бой на жена си за да си има едно на ум,жените са като животните, само тоягата ги вкарва в пътя....... разбира се има точни мацки, които няма нужда да биеш за да им налейш ум в главата

а па мъжете и тоягата не може.... и щом малко бой не е навредил на никой значи след като набиеш жена си трябва и тя тебе ... и да.. съжалявам ти бъдещата жена ...и какво означава да си има едно на ум ? като имате деца и като не сте на едно мнение ще я шамариш за да стане на твоето мнение по въпрос свързан с детето ли ?

LadyDi
11-26-2012, 15:59
съжалявам ти бъдещата жена ...
недей, душата
той животът си знае работата :)
ще му се падне такава жена, че само ще мечи подире ѝ

FuCKkK13
11-26-2012, 16:04
недей, душата
той животът си знае работата :)
ще му се падне такава жена, че само ще мечи подире ѝ

нали.... ще го остави,ще го съди,ще му вземе парите,ще си вземе попечителство над децата 8-) ного съм гадна... а да и се надявам да има мускулест брат и баща 8-) ок.. спирам че прекалих

LadyDi
11-26-2012, 16:05
едва ли чак до там

Oldschool
11-26-2012, 16:07
Тъжната истина е, че повечето жени, които биват бити си траят и търпят...

LadyDi
11-26-2012, 16:08
Тъжната истина е, че повечето жени, които биват бити си траят и търпят...

това е една друга истина...

FuCKkK13
11-26-2012, 16:10
едва ли чак до там

той каза дръпнеш един бой... аз го разбирам така : дори и да няма кой знае каква причина,но колкото да е набита и да му има уважението.. ам.. това засужава

FuCKkK13
11-26-2012, 16:11
Тъжната истина е, че повечето жени, които биват бити си траят и търпят...

точно за това мъжете си мислят че са всевишни и цял живот можеш да им лижеш краката от страх да не те набие ПАК

magita
11-26-2012, 16:12
oldshcool няма как да не се обаждат... както виждаш в тая тема даже прекаляват като например автора и...

Oy7ofCon7roL -тебе май в повече са те били ми се струва ?! от къде тази агресия и ненавист

FuCKkK13
11-26-2012, 16:13
Принципно тея дето реват тука, че жените не трябва да се бият, сигурно заслужават най-много лабут

ключовата думичка...

LadyDi
11-26-2012, 16:14
ъх... пак се връзвате на глупости

но ми е интересно докъде ще стигне тази... "дискусия", в която момчетата се правят на повече мъже отколкото са, а момичетата - на по-силни отколкото могат да бъдат :)

i'll keep an eye on you :cool:

Oldschool
11-26-2012, 16:16
всички знаем, че е само чешане на езиците, ако имам дъщеря и ѝ посегне някой пикльо и ще го попилея...

magita
11-26-2012, 16:18
lady нали знаеш, че силата не е само физическа...
мъж не е да раздаваш правосъдие с тупаници
жените са силни... може би не физически, но психически 100% повече от мъжете

LadyDi
11-26-2012, 16:18
всички знаем, че е само чешане на езиците, ако имам дъщеря и ѝ посегне някой пикльо и ще го попилея...

въпросът е по-скоро би ли посегнал на майката като дадеш такъв пример на сина си?

LadyDi
11-26-2012, 16:18
жените са силни... може би не физически, но психически 100% повече от мъжете
не бих заложила всичките си пари на това твърдение
от човек до човек разликата е голяма, без значение какво има между краката

Oldschool
11-26-2012, 16:20
магита я тресе мощен феминизъм, ама няма лошо де, нека продължава с интересните твърдения :)

Oldschool
11-26-2012, 16:21
въпросът е по-скоро би ли посегнал на майката като дадеш такъв пример на сина си?

Има и такива хора, но те посягат и на децата си и т.н.

LadyDi
11-26-2012, 16:22
Има и такива хора, но те посягат и на децата си и т.н.
знам, че има
познавам такъв мъж, който избива факта, че е непрокопсаник, показвайки физическото си надмощие над жена си
но не е посягал на децата си... там нагласата е друга, начинът по който възприема жената и децата са различни
гнусна картинка

prosto_chovek
11-26-2012, 16:23
стига бе, жените са нашите цветя, как ще ги биеш :D

magita
11-26-2012, 16:24
давам ти пример с тая теме веднага... къде си прочел някъде нещо от сорта на 'трябва ли да пребивам мъжа си всеки ден, за да ме слуша" ...
както каза лайди - зависи от човека... познавам се добре, за да мога да твърдя, че психически и емоционално съм по стабилна от повечето ми познати момчета (поне от това, което са ми покази отсреща де)

Oldschool
11-26-2012, 16:25
знам, че има
познавам такъв мъж, който избива факта, че е непрокопсаник, показвайки физическото си надмощие над жена си
но не е посягал на децата си... там нагласата е друга, начинът по който възприема жената и децата са различни
гнусна картинка

А жената какви действия е предприела???

FuCKkK13
11-26-2012, 16:27
lady нали знаеш, че силата не е само физическа...
мъж не е да раздаваш правосъдие с тупаници
жените са силни... може би не физически, но психически 100% повече от мъжете

това че жените са по силни психически е доказано... мъжете казват че биха посегнали на жена - що ли ? щото там им е силата... ако опитат психически да я сринат няма да успеят

LadyDi
11-26-2012, 16:27
А жената какви действия е предприела???
нищо
но и аз не съм споменала никъде, че тя е цвете за мирисане
фактът е, че между тях няма разговор, а шамари и изневери :)

Oldschool
11-26-2012, 16:27
давам ти пример с тая теме веднага... къде си прочел някъде нещо от сорта на 'трябва ли да пребивам мъжа си всеки ден, за да ме слуша" ...
както каза лайди - зависи от човека... познавам се добре, за да мога да твърдя, че психически и емоционално съм по стабилна от повечето ми познати момчета (поне от това, което са ми покази отсреща де)

Емпиричният опит не винаги е най-добрият аргумент :)

И аз се познавам достатъчно добре, за да кажа, че съм много по-стабилен психически и емоционално от всичките ми познати момичета, но продължава да е едно голо твърдение, което няма как да бъде доказано по какъвто и да е начин.

А за темите във форума - някой като се излигави и напише "секс с животни" - това прави ли го зоофил директно?

Oldschool
11-26-2012, 16:29
това че жените са по силни психически е доказано... мъжете казват че биха посегнали на жена - що ли ? щото там им е силата... ако опитат психически да я сринат няма да успеят

Мила, всеки човек може да бъде сринат психически и това не е атестат за психическо надмощие на който и да е било. :)
А как е доказано, че жените са по-силни психически, мога само да гадая...

Oldschool
11-26-2012, 16:30
нищо
но и аз не съм споменала никъде, че тя е цвете за мирисане
фактът е, че между тях няма разговор, а шамари и изневери :)

Хмммм, аз познавам една варненска двойка, дето редовно се тупаха на тема футбол, ама то момичето е по-едро от момчето, хах...

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:30
той каза дръпнеш един бой... аз го разбирам така : дори и да няма кой знае каква причина,но колкото да е набита и да му има уважението.. ам.. това засужава

много ясно, жената винаги трябва да знае, че е по-долу от мъжа, и да върви поне 2 крачки зад него

точно за това мъжете си мислят че са всевишни и цял живот можеш да им лижеш краката от страх да не те набие ПАК

така трябва да бъде

oldshcool няма как да не се обаждат... както виждаш в тая тема даже прекаляват като например автора и...

Oy7ofCon7roL -тебе май в повече са те били ми се струва ?! от къде тази агресия и ненавист

като малък ме биеха момичетата в махлата и сиг. за това :(

всички знаем, че е само чешане на езиците, ако имам дъщеря и ѝ посегне някой пикльо и ще го попилея...

е на дъщерята не може да посяга, въпреки , че има и причини , които сигурно ще уважа

въпросът е по-скоро би ли посегнал на майката като дадеш такъв пример на сина си?

ся ако кажете, че и децата не бива да се бият ша откача

FuCKkK13
11-26-2012, 16:30
не бих заложила всичките си пари на това твърдение
от човек до човек разликата е голяма, без значение какво има между краката

true but ако посегне на жена си едва ли е по силен психически - може би даде твърдението в тази насока

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:33
това че жените са по силни психически е доказано... мъжете казват че биха посегнали на жена - що ли ? щото там им е силата... ако опитат психически да я сринат няма да успеят

да бе сигигурно

yakuza_
11-26-2012, 16:33
това че жените са по силни психически е доказано... мъжете казват че биха посегнали на жена - що ли ? щото там им е силата... ако опитат психически да я сринат няма да успеят

тия неща в космополитън ли ги четете ?

magita
11-26-2012, 16:34
От човек до човек има разлика както казахме по-горе... ти може да познаваш некви лигли, аз мога да познавам некви тапаци.. нещата от живота. Чак фанатизъм не ме друса, малко недооцененост - със сигурност и честно казано т'ва си го знам и няма как да го променя (; така че се 1 какво ме друса ;д
Аре обясни ми тогава колко случай има за третиране на жени от мъжете си и колко случай има от мъже третирани от жени.
Истината е, че хората са слаби... к'вото и да си говорим и колкото и да спорим, кой е по силния пол. Като се стигне до семейство, чувства и такива глупости, колкото и да се правиш на тежкар - ставаш нищо.

FuCKkK13
11-26-2012, 16:36
Oy7ofCon7roL а ако жената и писне и прибегне до примера ми - нда.. злобния пример ... какво правим тогава ? отиваме при мама да ни пере чорапките или подсмърчаме пред жена си да се върне ? отдавна не живеем в 15 век ... като трябва да е 2 крачки зад тебе.. ти ще переш - тя ще пере след тебе остатъка...ти ще готвиш тя ще направи нещо малко след тебе тъй като ще е сготвено.. както искате жената да си спазва задълженията и там да сте наравно - ти твоите и тя нейните така ще сте наравно и в други отношения.. ако имате деца какво ? само ти ще си им родител и тя няма да има думата ? а да... и както казах има голяма вероятност момичето да има мускулест брат и баща.. така че от бой да не останеш ти набития

LadyDi
11-26-2012, 16:36
От човек до човек има разлика както казахме по-горе... ти може да познаваш некви лигли, аз мога да познавам некви тапаци.. нещата от живота. Чак фанатизъм не ме друса, малко недооцененост - със сигурност и честно казано т'ва си го знам и няма как да го променя (; така че се 1 какво ме друса ;д
Аре обясни ми тогава колко случай има за третиране на жени от мъжете си и колко случай има от мъже третирани от жени.
Истината е, че хората са слаби... к'вото и да си говорим и колкото и да спорим, кой е по силния пол. Като се стигне до семейство, чувства и такива глупости, колкото и да се правиш на тежкар - ставаш нищо.
феминизъм и малтретиране са думите, които търсиш
искрено ти се радвам, защото си личи, че вярваш в това, което пишеш, но след някоя друга годинка ще ти се промени мнението

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:37
Чак фанатизъм не ме друса

от фанатизъм до феминизъм наиш колко разлика има :/

yakuza_
11-26-2012, 16:37
има такива случаи и на малтретирани мъже, просто те не искат да си го признаят, за да избегнат подигравките

FuCKkK13
11-26-2012, 16:37
да бе сигигурно
ми ако психически си силен няма да прибегнеш км физическа сила

FuCKkK13
11-26-2012, 16:38
тия неща в космополитън ли ги четете ?

тц... в момента с тая тема си отлагам ученето, ти искаш странични неща да чета 8-)

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:38
третиране лол лол лол

yakuza_
11-26-2012, 16:38
от фанатизъм до феминизъм наиш колко разлика има :/

като коза и коала, с еднакви букви започват и свършват :D

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:40
ми ако психически си силен няма да прибегнеш км физическа сила

някой неща се обясняват и възприемат по-добре чрез колана

magita
11-26-2012, 16:40
^^ от мъж до теб знаеш ли колко разлика има... ?
Окей моя грешка (:
Лейди няма да имам против да ми кажеш твоята гледна точка на нещата, които съм написал интересно ми е мнението ти (:

FuCKkK13
11-26-2012, 16:41
някой неща се обясняват и възприемат по-добре чрез колана

тц.... устата за това ти е дадена ... ако ти беше дадена за други цели щеше да пише пусни 1 лев и тогава

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:42
^^ от мъж до теб знаеш ли колко разлика има... ?
Окей моя грешка (:


от грешка до незнание наиш колко разлика има ?

yakuza_
11-26-2012, 16:42
локумарка obvious

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:43
тц.... устата за това ти е дадена ... ако ти беше дадена за други цели щеше да пише пусни 1 лев и тогава

стига глупости и двамата знаем, че има хора, които не възприемат от думи или и за това ще тръгнеш да спориш само и само да си в опозиция

Oldschool
11-26-2012, 16:44
Magita,

отновно се опитваш да жегнеш мъжкото его и да го поставиш под въпрос, защо?
Някакъв реваншизъм ли надушвам?

И не, не познавам пикли - познавам силни момичета, но знам аз какво съм преминал в живота си, хех...

magita
11-26-2012, 16:44
Няяяях ... цял живот се учим ;д И к'во като не знам ще дойдеш да ме набиеш ли, се пак си по тия работи

се 1.... нали вече знам (:

LadyDi
11-26-2012, 16:44
Лейди няма да имам против да ми кажеш твоята гледна точка на нещата, които съм написал интересно ми е мнението ти (:
Аз го казах - разликата не трябва да е от мъж до жена, а от човек до човек.
Аз се имам за силна психически, но познавам мъже, които могат да изтърпят и това, на което аз бих се пречупила.
И познавам жени, които могат да спукат от бой доста голям брой от заобикалящите ги мъже.
Пак ти казвам, феминизмът до никъде няма да доведе, просто защото е невъзможно да има равенство между половете.
Цялата насока на тая дискусия тука - че мястото на жената е в кухнята и под колана, е смешна, вярно. Но е още по-смешно да претендираме да бъдем равни някъде, където просто няма как да се случи.
Тва ми е мнението.

magita
11-26-2012, 16:46
Magita,

отновно се опитваш да жегнеш мъжкото его и да го поставиш под въпрос, защо?
Някакъв реваншизъм ли надушвам?

И не, не познавам пикли - познавам силни момичета, но знам аз какво съм преминал в живота си, хех...


Поставям го неговото под въпрос, не мъжкото (:
Както вече казах - нещата от живота затрупват всички... не само мене или тебе

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:47
Цялата насока на тая дискусия тука - че мястото на жената е в кухнята и под колана


... и на поне 2 крачки зад мъжа :cool:

FuCKkK13
11-26-2012, 16:48
стига глупости и двамата знаем, че има хора, които не възприемат от думи или и за това ще тръгнеш да спориш само и само да си в опозиция

чакай ся... за всеки си има човек... под хора имаш предвид и мъже което ни води до това че и ние трябва да ви бием от което ще почнем отново спора... а като с думи не се разбирате ми пътя и кой от къде е ... никой не е длъжен да те търпи нито ти него.. като с думи не можете да се разберете просто спирате и точка.. а ако сте вече семейни ще си имате уважението и едно заради деца,друго за да се запазят добрите отношения,трето че си по улегнал и т.н.

magita
11-26-2012, 16:49
равни сме до толкова, че всички сме хора и няма значение дали си мъж или жена. Дали някой може да ме набие, обиди или пречупи не е в т'ва въпроса. За т'ва сме хора - да си помагаме, не да се нападаме като некви диваци...

FuCKkK13
11-26-2012, 16:50
... и на поне 2 крачки зад мъжа :cool:

нали ти казах с двете крачки до къде ще стигнеш... ще вършиш всичко само жена ти да е зад тебе

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:51
а ако сте вече семейни ще си имате уважението и едно заради деца,друго за да се запазят добрите отношения,трето че си по улегнал и т.н.

то ако си имаме уважението няма да се прибягва до колана :D

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:52
нали ти казах с двете крачки до къде ще стигнеш... ще вършиш всичко само жена ти да е зад тебе

стига ма кълна вече

Oldschool
11-26-2012, 16:52
Магита,

имаме равни права, но не и равни възможности. Помни го винаги.

LadyDi
11-26-2012, 16:53
Магита,

имаме равни права, но не и равни възможности. Помни го винаги.

именно

prosto_chovek
11-26-2012, 16:53
чакай бе, това, че ние мъжете си се млатим за ей така, не значи, че законове имаме право да го правим. А момиче най - малкото е грозно да натепаш, не мислиш ли?

LadyDi
11-26-2012, 16:55
чакай бе, това, че ние мъжете си се млатим за ей така, не значи, че законове имаме право да го правим. А момиче най - малкото е грозно да натепаш, не мислиш ли?

айде още една цаца на въдицата :)

prosto_chovek
11-26-2012, 16:56
па гледам, че има калабалък и да се бутна и аз :D

Oy7ofCon7roL
11-26-2012, 16:56
пускам си новините

чал за сега

FuCKkK13
11-26-2012, 16:56
стига ма кълна вече

няма .. баща ми на твоите години е имал дете на 2 или 3- не знам на колко си,а ти ми обясняваш как ще биеш някаква щото не те слушала.. и не те нареждам... грижа се за тебе за да имаш жена някой ден, а не да си сам до 70,когато някоя стара и сбръчкана мома на 50 не се примири че трябва да ползвате ВИАГРА и не се присъедини

LadyDi
11-26-2012, 16:57
няма .. баща ми на твоите години е имал дете на 2 или 3- не знам на колко си,а ти ми обясняваш как ще биеш някаква щото не те слушала.. и не те нареждам... грижа се за тебе за да имаш жена някой ден, а не да си сам до 70,когато някоя стара и сбръчкана мома на 50 не се примири че трябва да ползвате ВИАГРА и не се присъедини

не му се връзвайте бре
той е една малка, сладка душичка :cool:

FuCKkK13
11-26-2012, 16:59
8-) бих го сложила в кавички след мнението му за темата

awerw
11-26-2012, 17:04
не много, ама е хубаво от време на време, да си знаят :)

smoke.some.weed
11-26-2012, 17:05
Обидена съм,че всички ''силни биячи'' просто нямат нищо друго с което да се покажат.Това,че жените сме по слабия пол не значи,че сме някакви предмети на които да си изкарвате всичко и да си показвате ''голямата сила''. Ако сте достойни мъже няма да биете приятелката си,а този който я е докоснал дори и с пръст.А и може жените да не се бием колкото вас,но можем да бъдем много по коварни във всяко едно друго отношение ;)

yakuza_
11-26-2012, 17:07
Обидена съм,че всички ''силни биячи'' просто нямат нищо друго с което да се покажат.Това,че жените сме по слабия пол не значи,че сме някакви предмети на които да си изкарвате всичко и да си показвате ''голямата сила''. Ако сте достойни мъже няма да биете приятелката си,а този който я е докоснал дори и с пръст.А и може жените да не се бием колкото вас,но можем да бъдем много по коварни във всяко едно друго отношение ;)

разкрий кои са тия отношения ? :(

LadyDi
11-26-2012, 17:08
разкрий кои са тия отношения ? :(

и мен ми стана интересно

FuCKkK13
11-26-2012, 17:20
бих дала един много гаден пример ама няма щото всичко живо мжко от него се обижда малко или много 8-) а аз см добра душичка

yakuza_
11-26-2012, 17:33
аз съм не се обиждам от нищо, давай да го чуя

Oldschool
11-26-2012, 17:52
аз на тази бих ѝ скрил тревата, тя сама ще се удря :(

Canis_Dirus
11-26-2012, 18:38
Ама ако един мъж не бие жена си, тя как разбира, че я обича?

RagioL
11-26-2012, 19:15
Гледам за отрицателно време доста е набъбнала темата.
Давайте в същия дух.

RagioL
11-26-2012, 19:19
^^ Кефиш ме.
Благодаря за мнението.
Радвам се че поне някои хора ги кефя. :D

Mitizaro
11-26-2012, 19:35
да :)

FRom now on you're my best Hobbit friend, nigga! (y) :)

DarkTemplar
11-26-2012, 23:03
Жените трябва да се бият.. помежду си! Стига лицемерие и фалшиви усмивки, искаме здрав кръчмарски бой, кръв, зъби по земята, липсващи кичури (омазани в червено и то не от мензис), счупени маникюри и издрани физиономии, може и сперма (ако трябва ще даряваме). НЕ на виртуалното насилие и злобните погледи зад гърба!


Ама ако един мъж не бие жена си, тя как разбира, че я обича?
Един от фундаменталните въпроси на нашето време.

Oldschool
11-28-2012, 10:25
http://5pol.com/wp-content/uploads/2012/08/175.jpg

Oy7ofCon7roL
11-28-2012, 12:58
колко сме дискриминирани спрямо жените :(

смърт за жените http://www.giraffeboards.com/images/smilies/pirate2.gif

fenikss_
11-28-2012, 16:24
He.

Oy7ofCon7roL
09-06-2013, 18:46
He.

Kak ne be !!!

http://www.committed-4-life.com/images/wife_cowering_as_husband_threatens_her2.jpg

yakuza_
09-06-2013, 18:47
само с кур през дупките

Mary_Jane_69
09-06-2013, 18:49
Хубаво че видях отговорите първо, че първата ми мисъл беше женски бой, и директно се бях насочила към третия отг.

Oy7ofCon7roL
09-06-2013, 18:53
Аз съм сериозен, не знам за другите

an7raks
09-06-2013, 19:53
Трябва да си извънредно вдлъбнат, за да биеш жена си! Да си гледал, като си я вземал!

nqmaznacheniee
09-06-2013, 23:22
естествено, 2-3 шамара винаги действат добре

horacio
09-06-2013, 23:30
Ако една жена е сгафила дотолкова, че да заслужава бой, значи яко се е осрала и по-доброто решение ще е мъжа да се раздели с нея. Биенето на някой по-слаб от теб те прави яко жалкар.
Ако една жена не е заслужила бой, но все пак го получи - чиста постъпка на мъжка путка.
Мъж с достойнство никога няма да посегне на жена.

herkules
04-24-2014, 09:53
В последно време, жените прекалиха с благородството на мъжете. Наглото им отношение към мъжкия облик на света се е извратило в постоянни феминистични изкания, които вече надхвърлиха всякаква граница. Сега вече имат претенции, политиците по света, да са само от жени и всички властови позиции да бъдат женски. За съжаление мъжката доброта може да се окаже пагубна за християнския свят, защото процентът от мъже, които подкрепят жените се е запазил, но вече се усеща и недоволство. Резултатите от анкетата го показват. Природата ясно е определила функциите на мъжкия и женския пол. Термина "нисши" (отнасящ се за женския пол) e много правилен, но като се вземат предвид модерните изрази, може да се замени като, " жените са по-малко можещи или въобще не можещи колкото мъжете". За това патриархалното възпитание винаги е давало добри резултати. Сегашното промиване на мозъци, с това че жените можели колкото мъжете ще погуби света (това си е мое мнение) ако не се вземат мерки на време. Още не е дошло време, но на там отиват нещата. Мъжете ще трябва да сложат жените на място, и както са им дали право на глас, така може и да им го отнемат.
И стига вече с тези глупости, че жените били цветя за мирисане и не трябвало да се бият, щом като правят за бой.
"Каквото търсило такова намерило"! Българска поговорка, но много вярна в случая. Няма следствие, без причина.

LadyDi
04-24-2014, 10:08
В последно време, жените прекалиха с благородството на мъжете. Наглото им отношение към мъжкия облик на света се е извратило в постоянни феминистични изкания, които вече надхвърлиха всякаква граница. Сега вече имат претенции, политиците по света, да са само от жени и всички властови позиции да бъдат женски. За съжаление мъжката доброта може да се окаже пагубна за християнския свят, защото процентът от мъже, които подкрепят жените се е запазил, но вече се усеща и недоволство. Резултатите от анкетата го показват. Природата ясно е определила функциите на мъжкия и женския пол. Термина "нисши" (отнасящ се за женския пол) e много правилен, но като се вземат предвид модерните изрази, може да се замени като, " жените са по-малко можещи или въобще не можещи колкото мъжете". За това патриархалното възпитание винаги е давало добри резултати. Сегашното промиване на мозъци, с това че жените можели колкото мъжете ще погуби света (това си е мое мнение) ако не се вземат мерки на време. Още не е дошло време, но на там отиват нещата. Мъжете ще трябва да сложат жените на място, и както са им дали право на глас, така може и да им го отнемат.
И стига вече с тези глупости, че жените били цветя за мирисане и не трябвало да се бият, щом като правят за бой.
"Каквото търсило такова намерило"! Българска поговорка, но много вярна в случая. Няма следствие, без причина.

http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/screencrush.com/files/2014/01/jennifer-lawrence-10.gif

tori
04-24-2014, 13:41
„... ако е заслужила за бой...“ Лице палма.

102
04-24-2014, 15:38
се пак.. ХЕРКУЛЕС

yakuza_
04-24-2014, 17:33
Как ще ги еманципираме без да ги бием ?! Не разбирам.

Lilanda
04-24-2014, 17:34
В последно време, жените прекалиха с благородството на мъжете. Наглото им отношение към мъжкия облик на света се е извратило в постоянни феминистични изкания, които вече надхвърлиха всякаква граница. Сега вече имат претенции, политиците по света, да са само от жени и всички властови позиции да бъдат женски. За съжаление мъжката доброта може да се окаже пагубна за християнския свят, защото процентът от мъже, които подкрепят жените се е запазил, но вече се усеща и недоволство. Резултатите от анкетата го показват. Природата ясно е определила функциите на мъжкия и женския пол. Термина "нисши" (отнасящ се за женския пол) e много правилен, но като се вземат предвид модерните изрази, може да се замени като, " жените са по-малко можещи или въобще не можещи колкото мъжете". За това патриархалното възпитание винаги е давало добри резултати. Сегашното промиване на мозъци, с това че жените можели колкото мъжете ще погуби света (това си е мое мнение) ако не се вземат мерки на време. Още не е дошло време, но на там отиват нещата. Мъжете ще трябва да сложат жените на място, и както са им дали право на глас, така може и да им го отнемат.
И стига вече с тези глупости, че жените били цветя за мирисане и не трябвало да се бият, щом като правят за бой.
"Каквото търсило такова намерило"! Българска поговорка, но много вярна в случая. Няма следствие, без причина.
В кой свят живееш, драги? о.О

anonymous708973
04-24-2014, 18:20
http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/screencrush.com/files/2014/01/jennifer-lawrence-10.gif

Това е една напълно уместна емотиконка! Не знам откъде е, но е право в десетката!
(Тва е мацката от "Игри на глада", нали?)

"като правят за бой"...
Я да се вържа, че си нямам друга работа и да попитам уважаемия Херкулес, кога една жена е направила за бой и го заслужава? И какъв бой? В смисъл... някаква скала ли има? Манджата е безсолна - шамар, не е пуснала прахосмукачка - шамар с опакото на ръката, възрази ти пред хора - прав десен?
Не разбирам. Не е ли малко неточно? Не трябва ли да се регламентира някъде?

anonymous708973
04-24-2014, 18:22
Жените трябва да се бият.. помежду си! Стига лицемерие и фалшиви усмивки, искаме здрав кръчмарски бой, кръв, зъби по земята, липсващи кичури (омазани в червено и то не от мензис), счупени маникюри и издрани физиономии, може и сперма (ако трябва ще даряваме). НЕ на виртуалното насилие и злобните погледи зад гърба!

Цитат: Ама ако един мъж не бие жена си, тя как разбира, че я обича?
Един от фундаменталните въпроси на нашето време.

Ох, не мога, смея се в шепа и грухтя тихичко :lol:

SonataArctica
04-24-2014, 18:23
Херкулеса е трол.

NoRe5pecT
04-24-2014, 18:25
Това е една напълно уместна емотиконка! Не знам откъде е, но е право в десетката!
(Тва е мацката от "Игри на глада", нали?)

"като правят за бой"...
Я да се вържа, че си нямам друга работа и да попитам уважаемия Херкулес, кога една жена е направила за бой и го заслужава? И какъв бой? В смисъл... някаква скала ли има? Манджата е безсолна - шамар, не е пуснала прахосмукачка - шамар с опакото на ръката, възрази ти пред хора - прав десен?
Не разбирам. Не е ли малко неточно? Не трябва ли да се регламентира някъде?

Да уцели скалата е тази. 8-) :D
Няма салата и ракия цяло комбо /леви-десни/.. Няма секс, шутове в корема.. и т.н и т.н.

mayaaa
04-24-2014, 20:05
Мъж с достойнство никога няма да посегне на жена.
Жена с достойнство никога няма да остане при мъж, който й е посегнал.

Реших да го кажа, въпреки че е малко офф топик, но има прекалено много такива индивиди.


...
За това ли се регистрира? :lol:

LadyDi
04-24-2014, 20:14
(Тва е мацката от "Игри на глада", нали?)
мхм
това е от едно интервю
има много добри гифчета с нея

Fisherman
04-24-2014, 20:18
уцели скалата

golemiq_korab_minava
04-24-2014, 20:26
омг... при дългогодишните двойки понякога се среща в луд скандал и нерви някой да посегне, било то жената или мъжът.
и кво? ако за една плесница всички се развеждаха ле лее.
Бабите и дядовците също по някой път се бухат, безморалните хаха
Не изпадайте в истерии, само защото ви се вижда абсурдно за възрастта някой мъж да удари жена.
Пфф.
Те и най-големите, уж, кавалери, в които се влюбвате и възхвалявате - след години се превръщат в застарели магарета ц ц ц.
И незнайно как жените им, някога били най-себе уважаващите се, не представяли си да попадат в подобни ситуации - търпят тежкия тон на ,,любовта си''.

tori
04-24-2014, 20:47
Климбо, никой не казва, че заради един шамар ще се разведе/раздели. Ако страшно много си в грешка или си наранил някого, без значение мъж или жена си, би трябвало стоически да понесеш една плесница. Ама не да чупиш носа на жена си, щото така ти кефнало и нямало върху кого/какво да си го излееш.

golemiq_korab_minava
04-24-2014, 21:02
Жена с достойнство никога няма да остане при мъж, който й е посегнал.





tori
А този цитат? ;д
Разбира се, че си права за другото..
Но пък като гледам някои прекалено патриархални семейства, като от турските филми, СЕВЕР ЮГ как една баба търпи на боя от мъжа си, СЕ замислям. Защо задължително да няма свое достойнство? Тя в този ,,дух'' е възпитавана, в такова семейство сигурно е и расла. Тоест за нея това е възможно да НЕ се счита за нещо крайно неморално, неприлично и неразбрано, както се вижда от очите на съвременния човек.. Или пък, защото вече толкова много години е живяла с него, направили са деца. Така да се каже - свикнала е, или не, но държи на семейството. Мъжът прави сметките, тя го търпи.
От тази гледна точка, жената с достойнство оставя да бъде до една степен ,,контролирана'' от мъжа си В по-старите и патриархални семейства.

golemiq_korab_minava
04-24-2014, 21:08
а и не само... с годините и начина на мислене ни се променя и всичко.
както като млади двойки всеки си знае своему, след време и двамата правят всичко възможно да се запазят, въпреки изникналите противоречия и дразнения по между им, отминалата тръпка и тнт. подлагат се на натиск, но се търпят с достойснство

tori
04-24-2014, 21:09
Ама все пак не става въпрос за шамар. Пресилваш нещата. И аз не бих стояла при някой, който редовно ме сгъва на сто ама за един шамар да правиш простотия е путкенско.

anonymous708973
04-24-2014, 21:14
ама за един шамар да правиш простотия е путкенско.

Дефинирай "простотия".

Не знам, аз не гледам толкова крайно на една премерена плесница, ама... не си го представям някак. Че после ще се свивам всеки път, като направи рязко движение близо до мен. Ще ме е страх да повиша тон, щото може пък да реши, че пак "заслужавам" шамар. Не знам, според мен би следвало да можеш да се разбереш с най-близкия си човек и само с думи.

tori
04-24-2014, 21:20
Простотия - скандали, препирни, разводи. Да се подминавате по улиците, да настройваш децата срещу него и такива красиви. Иначе понякога се стига до такива неща, чак да се свивам като ми повиши тон...

golemiq_korab_minava
04-24-2014, 21:20
да, то и за това са много разводи. важно е да не се прибързва с важни житейски решения
в много случаи от начало държанието е едно, после се променя, а вече сте натиснали червения бутон
макар че има и друго - някои момичета сами се подлагат на тормоз и не заради друго - любовта.. колко жалко.
има и трети - мазохисти :Д
пс коментарът ми е за 2 поста на горе..

anonymous908491
04-24-2014, 22:28
http://www.youtube.com/watch?v=uPWI4NAC-9Y

Поздрав за момичетата.
95-та беше много вървежен Шамара, след това затъна.

anonymous708973
04-24-2014, 22:53
Иначе понякога се стига до такива неща, чак да се свивам като ми повиши тон...

Дано не съм права, но говориш като момиче, минало през това.

ОР
04-24-2014, 23:46
Жените трябва да се бият.
Като малък си мислех, че жените не трябва да се удрят, понеже са по-слаб пол, но след това срещнах доста "феминистки"

galaxy29
04-24-2014, 23:53
He.

Kak ne be !!!

http://www.committed-4-life.com/images/wife_cowering_as_husband_threatens_her2.jpg
:Д:Д

SonataArctica
04-24-2014, 23:58
Жените трябва да се бият.
Като малък си мислех, че жените не трябва да се удрят, понеже са по-слаб пол, но след това срещнах доста "феминистки"

Да живее равенството. :lol:

girlwithblueeyes
04-25-2014, 06:35
Ама все пак не става въпрос за шамар. Пресилваш нещата. И аз не бих стояла при някой, който редовно ме сгъва на сто ама за един шамар да правиш простотия е путкенско.


Ахаах ама да бе :lol:
Обикновенно след първит шамар винаги следват още . Въпрос на самоуважение е да си събереш багажа още след първият шамар
И оправданията с децата са ми точно толкова измукани от пръстите от разни жалки женички без никакъв характер .

herkules
04-25-2014, 06:35
Как ще ги еманципираме без да ги бием ?! Не разбирам.

Много просто. Едно време как са биели мъжете, жените, когато са правели за бой? Сега са вече по-модерни времената, това значи, че ще трябва да се адаптираме към обстановката и да ги бием правилно, според условията. Иначе няма оправия, ще ни се качат на главите, и тогава вече не само че ще ги бием, ами ще ги пребиваме. Където е силата там е и правдата. Крайно време е да се разбере, кой от двата пола ще командва. На жените не им се полага това право.

herkules
04-25-2014, 06:41
В кой свят живееш, драги? о.О

В технологичния драга!

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 06:47
Ахаах ама да бе :lol:
Обикновенно след първит шамар винаги следват още . Въпрос на самоуважение е да си събереш багажа още след първият шамар
И оправданията с децата са ми точно толкова измукани от пръстите от разни жалки женички без никакъв характер .
От километри си личи детското ти мислене.
След първия, следвало и втори. Ако живеете от 10 години заедно, също ли?
А знаеш ли какъв стрес е за децата?
Ще бягаш ти на пределна възраст хехехе, не се прави на ударена само.

girlwithblueeyes
04-25-2014, 06:52
Това че живеете от 10 години заедно нищо не значи.Насилието се поява и на по-късен етап от брака и случайте в който минава само с един шамар и край са много редки .
Ахаха едва ли ще е по-голям стрес за децата да видят как баща им удря майка им. На колкото и години да си трялва да имаш вес пак някакъв инстинкт за самосъхранение .

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 07:01
Не винаги това насилие се разраства. Тоз шамар може да е провокиран инстинктивно, в момент на не мислене.
Ако той започне да се повтаря.. ясно е, - развод. Но иначе взетите мерки не трябва са на такава степен.
Предупреждения, временно местене и тнт, ок, ама окончателен развод..
И да не говорим, че някои жени до такава степен се качват на главата на мъжа си, ровичкат му нервите, дразнят и правят глупости - че напълно ще си заслужат шамара, без да имат право на оплакване :D

girlwithblueeyes
04-25-2014, 07:06
Не винаги се разраства да но в повечето случай не е само той. Другото което е такива неща като продиктувани от инстиктивност са жалко оправдание .Ако е толкова ядосан нека го покаже по друг начин . Напротив поне за мен и след първият шамар е хубаво да се потърси консултация с бракоразводен адвокат . Същото тогава може да се каже и за мъжете защото си има мъже заслужаващи си боя .:D

herkules
04-25-2014, 07:08
Това е една напълно уместна емотиконка! Не знам откъде е, но е право в десетката!
(Тва е мацката от "Игри на глада", нали?)

"като правят за бой"...
Я да се вържа, че си нямам друга работа и да попитам уважаемия Херкулес, кога една жена е направила за бой и го заслужава? И какъв бой? В смисъл... някаква скала ли има? Манджата е безсолна - шамар, не е пуснала прахосмукачка - шамар с опакото на ръката, възрази ти пред хора - прав десен?
Не разбирам. Не е ли малко неточно? Не трябва ли да се регламентира някъде?

Ето това е,...... самото обращение "уважаемия Херкулес" заслужава похвала за жената която го е направила. И, дори и да е направила за бой, някак си ще и се размине. А, колкото до регламента, права си. Вярно е че жените се превъзпитават само чрез пребиване от бой, но от бой до бой има голяма разлика. За това и аз съм съгласен с теб, трябва да се регламентира някъде. Така всяка жена ще знае точно колко и какъв бой ще е заслужила при нарушаване на закона у дома, и ще се стреми да не го нарушава. Тогава семейството ще живее по-щастливо и дацата ще се възпитават правилно.

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 07:10
Sineochka
Ми те в днешно време в не малко семейства жената бие мъжа :D
Ако мислиш иначе, че може да се покаже по друг ,,мирен'' начин на побесняла жена да спре да вика и да ти хвърля отгоре предмети, да те преследва, добре, намериго.
:D

girlwithblueeyes
04-25-2014, 07:14
Някой мъже си го заслужават боя:D
Разбира се че може да се покаже по друг начин и ако един ъмж е достатъчно истински мъж ще го направи .

LadyDi
04-25-2014, 07:16
Много просто. Едно време как са биели мъжете, жените, когато са правели за бой? Сега са вече по-модерни времената, това значи, че ще трябва да се адаптираме към обстановката и да ги бием правилно, според условията. Иначе няма оправия, ще ни се качат на главите, и тогава вече не само че ще ги бием, ами ще ги пребиваме. Където е силата там е и правдата. Крайно време е да се разбере, кой от двата пола ще командва. На жените не им се полага това право.

Майка ти да не те е изпускала на главата ти, докато си бил бебе?

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 07:20
Някой мъже си го заслужават боя:D
Разбира се че може да се покаже по друг начин и ако един ъмж е достатъчно истински мъж ще го направи .

И начинът еее ..?
Явно да се хвърли през 5-тия етаж.
То сигурно ще има, ама няма да е толкова лесен и ефективен на момента.
Няма да настъпи тишина.
Тук мъжът не иска да се развежда, заради такива тъпотии.
Заслужаваме си боя, да, и много жени се възползват от страха на мъжа. Правят го на мармалад. И някои мъже са готови да оближат пода само и само, за да угодят. ;д

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 07:22
най-различни семейства. . .

LadyDi
04-25-2014, 07:22
Заслужаваме си боя, да, и много жени се възползват от страха на мъжа. Правят го на мармалад. И някои мъже са готови да оближат пода само и само, за да угодят. ;д

Те тия мъже са точно толкова мъже, колкото и ония, дето бият жените си.
Не трябва да оставяш никой да ти се качва на главата. Но не боят е решението.

girlwithblueeyes
04-25-2014, 07:24
И през 5 етаж да се хвърли пак е по-добре от това да посяга на жена си . В един брак а и въобще стигне ли се и до един шамар значи че нещо в отношенията е сбъркано . Разговорът е добро средство за решаване на проблеми .

herkules
04-25-2014, 07:26
Херкулеса е трол.

Че то и аз мога да кажа за теб същото. Откога антифеминизма се нарича тролене, и тези които се обявяват против феминизма, и държат на патриархална ценностна система ги определят като тролове. Или цензурата, която налагат модовете (с банването на неудобните) е правилна, за да запушат устата на инако мислещите.

LadyDi
04-25-2014, 07:27
И през 5 етаж да се хвърли пак е по-добре от това да посяга на жена си . В един брак а и въобще стигне ли се и до един шамар значи че нещо в отношенията е сбъркано . Разговорът е добро средство за решаване на проблеми .

Я да те питам. Одобряваш ли, под каквато и да е форма, жена да удари шамар на мъж? Всъщност, не дали одобряваш, а дали би било разбираемо според теб.

LadyDi
04-25-2014, 07:28
Или цензурата, която налагат модовете (с банването на неудобните) е правилна, за да запушат устата на инако мислещите.
http://24.media.tumblr.com/dbf755eb85599dfcf9c17e917fed0904/tumblr_mquynbLM0m1sd3ykho2_250.gif

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 07:29
За някои е, за други -не. Всичко е много относително. За тея другите мъже - любовта промива мозъци. Така си го обяснявам. Освен силни чувства не знам кое ще накара някои да се прави на малук. В някои семейства жената в мъжът.
Макар че аз съм много далеч от тези работи.
Тук ви пиша като страничен анализатор :Д
Няма се женя скоро :д

RagioL
04-25-2014, 07:29
начин на побесняла жена да спре да вика и да ти хвърля отгоре предмети, да те преследва, добре, намериго.
:D

http://alfavet.bg/products/s_1301057671_1.jpg
http://alfavet.bg/products/1301051885_1.jpg

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 07:32
И през 5 етаж да се хвърли пак е по-добре от това да посяга на жена си . В един брак а и въобще стигне ли се и до един шамар значи че нещо в отношенията е сбъркано . Разговорът е добро средство за решаване на проблеми .

блаблаблабла. тва са изтъркани лафове.
в почти всички бракове се е срещало насилие под различни форми, било то физически или психически
но тва в очите на младите се вижда наистина недопустимо, дам.

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 07:34
http://alfavet.bg/products/s_1301057671_1.jpg
http://alfavet.bg/products/1301051885_1.jpg

идеално ;д

herkules
04-25-2014, 07:36
Жена с достойнство никога няма да остане при мъж, който й е посегнал.

Реших да го кажа, въпреки че е малко офф топик, но има прекалено много такива индивиди.


За това ли се регистрира? :lol:

Регистрирал съм се както теб и останалите, или какво? Аз нямам ли право на регистрация и на лично мнение. Или по неолиберален принцип овластените (относно форума) трябва да действат избирателно, според теб?
Апропо: Всеки уважаващ себе си мъж, няма да допусне жена да го командва!!!

girlwithblueeyes
04-25-2014, 07:49
Лейди не разбира се . Освен ако не става дума за самозащита тогава одобрявам и то независимо дали си жена или мъж .
В противен случай ми се струва ненужно и грозно .

Глупости има прекрасин семейства в който не се е срещалнито един от два вида насилие . Освен това насиле се дефинира от всеки човек оп различен начин .За мен насилие е и да ти крещят за теб може чак когато те пребият до смърт да стане дума за насилие .

herkules
04-25-2014, 07:55
Да живее равенството. :lol:

За всеки случай, иди на лекар, за да си провериш пола.

herkules
04-25-2014, 08:02
Жените трябва да се бият.
Като малък си мислех, че жените не трябва да се удрят, понеже са по-слаб пол, но след това срещнах доста "феминистки"

Още нищо не си видял. Някои феминистки заслузават повече от пребиване. Учудващо е до кога ще търпят тази тяхна наглост мъжете.

RagioL
04-25-2014, 08:03
За всеки случай, иди на лекар, за да си провериш пола.
не съм чувал това да не бъркаш приятелката си с боксовата круша в залата да променя пола

herkules
04-25-2014, 08:10
Не винаги това насилие се разраства. Тоз шамар може да е провокиран инстинктивно, в момент на не мислене.

И да не говорим, че някои жени до такава степен се качват на главата на мъжа си, ровичкат му нервите, дразнят и правят глупости - че напълно ще си заслужат шамара, без да имат право на оплакване :D

Ето това е правилен отговор на въпроса, "Трябва ли да се бият жените?"

herkules
04-25-2014, 08:22
" Напротив поне за мен и след първият шамар е хубаво да се потърси консултация с бракоразводен адвокат . Същото тогава може да се каже и за мъжете защото си има мъже заслужаващи си боя "


Точно така, след първия шамар и хоп бракоразводен адвокат!!! А, не е ли по-добре след първия шамар да последва и втори, за да не се сети за бракоразводен адвокат (хлебояд), а ако и това не помогне, тогава трябва да се вземат по-крути мерки. А, за това че имало мъже заслужаващи си боя, забрави. Мъжът винаги е прав! Жените бият мъжете само на кино, и то в холивудските филми задължително. При нас тези номера не минават, освен ако мъжа е много хилав, или болен.

ПyРкО ♠
04-25-2014, 08:38
Вие все още, не сте се сблъскали с тези неща *Брак* *Деца* За да видите какво е всъщност, обаче си изливате глупости и се "цитирате" с простотии : )
Интересно..
"Аз не съм се сблъскал, и затова нямам намерение да говоря, какво ще стане след 5-години"

(Против съм, някое копеле да си бие жената) както LadyDi каза, това не е начина.

herkules
04-25-2014, 08:40
Майка ти да не те е изпускала на главата ти, докато си бил бебе?

Не знаеш ли легендата за Херкулес? Бащата е от значение, майката е обикновена земна жена.

LadyDi
04-25-2014, 08:42
Не знаеш ли легендата за Херкулес? Бащата е от значение, майката е обикновена земна жена.

http://media.tumblr.com/tumblr_m9cb9q5pDq1r8165j.gif

RagioL
04-25-2014, 08:52
хлапето е научило всичко нужно от гръцки митове! :D

herkules
04-25-2014, 08:54
Вие все още, не сте се сблъскали с тези неща *Брак* *Деца* За да видите какво е всъщност, обаче си изливате глупости и се "цитирате" с простотии : )
Интересно..
"Аз не съм се сблъскал, и затова нямам намерение да говоря, какво ще стане след 5-години"

(Против съм, някое копеле да си бие жената) както LadyDi каза, това не е начина.

Ако визираш мен, женен съм вече 21 години, и нито веднъж не съм ударил, или нагрубил жена си, а и тя с нищо не е заслужила дори и да и се скарам. Имам две дъщери, от които едната студентка, а другата в 10 клас. Не съм и копеле, защото познавам баща си, който за мен беше най добрият човек на света. Когато се кажат някои истини, не съгласните с тях ги намират за глупости и простотии. По тази логика, всички форуми и средства за информация и публикуване на мнение са простотия. Ти как мислиш? Дали преди еманципацията (феминизацията) жените са ядяли толкова бой колкото сега? Или искаш и да ти дам факти (аргументи) за това?

RagioL
04-25-2014, 08:55
http://media.tumblr.com/tumblr_m9cb9q5pDq1r8165j.gif

Е Атина желаеш ли да му разясниш каква е играта между боговете и хората? :D

LadyDi
04-25-2014, 08:57
Е Атина желаеш ли да му разясниш каква е играта между боговете и хората? :D

Да разясня на 40 и няколко годишен човек, регистрирал се в тинейджърски форум, за да обясни на децата, че няма лошо в това да биеш жените и от всички възможни раздели, избрал Кофата?

http://media.tumblr.com/tumblr_m9by1m1iTW1qb9fuc.gif

LadyDi
04-25-2014, 08:59
+ това ме обвини в цензуриране, затова ще го оставя сам да се оправя с вас
няма да му направя услугата да го банна ;)
стига да си кротува в този раздел, разбира се

RagioL
04-25-2014, 09:03
Да разясня на 40 и няколко годишен човек, регистрирал се в тинейджърски форум, за да обясни на децата, че няма лошо в това да биеш жените и от всички възможни раздели, избрал Кофата?

http://media.tumblr.com/tumblr_m9by1m1iTW1qb9fuc.gif

не предполагах че е толкова грозна картинката, мислех че е хлапе подражаващо на нечие друго поведение.
какво изпуснах?

LadyDi
04-25-2014, 09:05
не предполагах че е толкова грозна картинката, мислех че е хлапе подражаващо на нечие друго поведение.
какво изпуснах?

неговото мнение, в което обяснява, че е женен от 21 години :cool:

разбира се, абсолютно е възможно да е и хлапе, подражаващо на друг
и в двата случая е тъжна картина

herkules
04-25-2014, 09:10
И начинът еее ..?
Явно да се хвърли през 5-тия етаж.
То сигурно ще има, ама няма да е толкова лесен и ефективен на момента.
Няма да настъпи тишина.
Тук мъжът не иска да се развежда, заради такива тъпотии.
Заслужаваме си боя, да, и много жени се възползват от страха на мъжа. Правят го на мармалад. И някои мъже са готови да оближат пода само и само, за да угодят. ;д


Точно такива мъже, увеличават женския електорат, след като се оставят на жените да ги правят на мармалад, вместо да им строшат кокалите. А, и тези дето са готови да оближат пода само за да угодят на жените се възпитават още от детската градина. Половете били равни, ама женският пол бил по-равен от мъжкия.

ПyРкО ♠
04-25-2014, 09:14
:D LadyDi

За такива с такова мислене, като например "аз ще я бия" или "жена ми, трябва да е РОБ" има само ДВА-варианта!

В(1)- Ерген до края на живота си.
В(2)- На "втората/третата"-година, половинката му, ще е пуснала документи за развод.

herkules
04-25-2014, 09:23
+ това ме обвини в цензуриране, затова ще го оставя сам да се оправя с вас
няма да му направя услугата да го банна ;)
стига да си кротува в този раздел, разбира се

Хей, не знаех че си от модовете. Сега наистина се стреснах. Ама аз ако си крорувам, как да изразя моето мнение и отношението си кам днешната действителност, и по-конкретно към темата? Тогава няма да разберете, какво е истинското отношение на по-голямата част от мъжете, към жените. Остава ми сега да те моля и за милост. От това по-голямо унижение на мъж, от жена, здраве му кажи!

LadyDi
04-25-2014, 09:27
Хей, не знаех че си от модовете. Сега наистина се стреснах. Ама аз ако си крорувам, как да изразя моето мнение и отношението си кам днешната действителност, и по-конкретно към темата? Тогава няма да разберете, какво е истинското отношение на по-голямата част от мъжете, към жените. Остава ми сега да те моля и за милост. От това по-голямо унижение на мъж, от жена, здраве му кажи!

Запознай се с правилата на форума.
И добре дошъл в моето малко женско царство ;)

SonataArctica
04-25-2014, 09:27
Че то и аз мога да кажа за теб същото. Откога антифеминизма се нарича тролене, и тези които се обявяват против феминизма, и държат на патриархална ценностна система ги определят като тролове. Или цензурата, която налагат модовете (с банването на неудобните) е правилна, за да запушат устата на инако мислещите.

Защото се регна за да изровиш тема от преди година и да излееш 14 поста помия.


За всеки случай, иди на лекар, за да си провериш пола.

Пола си ми е добре, ти него не го мисли.

anonymous708973
04-25-2014, 09:28
За 21 години жена ти не е заслужила да й се скараш?
Не знам коооолко безхарактерна трябва да е и до каква степен да ти пада на колене и да ти ближе пода под краката.

Все още обаче не разбрах за скалата. Проумях жизнеутвърждаващата идея, че "жената трябва да се бие правилно" и "боят трябва да се регламентира", но все пак не разбрах непускането на прахосмукачка, отказът на секс и т.н. броят ли се?

LadyDi
04-25-2014, 09:30
PinkPan7her, не захапвай кукичката, че бездруго му трябва много време за отговор

herkules
04-25-2014, 09:37
:D LadyDi

За такива с такова мислене, като например "аз ще я бия" или "жена ми, трябва да е РОБ" има само ДВА-варианта!

В(1)- Ерген до края на живота си.
В(2)- На "втората/третата"-година, половинката му, ще е пуснала документи за развод.

Знаеш ли, след като защитаваш женското влияние, ника който си сложил, не ти отива. Вместо буквата "Р", сложи едно голямо "Т". Поне да е оправдана подкрепата ти за женския хегемонизъм.

(1) Аз отдавна не съм ерген, но много завиждам на ергените!
(2) Половинката ми не може да живее без мен, а и аз също я обичам!
(3) Единственото нещо за което съжалявам през съвместния ни живот е, че не можах да имам син, който щеше да е точно копие на мен, и щеше да е моето продължение!

herkules
04-25-2014, 09:47
Защото се регна за да изровиш тема от преди година и да излееш 14 поста помия.



Пола си ми е добре, ти него не го мисли.

Не знам какво имаш предвид "да изровиш тема от преди година"? Аз не съм автор на тази тема! Щом си преброил и постовете ми, кое точно намираш за помия? Защото и аз мога да кажа същото, за това което не ми харесва, че е помия!
И не ми пука за пола ти! И, без друго за мен си от женския електорат.

RagioL
04-25-2014, 09:50
неговото мнение, в което обяснява, че е женен от 21 години :cool:

разбира се, абсолютно е възможно да е и хлапе, подражаващо на друг
и в двата случая е тъжна картина

40+ годишен човек с подобно мислене е по-жалка картинка мен ако питаш

The Don Killuminati
04-25-2014, 09:53
Всеки от темата.

http://store.picbg.net/pubpic/D0/28/ee2bb611bbc0d028.jpg

herkules
04-25-2014, 09:55
Запознай се с правилата на форума.
И добре дошъл в моето малко женско царство ;)

Ами, мисля че съм се запознал, и се старая да не ги нарушавам, освен ако въпреки всичко някой реши произволно, че ги нарушавам. Пък и не знаех, че това е малко женско царство!?! Но се радвам, щом ще съм добре дошъл.

LadyDi
04-25-2014, 09:55
40+ годишен човек с подобно мислене е по-жалка картинка мен ако питаш
знаеш ли, не мисленето му ме притеснява
а фактът къде е избрал да го сподели

LadyDi
04-25-2014, 09:57
Ами, мисля че съм се запознал, и се старая да не ги нарушавам, освен ако въпреки всичко някой реши произволно, че ги нарушавам. Пък и не знаех, че това е малко женско царство!?! Но се радвам, щом ще съм добре дошъл.

Ако си се запознал, то знаеш, че всяко мнение, което провокира към насилие под каквато и да е форма, се наказва с бан?
Разбира се, това е Кофата... Но ако видя подобни мнения от теб извън този раздел, това ще ти е. Затова ти казах да си кротуваш тук. И бездруго никой не те приема сериозно.

herkules
04-25-2014, 10:17
За 21 години жена ти не е заслужила да й се скараш?
Не знам коооолко безхарактерна трябва да е и до каква степен да ти пада на колене и да ти ближе пода под краката.

Все още обаче не разбрах за скалата. Проумях жизнеутвърждаващата идея, че "жената трябва да се бие правилно" и "боят трябва да се регламентира", но все пак не разбрах непускането на прахосмукачка, отказът на секс и т.н. броят ли се?

Брей, много държиш да ти отговоря, добре тогава. Скалата няма да е необходима, ако възпитанието до 7 годишна възраст на децата е поверено на майката, както е било някога, преди години. Трябва да се знаят мъжките и женски способности и да им се предоставя възможност за реализация. С уравниловката м/у половете, се забавя развитието на прогреса.
Стара поговорка е: - Всяка жаба, да си знае гьола". А, под правилното биене на жената от мъжа трябва да се разбира бой с дисциплиниращ характер, когато жената не изпълнява задълженията си у дома. Мъжът трябва да е глава на семейството (ако още има такива) и да въдворява ред и дисциплина. А, скалата относно шамарите или другите способи на възпитание, жената сама трябва да е определила, ако нарушава правилата, установени от мъжа, и да си знае какво ще последва, ако си превишава правата, както много жени правят напоследък.

anonymous908491
04-25-2014, 10:34
Toва за скалата е пълна глупост.
Няма значение мъж, жена, старец или дете, щом заслужават бой, ще ядат бой.

herkules
04-25-2014, 10:39
Ако си се запознал, то знаеш, че всяко мнение, което провокира към насилие под каквато и да е форма, се наказва с бан?
Разбира се, това е Кофата... Но ако видя подобни мнения от теб извън този раздел, това ще ти е. Затова ти казах да си кротуваш тук. И бездруго никой не те приема сериозно.

След като темата е "Трябва ли да се бият жените?", а аз изразявам моето мнение, че трябва и то много сериозно, това за провокиране към насилие ли се приема? А, щом не ме приемат на сериозно, тогава какъв е проблема? Какво разбираш под кротуване? Трябва ли да съм съгласен с неща, които не ми харесват и да се примирявам с женската наглост, насърчавана юридически и всячески? Кое от казаното от мен виждаш като спам? Защото аз не мисля, че съм в противоречие с темата, а напротив. След като темата е за насилие би трябвало да се абстрахираш от коментарите ми, иначе за мен ще си е чиста дискриминация на власт имащите (във форума), които действат избирателно.

herkules
04-25-2014, 10:45
Toва за скалата е пълна глупост.
Няма значение мъж, жена, старец или дете, щом заслужават бой, ще ядат бой.

Ето това е най-правилното решение. Аз съм на същото мнение, но вече съм набелязан и има вероятност да ме остракират, ако правя такива изказвания, щото били провокирали насилие. А, жените винаги ще го отнасят, защото сами си търсят .......нали знаеш? - Каквото повикало, такова се обадило!

LadyDi
04-25-2014, 11:17
Какво разбираш под кротуване?
Разбирам, че трябва много внимателно да фразираш репликите си в темите извън този раздел.

anonymous708973
04-25-2014, 11:17
Брей, много държиш да ти отговоря, добре тогава. Скалата няма да е необходима, ако възпитанието до 7 годишна възраст на децата е поверено на майката, както е било някога, преди години. Трябва да се знаят мъжките и женски способности и да им се предоставя възможност за реализация. С уравниловката м/у половете, се забавя развитието на прогреса.
Стара поговорка е: - Всяка жаба, да си знае гьола". А, под правилното биене на жената от мъжа трябва да се разбира бой с дисциплиниращ характер, когато жената не изпълнява задълженията си у дома. Мъжът трябва да е глава на семейството (ако още има такива) и да въдворява ред и дисциплина. А, скалата относно шамарите или другите способи на възпитание, жената сама трябва да е определила, ако нарушава правилата, установени от мъжа, и да си знае какво ще последва, ако си превишава правата, както много жени правят напоследък.

Основно "задължение" на мъжа е да ме кара да се чувствам защитена и в безопасност. Да ме удари е нарушаване на това задължение. По моята скала ще е късметлия, ако се размине със замеряне с чинии, а не викна полиция. Или съседа, който пък по една случайност е полковник и така ще го сгъне, че ще му се иска да не ми е повишавал глас, камо ли да ме удря.

Щото нали... каквото се повикало, такова се обадила. Няма да се сърдиш на отчаяна и уплашена жена, че е прибегнала до крайни мерки.

П.С. И пак не ми отговори. Какво разбираш под "не си е изпълнила задълженията"?
Явно си имате регламентирана скала във вашето семейство. Сподели я, все пак ние сме някакви непознати просто, няма от какво да се притесняваш.

DieselBlood
04-25-2014, 11:38
Ко? Докато тя ми обикаля фризьорските салони, молове и кафенце, аз да се бъхтя, за да изкарам пари и като се върна вкъщи да не е сготвила поне една супа, защото не искала да бъде Пепеляшка? Не с шамари, директно с шутовете я почвам.

AnarchyBoy
04-25-2014, 12:10
Ко? Докато тя ми обикаля фризьорските салони, молове и кафенце, аз да се бъхтя, за да изкарам пари и като се върна вкъщи да не е сготвила поне една супа, защото не искала да бъде Пепеляшка? Не с шамари, директно с шутовете я почвам.

В корема! :lol:

tori
04-25-2014, 12:40
Дано не съм права, но говориш като момиче, минало през това.
Не, самата аз не съм минавала през това, или поне не пряко, а косвено. Отнесла съм само няколко котешки шамара на лигавщина по бузите.


Ахаах ама да бе :lol:
Обикновенно след първит шамар винаги следват още . Въпрос на самоуважение е да си събереш багажа още след първият шамар
И оправданията с децата са ми точно толкова измукани от пръстите от разни жалки женички без никакъв характер .
Какво самоуважение като виждам, че съм сгрешила или съм стигнала твърде далеч? Всеки човек си има граница на търпението и понякога любимия човек неволно я прескача, неосъзнавайки кво върши. Не винаги един шамар значи задължително смилане след време. Пак пресилвате. Не казвам, че е окей да си избиваш агресията или нервите върху някого, даже напротив, ама за един шамар да си тръгваш и да разрушаваш граденото с години, щото се водиш по-слабия пол по дифолт, е глупаво. Извинявай.

girlwithblueeyes
04-25-2014, 13:52
Като си сгрешила има много начини да ти покаже грешката вместо да те удря .Човек колкото и да е избухлив и каквото и да е станало е крайно жестоко да си изпуска нервите върху другият. И какво правиш грешка и приятелят ти удря шамар ако това стане съм убедена че няма да го оправдаваш толкова много .И като е градено с години какво ако нещата се стигнат до шамар значи работата не е на добре . И мненията ми далеч не е само за шамар на жена а за двата пола като цяло.

anonymous708973
04-25-2014, 14:04
Не съм си позволявала да удрям шамари на гадже. НИКОГА. освен на шега, при боричкане и лекички.
Като се замисля, стигам до извода, че мъж не съм удряла. Безкрайно унизително ми се струва.
А съм човек, дето пали на четвърт и се разгорещява много бързо.
Щом аз мога, и той ще може.

При един скандал приятелят ми беше като полудял, обърна се и изши вратата на спалнята. Изби това, в което влиза езичето на вратата. Като се обърна и направи крачка към мен, аз отстъпих. Той ме изгледа суперучуден, чак наранен и каза "Не се пази, бе, никога няма да те ударя".
Щом в това състояние дори не го е помислил, камо ли да е замахнал, значи всякакви оправдания от сорта на "Може да съм сгрешила" губят. Всеки греши. Наказваха ме майка ми и баща ми. Приятелят ми не ми е баща. Тва всякакви самопровъзгласили се мъжленца да си го набият в главите.

Казвала съм и преди - да удариш на някаква мърла, дето ти лази по нервите и не ти е никаква, шамар (не прав десен, а да я цапнеш леко по бузата) - окей, но да удариш най-близкия си човек - приятелката или жена си - това е абсолютно недопустимо!

AnarchyBoy
04-25-2014, 14:07
^ Бих казал, бой докато мърда.. Аз ако бях като се нервирам за езичето и като те заритам. ;С :D


































































Ако не се усеща.. ЕБАВАМ СЕ!

DarkTemplar
04-25-2014, 14:11
^ Бих казал, бой докато мърда..
Алтернативен метод - ебане с подфъргане и скубане под мишниците. ;)

AnarchyBoy
04-25-2014, 14:16
Алтернативен метод - ебане с подфъргане и скубане под мишниците. ;)

Това също става! ;)

girlwithblueeyes
04-25-2014, 14:41
Не съм си позволявала да удрям шамари на гадже. НИКОГА. освен на шега, при боричкане и лекички.
Като се замисля, стигам до извода, че мъж не съм удряла. Безкрайно унизително ми се струва.
А съм човек, дето пали на четвърт и се разгорещява много бързо.
Щом аз мога, и той ще може.

При един скандал приятелят ми беше като полудял, обърна се и изши вратата на спалнята. Изби това, в което влиза езичето на вратата. Като се обърна и направи крачка към мен, аз отстъпих. Той ме изгледа суперучуден, чак наранен и каза "Не се пази, бе, никога няма да те ударя".
Щом в това състояние дори не го е помислил, камо ли да е замахнал, значи всякакви оправдания от сорта на "Може да съм сгрешила" губят. Всеки греши. Наказваха ме майка ми и баща ми. Приятелят ми не ми е баща. Тва всякакви самопровъзгласили се мъжленца да си го набият в главите.

Казвала съм и преди - да удариш на някаква мърла, дето ти лази по нервите и не ти е никаква, шамар (не прав десен, а да я цапнеш леко по бузата) - окей, но да удариш най-близкия си човек - приятелката или жена си - това е абсолютно недопустимо!

Това се опитвам и аз да кажа обаче изглежда за повечето тук няма лошо ако си бесен ей така от яд да удариш приятелката си . Приятелят ми е страшно агресивен но за времо koeto сме заедно и тон не ми е повишил .Каквото и да съм направила или каквото и да го е ядосало и през ум не му е минавало да си го изкарва на мен . Получа ли удар от него в тоя момент тоя човек автоматично спира да същестува за мен и си събирам багажа.И хич не ми пука дали сме били заедно 10 години или 2 месеца .

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 15:00
Лейди не разбира се . Освен ако не става дума за самозащита тогава одобрявам и то независимо дали си жена или мъж .
В противен случай ми се струва ненужно и грозно .

Глупости има прекрасин семейства в който не се е срещалнито един от два вида насилие . Освен това насиле се дефинира от всеки човек оп различен начин .За мен насилие е и да ти крещят за теб може чак когато те пребият до смърт да стане дума за насилие .
Ми то това крещене за някои хора голям психически тормоз, все едно да те бият с чукове. А в повечето случаи жените крещят.

golemiq_korab_minava
04-25-2014, 15:25
Това се опитвам и аз да кажа обаче изглежда за повечето тук няма лошо ако си бесен ей така от яд да удариш приятелката си . Приятелят ми е страшно агресивен но за времо koeto сме заедно и тон не ми е повишил .Каквото и да съм направила или каквото и да го е ядосало и през ум не му е минавало да си го изкарва на мен . Получа ли удар от него в тоя момент тоя човек автоматично спира да същестува за мен и си събирам багажа.И хич не ми пука дали сме били заедно 10 години или 2 месеца .

Ама теб и пантерата може да не ви пука защото продължавате да гледате единствено своята си гледна точка и разсъждения на младоженци. А след двайсет години, когато никой от семейната двойка не иска да се развежда, а в същото време да кажем жената прави глупости и само се цепи, вдига скандали и тнт, - един шамар не е кой знае кво.
Ся да не ме помислите за женомразец, не бих ударил жена, но това не е невъзможно, имайки в предвид, че при повечето дългодишни бракове се случва това. Няма идеално живуркащи. Избийте си тези влюбени истории.

herkules
04-25-2014, 16:09
40+ годишен човек с подобно мислене е по-жалка картинка мен ако питаш

Ако искаш по-голяма точност, говорим за 46, а мисленето на всички се различава и жалки са много други картинки, а не тази на която си се спрял. И добре е че не зависи от теб и никой не те пита.

herkules
04-25-2014, 16:25
знаеш ли, не мисленето му ме притеснява
а фактът къде е избрал да го сподели

И, защо те притеснява? Аз винаги съм го споделял в анонимни форуми. Сама разбираш, че не мога в реалния живот да го обявя на всеослушание, тъй като свободно волеизявление няма и човешките права са ограничени. Тук също има цензура, тъй като правилата забраняват нецензурни думи, но поне не се понасят материални щети. А, това че не ти харесват моите коментари е ясно, след като си от женски пол. И на мен не ми харесват доста женски лиготии, но понякога нищо не мога да направя и се примирявам, а където мога не ги разрешавам.

herkules
04-25-2014, 16:31
Разбирам, че трябва много внимателно да фразираш репликите си в темите извън този раздел.

Знам, ясно ми е още от начало. А и репликата ти към мен, я почувствах като заплаха. Ще се старая да подбирам изразните си средства при споделяне на възгледите си. Дано да си коректна, както към мен, така и към останалите.

herkules
04-25-2014, 16:57
Основно "задължение" на мъжа е да ме кара да се чувствам защитена и в безопасност. Да ме удари е нарушаване на това задължение. По моята скала ще е късметлия, ако се размине със замеряне с чинии, а не викна полиция. Или съседа, който пък по една случайност е полковник и така ще го сгъне, че ще му се иска да не ми е повишавал глас, камо ли да ме удря.

Щото нали... каквото се повикало, такова се обадила. Няма да се сърдиш на отчаяна и уплашена жена, че е прибегнала до крайни мерки.

П.С. И пак не ми отговори. Какво разбираш под "не си е изпълнила задълженията"?
Явно си имате регламентирана скала във вашето семейство. Сподели я, все пак ние сме някакви непознати просто, няма от какво да се притесняваш.

Вярно е, само че това е възможно при патриархална ценностна система. Днес обективната реалност е вече друга и на практика вече няма ценностна система, за това, това задължение не е първостепенно. След като ти имаш смелостта да го замеряш с чинии, не може да очакваш от него такава закрила, а по скоро наказание. Гражданските закони ти дават това право, да викнеш полиция и дори можеш да излъжеш, като обвиниш мъжа и това да остане безнаказано. Съседът ти (полковника) също е мъж, (или е жена?) и на него също може да му се случи такава женска гавра, за това не вярвам така сляпо да сгъне когото и да било. Колкото до нашата регламентирана скала в семейството, то тя е много проста. Жена ми се занимава с къщната работа (готвене, чистене, пране и почее), през седмицата си е на работа, на пълен работен ден. Аз осигурявам средствата за нормален живот (тъй като нейната заплата е около 800 лева и е колкото социална помощ) и цялостната издръжка на всички и всичко в къщи. Не е много, изкарвам 3-4 пъти по-вече на месец от нея, но е достатъчно за покриване на текущите нужди и малко развлечения. Противоречия м/у нас няма. Всеки си знае работата и за това няма и наказания, а за скала не може и дума да става.

anonymous708973
04-25-2014, 17:14
Не четеш.
Написах, че ако ме удари, ще е късметлия, ако само му хвърля чиния.

Първостепенно "задължение" на един мъж винаги е било и ще бъде да е физическа опора по много прозаична причина - жената е физически по-слаба. Да използваш това си предимство в нейна вреда е изключително нечестно.

Това, че някой не споделя твоите... ценности, не го прави човек БЕЗ ценности. Направи разликата.

DarkTemplar
04-25-2014, 17:18
Първостепенно "задължение" на един мъж винаги е било и ще бъде да е физическа опора по много прозаична причина - жената е физически по-слаба. Да използваш това си предимство в нейна вреда е изключително нечестно.
Факт. Но не по-малко нечестно е да тестваш търпението и да тровиш нервите на мъжа, провокирайки го при всеки удобен случай. А на някои жени това им е special ability.

anonymous908491
04-25-2014, 17:45
Първостепенно "задължение" на един мъж винаги е било и ще бъде да е физическа опора

Което ми напомня за : Какво прави женската логика, разбива мъжката психика.

Много е лесно само мъжете да имат задължения, защото така ви изнася.

RagioL
04-25-2014, 19:19
Ако искаш по-голяма точност, говорим за 46, а мисленето на всички се различава и жалки са много други картинки, а не тази на която си се спрял. И добре е че не зависи от теб и никой не те пита.

ти се надявай някой като мен, човек от който не зависят нещата да не вземе да те превъзпитава на тия години.

Mary_Jane_69
04-25-2014, 19:33
За един нормален човек е правилно, според морал, етика, да смята за ненужно да прилага насилие над незаслужил индивид.
За по-избухлив нормален човек - ще си го позволи за да върне услугата.

За друг, пак нормален, ще насилва наред каквото му падне.
В края на краищата от толкова разновидности на нормалност, не виждам смисъл да се хабите.

herkules
04-26-2014, 07:00
Не четеш.
Написах, че ако ме удари, ще е късметлия, ако само му хвърля чиния.

Първостепенно "задължение" на един мъж винаги е било и ще бъде да е физическа опора по много прозаична причина - жената е физически по-слаба. Да използваш това си предимство в нейна вреда е изключително нечестно.

Това, че някой не споделя твоите... ценности, не го прави човек БЕЗ ценности. Направи разликата.

Чета много добре. Надявай се ти да вършиш безобразия, а пък той да не те удари. А, след като хвърлиш и чиния по него, ще трябва да обясняваш на колегите си на работното място, че си се ударила в гардероба.Това задължение на мъжа е било някога, сега вече говорим за равни възможности, равни права и тем подобни. Ти сега си признаваш, че жената е по-слаба от мъжа, но я попитай върлите феминистки какво ще ти отговорят. Сега жените използват привилегиите си + много по-голямо равенство от мъжете, за това аз не смятам за нечестно мъжкото превъзходство да бъде използвано когато се налага или жената си го е заслужила. Този някой, който не споделя моите ценности (възгледи) е все от женски род, а дали е човек? - Има доста теми за това и още не е намерен правилен отговор. За това, ти си направи извода. До преди 150 - 200 години жените не ги смятаха за хора. Общо прието е и в народопсихологията, че жената не е като човека.
Обикновено казваме: - Вървял един човек по пътя, заедно с жена си! Хайде сега да им разменим местата и да видим какво ще се получи: - Вървяла една човечка по пътя, заедно с мъжа си! Сама си отговори!

herkules
04-26-2014, 07:31
Факт. Но не по-малко нечестно е да тестваш търпението и да тровиш нервите на мъжа, провокирайки го при всеки удобен случай. А на някои жени това им е special ability.

Ето, и ти мислиш като мен, което значи че още нищо не е загубено. Целта на някои (тайни общества) е точно тази, подкрепяни юридически жените да тровят нервите на мъжа и с това се цели унищожението на цели нации. Трябва да се замисли ЧОВЕК кой има полза от това. С правото си на глас жените, хомосексуалистите и всякакъв женски електорат, на практика са завзели властта, тъй като са по-многобройни. 90% от работещтите в съдебната власт са от женски пол. Същото може да се каже и за образователната система. За това правосъдие и образование са на този хал. В натовските държави процентът на жените в армиите им не надвишава 6-10%. В нашата армия количеството им надвишава вече 15% и както се вижда, останахме и без армия. Това си е мое мнение, но предполагам и на повечето мъже. Прочети Владимир Буковски и ще си обясниш случващото се у нас и по света. http://e-vestnik.bg/7218

Ето ти една извадка:
"От „Бъркли“ тръгна философията на студентската революция от 60-те години. Сега има някакво ново движение на феминистките, които смятат, че ние, мъжете, ги потискаме, като се държим с тях като с жени“.

После разбрах, че според концепцията на феминистките, жената е социална конструкция. Те са убедени, че ако всички мъже се държат с жените като с мъже, жените също няма да са жени, а мъже. Тоест, нашето поведение към тях ги прави жени. И колкото и да е странно, в този водещ университет на САЩ в края на 20-и век беше извършен следният експеримент (не знам кой им е позволил): взимали бебета от нулева възраст и ги отглеждали и възпитавали по еднакъв начин, независимо от пола им. Същата храна, игри, дрехи. Този опит, разбира се, не довел до позитивни резултати. На момченцата нищо не им паднало, а на момиченцата нищо не им пораснало. Както момчетата ги привличало оръжието, а момичетата – куклите, така си и останало.

Но това не спря тези жени, а напротив – още повече ги увлече да си мислят, че нашето поведение към тях като към жени, този стереотип, ги прави такива, каквито са, а именно – жертви на всичко мъжко. Тази концепция, възникнала в недрата на университета в Бъркли, потресаващо бързо се разпространи по цял свят. Приятелите ми от Станфордската лаборатория можеха и да се смеят през 1984 година, но буквално след 10 години тази безумна концепция, която няма никакво основание, стана доминираща в цял свят. Във всички университети бяха открити отдели за джендър изследвания. Според мен междуполовите отношения съществуват от милиони години и нищо ново не се случва там, но тези псевдонауки се разплодиха ужасно много и започнаха да изследват нашите мъжки грехове - ние не гледаме както трябва жените, не се държим добре с тях и т.н."

Сега вече трябва да е по ясно. След женския експеримент момчетата си останали момчета (нищо не им е паднало) и пак грабнали пушките и камионите, а момичетата си останали момичета (нищо не им е порастнало) и за тях останали куклите и парцалите.

herkules
04-26-2014, 07:37
ти се надявай някой като мен, човек от който не зависят нещата да не вземе да те превъзпитава на тия години.

Възможно е! Сигурно владееш 7 вида бойни изкуства. Но може да ти се наложи да научиш и осмо. "Бягам бързо"!

anonymous708973
04-26-2014, 11:06
Което ми напомня за : Какво прави женската логика, разбива мъжката психика.

Много е лесно само мъжете да имат задължения, защото така ви изнася.

Къде съм го казала?

Херкулес, значи той може да ме удари, но аз не мога да отвърне? Ъ? Я пак.
Освен това... "безобразия"? За поне трети път ми се измъкваш от точната дефиниция. Продължавам да искам да знам кога един шамар/бой е заслужен.


90% от работещтите в съдебната власт са от женски пол. Същото може да се каже и за образователната система. За това правосъдие и образование са на този хал.
О. Боже. Мой.
Просто нямам думи.

А това, че най-масовите убийства и световни войни са провокирани от мъже и мъжка гордост? Че де щом има диктатор, той задължително е мъж? http://imgur.com/eyUnc

Престани да ми дрънкаш за феминизъм, защото феминистка не съм. Това, което съм обаче, е мислещо същество, което отказва да приеме голите ти тези и набити в главата твърдения, които нямат реална почва и аргументи.
Това с "я си представи да казвахме "вървя една човечка с мъжа си" НЕ е аргумент.

AnarchyBoy
04-26-2014, 11:22
Продължавам да искам да знам кога един шамар/бой е заслужен.


- Не си сготвила - бой
- Не е чисто - бой
- Децата са мръсни - бой
- Трябва да работиш, ако не работиш очаквам къщата да е в перфектно състояние и да ходиш да копаеш градината на село. Все пак дори и да работиш аз пак очаквам тези неща - бой
- Секса е важна част от отношенията ни, ако го пропуснеш - бой
- Салата и ракия вечер като се прибера от работа - бой
- За всички проблеми в семейството си виновна ти - бой
- За всичко като цяло си виновна ти - бой
- Нямаш право на глас, ако се опиташ да възразиш за каквото и да е - бой
- Хвана ли те с друг мъж - сама ще си копаеш гроба

- Точките подлежат на промяна, ако се сетя нещо, дамите нямат право на глас, ако се опитат да пропуснат, възразят,променят и/или изменят някоя от точките следва много бой с колан или кърпа. :)

~ Спуквай жена си от бой, бъди щастлив. :)

yakuza_
04-26-2014, 11:23
Ами нормално да са диктатори мъжете, след като жените нямат право да гласуват в повечето държави от тоя тип.
Все едно да кажеш, че кучетата са по-добри шофьори от хората ака мъжете, защото са убили по-малко хора в катастрофи на пътя.

ПyРкО ♠
04-26-2014, 11:35
уАЧкахте се с това 21-век сме и к'во от т'ва?
Питам се, какво ли ще бъде 22-век ? Тогава какви ще са жените.. Аз мисля, че и тогава трябва да бъде така, както е сега и както винаги е било.
Донякъде съм съгласен с "herkules" ....

AnarchyBoy
04-26-2014, 11:37
- Не си сготвила - бой
- Не е чисто - бой
- Децата са мръсни - бой
- Трябва да работиш, ако не работиш очаквам къщата да е в перфектно състояние и да ходиш да копаеш градината на село. Все пак дори и да работиш аз пак очаквам тези неща - бой
- Секса е важна част от отношенията ни, ако го пропуснеш - бой
- Салата и ракия вечер като се прибера от работа - бой
- За всички проблеми в семейството си виновна ти - бой
- За всичко като цяло си виновна ти - бой
- Нямаш право на глас, ако се опиташ да възразиш за каквото и да е - бой
- Хвана ли те с друг мъж - сама ще си копаеш гроба

- Точките подлежат на промяна, ако се сетя нещо, дамите нямат право на глас, ако се опитат да пропуснат, възразят,променят и/или изменят някоя от точките следва много бой с колан или кърпа. :)

~ Спуквай жена си от бой, бъди щастлив. :)

.

anonymous708973
04-26-2014, 11:42
Мда, и аз така ги виждам нещата.

Исках да допълня - аман от тъпи сексистки спорове. Напълно съм съгласна с ЛейдиДи - равенство не може да има, имаме равни права, но различни възможности. И в това няма нищо лошо. Ние сме партньори и се подкрепяме. Това за огромна изненада на мъжленцата тук означава, че - о,ужас! - един мъж може да греши също толкова колкото и една жена. И му прави чест да го признае.
Мед ми е капало на сърцето, когато съм чувала "Извинявай, миличко, не помислих преди да го кажа/направя". Обратният вариант също важи. Да сгрешиш е човешко, да се извиниш за това заслужава единствено и само уважение и похвала, а не обвинения, че си жена/путка/нямаш топки/мъж под чехъл.

Удряйте си жените, "възпитавайте" ги в страх, въобразявайте си, че имате пълноценни връзки, но не си натрапвайте вижданията, особено когато не можете да ги защитите. От 10 поста задавам един и същи въпрос, получавам само уклончиви отговори и ВПЕЧАТЛЯВАЩА аргументация от сорта на "не можеш да кажеш "вървяла човечка и мъжа й" или "учените още спорят дали жените са хора".

Еми... окей.

AnarchyBoy
04-26-2014, 11:49
Е аз не бях онлайн иначе ти отговорих.. :oops:

Обаче си жена, което те прави тъпа и заслужаваш шутове в бъбреците по дефолт. :(

Lilanda
04-26-2014, 11:57
Мда, и аз така ги виждам нещата.

Исках да допълня - аман от тъпи сексистки спорове. Напълно съм съгласна с ЛейдиДи - равенство не може да има, имаме равни права, но различни възможности. И в това няма нищо лошо. Ние сме партньори и се подкрепяме. Това за огромна изненада на мъжленцата тук означава, че - о,ужас! - един мъж може да греши също толкова колкото и една жена. И му прави чест да го признае.
Мед ми е капало на сърцето, когато съм чувала "Извинявай, миличко, не помислих преди да го кажа/направя". Обратният вариант също важи. Да сгрешиш е човешко, да се извиниш за това заслужава единствено и само уважение и похвала, а не обвинения, че си жена/путка/нямаш топки/мъж под чехъл.

Удряйте си жените, "възпитавайте" ги в страх, въобразявайте си, че имате пълноценни връзки, но не си натрапвайте вижданията, особено когато не можете да ги защитите. От 10 поста задавам един и същи въпрос, получавам само уклончиви отговори и ВПЕЧАТЛЯВАЩА аргументация от сорта на "не можеш да кажеш "вървяла човечка и мъжа й" или "учените още спорят дали жените са хора".

Еми... окей.
Аз пък не разбирам ти защо продължаваш да се занимаваш, при положение че виждаш, че няма да ти се даде точен отговор, просто защото няма как да се аргументират...Остави ги да си живеят в средновековието..Явно за тях такова нещо като еманципация не съществува..Еми нека..Ако бях на твое място, отдавна бих спряла да се занимавам..

AnarchyBoy
04-26-2014, 12:02
А бой?

girlwithblueeyes
04-26-2014, 12:15
По интересното е че повечето мъже посягащи на жените си също са били свидетели на подобни сцени като деца и въпреки това и те правят същото.

ОР
04-26-2014, 12:16
Стига си проси внимание ве цеци :/

AnarchyBoy
04-26-2014, 12:25
Стига си проси внимание ве цеци :/

Вакса ти си бетер жена и за теб бой по дефолт. ;С

Lilanda
04-26-2014, 12:27
По интересното е че повечето мъже посягащи на жените си също са били свидетели на подобни сцени като деца и въпреки това и те правят същото.
Мони, това ни е вродено..Ставаме същите като родителите си без да го осъзнаваме..Наскоро гледах психологически портрет на рандъм семейство през годините..Израстването на децата беше същото или сходно с това на един от двамата родители..

Вероятно ако се замислиш, ще осъзнаеш, че и ти имаш много сходни черти с майка ти или баща ти..

AnarchyBoy
04-26-2014, 12:36
Инке, не виждам какво лошо виждаш в това мъж ти да те пошляпва (не перверзно) като пресолиш манджата. Смисъл какво е десен прав и суплекс между двама влюбени?