PDA

View Full Version : Тръс и Неговата Цивилизация



yonia
11-25-2012, 21:24
Здравейте...приятно ми е да пиша тук.Зачетох се в една книга казва се Тръс и Неговата Цивилизация.От 1992 година е.Разказва се за едно извънземно наречено Тръс което живее на Нептун в съзвездието козирог.В книгата пише за полтъргайста КИКИ от 1991 година-така наречен ГОР...има доста информация за енергията.Сега Нептун не се намира в Козирог.Чудно ми е кога измеренията ни ще се вплетат.Пише че за да Тръс да се свърже с човек трябва да има отворено трето око...Голяма философия си е...интересно ми е и то много.аз не съм вярваща...не съм и някоя за луднуца просто знам че всичко е реално и съществува.Интересно ми е понеже съм на 12 и разбрах че се свързват с подрастващи деца.Кажете ми как мога да се свържа с някой мой енергиен роднина?Мога ли да се надявам на нещо такова или да спра да се занимавам!?

npp
11-26-2012, 09:34
най-добре недей да практикуваш трансцендентална медитация, отваряне на третото око, астрална проекция, и пр., защото това са окултни дейности, които са противни на Бог, много по-полезно е ако се развива правилна вяра в Онези, Които наистина са истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, не само защото това не може да ти навреди така както окултизма, но и защото по този начин човек се развива многостранно

Nam3less3
11-26-2012, 10:50
По-добре гледай Star Wars и не се занимавай с глупости в които не вярваш

yonia
11-26-2012, 15:49
най-добре недей да практикуваш трансцендентална медитация, отваряне на третото око, астрална проекция, и пр., защото това са окултни дейности, които са противни на Бог, много по-полезно е ако се развива правилна вяра в Онези, Които наистина са истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, не само защото това не може да ти навреди така както окултизма, но и защото по този начин човек се развива многостранно

щом знаеш какво е трансцендентална медитация, отваряне на третото око, астрална проекция би трябвало да си навътре в нещата и да ми обясниш за какво става въпрос...с Господ Исус Христос ми казваш да си гледам работата!хайде ако на те мързи обясни ми... :D

Doom_Stalker
11-26-2012, 15:57
Здравейте...приятно ми е да пиша тук.Зачетох се в една книга казва се Тръс и Неговата Цивилизация.От 1992 година е.Разказва се за едно извънземно наречено Тръс което живее на Нептун в съзвездието козирог.В книгата пише за полтъргайста КИКИ от 1991 година-така наречен ГОР...има доста информация за енергията.Сега Нептун не се намира в Козирог.Чудно ми е кога измеренията ни ще се вплетат.Пише че за да Тръс да се свърже с човек трябва да има отворено трето око...Голяма философия си е...интересно ми е и то много.аз не съм вярваща...не съм и някоя за луднуца просто знам че всичко е реално и съществува.Интересно ми е понеже съм на 12 и разбрах че се свързват с подрастващи деца.Кажете ми как мога да се свържа с някой мой енергиен роднина?Мога ли да се надявам на нещо такова или да спра да се занимавам!?
Хехе, помня го духчето КИКИ. Трябва да съм бил на 7-8 години когато вярвахме в тея простотии. Помня го защото баба ми и дядо ми живеят в Пордим, където се е появил полтъргайста. Баба ми ми е разправяла за въпросната къща, в която всички предмети се движели свободно из въздуха. Хладилникът стоял под 45 градуса наклон и не падал. Все такива странни явления. Идвали полиции и т.н. да изследват случая, но нищо не успяли да си обяснят и накрая запечатали къщата.
Но предполагам че това са глупости за малките деца...

npp
11-26-2012, 20:02
щом знаеш какво е трансцендентална медитация, отваряне на третото око, астрална проекция би трябвало да си навътре в нещата и да ми обясниш за какво става въпрос...с Господ Исус Христос ми казваш да си гледам работата!хайде ако на те мързи обясни ми... :D

самият Господ идва в началото на последните векове за да постави съвършено добрият Завет за спасение на всеки, който вярва в Него, а когато се родил тук на земята, неговите земни родители го кръстили Исус, иначе преди това Той не бил известен с това име, но единствено с названието "Господ", понеже за цялата тази вселена има само един главен Бог - Отца, и един Господ - Исус Христос, а ползата за човека от това да вярва в Тях е, че ще има най-голяма надежда за съвършено спасение не само на себе си, но и на много други хора, и вярата се състои в това да не желаеш и да не причиняваш зло на никого от останалите човеци, но да се стараеш да ги обичаш съвършено, така че да желаеш пред Господ Бог само добри неща за тях - това е накратко