PDA

View Full Version : pomsht



alicekingleo
11-25-2012, 21:48
znachi purwo mnogo se izwinqwam za prawopisnite greshki koito moje bi shte dopusnaa nqma da si kazwam imeto wsichko zapochna w kraq na 2011 godina pochnahme da si pishem po skype toi kazwashe che mnogo me hareswa che iska da se widim a w posledstwie i se widqhme tochno na 1.1.2012 kato cqlo karahme nowa godina zaedno imame 4 godini razlika spaxme na edno legno ne sme prawili nishto sled towa na sledwashtiq den toi trqbwashe da si ide bqhme w edni nashi rodnini bashta mu mu zwuna da se pribere no az ne go pusnax oprawihme se ostana i na 2/1 wsichko beshe chudesno dokato sled 5 6 dena nakarax edna moq priqtelka da mu pishe da go pita dali si ima priqtelka i tem podobni a toi otgowori tochno otgowora koito ne iskax da chuwam skarahme se toi me moli 2 chasa da ne mu se surdq az mu kazax naprawi neshto za da ti powqrwam che e taka toi si porqza rakata za da mi dokaje che e seriozen az mu powqrwax do nqkade samo obache sled towa wsichko warweshe dobre karahme se ot wreme na wreme edin den se skarahme po seriozno i toi me beshe blokiral w skype ne se wijdahme nqkolko dena az pisax na edin negow priqtel che sum mu iznewerila toi me deblokira az mu kazax toi mi kaza kak moja da go naprawish sled ne pomalko or 2 dena poluchix sms w koito pisheshe shte se prawq che nishto ne e stanalo obicham te bolen sum po teb lud i taka natak neshtata se stabiliziraha no kawgite stanaha po chesti az go psuwah w nachaloto mi malcheshe kazwashe che me obicha i che shte tarpi no w posledstwie mu pisna i mi otwrushtashe kazwashe mi che az sum go naprawila takuw i moje bi beshe taka ;/ posle az zagubix kosata si wunshniq mi wid se wloshi toi ne sprq da pokazwa che me obicha do sled mesec nqkade imaha zbor na negowoto selo az otidox s bratowchedka mu brat mu mu zwuna i kaza che sum w tqh no toi cqla nosht ne se pribra znaeshe che sum tam no ne doide posle az si otidox i toi ne beshe wlizal nqkolko dena w skype pisax mu kakwo stawa neshto nowo a tou mi napisa nishto koeto da te interesuwa az se qdosax bah s edin moi dobur fr w nas nakarah go da mu kajem che sme se sabrali psuwahme go mnogo toi me blokira ;x sled towa po neznaini prichini sled okolo 4 meseca se ozowax deblokirana pisax mu dali mi se surdi a toi napisa ne nqma da kakwo .. beshe se obwurzal s edna w facebook da me drazni i uspqwashe posle toi zamina za gurciq tam si ima sega druga priqtelka no az oshte ne sum go zabrwila toi mene moje bi no az nego ne ;/ karax nqkolko moi priqtelki da mu pishat no kogato spomenat neshto za men imash li chustwa kum neq obichash li q toi ili spira da pishe ili smenq temata ... imashe rojden den na skoro wzex nomera ot brat mu pisax mu sms chestit rojden den mn zdrawe kasmet i nai weche lubow ;* (: ne su napisax imeto i sled okolo 3 min poluchix otgowor ms ;** minaha 2 sedmici i toi napisa sms zdr kak si :) nomera ne beshe moi a na maika mi az pisax ot neiniq nomer zashtoto toi znae moq na izus tq pomislila che e nqkoi nein poznat i zwunala za da proweri k0oi e sled kato razbra che e toi toi i kazal prati pozdrawi na dashterq si toest na men ... sled towa az mu napisax sms ot moq nomer weche wlez w skype da pogoworim ne moga da chakam poweche otgowor ne poluchix ;x a sega predi nqkolko chasa me sruchka w fb i si pisa s edna ot nai dobrite mi priqtelki ;/ nqma me w priqteli moje za towa da ne mi e pisal no i tq kato mu pisa dali ima chustwa kum men toi sprq da pishe ne znam kakwo da mislq i kakwo da naprawq mnogo sum oburkana ;x ako nqkoi ot waz iima otgowor molq da pishe shte sum mu mnogo blagodarna pak se izwinqwam za prowopisnite greshki no w momenta placha i pishaa ;x molq wi za pomosht blagodarq

Wednesday666
11-25-2012, 21:55
Ох, божке, да споменавам ли за тоталната липса на пунктуация ..
Направо ми се замая главата от това изречение, дълго 74730303830303 реда ..

Както и да е.
Един въпрос - ти случайно да си на 14?
Даже и толкова ти е много.
Абсолютно никаква идея си нямаш какво искаш. Нито пък как да го поискаш.
К'во е тва разбиране за чувства по скайп, фейсбук, чрез приятелки и т.н., не го разбирам аз вече.
Та, по въпроса - не можеш да очакваш някого да те чака вечно.
Няма какво да се направи според мен, просто продължи напред.
Нито ще е първият, нито последния, спокойно.
И вземи порасни, че положението е трагично..

Chacho
11-25-2012, 22:01
Кирилизирай се бързо, преди да са ти заключили темата. След това почни да слагаш препинателни знаци, щото не е нормално 30 реда изречение да ни навираш в очите.

Като цяло връзката ви е под всякаква критика. Псувате се, интригантствате, не можете да разговаряте директно и нормално. На всичкото отгоре ти си нямаш никаква идея какво искаш. Чувствата ти и действията ти са на два различни полюса.

Спри с игричките, изясни си какво искаш да имаш с този човек, бъди напълно откровена с него и не прави излишни глупости. И се замисли много добре какво означава думата уважение и защо е важна за една връзка. Напиши си това, което искаш да му кажеш и, ако смяташ, че не би го прочел изпратено от теб, помоли твоя приятелка да го изпрати от твое име. Като това, което ще напишеш, трябва да е съобразено и с неговите мисли и терзания, а не да се фокусираш само на собствените си чувства, защото в цялото ти мнение едва прозира неговата гледна точка.

TROLLDADLOLCAKE
11-25-2012, 22:02
Стигнах до частта "той си разряза ръката , за да ми докаже " и просто спрях !Тука мирише на 11-годишни тийнове , а по -лошия варянт ако сте над 11 , е пича да е със психично отклонение ! Никой нормален , разумен човек няма да си нареже ръката , за да "ДОКАЖЕ АДЖИБА ЛЮБОВТА СИ" , а ти като те гледам не си много наред и ти , за да го оставиш да го направи и след това дори да не чувстваш вина .. хванете идете на психятър и двамата , няма да сбъркате ! В най - лошия случай , оженете се ! Един за друг сте - *facepalm* Липсват ви първите 7 годинки..
П.С. - Писането на кирилица е задължително във форума !

Chacho
11-25-2012, 22:04
Тялото и акълът рядко са на една възраст.

TheBobqk
11-26-2012, 02:36
Стигнах до частта "той си разряза ръката , за да ми докаже " и просто спрях !Тука мирише на 11-годишни тийнове , а по -лошия варянт ако сте над 11 , е пича да е със психично отклонение ! Никой нормален , разумен човек няма да си нареже ръката , за да "ДОКАЖЕ АДЖИБА ЛЮБОВТА СИ" , а ти като те гледам не си много наред и ти , за да го оставиш да го направи и след това дори да не чувстваш вина .. хванете идете на психятър и двамата , няма да сбъркате ! В най - лошия случай , оженете се ! Един за друг сте - *facepalm* Липсват ви първите 7 годинки..
П.С. - Писането на кирилица е задължително във форума !

И на мен ми мирише на тролче.

Sh@d0w
11-26-2012, 03:34
Писането на кирилица е задължително. Ако търсиш помщ, пусни темата си на кирилица.