PDA

View Full Version : Объркана



monka_bonbonka458
11-26-2012, 04:52
Здравейте ! Реших и аз да споделя своя проблем с едно момче и да видя вие как мислите по въпроса,дали си заслужава или не ....

Значии Д: всичко беше започнало още 2-3 седмици преди хелоуина понеже той искаше да се запознае с мен чрез една моя фр аз казах,че няма проблем и дори му спестих първото писане заради "срама" му.Та както и да е разбрахме се за излизане обаче неговото туткане нямаше край.Отидох само заради него на тяхното парти за хелоуин да се запознаем и да се видим на живо.След това ако една фр не беше го подтикнала сигурно щях да си чакам още 1 месец за излизане.Излезнахме ... и то в компания(добре приех го,викам си може пък още да го е срам) и през цялото кафе той не обели и дума с мен при положение,че стояхме едно до друго.Няколко дни след това си писахме и той вика,че искал да повтори излизането със същата компания.Аз казах,че няма проблеми.Но все още така и не се е осъществило това излизане,ония ден си приказвах със тази наша обща фр и тя ми каза,че си е говорила с него и нали когато той и е казал,че иска да повтори излизането,тя му казала,че няма смисъл и нея и неговите фр да ги разкарват,ако иска да излезне с мен дирекно да ме покани,а той казал ами искам да я поканя обаче ме е "срам" ... и онзи ден като излизахме с моята фр си приказвахме точно над това.... тя ми каза: За него всичко е почивка,той не обича да се претоварва иска всичко другите да направят,дори малко се наду(защото отслабна и направи малко мусколи) и не знам сега какво да правя той я е питал сърдита ли съм му,тя му намекнала един вид,че нали отчаяна съм,че той не прави нищо,а уж имал нещо към мен,а той си млъкнал като мухльо. Според вас дали си заслужава да съм с него? Или е поредния тъпак ... иначе не е лошо момче много е забавен,ама "срама" му ... дори той викаше,че причината той да не може да излезне е,че имал мн работа и тренировки .... той и аз ходя на тренировки ама винаги намирам време .... слушам вашите мнения? :)))

lilly_
11-26-2012, 05:17
Аз не бих се занимавала с такъв. Просто не обичам момчета лишени от всякаква амбиция, решителност и самостоятелност. Малко си противоречиш в описанията, освен това. Няма как да е срамежлив и надут едновременно.
Пробвай се за последно да уредиш нещо, колкото да не те гложди любопитството после. Ако продължава в същия дух му тегли чертата и към следващия.

Psyko Nuts
11-26-2012, 09:47
Не знам, защо му се връзваш, след като той е олигофрен (или поне по написаното от теб). Каква е тая приятелка, дето си говорите чрез нея? Не можете ли двамата? Явно си се отчаяла !

xXxPETYAxXx
11-26-2012, 11:25
Може пък да цели да му погаделичкаш егото и ти да го поканиш?! Ама, аз не виждам да си написала, че го харесваш, така че, щом не може да те спечели - негов проблем!

3oPuTy
11-26-2012, 11:25
А ти защо не опита да завържеш разговор с него,когато сте били в кафенето за да му помогнеш да се отпусне?!
Като виждаш,че е по-притеснителен му пиши в скайп/ФБ и направи така,че да го предразположиш.Това,че ти си момичето не означава,че не можеш да поемеш инициативата в свои ръце и да владееш ситуацията ...

LadyDi
11-26-2012, 11:57
http://media.tumblr.com/tumblr_m29p0mtPdm1qhj4zv.gif

monka_bonbonka458
11-26-2012, 12:26
А ти защо не опита да завържеш разговор с него,когато сте били в кафенето за да му помогнеш да се отпусне?!
Като виждаш,че е по-притеснителен му пиши в скайп/ФБ и направи така,че да го предразположиш.Това,че ти си момичето не означава,че не можеш да поемеш инициативата в свои ръце и да владееш ситуацията ...



O,повярвай ми опитах да завържа с него някакав разговор .. а отговора му беше да,да така е или нещо от този род .. при това го заговарях на теми,които му харесват и също така бях поела инициативата... спестих му 1-вата клачка,ако не бях отишла на тяхното парти най-вероятно нямаше и да се видим на живо... редовно,когато си пишем гледам да приказвам да по предразположа,но не той най-вероятно си е такъв.... а уж ме бил харесал ... ако ме харесваше може би щеше да има друго отношение ... не знам ... много е странен имам чувството,че иска от мене да отида и да му кажа всичко направо в лицето...

3oPuTy
11-26-2012, 13:18
Ами може да е от хората,които просто говорят много по-малко.Аз имам такъв приятел,баща ми също е от този тип и понякога наистина предпочитат да мълчат и да слушат останалите,вместо да са постоянно в дискусията.

djipsito
11-26-2012, 13:57
Не му ходи подир гъза.

Oldschool
11-26-2012, 14:04
Като е темерут да си тренира мускОлите на ръцете още, уахаххаа

Azoria
11-26-2012, 14:17
http://media.tumblr.com/tumblr_m29p0mtPdm1qhj4zv.gif

да

nikoi95
11-26-2012, 14:20
не > http://goo.gl/gzExz

ivcheto0o
11-26-2012, 15:08
Май и той не знае какво иска.Аз не бих се занимавала повече с него,просто толкова неинициативни момчета не са ми по вкуса,а и по твоите думи съдя,че не ви вървят много разговорите.Но все пак ти си решаваш,ама много го харесваш може да продължиш да се опитваш.

mishhle
11-26-2012, 15:25
не се занимавай с него просто явно не е толкова заинтересован . Ако имаше по голямо желание щеше да направи всичко възможно да се пробва да говори с теб :) просто не знае какво иска

rusoto_baby_f
11-26-2012, 23:30
.... не обичам момчета лишени от всякаква амбиция, решителност и самостоятелност. .
явно той обича да му ходят по гъза..