PDA

View Full Version : Проблем...



sladurkoOo
11-26-2012, 05:25
Здравейте,

както много хора тук и аз имам малък проблем и се чудя дали ще можете да ми помогнете...

Ще започна от по-далеч, на 17 съм и няма какво да се лъжем, имам най-доброто тяло на света. Баща ми си харчи парите по жени и пиене, а пак според него единствената работа, която майка ми върши е да се бори с гравитацията да не й падат гърдите в яденето докато готви. Понеже казаха, че като стана на 18 ще ме изгонят от нас реших да изкарам малко пари като продавам греховното си тяло.

Правил съм какво ли не с мъже и жени, като специалитета ми е "Back to school night". Дори родители са ми плащали да излизам с дъщеря им. Малко след като дойдох в съзнание след като я видях ни пратиха да гледаме някакъв филм. Пита ме дали мисля, че е хубава и аз й викам в сравнение с майка ти си. Порева малко 1-2 часа, аз ходих на фитнес и после ми показа моливите и пергела, които си носела навсякъде за всеки случай. Айде кажете ми какво да направя в този момент... викам й така поне няма нужда да носиш презервативи и така приключи вечерта. Поне на другия ден оправих майка й върху леглото на малката.

Преди няколко дни обаче ми пише една в нета и ми вика айде да се видим. А тя на 58 години, като ми показа снимки със и без зъбите си малко така... повърнах върху сестра ми. Писа ми нещо за внука си и аз викам, че няма проблем и той да участва, а то било, че и той е на 17 като мен. Разбрахме се да отида след час, тя щяла да излезе за малко да купи 10 самобръсначки (!?!?). Влизам аз у тях и като я видях гола оная работа ми падна като носа на Майкъл Джексън по време на концерт. Питах я дали е готвила риба, а тя ми вика не и скочи върху мен. В продължение на 10 минути се опитвах да си прегриза вените, докато тя разбра и ми върза ръцете. После какво стана не ми се разправя...

Проблемът сега обаче е, че аз не искам да я виждам тази, а тя ни е снимала и ме изнудва, че ако не спя пак с нея и приятелките й от клуба по шах, ветроходство и планинарство, ще пусне клипчето в нета. Нали се сещате тези по планините как се разхождат голи и се чува постоянно фляп, фляп, фляп... Кажете какво да правя - да спя ли пак с нея и да се надявам да умре, да се обадя в полицията или да отида с внука й да ям сладолед, защото има хубаво дупе?

shmatarok
11-26-2012, 05:50
:lol: :lol: :lol:

Филми, филми... :D

JoLLiE92
11-26-2012, 05:53
ХАХАХАХАХАХАХХХХАХАХА
с глас съм се смяла ;д

GLaDOS
11-26-2012, 07:14
Не.
Постарай се повече следващия път.

Foxa^
11-26-2012, 07:46
Точно когато си мислих ,че съм чел всичко в тоя форум... винаги ще ме изненадате приятно :>

The_real_one
11-26-2012, 07:58
ХАХАХАХАХАХАХХХХАХАХА
с глас съм се смяла ;д До сълзи направо :D

machoka
11-26-2012, 08:36
aha