PDA

View Full Version : Пропуснато хапче



ALetterFromTheSky
11-26-2012, 05:51
Така, значи искам да питам какво точно трябва да направя в тази ситуация , че пия Регулон и пропуснах да го изпия в неделя-днес по принцип се пият и двете хапчета, но последният път , когато изпих две наведнъж беше живият ад с кървене един месец. И сега съм доста пообъркана ако изпия 2 наведнъж дали няма да стане пак така и то точно за декември, когато всички доктори са отпуска и тн. Да спирам и да чакам прокървяване или да продължа с две за днес? Извинявам се за малоумщината, но да... рисков акт не съм имала .

kalpazanka
11-26-2012, 06:59
В коя част от блистера си?

ALetterFromTheSky
11-26-2012, 07:12
Ами, на втория ред 3-тото хапче се пада за неделя. Не знам това дали се пада вече да е втората част, понеже на Регулон е малко по-различен самият блистер :)

kalpazanka
11-26-2012, 07:15
Все са 21 таблетки. Не знам кое толкова му е различното.

ALetterFromTheSky
11-26-2012, 07:17
Откакто е почнат блистерът, е 12-та таблетка за неделя . Мисълта ми за различието беше, че не е на няколко реда като Джаз например, но май няма голямо значение .

ALetterFromTheSky
12-02-2012, 09:08
Калпазанке, само да те питам (сори , че вдигам темата) понеже спрях лентата, заради това, че забравих хапче, дойде ми във вторник.. до днес все още има някакви остатъци и днес е осми ден (откакто не съм на ОК) -да почна ли нова опаковка , или този месец да си дам почивка ? Утре ще ходя за направление, но се чудя, и не ми харесва и фактът, че продължава толкова, принципно е 4 дена.. ако ти се занимава-мерси :)

kalpazanka
12-02-2012, 11:40
Ако започнеш на 8-ми ден, следващите 7 не си защитена.
На твое място не бих пила изобщо ОК.

ALetterFromTheSky
12-02-2012, 11:47
Ами и аз не искам, няма смисъл , защото се пазя по друг начин. Просто ми ги бяха изписали за регулиране и утре ще говоря дали няма вариант да ги спра, но един друг гинеколог каза, че трябва да мина на още по-ниско концентрирани и чак след тях да ги спра ... Мерси :)