PDA

View Full Version : Какво правите вие?!



AnarchyBoy
11-26-2012, 09:41
Здравейте, направо по темата
Снощи, правим обичайния завършек на седмицата с приятелката
когато брат ми, ми звънна по телефона точно в най-важният момент,спряхме вдигнах телефона говорих с него на бързо и го разкарах за да си продължим, но си е гадно секна ме точно на кулминацията на момента.
Това най-много го мразя и по принцип изключваме телефоните, но уви снощи забравихме.
После си говорихме на тая тема с моето човече, и ми стана интересно вие какво правите в такава ситуация?

1во. - Оставяте телефона да си звани, и продължавате с секса?
2ро. - Вдигате телефона си, но продължавате да правите секс?
3то. - Вдигате телефона си, и спирате да правите секс, оставяйки половинката ви за неопределен период от време?
4то. - Вдигате телефона си и обяснявате с подробности какво точно правите в момента, продължавате с секса естествено (има го и тоя случай ;д).
5то. - Оставяте телефона да звъни, но ви се е скапало настроението, защото сте били прекъснати.
6то. - Вдигате телефона и почвате да хулите, изходящият до осмо коляно, и по този начин убивате желанието на половинката ви за секс, слушайки ви да изброявате за всички родни на въпросният в продължение на 15 минути.

SweetZombie
11-26-2012, 09:44
Ами аз лично си правя телефона на вибрация преди да започнем...

YSMF
11-26-2012, 09:46
Оставям го на безшумен или в някоя стая, в която няма шанс да го чуя.
И на мен ми се е случвало, убива ми всякакво желание.

AnarchyBoy
11-26-2012, 09:50
Не ме разбрахте, то по принцип и ние ги оставяме далеч, или на вибрация или безшумен.
Аз питам :D какво правите, когато сте го забравили и звънне точно на най-хубавото :D

ПС: И на мен ми убива почти всякакво желание.

YSMF
11-26-2012, 09:55
Ядосах се... звънна, той тръгна да говори с някакъв негов приятел, а аз само гледах с изражението "Ти сериозно ли?!?!!?'. После се пробвахме да продължим, но просто желанието се беше изпарило.

TheBeliever
11-26-2012, 10:06
Оставяме ги да си звънят. Би ми станало безкрайно обидно да ме зареже с отворени крака по средата на акта, за да си говори с някого си там, колкото и кратък да е разговора.

The_real_one
11-26-2012, 10:07
Изключвам звука без да гледам кой се обажда!

PlayeRR
11-26-2012, 10:27
Моят телефон го зарязвам да си звъни и хич не го отразявам. Ако звънне този на приятелката ми и е важно я оставям да говори.
P.S. Един път се случи една нейна приятелка ( даже бих казал обща наша приятелка ) да й звъни упорито няколко пъти и най-накрая моята й вдигна, аз обаче си продължих заниманията и беше много забавно, как приятелката ми едва успяваше да следи разговора, едва сдържайки виковете си, а очите й гледаха доста диво...беше възбуждащо и за двама ни донякъде :D :D

p.georgiev88
11-26-2012, 10:37
Ами аз лично си правя телефона на вибрация преди да започнем...
+1

xXxPETYAxXx
11-26-2012, 10:54
Оставям го да си звъни. Ако ми е под ръка докато звъни - спирам звука, но ако е някъде на труднодостъпно място(примерно в чантата ми/в някой джоб :D) го оставям да си звънка. После разбира се набирам човека, койгто ме е търсил.
Естествено малко ме секва за момент, но бързо влизам пак в ритъм.Но да вдигна и да после да продължа да правя секс за мен е абсурдно!

inatchiika
11-26-2012, 11:27
Оставям го да звънни,няма да си прекъсна удоволствието за глупости

magita
11-26-2012, 12:15
Честно казано, ако ми вдигне телефона по време на секс, ще ми е много неуважително. (:

Oldschool
11-26-2012, 12:24
да си звъни, мелодиите си ме кефят

heartshapedbox
11-26-2012, 12:39
Оставям го да звъни.

dream1707
11-26-2012, 13:01
Ако е близко затварям.. иначе го оставям

marilyn
11-26-2012, 14:24
Много рядко се сещам да оставям тела на безшумен, та ако някой звънне просто не вдигам и го оставям да си звъни. Случвало ми се е момчето да си вдигне телефона, докато правим секс и да каже "ще ти звънна после, щот правя секс", което е тъпо. Не мисля, че моменти като тия са за да се обръща внимание на разговори....
Ако някой е звънял, като свършим и му връщам обаждането.

djipsito
11-26-2012, 14:30
Ми различно. Случвало ми се е да вдигна, случвало ми се е и той да вдигне и сме продължавали, ама не се коментира кой кво прави. Случвало ми се е да го оставя да си звъни или направо да затворя..

Като цяло зависи, аз не бих си прекъснала кулминацията на кефа ако ме търси някой от компанията примерно. Абе зависи ;д зависи кога точно звънят и кой звъни.

draid
11-26-2012, 14:36
Зависи от важността на обаждането като цяло. Иначе го изключвам или затварям, ако е далеч може и да не вдигна.

DragonLady
11-26-2012, 20:16
Оставям го да си звъни. Ако ми е под ръка докато звъни - спирам звука, но ако е някъде на труднодостъпно място(примерно в чантата ми/в някой джоб :D) го оставям да си звънка. После разбира се набирам човека, койгто ме е търсил.
Естествено малко ме секва за момент, но бързо влизам пак в ритъм.Но да вдигна и да после да продължа да правя секс за мен е абсурдно!
+1
И аз съм по този начин

Azoria
11-26-2012, 22:03
1во. - Оставяте телефона да си звани, и продължавате с секса?


Мхм.
Много обидно ми изглежда да правим секс и аз да вдигна, да си бъбря с някой... А пък не вярвам да ме разсее, песента е хубава :cool:

DarkTemplar
11-26-2012, 22:06
Изключвам си звука преди секс (както и преди лягане и т.н.).

rusoto_baby_f
11-26-2012, 23:41
Оставям го да си звъни. Ако ми е под ръка докато звъни - спирам звука, но ако е някъде на труднодостъпно място(примерно в чантата ми/в някой джоб :D) го оставям да си звънка. После разбира се набирам човека, койгто ме е търсил.
Естествено малко ме секва за момент, но бързо влизам пак в ритъм.Но да вдигна и да после да продължа да правя секс за мен е абсурдно!
подкрепям

ccdesigns
11-27-2012, 01:00
Aко има некой дет много го търсят и няма възможност да си изключи телефона пуска да му звъни нещо от рода на Justify My Love и глей кво стаа кат ви звъннат.

nymphadora
11-27-2012, 05:56
Оставяме си ги да звънят,не изключваме звука.Е,ако майка му,или моята звъннат настоятелно,вдигаме набързо..

bloodyF
11-27-2012, 07:30
Изключвам звука без да гледам кой се обажда!

нда, нека си звъни като е с изключена мелодия, не ми пречи :Д

fenastz
11-27-2012, 15:09
1

Lqqchinko
11-27-2012, 15:42
Затварям телефона и си продължаваме работата.Понякога вдигам ако някой звъни на пожар и обикновено се чува "К'во стаа брат?"Откачам.... :D

Violenza
11-27-2012, 15:48
Ако ми звъни на пожар някой, ще спрем и ще вдигна. Иначе го оставям.

ALetterFromTheSky
11-27-2012, 15:50
Затварям, той също, ама ако е майка му-" Ей с'я идвам" ахахха и минават часове, но да, аз дори на майка ми затварям, обаче нямам право и намерение да му го забраня... хубаво е, че не се спукват да ни търсят тогава нито майки, нито нищо толкова често. Веднъж и на мен ми се случи номера да вдигна на една и само той ме целува навсякъде и аз само да да, дааа, неее, даа ,. ахах:D

CrazyBabyDoll
11-27-2012, 16:03
оставям го да звъни или затварям..иначе е много гадно ,ама като видя ,че наще звънят вдигам какво да правя няма как :D

pisancety
11-27-2012, 18:33
Ами само един път се е случвало (от тогава го слагам на вибрация). Най-добрата ми приятелка ми звънна и аз тръгнах да вдигам, ама приятеля ми ми взе телефона и го пусна на земята.

Ann Isabella
11-27-2012, 18:38
Хмм.. първо виждам кой звъни и ако не някой за когото ми пука затварям или махам звукаа.............

LadyTerrible
11-27-2012, 20:02
На нас ни се случи няколко пъти да ни звънят и да скапят момента и оттогава винаги ми е на без звук телефона. :D Но пък,ако се случи някой път разговора да е спешен , вдигаме за 1-2 минути.

bitchwolf
11-27-2012, 20:19
Вдигам. Щом някой звъни значи има причина. Никой не ми звъни да ме пита "к'во стаа брат". На него също. Приключвам разговора изключително бързо и всичко продължава все едно нищо не е станало. Абсурд е да му се разсърдя, че си е вдигнал телефона, същото важи и за него. Абе разбрали сме се. Двамата сме ок с това. Секса не е по-важен от факта, че някой може би зависи от мен/него в този момент.

fenkaaa
11-27-2012, 21:32
Не се занимавам с телефони,преди секс :D Не спирам звук,не изключвам или нещо от сорта,нито пък той.И при двама ни положенията са 3 - или вдигаме и продължаваме да го правим,или също вдигаме,спираме за момент,но гледаме да говорим по най-бързия начин,за да можем да продължим,или ако е някой приятел/ка вдигаме и казваме,че "имаме работа" в момента :D

sassy123
11-30-2012, 22:04
Оставям телефона да си звани, и продължавам със секса

NambyPamby
12-01-2012, 01:12
Страстоубийствено е. По-страстоубийствено е единствено да чуеш как входната врата се отключва/някой влиза в стаята без да чука.

Вибрация. Спешно, не спешно, сериозна работа имаме да вършим, разговорите - после. 8-)

TROLLDADLOLCAKE
12-01-2012, 03:48
Ами аз лично си правя телефона на вибрация преди да започнем...
2 в 1 , Quatro ? Добра идея , особено ако си често търсена ! :D :D

Rabalka
12-01-2012, 04:52
Зависи кой е иначе го оставям да звъни, не ми пречи.Само преди седмица като ми звънна телефона докато правех свирки трябваше да спрем и да вдигна, защото беше мама и после пак продължихме.

chushkopek
12-01-2012, 09:01
Ако ми е близо, затварям, иначе го оставям да звъни. Ако е някой от родата и звъни на пожар, може и да му вдигна. Евентуално.

Това правя и аз.