PDA

View Full Version : Ревност,проблем !



*shadow*
11-26-2012, 11:21
Здравейте,пак съм аз ! Вероятно ви писна от моите теми,но имам отново проблем и отново се допитвам до вас ! Скоро видях гаджето ми и сестра му да си казват чао, след което няма да се видят 2 седмици.Те се целунаха по двете бузи и накрая по устата - не с език ами обикновено ! Е да,може да е нещо малко,но нещо в мен стана,изревнувах ужасно много,прирева ми се,почувствах се гадно и колкото мислех, че някой неща ги прави само с мен, ето, че едното се изключи.Не мога да го приема . Трудно ми е. Някой от вас ще кажат да не се вкарвам във филми,но разберете, че ми е странно и чувството е много гадно.Все едно той целува по същия начин и сестра си и ми стана и аз не знам какво.Ох моля ви помогнете.Дори и да не е съвет напишете нещо,че се побърквам. :(

The_real_one
11-26-2012, 11:26
Ревнуваш от сестра му? Определено проблема не е в него.

xXxPETYAxXx
11-26-2012, 11:34
То, твоето не е просто ревност, ами направо чувство за притежание! Никой не може да припарва до твоето гадже, щото той е само твой и само с теб трябва да прави някои неща?!
Айде, ако е доведена сестра бих те разбрала малко повече :D
Спри да мислиш тея простотии - още малко и ще го ревнуваш от майка му, защото първа го е видяла гол!

*shadow*
11-26-2012, 11:45
Ревнуваш от сестра му? Определено проблема не е в него.

По скоро ми стана някакво странно и кофти. Гледката гаджето ми да се целува със сестра си по устата,а не толкова ревността.Не знам и аз

*shadow*
11-26-2012, 11:46
То, твоето не е просто ревност, ами направо чувство за притежание! Никой не може да припарва до твоето гадже, щото той е само твой и само с теб трябва да прави някои неща?!
Айде, ако е доведена сестра бих те разбрала малко повече :D
Спри да мислиш тея простотии - още малко и ще го ревнуваш от майка му, защото първа го е видяла гол!

Да,признавам, че много ревнувам,но както казах от самата гледка.Да определено не искам да се целува със сестра си.

LadyDi
11-26-2012, 11:50
Ай не се ли уморихте да тролите с простотии?
Тва и 9-годишно не може да го измисли дае...

*shadow*
11-26-2012, 11:53
Ай не се ли уморихте да тролите с простотии?
Тва и 9-годишно не може да го измисли дае...

Не троля ! Наистина имам нужда от помощ.Гледката промени нещо в мен и ми стана гадно.Защо хората с различни проблеми винаги трябва да тролят ?Погледни другите ми теми - всички са сериозни,това че влизам само като имам проблем не означава че троля !~

xXxPETYAxXx
11-26-2012, 11:53
^LadyDi, може и да е тролене, но познавам едно момиче, което пък ревнуваше гаджето си от леля му и от братовчедка му(той нямаше сестра, а момичето тогава беше на 16 или 17), така че предполагам има и такива хора

*shadow*
11-26-2012, 11:55
^LadyDi, може и да е тролене, но познавам едно момиче, което пък ревнуваше гаджето си от леля му и от братовчедка му, така че предполагам има и такива хора

Хора,моля ви ! Наистина не троля.Не го ревнувам от сестра му - тя е готин човек,но тази гледка как се целунаха по устата и той се усмихна не знам как я приех.Може би защото аз имам сестра,а не брат не мога да го приема.

LadyDi
11-26-2012, 11:58
Кое не можеш да приемеш бе момиче?

Momicheto:)
11-26-2012, 12:00
Уау... аз предлагам да ги следиш. Има огромен шанс приятеля ти да води двойствен живот. И не се шегувам.

P.S - Провери му пощата, скайпа, фейсбук, ако има, и телефона.

*shadow*
11-26-2012, 12:02
Кое не можеш да приемеш бе момиче?

Това, че целуна сестра си по устата .

LadyDi
11-26-2012, 12:03
Значи имаш сериозно ментално заболяване и мястото ти не е точно в този форум.

*shadow*
11-26-2012, 12:07
Значи имаш сериозно ментално заболяване и мястото ти не е точно в този форум.

Защо ? Исках съвет,а не да ми обяснявате за къде съм.Надявах се хора,които имат брат или сестра да кажат дали е нормално и ако е, да го приема някак си.А ти можеше да не си показваш злобата .

xXxPETYAxXx
11-26-2012, 12:08
Това, че целуна сестра си по устата .

Ами нормално е! Приеми го! Обикновено не се случва често, а когато някой заминава някъде, връща се от някъде или е празник. Не е ежедневие, но е нормално да се случва! Аз също имам брат и знам, просто не го приемай за нещо ненормално!

LadyDi
11-26-2012, 12:09
Защо ? Исках съвет,а не да ми обяснявате за къде съм.Надявах се хора,които имат брат или сестра да кажат дали е нормално и ако е, да го приема някак си.А ти можеше да не си показваш злобата .

Казах ти - не е нормално да го приемаш така.
И не бъркай общото раздразнение от всекупната простотия със злоба.

*shadow*
11-26-2012, 12:12
Казах ти - не е нормално да го приемаш така.
И не бъркай общото раздразнение от всекупната простотия със злоба.

И къде ми е проявена простотията ?Че пускам сериозна тема,която ти приемаш като тролене ? Или това че не ми е позволено след като нямам брат да за чудя за отношенията брат-сестра ?

*shadow*
11-26-2012, 12:13
Ами нормално е! Приеми го! Обикновено не се случва често, а когато някой заминава някъде, връща се от някъде или е празник. Не е ежедневие, но е нормално да се случва! Аз също имам брат и знам, просто не го приемай за нещо ненормално!

Това исках да чуя,благодаря ти !

LadyDi
11-26-2012, 12:15
И къде ми е проявена простотията ?Че пускам сериозна тема,която ти приемаш като тролене ? Или това че не ми е позволено след като нямам брат да за чудя за отношенията брат-сестра ?

http://media.tumblr.com/tumblr_m6wqg0GP8I1r4vgwb.gif

*shadow*
11-26-2012, 12:24
Злобата си я запази за себе си !

LadyDi
11-26-2012, 12:32
шшш, концентрирай се върху проблема си, не върху мен

аз има върху кого да си изливам злобата, ти дори и това не си заслужила :)

Oldschool
11-26-2012, 12:32
Притеснително е, момичето си има основания за притеснение, защото връзката между брат и сестра е... много силна

http://nilestylepolitics.files.wordpress.com/2012/04/250px-cersei_and_jaime_lannister.jpg

















ПП. всъщност това са глупости, хах

FuCKkK13
11-26-2012, 12:33
^ наистина се държиш с момичето гадно :?

FuCKkK13
11-26-2012, 12:34
по темата : ами не си ли виждала дори близки приятелки да се целунат по устните леко ? същото е... не се притеснявай... изобщо не си вкарвай такива филми

FuCKkK13
11-26-2012, 12:35
Притеснително е, момичето си има основания за притеснение, защото връзката между брат и сестра е... много силна

http://nilestylepolitics.files.wordpress.com/2012/04/250px-cersei_and_jaime_lannister.jpg

















ПП. всъщност това са глупости, хах

:lol:

LadyDi
11-26-2012, 12:40
^ наистина се държиш с момичето гадно :?
аз ли? :)

ъх, толкова стаж имате по форумите, а още се хващате като паламуд на чепаре :cool:

FuCKkK13
11-26-2012, 12:48
аз ли? :)

ъх, толкова стаж имате по форумите, а още се хващате като паламуд на чепаре :cool:

дам... аз не ти се връзвам,но виждам че тя ти се връзва.. за това се държиш гадно... момичето влиза рядко не я шашкай

LadyDi
11-26-2012, 12:55
дам... аз не ти се връзвам,но виждам че тя ти се връзва.. за това се държиш гадно... момичето влиза рядко не я шашкай

не ме разбра ;) ама не ми се влиза в обяснения, че пак ще ме нарочи "девойката" за злобна :lol:

Господ знае, че наистина съм :lol:

FuCKkK13
11-26-2012, 12:56
не ме разбра ;) ама не ми се влиза в обяснения, че пак ще ме нарочи "девойката" за злобна :lol:

Господ знае, че наистина съм :lol:

:D

Kyisi
11-26-2012, 13:02
Това си е чиста братска обич.. по-добре не ревнувай, защото риска сестричката му да не те хареса и да го настрой срещу теб е голям :D Шегувам се.. стегни се, той е твой. Няма от какво да се притесняваш. Все пак приятелят ти не гледа на сестра си като сексуален обект.. ;) :D

*shadow*
11-27-2012, 14:47
Това си е чиста братска обич.. по-добре не ревнувай, защото риска сестричката му да не те хареса и да го настрой срещу теб е голям :D Шегувам се.. стегни се, той е твой. Няма от какво да се притесняваш. Все пак приятелят ти не гледа на сестра си като сексуален обект.. ;) :D

Това няма да стане,защото сме в доста добри отношения,но все пак ми беше странно.Сега се успокоих и е доста по-добре като знам, че не се случва само при тях !

ShtrudeL
11-27-2012, 14:59
но разберете

Разбирам, душа. Аз съм същата. Ужасно е. Но е нещо, което и да искаш не можеш да контролираш. Тези неща не трябва да ги показваш, защото отблъскват. Кофти е и да си ги преживяваш сама, но по-добре лекувай себе си, от колкото да се чудиш после как да излекуваш връзката си.

Azoria
11-27-2012, 16:14
Абе хора, наред ли сте? Огромна лиспа на внимание? Комплекси? Как ще те дразни,че има допир със сестра си? Какво от това? Да ти кажа нещо още по-гадно - тя е там от преди теб и ще е там и след теб. И винаги (е, това не е сигурно, но за сега е) ще е нещо повече от теб за него. Ти нямаш ли брат/сестра? Дразненето в такъв случай е пълна глупост.

IseeDEADbodies
11-27-2012, 16:22
Крайно тъпа си !

fenkaaa
11-27-2012, 21:11
:D :D :D :D :D Ти в самото заглавие си написала,че е ревност,но дори да не е точно това,а просто гадния начин,по който си се почувствала,даваш ли си сметка,че това е сестра му? Той никога няма да тръгне да се целува така с нея,както с теб,нито нещо повече,както казаха по-нагоре,разбирам да му е доведена сестра ама.. :D Моят приятел си казва "Обичам те" и си праща целувки с кака си,която не му е сестра,а братовчедка,с мъж и дете и живее на 300км от нас и изобщо не съм се почувствала гадно от това.Слез на земята.

The_real_one
11-27-2012, 22:11
А аз се чудех що гаджето на братовчедка ми не ме харесва... Сигурно ревнува.

rusoto_baby_f
11-27-2012, 23:03
Прочетох всичките коментари и май само аз намирам за странно брат и сестра да се целуват по устата..
Не знам, може би защото нямам брат...А и като съм виждала приятелки с братята си, никога не е имало нещо такова..
Не го намирам за притеснително, просто ми е странно.

LadyDi
11-28-2012, 05:45
Прочетох всичките коментари и май само аз намирам за странно брат и сестра да се целуват по устата..
Не знам, може би защото нямам брат...А и като съм виждала приятелки с братята си, никога не е имало нещо такова..
Не го намирам за притеснително, просто ми е странно.
Това е заради насадената нагласа, че целувката по устата е запазена само за половинката.

In*The*Face
11-28-2012, 07:07
Сериозно ли има такава тема?

Извинявам се на авторката, но според мен това излиза извън границите на нормалното и приемливото. Тя му е сестра, т.е родени са от една майка и са направени от един баща. Виждали са си нааканите памперси и долните гащи, израсли са заедно, преминали са през какви ли не етапи.
Аз например давам живота си за моя брат и връзката ни е толкова силна, че ако след време се появи някое момиченце, което се чувства неприятно или ревнува от това, че аз го целувам и мачкам, както съм правила в последните 15 години, откакто се е родил, най-вероятно ще я фрасна с нещо тежко. Не знам каква е разликата на твоето момче и сестра му, но аз например съм гледала и приспивала брат ми като бебе. Къпала съм го, преобличала съм го, давала съм му биберона.
Разбирам, че едно дете на мама и тати е трудно да осъзнае връзката между брат и сестра, но тя е по-силна от всичко друго. Най-вероятно сестрата на твоето момче е най-близкия му човек и това ще остане така завинаги. Гаджетата идват и си отиват заедно с приятелите и куп други хора в живота ти. Не се филмирай, а дори напротив, опитай се да опознаеш и харесаш сестрата на гаджето си, защото това може само още повече да те сближи с него.

marin4itu
11-28-2012, 08:46
Сериозно ли има такава тема?

Извинявам се на авторката, но според мен това излиза извън границите на нормалното и приемливото. Тя му е сестра, т.е родени са от една майка и са направени от един баща. Виждали са си нааканите памперси и долните гащи, израсли са заедно, преминали са през какви ли не етапи.
Аз например давам живота си за моя брат и връзката ни е толкова силна, че ако след време се появи някое момиченце, което се чувства неприятно или ревнува от това, че аз го целувам и мачкам, както съм правила в последните 15 години, откакто се е родил, най-вероятно ще я фрасна с нещо тежко. Не знам каква е разликата на твоето момче и сестра му, но аз например съм гледала и приспивала брат ми като бебе. Къпала съм го, преобличала съм го, давала съм му биберона.
Разбирам, че едно дете на мама и тати е трудно да осъзнае връзката между брат и сестра, но тя е по-силна от всичко друго. Най-вероятно сестрата на твоето момче е най-близкия му човек и това ще остане така завинаги. Гаджетата идват и си отиват заедно с приятелите и куп други хора в живота ти. Не се филмирай, а дори напротив, опитай се да опознаеш и харесаш сестрата на гаджето си, защото това може само още повече да те сближи с него.

Абсолютно точно изказано!
И аз имам брат и разбирам точно за какво говори съфорумката!
Момиче, просто излез от филма, защото направо се излагаш!

SHPAIdURmeN
11-28-2012, 21:29
Филмираш се и точка.

Авторе/ке, ти нямаш ли с какво друго да се занимаваш, освен да гледаш личния живот на хората :?

sex101
11-29-2012, 11:56
o.O Ревнуваш от сеста му !?!?!?! Уат да фък? Ти си не просто ревнива, а вманиячена... лелеееееееееее

TROLLDADLOLCAKE
11-29-2012, 15:14
Ревнуваш от сестра му ? :D :D Само едно ще ти кажа , не му прави скандали за това , защото аз имам по - малка сестра и каквото и да става , винаги ще избера нея пред , която и да било !

fenikss_
11-29-2012, 16:06
Ай не се ли уморихте да тролите с простотии?
Тва и 9-годишно не може да го измисли дае...

Що па мислиш че 9-годишните не могат да мислят?
Братовчедка ми, е на 10 г и е умна доста повече от ,колкото се предполага и трябва за нейната възръст.

fenikss_
11-29-2012, 16:09
*shadow*,за Бога, това му е сестра.......
ти си ненормална....