PDA

View Full Version : Как процедирате?



0bsessi0n
11-26-2012, 19:48
Хипотетична ситуация. Вие сте на някакво публично място като магазин/кафене/мол. Нека бъде хипермаркет примерно. Харесвате си касиера/касиерката, струва ви се доста симпатичен/на. Ще предприемете ли нещо, и ако да - какво бихте направили, при положение, че не го/я познавате. А наистина много ви се иска да се запознаете. Като се има предвид мястото, а именно магазин, дайте някакви оригинални идеи или просто такива, че да не се изложите и да не изглеждате нелепо и странно.

prosto_chovek
11-26-2012, 19:54
е във всеки случай няма да я заговоря на казата, щото ще ме изгони, че си има работа, ако това питаш.

anonymous708973
11-26-2012, 21:11
На мен ми се е случвало обратното - касиерът да се опита да заговори, а-у, ама бях с приятеля си и някак не му се получи.
Иначе... ако видя, че е по-свежарски настроен такъв, ще се пошегувам с нещо и евентуално ще си дам номера.

TROLLDADLOLCAKE
11-26-2012, 21:25
100 % ще я заговоря и ще се опитам да се запозная с нея , защото ако не го направя , после ще умра от яд ! :D

Azoria
11-26-2012, 21:52
Случвало ми се е. Така и не ми дойде смелостта да отида и да го заговоря докато е на работа. :D Запознахме се накрая, ама много след като вече не работеше там и беше голямо търсене и голям късмет.
Съветвам те да събереш смелост, защото може да не извадиш късмета после. :)

rusoto_baby_f
11-26-2012, 23:17
На мен ми се е случвало обратното - касиерът да се опита да заговори, а-у, ама бях с приятеля си и някак не му се получи.
Иначе... ако видя, че е по-свежарски настроен такъв, ще се пошегувам с нещо и евентуално ще си дам номера.

съгласна

fenkaaa
11-27-2012, 21:14
Бих ходила по-често там и бих му показала по някакъв начин интереса си,усмивки а-у,нещо от сорта,но за повече не знам.Не мисля,че имам смелостта да процедирам 1-ва. :D

The_real_one
11-27-2012, 22:01
С продавачка в мол-а така съм се запознавал, но там е по-лесно обикновено нямат много работа. В магазин ако има опашка няма да е много уместно иначе защо пък да не я заговориш?

marin4itu
11-28-2012, 08:54
Аз работя в супермаркет и имам какво да кажа. Всички носим табелки с имена, задължително е. Можеш да провериш във Фейсбук. Освен това си има пикови часове, когато има много работа, това са на обяд и от 17 до 20 ч вечерта. Избягвай ги, защото тогава едва ли ще ти обърне внимание. Най-добре половин, един час преди да затвори магазина, тогава лудницата е минала и вече всички чакаме да стане време да затворим и напрежението е отминало..

umri
11-28-2012, 09:59
На мен ми се е случвало обратното - касиерът да се опита да заговори, а-у, ама бях с приятеля си и някак не му се получи.
Иначе... ако видя, че е по-свежарски настроен такъв, ще се пошегувам с нещо и евентуално ще си дам номера.

Много лесно ги давате тия номера, бе..

Я ми припомни случката.

0bsessi0n
11-28-2012, 11:10
С продавачка в мол-а така съм се запознавал, но там е по-лесно обикновено нямат много работа. В магазин ако има опашка няма да е много уместно иначе защо пък да не я заговориш?
Точно за магазин говоря, и то от големите, където има по много опашка обикновено. А и за момче е по-лесно да заговори някоя, докато инициатива от страна на момиче дали не изглежда един вид к..венско при дадените обстоятелства?

anonymous708973
11-28-2012, 11:23
Много лесно ги давате тия номера, бе..


Еми, като не се сещат да ми го искат, аз ще го дам пък :д

umri
11-28-2012, 12:48
Еми, като не се сещат да ми го искат, аз ще го дам пък :д

млъкни, че ме дразниш

ше дадеш ти...

YoUcANNOtiMaGiNe
11-30-2012, 19:14
Защо пък да не е уместно, щом има опашка в магазина (както някой по-горе се изрази)? По-трудно би било за човека най-вече да си свърши работата и да обслужи клиентите, тъй като ще бърза, но не пречи да пробваш. Може просто да поздравиш учтиво и да попиташ нещо, знам ли.

NambyPamby
12-01-2012, 00:10
Много лесно ги давате тия номера, бе..

Я ми припомни случката.

млъкни, че ме дразниш

ше дадеш ти...

РозоватаПантера - ето по какво си приличат твоята и моята Везна. :д

umri
12-01-2012, 00:45
РозоватаПантера - ето по какво си приличат твоята и моята Везна. :д

Твойта да не е ревнива :ф

знам че тва сиси помислила

NambyPamby
12-01-2012, 01:00
На кафе сме. Целувам го, дразня го, отвръща ми, по някое време забива в една определена точка и спира да ме отразява. Става ми ясно, че е забелязал оня келеш в дъното, който не спира да ме зяпа втренчено и да ми се усмихва упорито, нищо, че единственото внимание, което е получил, е колкото да го сканирам за 556487 част от секундата. Все пак, решавам да се правя на луда:
- Какво стана, душице?
- Ааа, нищо.
- Е, как така нищо, не ми обръщаш внимание.
- Нищо няма, миличко.
*след 2 минути стискане на юмруци*
- Тоя мухльо си плаче да го оритам.
-*с цялата си наглост и подлост* Ти да не би да ревнуваш?
- Аз ли? Глупости! Просто ме дразни.

Та, изводът е, че неееее, той не е ревнив, как ще да е ревнив?!. Ти също не си. Просто двамата сте... ъъ... да речем, лесно раздразними и по-любознателни, когато се касае за такива неща, от обикновеното. 8-)

fenikss_
12-01-2012, 03:21
Ще му дам норера си и ще му кажа да ми звънне,когато е свободен.

3oPuTy
12-01-2012, 07:25
Защо пък да не е уместно, щом има опашка в магазина (както някой по-горе се изрази)? По-трудно би било за човека най-вече да си свърши работата и да обслужи клиентите, тъй като ще бърза, но не пречи да пробваш. Може просто да поздравиш учтиво и да попиташ нещо, знам ли.

Не може,защото човека има работа (и очевидно е много щом има опашка) и ако няк'ва тръгне да го заговаря и бави може да се ядоса/остане с грешно впечатление,а като за капак може и той самия да го отнесе ако шефовете го видят ... Малоумно е да пречиш на човек докато работи :?

Гледам няколко човека казват,че биха си дали номера o.O Леле,аз моите на някои познати не съм ги дала,а к'во остава на непознат,с който съм разменила има-няма две приказки ... Разбирам да си дам имейла,например,за да ме намери я в скайп,я във фейсбук ама номера не бих си дала.


По темата:Като толкова се притесняваш да го заговориш просто ходи по-често във въпросния магазин.Като си на касата му се усмихвай,казвай "Здрасти" и "Чао,лека работа" докато те запомни (все пак едва ли ще те запомни след първото виждане щом през него минават по 1000 човека).След това ще ти е много по-лесно да завържеш някакъв разговор.

anonymous708973
12-01-2012, 08:05
- Аз ли? Глупости! Просто ме дразни.

Та, изводът е, че неееее, той не е ревнив, как ще да е ревнив?!. Ти също не си. Просто двамата сте... ъъ... да речем, лесно раздразними и по-любознателни, когато се касае за такива неща, от обикновеното. 8-)

Дадададдаад! :д
Ама има случаи, в които наистина не ревнуваш, а просто оная, която само върти опашка около него, те дразни до мозъка на костите. :д

Foxa^
12-03-2012, 11:23
Много лесно ги давате тия номера, бе..

Я ми припомни случката.

FUCKIN BUSTED ! :D :D

fenikss_
12-03-2012, 13:34
UMRI,президент!! -- Модератор!! :D