PDA

View Full Version : Какво сте готови да направите, за да задържите човека до себе си...



rusoto_baby_f
11-26-2012, 23:53
Темата е породена от част от една поговорка... ,,За да задържиш един мъж, трябва да бъдеш ку*ва в леглото"..
На 21 г. съм, около мен масово изневери и любовни авантюри.Явно нещо куца..За мен - щом си изневерил, значи нещо ти е липсвало...
Ще задам и въпроса си към мъжката половина, въпроса ми е "Какво иска един мъж в секса?
А към момичетата, какво сте склонни да направите в секса за да задържите човека до себе си..

The_real_one
11-27-2012, 00:03
Що пък нещо да куца? То на 21 му е времето за любовни авантюри и изневери.

DragonLady
11-27-2012, 00:14
Всичко, което той пожелае, стига това да не прекрачва моите морални граници ( демек да не е извратено и тн. изцепки ).

jghgh
11-27-2012, 00:33
Не ми харесва как е поставен въпросът. Така, все едно трябва да се правят жертви.
Не искам да звуча зле, но (знам, че ще шашна всички ви!) не мисля че в една връзка трябва да се правят ЖЕРТВИ или компромиси.
Напротив - всичко трябва да е по съгласие, да става естествено. Ако искаш да направиш нещо го правиш и не го чувстваш като компромис, жертва или нещо подобно.


И в рамките на поставената тема - не мисля, че бих направила някаква жертва, само за да задържам някого.
Идеята/Идеалът ми за връзка не включва такива неща. Включва хармония, максимално пасване и удобно чувстване на партньорите във връзката. Раздаване от сърце, а/но не насилени неща, жертви, "задържане", компромиси със себе си, със съвестта, с удобната зона.

ccdesigns
11-27-2012, 00:52
Всичко трябва да е по съгласие, да става естествено. Ако искаш да направиш нещо го правиш и не го чувстваш като компромис, жертва или нещо подобно.

Това. Не бих правил компромиси или жертви само, за да задържа някого до себе си. Въпросът е поставен така, че все едно трябва да се жертваш и да правиш нещо, което не искаш, за да угодиш на половинката си и да си запазиш връзката. Верно, че съм мъжко, ама понякога и жените имат нетипични желания в леглото. А и да не е само в леглото, попринцип.

TheBeliever
11-27-2012, 03:45
Ако се стигне до там да трябва да го "задържам" със секс, по-добре да си ходи.

SisiStrange
11-27-2012, 04:03
Когато съм ужасно влюбена в някого, няма такова нещо като "жертва" в секса. Всичко ми харесва, защото е с него. В това изключвам извращения в стил писинг, некрофилия и тн.
Но като цяло, иде ли реч за него, границите ми са някъде много далече. Дори още не ги е стигнал.

nymphadora
11-27-2012, 05:50
Щом трябва да се стига до жертви,ясно накъде отиват нещата..

bloodyF
11-27-2012, 07:44
ако знам , че и той би направил нещо (независимо от какво естество), за да задържи мен-всичко /без разните му извратени истории, които не мисля, че би поискал, но все пак/
иначе няма смисъл, наистина

Foxa^
11-27-2012, 07:56
Аз искам да ми пуска ток на зърната чрез метални щипки ! Ако жената не може да ми угоди е свободна да си ходи !

marilyn
11-27-2012, 08:42
Въпросът звучи кофти зададен "какво бихте направили за да задържите мъжа до себе си?" Ами не бих направила нещо, което не искам само и само да го задържа...
Идеята е, че когато искам да съм с някого много то си става естествено, не е "жертва", а напротив- всичко искам да му дам. Ако му хрумне някоя идея- ами ок, няма лошо да си разнообразим и тн, а не, че съм го направила, защото ако не- той ще си го намери у друга.

anonymous708973
11-27-2012, 10:40
Когато съм ужасно влюбена в някого, няма такова нещо като "жертва" в секса. Всичко ми харесва, защото е с него.

Да.

Ако той не иска да е с мен, под достойнството ми е да се опитвам да го вържа. Ще ми е мъчно, но защо да мъча него, ако не ме иска?

Направила съм компромиси с някогашни разбирания, но съм му адски благодарна, че ме е подтикнал към това. Смятам, че му давам това, от което има нужда.

xXxPETYAxXx
11-27-2012, 11:49
Темата е породена от част от една поговорка... ,,За да задържиш един мъж, трябва да бъдеш ку*ва в леглото"
Ааа, според мен тази поговорка е:"За да задържиш един мъж, трябва да бъдеш МРЪСНИЦА в леглото", просто к*рва е употребено,като синоним на мръсница, което според мен не е никак вярно! Да си мръсница не значи да си к*рва и да ходиш да изневеряваш и т.н., а да си разкрепостена, да експериментирате в секса - да нямаш задръжки общо взето!

И, ако аз толкова го искам, че да искам да си остава с мен, няма да правя нещата, за да го задържа, а от желание.Малко не ми се връзва-уж много да искам да задържа някого,(т.е. би трябвало това да значи, че го обичам), а да приема нещата, които правя за него, като компромис от моя страна едва ли не...

AliceSw
11-27-2012, 12:24
О, това е абсолютно безсмислено...нищо не трябва да можеш да дадеш на човек, за да го задържаш при теб като му изпълняваш капризите, все едно дали става въпрос за секс или нещо друго...това, че може да пробваш/ започнеш да правиш нещо по-странно, което харесва е едно...да искаш да правиш секс с него, да му се отдадеш, защото го обичаш е съвсем различно нещо...всеки си има граници, да ги прекрачваш, за да вържеш някого е...упадъчно да кажем...

Foxa^
11-27-2012, 12:49
Да.

Ако той не иска да е с мен, под достойнството ми е да се опитвам да го вържа. Ще ми е мъчно, но защо да мъча него, ако не ме иска?

Направила съм компромиси с някогашни разбирания, но съм му адски благодарна, че ме е подтикнал към това. Смятам, че му давам това, от което има нужда.

Що все си мисля ,че говориш за анален секс ?


"За да задържиш един мъж, трябва да бъдеш МРЪСНИЦА в леглото", просто к*рва е употребено,като синоним на мръсница, което според мен не е никак вярно!.
... пфф да бе ... това ти е извинение :D

xXxPETYAxXx
11-27-2012, 13:24
... пфф да бе ... това ти е извинение :D

Не ми е извинение, защото нямам за какво да се извинявам! Но к*рва и мръсница са различни неща - може да си едното, без да бъдеш и другото! Четеш много избирателно и през редовете.

IseeDEADbodies
11-27-2012, 13:36
Готов съм да спя с друго момиче, само и само да задържа приятелката си при мен !

Foxa^
11-27-2012, 13:43
Готов съм да спя с друго момиче, само и само да задържа приятелката си при мен !

Е , тва е брат ми ! Една истинска мъжка приказка да чуя в тоя форум . Колко себеотрицателно и благородно от твоя страна ! Адмирации

IseeDEADbodies
11-27-2012, 13:47
8)

fenastz
11-27-2012, 13:52
Нищо. Изобщо не виждам нещата по този начин.

anonymous708973
11-27-2012, 14:39
Що все си мисля ,че говориш за анален секс ?
... пфф да бе ... това ти е извинение :D

Знам ли..

Курва, мръсница, все тая - нали е само за един? :) Да не се хващаме за думата.

Irti
11-27-2012, 15:16
Чакай, rusoto_baby_f. На тези години се ЖИВЕЕ! Напълно нормални работи човек да иска да се ебе с каквото хване.

Аз не разбирам да имаш връзка от 16-17 годишен и да продължи цял живот и да се жениш и някакви такива работи. Аз лично искам да видя колкото се може повече. Искам да го правя и с негърка. Да е толкова черна, че сливата да й е синя. Искам да разглеждам между краката на възможно най-много женски индивиди.

Да се боря да задържа някого е доста.. тъпо. Ако иска да е с мен - ще е с мен. Ама пак не мога да си представя цял живот с някоя. Все ще се загледам по друга. Не мога 20г да еба една жена. Писва.

Не, не. Не знам. Луда работа.

ShtrudeL
11-27-2012, 15:23
Да се боря да задържа някого е доста.. тъпо. Ако иска да е с мен - ще е с мен. Ама пак не мога да си представя цял живот с някоя. Все ще се загледам по друга. Не мога 20г да еба една жена. Писва.

Стига си говорил така бе, Иртиииии ; (

ох защото това мислене съм си го опаковала много здраво и съм си го свряла много на дълбоко и като чуя някой да говори така, все едно изплува на повърхността и започвам да мисля реално. НЕ ИСКАМ.

Violenza
11-27-2012, 15:46
Ако се стигне до там да трябва да го "задържам" със секс, по-добре да си ходи.
Именно.

pisancety
11-27-2012, 18:34
Всичко, което той пожелае, стига това да не прекрачва моите морални граници ( демек да не е извратено и тн. изцепки ).

+

dream1707
11-27-2012, 18:51
Всичко, което той пожелае, стига това да не прекрачва моите морални граници ( демек да не е извратено и тн. изцепки ).

Мда...

ALetterFromTheSky
11-27-2012, 19:01
Всичко без тройка.. и някакви такива и подкрепям мнението на jghgh

xoxi
11-27-2012, 19:02
Ако той не иска да е с мен, под достойнството ми е да се опитвам да го вържа.

Това.
Нищо не бих предприела с единствената цел да го задържа до мен. Ако не иска да сме заедно - прав му път.
Готова съм да се раздавам на 100% в една връзка, да опитвам нови неща, НО не съм готова да унижавам себе си, молейки се на някой да остане и играейки разни игри/роли, които не са по съвместно желание.

bitchwolf
11-27-2012, 20:31
Реално нищо не правя в секса, за да го задържа със себе си. И нищо не бих направила, ако до там опре. Правя това, което ми харесва, а и много неща ми харесват, защото на него му харесват, но...знаете това е нормалното. :) Жертви не. Ако не ме иска не искам да ме иска заради секса...изказах се просто :lol:

bitchwolf
11-27-2012, 20:57
а ти къв си доуен. е така ше кажа на всички че си спамаджия и ше браня темите. факай се!

DragonLady
11-27-2012, 21:10
Аз не разбирам да имаш връзка от 16-17 годишен и да продължи цял живот и да се жениш и някакви такива работи. Аз лично искам да видя колкото се може повече.

И аз не ги разбирам тея ... въпреки, че познавам 2ма дето от 2007 до сега са заедно ( сега са на 20 години и двамата ) и а познай до какво се свежда връзката им - навик и секс ... Е то това ако е връзка ...
Е познавам и двойка, която са пълната противоположност на това по горе ( даже се сгодиха на скоро ), но такива като тях са по-скоро изключение.

Violenza
11-27-2012, 21:13
Много ми е интересно откъде пък вие знаете чуждите връзки до какво се свеждат? Да не сте им в къщата?

DragonLady
11-27-2012, 21:20
Много ми е интересно откъде пък вие знаете чуждите връзки до какво се свеждат? Да не сте им в къщата?

Ако визираше моето мнение, близка приятелка ми е, и ми е споделяла разни неща, включително и как усеща връзката си към настоящият момент.

fenkaaa
11-27-2012, 21:25
Бих правила много неща в леглото с него (взимам напредвид сегашния си приятел), бих се държала по всякакъв начин,но просто за да ни е хубаво и на двамата,ако е под претекст да го задържа,дори да го обичам страшно много,няма да стигам до там да се излагам и да го задържам със секс.Както се каза по-нагоре,ако ще е така,да си ходи по-добре.

Violenza
11-27-2012, 21:27
Теб визирах.
Една връзка може да се гради на милион неща едновременно, а може и само на едно. Това не означава, че трябва да бъде омаловажавана по някакъв начин.
А още по-лошо, че това е отношението ти към "приятелка".

DragonLady
11-27-2012, 21:33
Теб визирах.
Една връзка може да се гради на милион неща едновременно, а може и само на едно. Това не означава, че трябва да бъде омаловажавана по някакъв начин.
А още по-лошо, че това е отношението ти към "приятелка".

Тука грешиш!
Това не ми е отношението към приятелка, а към тоя тип връзки, които са се изчерпали емоционално, ако ме разбираш какво имам в предвид. Само навика и секса не са пълноценна връзка според мен. За нея може и да е, това си е лично нейно решение, което аз уважавам.

Violenza
11-27-2012, 22:09
Една такава връзка може да бъде по-добре функционираща дори. А пренебрежителното ти отношение към връзката на приятелката ти говори достатъчно за отношението ти към нея.
Както и да е.

RockaVenomy
11-27-2012, 23:13
Всяко нещо,което пожелае стига да не прекрачва границата тоест да не е гнусно и извратено.

DragonLady
11-27-2012, 23:21
Една такава връзка може да бъде по-добре функционираща дори. А пренебрежителното ти отношение към връзката на приятелката ти говори достатъчно за отношението ти към нея.
Както и да е.
И я ме просветли какво точно говори ... Това, че не одобрявам връзката на някой, не означава, че не го ценя самият човек, ама то мозък се иска за да се проуме това нещо ;)
Писна ми от разбирачи!!! Нито мене познаваш, нито нея, че да говориш какви са ни отношенията! Ама не, да си на всяка манджа мерудия! Не се бъркай, там където нямаш работа!
И не е по-добре функционираща връзката градяща се само на секс и навик. Чувствата правят една връзка силна, това да обичаш другият повече от самият себе си, да бъдеш готов на всичко за него, да пренебрегнеш собствените си интереси заради някой друг! Ето за това чувство си струва човек да живее ;) А не само за да се е*е редовно ...

Violenza
11-28-2012, 07:11
да бъдеш готов на всичко за него, да пренебрегнеш собствените си интереси заради някой друг!
Вече ми стана тъжно за теб.

DragonLady
11-28-2012, 08:05
Вече ми стана тъжно за теб.

Нека ти става като искаш! Явно не си срещтнала подходящият човек, който също би пренебрегнал себе си заради теб, за да вникнеш в смисъл на думите ми.

audipower
11-28-2012, 09:16
Dragon,това твоето е чиста мания към някои.И аз съм бил преди години така ама минаха тия години мила.Ако това търсиш цял живот нема да стане.Аз съм на 24 приятелката ми е на 21.Заедно сме от година и 2 месеца,бачкаме и двамата като луди.Еднообразен живто си живеем.Немаме толкова време.Кво значи за теб една изчерпана връзка.Стига с клишетата.Говорете реално.И в моя случай нито аз се оплаквам нито тя.Ако има нещо веднага се споделя.Такъв е живота.Просто тряяя пораснеш да осъзнаеш някои неща.Не всичко е секс и обич.

audipower
11-28-2012, 09:18
Тука грешиш!
Това не ми е отношението към приятелка, а към тоя тип връзки, които са се изчерпали емоционално, ако ме разбираш какво имам в предвид. Само навика и секса не са пълноценна връзка според мен. За нея може и да е, това си е лично нейно решение, което аз уважавам.

След време така става.Порасни малко още.Явно не су видела много неща.

jghgh
11-28-2012, 09:19
^a мен ми е тъжно за такива същества като теб и надявам се никога да не стана такава : )
както и от тея вечно умерени хора, сякаш обичащи да дърпат мечтателите като мен от облаците с твърдения какво е това, какво е онова, как е нормално да бъде и какъв бил животът.


Виоленца, не се хаби бтв, леко е безсмислено. : D

audipower
11-28-2012, 09:21
И violenza е много права.Точно трябва да си силен в момента в който всичко започне да е навик.Ако си капацитет ше ме разбереш

Violenza
11-28-2012, 10:59
Нека ти става като искаш! Явно не си срещтнала подходящият човек, който също би пренебрегнал себе си заради теб, за да вникнеш в смисъл на думите ми.
Не, мерси. Искам да срещна човек, който ще бъде до мен докато продължавам да градя себе си, а не такъв, заради когото да пренебрегвам интересите си.

jghgh, спирам :D знам, че е безсмислено.

haritov
11-28-2012, 11:14
ей сега ще я задържам или иска да е с мен или не
аз нечий роб няма да ставам

audipower
11-28-2012, 11:16
На бас,че и се молиш и не си устояваш мъжкото?

anonymous708973
11-28-2012, 11:22
Dragon,това твоето е чиста мания към някои.И аз съм бил преди години така ама минаха тия години мила.Ако това търсиш цял живот нема да стане.Аз съм на 24 приятелката ми е на 21.Заедно сме от година и 2 месеца,бачкаме и двамата като луди.Еднообразен живто си живеем.Немаме толкова време.Кво значи за теб една изчерпана връзка.Стига с клишетата.Говорете реално.И в моя случай нито аз се оплаквам нито тя.Ако има нещо веднага се споделя.Такъв е живота.Просто тряяя пораснеш да осъзнаеш някои неща.Не всичко е секс и обич.

Да, да.
Ще ме извиняваш, ама и моята връзка е на година и 2 месеца и точно в този период е нормално всичко да е суперрозово (не колкото в началото), но не сте заедно от 20 години, че да сте опитали всичко и да сте си омръзнали.
Това с порастването... чист опит да замаскираш рутината във връзката си и да ни убедиш, че е нормално.

Виоленца, това, че някоя приятелка има очевидно малоумна връзка, съвсем не значи, че не я обичам и не държа на нея като приятелка. Примери бол.

audipower
11-28-2012, 11:30
Да, да.
Ще ме извиняваш, ама и моята връзка е на година и 2 месеца и точно в този период е нормално всичко да е суперрозово (не колкото в началото), но не сте заедно от 20 години, че да сте опитали всичко и да сте си омръзнали.
Това с порастването... чист опит да замаскираш рутината във връзката си и да ни убедиш, че е нормално.

Виоленца, това, че някоя приятелка има очевидно малоумна връзка, съвсем не значи, че не я обичам и не държа на нея като приятелка. Примери бол.

Виж сега.В момента имам доста по важни неща,от това да мисля къв цвят да ни е връзката.Както аз така и тя.Но сме заедно и се подкрепяме и ДВАМАТА.Разбра ли ме какво искам да ти кажа?

anonymous708973
11-28-2012, 11:32
Връзката винаги е приоритет. Ако не е, няма смисъл да сте заедно. И не, това не значи да не работиш/учиш и да не се развиваш.
Щото едно момиче не може да го търпи това дълго време и ако е от тези, които си траят, траят и накрая ти го изсипят на главата и ти покажат вратата, няма да усетиш откъде ти е дошло.

audipower
11-28-2012, 11:36
Връзката винаги е приоритет. Ако не е, няма смисъл да сте заедно. И не, това не значи да не работиш/учиш и да не се развиваш.
Щото едно момиче не може да го търпи това дълго време и ако е от тези, които си траят, траят и накрая ти го изсипят на главата и ти покажат вратата, няма да усетиш откъде ти е дошло.

Е там е разликата ти гледаш от едната страна.Монетата има 2 страни пич.Искам да ти кажа,че живеем почти като семейство,а не като некой дето хвърчат в облаците от ония години.

Violenza
11-28-2012, 11:41
Радвам се, че нямам "приятелки", които да ме разнасят по форуми като отрицателен пример за нещо.

А това с "нормалната" връзка е пълен абсурд. Кой определя кое е нормално за една връзка и кога тя има смисъл?

audipower
11-28-2012, 11:50
Това което искам да кажа като извод е,че лично за мен ми трябва сериозно и разбрано момиче-ПОРАСНАЛО момиче.Момиче с,което винаги ще се подкрепяте помагате и т.н.Не говоря за секс.Секса си върви помеждудругото.Разбирател тво и подкрепяне от двете страни.Разнообразията си идват от само себе си.Какво всичко тряя се опита?От всичко неможеш да опиташ пич.И за теб какво значи една връзка да е изчерпана?Ама точно искам да ми се обосновеш.

anonymous708973
11-28-2012, 11:55
Е там е разликата ти гледаш от едната страна.Монетата има 2 страни пич.Искам да ти кажа,че живеем почти като семейство,а не като некой дето хвърчат в облаците от ония години.

Ако това ви е представа за семейство, благодаря съм от такова.

Виоленца, наистина ли не разбираш или се правиш, че не разбираш?
Давам ти пример. Имам приятелка, чийто приятел я беше оставил да се прибира сама в 4 часа посред нощ, при положение, че можеше да я закара, защото има кола. Многократно се е случвала ситуацията. Целувал е друго момиче пред нея. Казвал й е, че е малка и незряла.
Това нормална връзка ли е? Естествено, че пречупвам понятието през моята призма и твърдо отстоявам тезата, че това не е връзка, а пародия на някакви отношение. Въпреки това си харесвам въпросната приятелка, помагам й със съвет и искам тя да е щастлива. Затова съм й приятелка, а не "приятелка". Не съм длъжна автоматично да съм дива фенка на всяко нещо, което прави даден приятел.

audipower
11-28-2012, 11:58
А сега си отговори какво за теб е ЗРЯЛО момиче ии не ми каза,коя връзка за теб е изчерпана?И как се изчерпва една връзка?

Wednesday666
11-28-2012, 12:04
Не, мерси. Искам да срещна човек, който ще бъде до мен докато продължавам да градя себе си, а не такъв, заради когото да пренебрегвам интересите си.

jghgh, спирам :D знам, че е безсмислено.

С това съм напълно съгласна.
Какво сега, да взема да се затворя в кафез, понеже имам връзка и да не надграждам себе си?
Драгънке, смисъла на една връзка не е в това да пренебрегваш себе си в полза на другия.
Ако имаш предвид някви компромиси - тогава по-бих била съгласна, макар че и това си има граници.
Но ако това за теб означава примерно да спра да работя, докато уча, за да имам повече време за гаджето си - това е малоумно. Ти самата си добър пример за нещо такова - нали си сгодена, след време и сватба искаш да има. А като минат примерно 20 години? Да не мислиш, че ще го обичаш и тогава, както и сега? И какво ще стане тогава? ТОЧНО навик и секс. Тогава и за своята връзка ли ще казваш, че е безсмислена? Или това се отнася само за другите? Айде, моля ти се.
Виоленца, наистина си губиш времето в случая. Тая мацка е загубена кауза от мнооооооого време..

Обаче с другото не съм съгласна. Това каква връзка има близка моя приятелка, си е Лично нейно решение. Аз мога да я подкрепям, мога и да съм против. НО в никой случай няма да я разнасям из някви места, щото видиш ли ти не съм съгласна с нея. Може и да не съм, обаче никога няма да я оставя сама и винаги ще има на чие рамо да плаче, колкото и да съм против. И винаги бих се опитала да помогна, независимо от всичко.

Violenza
11-28-2012, 12:07
Ако това ви е представа за семейство, благодаря съм от такова.

Виоленца, наистина ли не разбираш или се правиш, че не разбираш?
Давам ти пример. Имам приятелка, чийто приятел я беше оставил да се прибира сама в 4 часа посред нощ, при положение, че можеше да я закара, защото има кола. Многократно се е случвала ситуацията. Целувал е друго момиче пред нея. Казвал й е, че е малка и незряла.
Това нормална връзка ли е? Естествено, че пречупвам понятието през моята призма и твърдо отстоявам тезата, че това не е връзка, а пародия на някакви отношение. Въпреки това си харесвам въпросната приятелка, помагам й със съвет и искам тя да е щастлива. Затова съм й приятелка, а не "приятелка". Не съм длъжна автоматично да съм дива фенка на всяко нещо, което прави даден приятел.
И ти не намираш за глупава такава жена, търпяща подобно отношение?
Както и да е, приятелките ги оставам на страна.

За мен това може и да не е нормална връзка, ама тях като ги удовлетворява, коя съм аз, че да им казвам какво да правят? Мога да ти кажа, че една връзка не може да бъде сериозна, ако не живеете заедно, ако нямате брак и т.н. Мога да ти кажа, че приятелят ти не е достатъчно романтичен, ако не ти подарява скъпи подаръци и не те води постоянно на почивки. И още хиляди абсурдни примери. Ама това ще означава ли, че ти ще приемеш ти по този начин връзката си?
Не разбирам защо се опитваш да си налагаш по такъв грозен начин мнението и да окачествяваш чужда връзка като негодна.

audipower
11-28-2012, 12:17
Майна girl.Чекам отговор още как се изчерпва една връзка връзка?Кое се изчерпва,че нема повече?Ще дадеш ли адекватен отговор?

anonymous708973
11-28-2012, 12:20
О, аз не го налагам.
Аз имам пълното право да кажа какво смятам. И когато отсреща ми кажат с "Да, ама...", се отказвам.
Това, че аз мисля връзката за негодна, не значи, че и тя я мисли. Това по никакъв начин не променя нашите отношения.


Може и да не съм, обаче никога няма да я оставя сама и винаги ще има на чие рамо да плаче, колкото и да съм против. И винаги бих се опитала да помогна, независимо от всичко.

Точно така. Независимо дали съм против или за, поставям се в нейните обувки, абстрахирам се от своето мнение и давам акъл.

Мацка, говориш за след 20 години. Не е нормално навикът вече да се е настанил във връзка на година и 2 месеца. Поне за мен не е.

audipower, за мен няма смисъл да продължавам този спор. Нито аз хвърча в облаците, нито приятелят ми. Аз нямам свободна минутка книга да отворя в ежедневието си, при него положението също не е розово, но сме далеееч от рутината и навика. За мен не е нормално и точка.

Wednesday666
11-28-2012, 12:30
Точно така. Независимо дали съм против или за, поставям се в нейните обувки, абстрахирам се от своето мнение и давам акъл.

Мацка, говориш за след 20 години. Не е нормално навикът вече да се е настанил във връзка на година и 2 месеца. Поне за мен не е.


Принципно съм на мнението - който както си го направи.
Защото има хора, които и след 50 години пак се обичат, както и първия ден.
Обаче хора, точно като ДрагънЛейди, ми бъркат в здравето.

Да, съгласна съм, че не е нормално. Защото явно си пасвате.
Обаче не съм те виждала да разправяш из целия форум коооооолко сте щастливи и не си писала за всяко едно свое секс изживяване с него, както и много други потребители не са.
Тя буквално звучи като обсебена и когато някой ден падне от коня, ще стане точно както с приятелката, с която тоооолкова не е съгласна.

Не нормалното в случая е, че за нея подобен тип връзка едва ли не, не заслужава да съществува.
А когато някой ден и тя стигне до нея, накъдето и е тръгнала, вече ще мине на другия бряг.
За мен това граничи с лицемерие и не го толерирам.
То може и да не са и нужни 20 години, а само 5.
Но пак казвам - който както си го направи.

anonymous708973
11-28-2012, 12:35
Обаче не съм те виждала да разправяш из целия форум коооооолко сте щастливи и не си писала за всяко едно свое секс изживяване с него, както и много други потребители не са.
То може и да не са и нужни 20 години, а само 5.
Но пак казвам - който както си го направи.

То ако започна, бая писане ще пада :д Скромно, нали...
И съм много съгласна с "който както си го направи". Само казвах, че не си представям (следователно, не го намирам за нормално) на този етап връзката ми е да е навик, рутина и т.н.

Wednesday666
11-28-2012, 12:39
То ако започна, бая писане ще пада :д Скромно, нали...
И съм много съгласна с "който както си го направи". Само казвах, че не си представям (следователно, не го намирам за нормално) на този етап връзката ми е да е навик, рутина и т.н.

То и аз не си го представям точно при теб да има рутина в скоро време, при все, че си родена на една и съща дата с мен. Та, имам някаква идея що за идейно човече си 8-)..

DragonLady
11-28-2012, 13:08
PinkPan7her евала ти за мненията, ама като гледам пак някой хора не проумяват какво се опитваш да им кажеш.

audipower Връзката ми е над година вече, но все още сме съумели да запазим "розовото", въпреки, че сме преминали през какво ли не заедно ( няма оточнявам, но са все гадни неща ). Това, че твоята се е превърнала в рутина за такова кратко време, не значи, че при всички е така. И недей да ми се оправдаваш, че имало било по-важни неща. Ако половинката ти иде на 2ро място за теб, значи нещо във връзката куца много здраво.

Виоленца явно така и не разбра, че не говоря само аз да пренебрегвам мой собствени интереси заради него, а това, че всеки един от нас двамата е готов да го направи за другият. Нищо, че до сега не се е налагало. Колкото до разнасянето на приятелки по форуми, аз казах казус, на който съм свидетел, не съм казала коя е, от къде и как се казва, че да съм я била "разнасяла" по форуми. Така че не ми говори глупости.

Wednesday666 Да, говоря по-скоро за склонноста към компромиси в името на другият, не за такива неща като да зарязвам работа или университет за него. Перфектно си ги съчетавам нещата и организирам деня, така че да имам време и за уни, и за него, и за приятелите ( семейството ) ми ;) Колкото до след 20 години, има ли желание, винаги има и начин да се съхранят чувствата, а тогава ще се намеси и друг важен фактор - децата ;)

So_bad000
11-28-2012, 13:12
Бих направила много компромиси... но не и нещо, което наистина не искам да правя. Имала съм този спор преди, да ти кажа мисля, че ако един мъж те обича няма да те кара насила да правиш нещо! И тъпо звучи да го задържиш... то ако е с мен само щото мога да се държа като порно актриса в леглото, то тогава изобщо не ми трябва :)

Wednesday666
11-28-2012, 13:21
Чувствата правят една връзка силна, това да обичаш другият повече от самият себе си, да бъдеш готов на всичко за него, да пренебрегнеш собствените си интереси заради някой друг!

Аз под пренебрегване на собствените си интереси Не разбирам просто компромис в името на другия.
Когато започнеш да пренебрегваш себе си, а ти очевидно вече го правиш, значи има проблем.
Защото наличието на Истинско уважение и Истинска любов към другия Не изисква от другия човек да пренебрегва нещо, което счита за свой интерес. Вземи го разбери най-накрая.

Колкото до приятелката - много добре се вижда до каква степен не я подкрепяш.
Както и много други момичета НЕ са съгласни с решенията на близките си.
Обаче не съм видяла друг да казва неща, подобни на твоите, че за теб тва не е връзка и бла бла.

После недей да питаш отново защо ти скачат форумните потребители - погледни си отношението към тях първо, преди да седнеш да се обясняваш. Защото преди, когато те бяха погнали в темата с въпросите ми стана жал, сега виждам че е нямало смисъл. Хубав ден.

DragonLady
11-28-2012, 13:32
Ти пък ако си мислиш, че ми пука какво си мисли тоя и оня непознати, за мене ... Да си злобеят бре. На никой милостиня или жал не съм искала. Отнасям се с хората, така както те се отнасят с мене. Като ми се ежи някой, ще се ежа и аз.
И явно изобщо не четеш. По-горе бях написала, че нито един от 2мата не е пренебрегвал интереса си заради другият, но винаги бихме го направили, ако се налага ;) Вземи ти го разбери най-сетне!!!
И това за приятелката го казах, за да не се оставят други момичета, да бъдат използвани само за секс, поради страха си да останат сами, след дълго време с някой. И за да не го разбереш пак накриво, не искам никой с никой да се разделя, а да покажа, че подобен род връзки не се градят на любов, а на принципа на взаимното използване.

Wednesday666
11-28-2012, 13:42
Така, пиша ти за последен път, защото вече взе да ме изнервяш.

Първото, което ще ти кажа, е да не ми говориш по този начин. Аз не съм ти познатите/приятелките/магазинерката от блока/съседката или няква подобна. Когато аз говоря по нормален начин с теб и ти казвам къде За мен ти грешиш, няма да ми скачаш така. Щот и аз мога по същия селски начин да ти скоча. И недей да ми се хващаш за всяка дума, която не ти отърва.

Второ - да си злобеят викаш, обаче постоянно им опонираш и се опитваш да се изкараш по-висша. Е, не си. Никога не си била, няма и да бъдеш. На теб вечно някой ти се ежи, не знам си какво. Мацката, която този път ти каза, че не си права, въобще не ти се е ежила, ти така го прие. Защото вечно е нужно да си жертвата.

И трето - аз каквото е било нужно, съм го разбрала. НО явно ти нищо не си разбрала. И се опитваш да ми подскачаш тука. Пак ще ти кажа, не на мен. Аз нито имам желанието да се занимавам с теб, нито си ми интересна по някакъв начин. Та, щом като за теб е взаимно използване, окей. Живуркай си с това ти мнение. И без това вече повечето ти мнения станаха ужасно плоски, неадекватни и повечето пъти глупави. И не си прави труда да ми пишеш, разбрах че ти вечно си права.
Приятен ден, този път сериозно.

DragonLady
11-28-2012, 13:47
Разсмя ме честно :D Толкова много глупости на едно място ( един пост ) не бях чела. Чак ми направи кефа :D
Като се месите в чуждите спорове така става, изнервят ви! Нали не ти се занимавало, е що пишеш тогава?

anonymous708973
11-28-2012, 14:38
Когато започнеш да пренебрегваш себе си, а ти очевидно вече го правиш, значи има проблем.

Познавайки я горе-долу на база мнения във форума, точно тя не го прави :)
Говорите за едно и също нещо, но не вниквате в постовете си. То било забавно да гледаш чужд спор отстрани :д

SpiritInBlack
11-28-2012, 15:37
Компромисите зависят от човека и са свързани със сериозността на връзката.Рядко правя изключение , за когото и да било

anonymous708973
11-28-2012, 17:05
Драгънката Мария ли се казва?
Хич не ми се връзва. :д

anonymous708973
11-28-2012, 17:07
Не знам, просто си я представях като ъъ... Надежда, Десислава, Лора. :д
Не ми обръщай внимание.

AliceSw
11-28-2012, 23:56
И недей да ми се оправдаваш, че имало било по-важни неща. Ако половинката ти иде на 2ро място за теб, значи нещо във връзката куца много здраво.


Хаха...отвратително разбиране имаш за любовта...и да, обречена си на това, което обясняваш за приятелките си...сори, потресаващо е човек да поставя отношенията с друг пред тези със себе си...без моето "аз" и това на другия не може да има връзка, защото няам да има с какво...аз-ът - това е най-личното на човека, това, което още го кара да съществува, което му дава личния стимул...когато аз-ът се измества от просто отношения с даден човек, си оставаш само опита да съществуваш...

жалко е да уповаваш живота си на връзката с някого...семпъл пример - а ако си легне с най-добрата ти приятелка, защото е намерил възможност, кво правим

няма да слушам жалките причини на хората да се обвързват по този начин - ако не можеш да направиш нищо сам се връзваш за друг - предполагам няма нужда да споменавам биологичните примери за подобно общуване....и при хората е така...

да, всички имаме нужда от любов, всички я смятаме за важна, предполагам....но все тая кой ще те обича, ако не си постигнеш съкровените цели и мечти...каквото и да стане, ако си ги пожертвал за някой чове, не можеш да очакваш, че ще ти помогне да ги изпълниш, ако за него си ги забравил...

SisiStrange
11-29-2012, 04:31
Зависи кой как гледа на нещата. Много сурово я осъдихте. Различните хора имат различни приоритети. За едни семейството е на първо място, за други - кариерата. Естествено, че е най-добре всичко да върви ръка за ръка и повечето хора се стремят именно натам. Разликите идват в тънките моменти, в които двете си противоречат. Примерно, ако имаш развитие в Чужбина, а той не иска да заминава, кое ще избереш? Или в по-простите примери: Събота вечер ще си научиш ли за изпита в понеделник или ще се видите, защото ти е написал "lipsvash mi..." sms? Едни хора избират предимно първото, други - второто. Всеки си има вътрешно гласче, което му казва какво наистина иска.

Връзките, изградени на навик и секс не са нещо лошо и съм сигурна, че носят горе/долу същите неща, но Пантерата е права, че едно бебе връзка (а година и нещо не е никак много) трябва да има любов и емоции. Има време да си омръзнат двама души и ми се струва странно да се е случило още преди брака.

bloodyF
11-29-2012, 07:05
Нека ти става като искаш! Явно не си срещтнала подходящият човек, който също би пренебрегнал себе си заради теб, за да вникнеш в смисъл на думите ми.

:lol:
това, че трябва да поставяш половинката си на първо място, преди всичко, да даваш мило и драго за него и да се жертваш заради него не е правилно;
ако вие сте щастливи заедно , взаимно ще правите компромиси за всичко
както за това кой на каква позиция е в живота ви, така и за това кой какво дава и прави за другия

и аз пък харесвам рутината понякога, обичам да правим едни и същи неща, където и да е, просто да сме си заедно..не виждам никаква драма относно това специално

The_real_one
11-29-2012, 09:14
Чувствата правят една връзка силна, това да обичаш другият повече от самият себе си, да бъдеш готов на всичко за него, да пренебрегнеш собствените си интереси заради някой друг!
http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/010/496/asdf.jpg

jghgh
11-29-2012, 10:41
Абе вие кои сте пък да казвате кое е правилно и кое не е?
Отношенията между хората трябва да са fulfilling и това много често се постига точно с изпепеляваща любов (за някои хора), вместо прагматично пресмятане кой таск да сложим пред или след другия по степен на важност.

Няма нищо лошо в представите на момичето и това не значи, че не си преследва целите. Просто да правиш компромис за някой друг е свещено. Цял живот сме били егоисти и сме, и ще бъдем. Красивото на любовта й е, че за 1ви път поставяш нечий интерес преди твоя - съобразяваш се. Даваш нещо от себе си.

Не виждам как това ще ти пречи на връзката със самия теб, на кариерата и т.н.
Извинявайте, ама обичта към себе си не би трябвало да ви пречи на любовта към другия, както и любовта към другия не би следвало да ви е пречка да реализирате себе си и т.н.

Има някакъв крив и недоразбран егоизъм тук, ми се струва ; ) Ожесточените съпротиви срещу това да поставиш някой друг на първо място. Аз не съм мислила по този въпрос, де. Смятам, че любимият трябва да е на приоритетно място, но никога не съм си поставяла скала - 1во, 2ро, 3то, 5то място. Просто на приоритетно. Тва значи да си орежеш егоизма.
Не да развиваш теории за степенуване по важност. Някакъв ненадраснат, неизживян егоизъм ми се струва. И то най-вече заради хъса, с който обяснявате как НЕ Е ПРАВИЛНО някой да е всичко за теб (примерно). Разбира се, че е по-лесно и по-малко предизвикателно да се стискаш като гъз, вместо да дадеш нещо от себе си и да излезеш от комфортната си зона (ако го искаш де) - ех, да не би случайно да останеш прецакан, да ти избягат целите в живота, перспективите. :lol: Хубаво е да мислите за себе си (първо), но не е толкова лошо някой друг да ви преобърне скаличката на приоритетите.
Като не искам да визирам подчинение, робство и зависимост. Просто някак си.. не знам как да го обясня. Сигурно и не трябва, просто или чувстваш, или не. Имам предвид, че не мога да дефинирам мечтаните за мен отношения, които вие бъркате с някакво слабохарактерно робство и т.н.


Не знам защо да обичаш и да си жертвоготовен се бърка със зависимост от повелите на човека и т.н.


Tl;dr
Ох, говоря глупости и аз.*Просто (се) обичайте. Не е толкова трудно. Давайте, без да се чувствате ощетени и всичко ще е Ок.
Представете си, за DragonLady не е кой знае каква жертва да постави гаджето преди себе си и това даже я прави щастлива. Какво лошо има в това тогава?



*забелязах се, и че и аз "измервам" и съм си поставила мнението твърде "систематично", с което не се различавам много от вас. Та.. да. Извинете. Не знам много какво исках да кажа :д Но усещах нещо нередно в цялото това "аз, та аз".

klimatronik
11-29-2012, 11:48
бахти безсмислените спорове

3oPuTy
11-29-2012, 12:01
Не бих направила нищо за да задържа мъж :? Ако иска да е с мен ще е и без да ми се налага да правя неща,които при нормални обстоятелства не бих ...


Гледам интересна дискусия сте подхванали - май ще отделя няколко минути да я прочета :D

DragonLady
11-29-2012, 22:19
Сума време не можех да и запомня името, а накрая ми се оказа адашка. Защо да не ти се връзва?

Само не те знам от къде си го разбрала :D

rusoto_baby_f
11-30-2012, 01:01
Виждам, че темата ви е интересна.Мерси на всички отговорили!
Извинявам се, на тези които не са ме разбрали, явно не съм успяла да си формулирам добре въпроса..
Разговарях с няколко приятелки по темата..И е ясно, че една връзка не се гради само на секс, а и на други неща..
Темата беше пусната в раздел ,,секс,, за да разбера, до колко има сексуална разкрепостеност, до къде сте склонни да стигнете, за да не липсва нищо на вашата половинка от страна на секса..
Примерно:ако той иска анален, а вие не..Бихте ли се съгласили?
Видях, че има много които не биха пренебрегнали себе си, заради половинката си..
Но аз се опитвам да се поставя и от другата страна, ако на мен ми харесва нещо в секса, което на него не му харесва, но той го прави заради мен..Следователно той пренебрегва себе си, за да ми достави удоволствие..То тогава би било егоистично от моя страна, да не направя нещо, което знам, че той харесва, а аз не..

SisiStrange
11-30-2012, 04:23
Личното ми мнение е, че винаги си струва поне да опиташ. Като не ти хареса - ок. Няма повече. Със задълбочаването на 1 връзка ти се иска да опитваш нови и нови неща с този човек и рано или късно сам започваш да искаш неща, които си мислил, че ще откажеш на 100%. Като заговори за анален, и двамата с него бяхме категорични, че не искаме. Пък лека полека ни се прищя. 8-) Няма много неща (в сферата на нормалното, не на свръх извращенията), които човек да "не би направил никога". Просто за всичко си идва момент.

anonymous708973
11-30-2012, 06:21
Примерно:ако той иска анален, а вие не..Бихте ли се съгласили?
Видях, че има много които не биха пренебрегнали себе си, заради половинката си..
Но аз се опитвам да се поставя и от другата страна, ако на мен ми харесва нещо в секса, което на него не му харесва, но той го прави заради мен..Следователно той пренебрегва себе си, за да ми достави удоволствие..То тогава би било егоистично от моя страна, да не направя нещо, което знам, че той харесва, а аз не..

Случвало се е. Никога не съм била то върлите противнички точно на аналния, но седнах, размислих кое ме притеснява, защо ме притеснява. Игнорирах притеснителите и в момента далеч не "пренебрегвам себе си, за да му доставя удоволствие" :Д

Имало е неща, за които съм била била напълно категорично против. Ама като от отсрещната страна ти кажат, че те нямат проблем, че им се иска да ти направят кефа и по този начин, че няма от какво да се притесняваш... Както казва Сиси, сам започваш да го искаш. А то дойде ли тоя момент, ясна работата :д
И аз смятам, че винаги трябва да се опита, пък ако не ти хареса... можеш да пробваш пак или да спреш с опитите.

mimsssssss
11-30-2012, 15:53
Мислех да не се включвам по темата, че току виж ме разпънете и мен на кръст. Ами мисля, че няма нещо което не бих направила за него (заради него).
Отдавна преминахме розовите дни. Никога не сме били от типа двойки, които на всеки разговор по телефона накрая си казват Обичам те. Мога дори да ви кажа, че ме е срам да му го кажа пред мои приятелки. Просто когато го казвам ми е много странно. Всичко в мен се преобръща, притеснявам се дори как ще звучи.
Бих направила всичко за него, защото за него, значи за двама ни. Защо ако той иска примерно да имам дълга коса, аз да не си я пусна. Може това да е против мен, но да речем че му угаждам. Ако аз го искам с брада, съответно ще го направи, защо не. Не е като да се изнудваме. Вече оттам нататък ако правим нещо и видим, че не ни харесва или създава проблеми, може да не го правим. Но такива категорични отказвания, без да знаеш дори какво е, според мен ми звучи много тъпо. Това го казвам и във връзка с аналния секс. Първата асоциация е, че от там се изхождаш. Става ти гадно и гнусно и не искаш. Добре, ама какво не искаш, като знаеш че може да се измиеш и да нямаш проблеми. И ако решиш да пробваш и не ти хареса - ок, ако ти хареса - пак ок. Ама без да пробваш и да отричаш е мега тъпо.
Не знам какво разбирате и под рутина и еднообразие. Ми то и да ходиш 12 години на училище и поне по 4-5 години да учиш едно и също пак е еднообразие, ама не отписвате посещението в училище, нали. И от кога това колко години си заедно с него е равносилно на скуката във връзката? Ами сигурна съм, че ние дето сме над пет години и половина заедно правим по интересни неща (ще правим), отколкото едни познати, които са от три месеца.
Това да излизате по центъра и да стоите на кафе за мен не е връзка. Току виж имате късмет и някоя вечер отидете у някои и правите 2-3 бързи секса, че не се знае кога пак ще имате възможност :Д смях.
Правила съм за него хиляда хиляди неща, той за мен също. Нищо не би ме спряло и не би ме отказало. Тази връзка, която сме постигнали ние, не сме я постигнали със сладки смс-чета от типа на "С какво си облякана", "Обичам те, миличко" и "Бебче, кво ще правим следобед"... Мисля, че единствено би ме спряло да отнема собственият си човешки живот.

п.п. Най ме кефи, когато без да ми е казал нещо, съм го направила. И след това той се радва, едва ли не знам какво си е мислил. Последното стана за едно наргеле, беше ми говорил, че преди години имал, но го подарил на приятел. Викам ето тва ще взема :) супер се зарадва, няколко дена не спряхме да го използваме :Д както и да, отплеснах се вече

draid
11-30-2012, 16:01
Ако връзката се е изчерпала и в отсрещната страна я няма искрата, няма смисъл да се прави каквото и да било. Угасне ли веднъж, няма палене.

mimsssssss
11-30-2012, 16:55
Не съм съгласна. Примерно мразя студеното. Това не означава, че той като ми предложи да ходим за Коледа на една хижа на Олимп и аз да се цупя. Нито ще му кажа, че е тъп и несъобразителен, нито нищо. Зима е, има сняг. Там че ще е по-студено да, ама ще сме с компания, ще има камина и подово отопление, ще направя суши, той ще пече барбекю, няма лошо. Нищо че няма да искам да си подам носа навън, на минус 30 градуса, нали. И не, не е че защото съм с него и той ме е накарал, правя го за него.

mimsssssss
11-30-2012, 17:20
Е, добре, много едностранно гледате на нещата. Нови пози, ала-бала. Ами ако го правим само в мисионерската, накрая ще му го кажа в прав текст, пък ако иска да го приема като удар по егото. В крайна сметка или може в други пози или да си намери друга, нали? Същото е и за женската страна. Ако опираме до нови пози и секс играчки, явно другия иска нови неща, защото сме еднообразни. Бих пробвала. Ако не ми хареса - ще му кажа. Ако пък той иска да продължаваме, тогава вече и той да си намира друга.
Не виждам кво лошо има някой от двамата да си поиска... каквото и да е. И компромис ми звучи супер гадна дума, все едно вика айде, от мен да мине. Ама не е така. Правиш го с желание, за да му е на другия добре. Ако видиш, че на теб ти вреди, му казваш. Той от своя страна трябва да те разбере. Според мен ако не те разбере и настоява, вече там е проблема. И ако ти въпреки себе си го правиш - тогава идва компромиса.

mimsssssss
11-30-2012, 17:32
И аз казах, че стигне ли се до изнудване, няма смисъл. Но го погледни така. Давам пример за някое момиченце на 15-16 години и момче на 20. Момчето иска свирки и да и се празни в устата, момичето не е съгласна. Той и вика добре поне айде на лицето, тя пак не иска. Да правят анален, тя пак не иска. Няма да споменавам, че може да правят секс само на изгасена лампа. Иска да и лиже дупето, тя пак не дава. Предлага и да си вземат от тия белезници с пухчетата, тя веднага се филмира че може да я заключи и да и направи снимки с телефона и после да я изнудва.
В крайна сметка си правят стандартна мисионерска поза, на момчето му писва и си търси някоя по разкрепостена. Момичето пък почва да се оплаква той какъв глупак бил и я зарязал заради някаква "курва".

Ако бях на мястото на момчето също щях да я зарежа. Не казвам, че трябва да дава да и се празни и в ушите, ама пък такива най ги мразя като вземат да ми се обясняват. Ама ние да няма да се женим сега, или пък че го държала на сухо до третия месец да не изглежда като лесна... Т'ва секса го превърнаха като няква златна жълтица, все едно няма жени дето искат различни пози и секс играчки... т'ва само на мъжете им е в главите :Д

machoka
11-30-2012, 17:34
Абе да си искаш и да не ти дават си има своя чар. Не го драматизирайте толкова, чак край на връзки бла бла. Та нали на това се основова и флирта ако щеш.

На мен много бързо ми омръзва връзка, в която всичко опира до 'даа, аха, добрее, ми както кажеш, няма проблеееем' винаги едно и също - съгласие и тва е. Ми малко характер се изисква, никой сериозен мъж не иска някво тамагочи до себе си. Едно е жена ти да е покорна и да се вслушва в теб, съвсем различно е да изпълнява всичко като добре дресирана болонка.

mimsssssss
11-30-2012, 17:45
И към двамата. И ни жените да не повярва човек сме хора и имаме наши си чувства, желания и характер. Това далеч не означава, че не можем да бъдем милички и добрички и да изтискваме соковете на половинките си. Просто съм твърдо против жени/момиче, които категорично отказват каквото и да било и после мрънкат че връзката им била еднообразна след 6 месеца. Пък и още повече мрънкат, ако приятеля им предложи нещо, за да разнообразят. Така женска пасивност ми бърка дълбоко из недрата...

machoka
11-30-2012, 17:50
Женската пасивност ми бърка в здравето. Женската активност ми бърка в джоба.

Мхмхм

предпочитам женската активност.

ЗДРАВЕТО Е НАЙ-ВАЖНО!

ShtrudeL
11-30-2012, 17:54
Едно е жена ти да е покорна и да се вслушва в теб, съвсем различно е да изпълнява всичко като добре дресирана болонка.

Границата е много тънка. МНО-ГО. Да не казвам, че почти я няма.

machoka
11-30-2012, 17:55
напротив, две различни неща са. 'покорна' да се тълкува като 'разбрана'.

Djovani
11-30-2012, 18:03
Какво искаме в секса при всеки мисля,че е доста относително,всеки си има различни желания за това ,как ще се почувства достатъчно удовлетворен.Лично аз да е по интересно :)

ShtrudeL
11-30-2012, 18:04
И така да е..
Не съм сигурна, че те разбирам.. защото в един момент казваш как не искаш пасивна жена 'аксесоар', а в друг как искаш да те слуша, а аз под 'слуша', разбирам да не излиза от вкъщи, без да се е допитала до теб за външния си вид, 'жена', която ти е едва ли не подчинена и не знам защо винаги се сещам за тези двамата, като чуя някой да говори подобни неща http://razkritia.com/wp-content/uploads/hristo_kornelia_trifonovi.jpg Даже външно им личи, че са в общоприетите рамки за 'мъж' и 'жена'..

machoka
11-30-2012, 18:06
^^ щруди, много си далеч от понятието за жена, която ти е опора, приятел, любовница и готвачка (ъъ ще прощавате хаха) едновременно :D

да не говорим, че повечето искаме и да сте ни майки, 'ма тва е си наш отделен проблем, не ваш ](*,)

machoka
11-30-2012, 18:09
:D
Жената не трябва да е пасивна, но при положение, че му предлагам всичко, от което има нужда и отгоре, за да не е скучно, не мисля че трябва да го ЗАДЪРЖАМ със секс и едва ли не да правя неща, които не искам, само за да не се фръцне той.Това при положение, че е задоволен и не стоя като дърво под него. Съвсем примерна ситуация.

тва съгласен, ма не е само секс)

jghgh
11-30-2012, 18:29
абе с две думи на мъжете няма угодия :д

jghgh
11-30-2012, 18:45
ебаси как не се удовлетворяваме взаимно :д