PDA

View Full Version : Коледа . . .



Yunna
11-27-2012, 14:13
Здравейте . . ''мили'' другарчета :D . . Та моят въпрос е избрахте ли вече, подарък за половинката си?!? .. И също така бихте ли предложили някакви идей за подарък за момче,че вече откачих :( :x ?!? . . .
П.п - Благодаря предварително за помоща :* :* . . . иии на кoйто не му изнася десен ъгъл червен Х оттам нататък сте вие !! :) . . .

granger
11-27-2012, 14:29
някакви идеИ
Зависи от колко време сте заедно. Ако е пушач - гравирана запалка, някакъв уикенд в планината може би? Нещо сантиментално,което значи нещо за двама ви.

urlittlelady
11-27-2012, 18:19
оххх и аз не знам какво ще е за Коледа, а трябва да мисля и за рожден ден преди това... подарявала съм доста неща и сега просто идея си нямам какво да е...
подарява съм: диск на любимата му група; рамка за снимка с наша снимка и рамката е облепена лично от мен :D ; пуловер.. дебел и топъл пуловер ^_^ ; сребърна гривна; пирамида от цветно стъкло с гравирана зодия; пъзел с наша снимка...

колкото до това какво ни свързва: ами родени сме в един месец [една зодия сме], харесваме един стил музика, обичаме да пътуваме, да си пращаме писма... имаме доста общи неща...

мислех тази Коледа да му взема един малък дядо Коледа с чувалче и в чувалчето да има нещо, и традицията ми - ръчно изработена картичка... но какво да има в това чувалче... мислех си за някакво преспапие с двама влюбени, но още го обмислям :D
Вие какво мислите ?! ^_^

xoxi
11-27-2012, 18:37
Нямам аб-со-лют-но никаква представа какви подаръци ще купувам.
Не съм измислила нито за него, нито за семейството.
Тази година разполагам с малко повече пари и искам да накупя хубави и полезни подаръци, омръзна ми от сувенири и разни други неща, които излизат от употреба веднага след като са подарени.

bloodyF
11-27-2012, 18:56
някакви идеИ
Зависи от колко време сте заедно. Ако е пушач - гравирана запалка, някакъв уикенд в планината може би? Нещо сантиментално,което значи нещо за двама ви.

гадина, повече нищо няма да ти казвам, издаваш ми идеЙте :lol:
иначе нищо не съм измислила, освен гравираната запалка за него :Д
мислех си за лампа (нощна), ама се отказах,щот' е тъпо 8-)
той искаше някаква жилетка, пуловер, нещо такова, ама не знам, дрехи ми е съмнително да му избирам..
уууууууууф.

ALetterFromTheSky
11-27-2012, 19:05
E, тва за запалката, го крадвам;д ако кажете и къде се правят златни сте хахаха. Иначе преди това има имен ден и там мислех сребърна гривна, но аз все в последния момент избирам и накрая ще е някоя готина рамка от фотото със снимка;д и да сА знаЙ :D

bloodyF
11-27-2012, 19:21
а я да ви питам нещо , че се чудех
значи
ако например той носи златна верижка за врата (не съм я виждала цялата, не знам дали има висулка), тъпо ли е да му подаря сребърна гривна, например?
и колко ще ми излезе средно дебела мъжка сребърна гривна?


Иве

http://gravirane.pulslight.net/zapalki

ALetterFromTheSky
11-27-2012, 19:26
Aw, мерси :*

За гривните , преди 2 години поразпитах и бяха някъде от сорта на 50, 60лв, но по-масивните.. сложи го 30-60 .

tuzaro
11-27-2012, 19:29
а я да ви питам нещо , че се чудех
значи
ако например той носи златна верижка за врата (не съм я виждала цялата, не знам дали има висулка), тъпо ли е да му подаря сребърна гривна, например?
и колко ще ми излезе средно дебела мъжка сребърна гривна?


Иве

http://gravirane.pulslight.net/zapalki
не е тъпо на не си отива майна, нещо друго измисли.
Аз разчитам дядо коледа да ми подари нещо, няма кой друг.

cweeet
11-27-2012, 19:32
гравирана сребърна гривна е моята идея.
ако искате да се бръкнете малко за пушачи запалките зипо са много фтв

fenkaaa
11-27-2012, 21:07
Хора,не съм пускала тема,защото има прекалено много теми "Какво да купя на приятеля/ката си за Коледа" и вече ще стане банално,но в интерес на истината,наистина имам нужда от съвет :D Мислех си,че съм изобретателна и че ме бива в това да измисля какъвто и да е подарък,но като дойде момента и замръзвам иии нищо не мога да измисля :D, а то останаха едни 20/25 дни,през които трябва да измисля подарък,да видя с какви пари ще разполагам и просто е ужас.Бъдете така добри да си споделяте идеите и да предлагате нови,защото както виждам много хора са в моето положение,а тези които вече са готови с подаръците ще са ни от голяма помощ.Благодаря :D.

rusoto_baby_f
11-27-2012, 23:46
тази година няма да подарявам нищо материално..мисля да е запомнящо..Избрала съм нещо такова..
http://www.momentofpeace.net/wp-content/uploads/2008/03/10_valentines.JPG
плюс ръкавички http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTYFX2Clo0bnXKLiTUrjaXWuR5CFVSQt 2U9GZCn_ro4buUMTXmg6s1V4FIqEg
обмислям идеята за ягоди, сметана, хотел..Но не съм решила още..

urlittlelady
11-28-2012, 06:08
аз нямам възможност за нещо такова :D но ще реализирам идеята с преспапието в чувалчето на метален/пластмасов/нз какъв :D дядо Коледа
иначе обичайните подаръци могат да се подаряват за всеки празник. Аз мисля, че в самия подарък трябва да има някакъв коледен мотив дори да е само леко загатнат. Коледа е все пак. Но не знам както си решите :)

In*The*Face
11-28-2012, 06:54
Ами аз обикновено купувам това от което има нужда. Просто сме заедно от толкова време, че е по-добре да му взема едни хубави кецове или пуловер, отколкото нещо, което ще събира прах по рафтовете в къщи. Ако искате да е нещо по-оригинално със снимка или гравиране, има един интересен сайт за подаръци http://www.unikalni-podaraci.com/?gclid=CNTG-uyW8bMCFdHLzAodg1wAZQ

Отляво са по категории. Там могат и да гравират. Досега съм поръчвала няколко неща за приятели оттам и съм доволна. Имат скайп, така че можете да уточнявате всички подробности, защото аз поне имах известни претенции.

А иначе в сайтовете за колективно пазаруване тип Грабо, отсега пускат някакви оферти за почивка в планината, така че и това не е лош вариант. Но всичко зависи от връзката и интересите на половинката.

bloodyF
11-28-2012, 07:40
не е тъпо на не си отива майна, нещо друго измисли.
Аз разчитам дядо коледа да ми подари нещо, няма кой друг.
и аз така си мислех;


може ли да ми дадете идея? (ако някое момче се включи ще е супер)

(бтв , не знам дали има значение - той няма хобита /май/, обича да слуша музика и НЕ обича да гледа филми; барман и диджей е; тренира бейзбол от 17 години и това му е нещо много важно и голямо в живота..)




иначе обичайните подаръци могат да се подаряват за всеки празник. Аз мисля, че в самия подарък трябва да има някакъв коледен мотив дори да е само леко загатнат. Коледа е все пак. Но не знам както си решите :)

да! (може би)

In*The*Face
11-28-2012, 07:45
Ако си обича работата като барман можеш да му подариш нещо свързано с това. Има най-различни комплекти. Тук също има няколко идеи http://stilen.info/2010/12/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8A%D1%86%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE/

Като диджей каква музика пуска? Можеш да се свържеш с някой да му направи сет от любими парчета на диск и да му поръчаш обложка в някое фотостудио.

bloodyF
11-28-2012, 08:47
всякаква, но май фав му е рок
това е идея (с диска), мерси :3

Hilary_
11-28-2012, 09:52
Рано е още да го мисля. Има още месец до тогава ..

pandabear
11-28-2012, 09:59
Знаех си, че не трябваше да отварям темата. :/ Очертава се тази година да ми е първата без да подарявам подарък на любимия човек.

urlittlelady
11-28-2012, 19:00
трябва да седна и да си направя списък на нещата, които биха му свършили работа :D просто като стане въпрос за подаръци винаги гледам да е най-точното и възможно най-оригиналното :D и доколкото си мисля се получава, въпреки че той никога няма да седне да ми каже "това не ми харесва" или нещо от сорта :lol: