PDA

View Full Version : добър фризьор във варна



CeLuVcHo0o
11-27-2012, 17:29
Здавейте. Бихте ли могли да ми препоръчатет добър фризьор във Варна? Не искам някой, който ще ме попита "какво искаш?", ще го направи и ще ме отпрати. Искам някой, който ще даде професионалното си мнение за нов цвят, прическа и поддържане на косата. Сама все не мога да си избера прическа, която ще ми отива. Важно е, така че ще се радвам на всеки отговор, който получа ;)

JoLLiE92
11-27-2012, 17:33
Записвам се за темата. :)

CeLuVcHo0o
11-27-2012, 18:20
май само със записването ще си останем...

~sweeettt~
12-25-2012, 20:47
красен стил , ако попаднете на добра фризьорка.струва 6лева....и на добри войников има един точно до очния кабинет подстригва за 10 лева но с измиване и подхранващите там работи

Brunetkova :*
12-26-2012, 09:22
Vitality Beauty Center na ulica iurii venelin 12 telefona e 636623 nai dobrata friziorka mnogo kompetentna na vseki vupros shte vi otgovori i obesni

Brunetkova :*
12-26-2012, 09:23
Sujelqvam za latinicata no sum ot telefon i nqmam vuzmojnost za kirilica

youonlyliveonce
12-26-2012, 17:49
'Торина стил'. И гризьорката, и козметичката са много готини. http://prodavalnik.com/damsko-podstrigvane-izmivane-i12587193 тука има адрес и телефон.

elmita
03-01-2013, 09:42
Vitality Beauty Center na ulica iurii venelin 12 telefona e 636623 nai dobrata friziorka mnogo kompetentna na vseki vupros shte vi otgovori i obesni

Точно преди два дена същата тази фризьорка ми съсипа дългата коса до кръста..като я попитах как успя да го направи,не беше много компетентна и не можа да обясни как е станало...ще Ви отговори това което искате да чуете,преди да ви вземе парите,и накрая като ви направи на плашило и ще каже "Не мисля ,че вината е в мен" .. да вината е в нас, наивниците,че е пълно в България с такива некадърници...

И междудругото ти си единствената в нета,която я препоръчва,да не сте роднини или да ти сплела само едни плитки,че си толкова уверена в изказванията си ?!!

Wwwooow
03-01-2013, 10:54
Престанете да влизате в темите и да си рекламирате салоните !!! Много си личи.Момичетата търсят нещо изпитано и качествено не вашите реклами за повече клиенти

elmita
03-01-2013, 15:04
Престанете да влизате в темите и да си рекламирате салоните !!! Много си личи.Момичетата търсят нещо изпитано и качествено не вашите реклами за повече клиенти

Нали? А пък тя ,че и телефон оставила ...

black pearl
03-01-2013, 16:12
Аз съм доволна от студио Лилови. Салона е до Димчо Дебелянов :) Майка ми редовно ходи там, там си изруси косата и там и я поддържат :))

roshlichka
03-01-2013, 21:01
За мен най-добрата във Варна е Кина Кудева - https://www.facebook.com/pages/Kina-Kudeva-OBICHAITE-KOSATA-SI/339543125852?fref=ts Това е нейна страница във фейсбук. Е.. не подстригва за 6 лева, малко по скъпичко е но е много добра.

elmita
03-02-2013, 10:00
За мен най-добрата във Варна е Кина Кудева - https://www.facebook.com/pages/Kina-Kudeva-OBICHAITE-KOSATA-SI/339543125852?fref=ts Това е нейна страница във фейсбук. Е.. не подстригва за 6 лева, малко по скъпичко е но е много добра.

Точно така!И аз ходя при нея,и познай сега кой ще оправя поразията на косата ми,която създаде онази некадърница..При Кина подстригването е 18 лева,но вкл. измиване,издухване и страхотно подстригване!С кеф и ги давам да Ви кажа..

JoLLiE92
03-02-2013, 11:28
Всяко нормално подстригване включва измиване и издухване, ако не включва, тогава вече е ненормално. :D Освен това ако един фризьор прави добри прически, това не значи задължително, че го бива с ножицата.

Brunetkova :*
03-02-2013, 13:57
Някой път когато и клиента не знае какво иска как да му угоди фризьорката, а след това най-лесно е да изкараме фризьора виновен. :D
Нали в темата търсихте фризьор във Варна, като ви кажат било реклама. ХАХАХАХ
Салони Красен стил има в целия град и не се нуждаят от реклама, отидете там. :D
И така е като ходиш от салон в салон повече рaзбираш от фризьора, нали! :D

elmita
03-02-2013, 20:09
Повярвай ми,аз знаех какво исках,още повече и да не знаех,със сигурност не исках да ми съсипят косата!Отгоре на всичкото като и зададох два-три елементарни въпроса ми заекаваше и незнаеше какво да каже...стана ми ясно,че е изкарала един курс в отсрещния вход,преди 2 месеца сигурно и сега чака само нови жертви...А колкото до рекламата...пропуснала си само и линк към сайта им да сложиш..надявам се да си разбрала най-накрая какво се опитаха да ти кажат по нагоре!

elmita
03-02-2013, 20:11
Всяко нормално подстригване включва измиване и издухване, ако не включва, тогава вече е ненормално. :D Освен това ако един фризьор прави добри прически, това не значи задължително, че го бива с ножицата.

Подкрепям!

FuCKkK13
03-02-2013, 20:43
Някой път когато и клиента не знае какво иска как да му угоди фризьорката, а след това най-лесно е да изкараме фризьора виновен. :D
Нали в темата търсихте фризьор във Варна, като ви кажат било реклама. ХАХАХАХ
Салони Красен стил има в целия град и не се нуждаят от реклама, отидете там. :D
И така е като ходиш от салон в салон повече рaзбираш от фризьора, нали! :D

айде айде,повече от ясно е че си беше реклама ;) можеше да кажеш '' ако имаш интерес на лично'' примерно а не чак и телефон

POLLINA
03-02-2013, 21:11
Ориентирайте се към мъже фризьори.

upravitel na salona
03-02-2013, 21:49
Точно преди два дена същата тази фризьорка ми съсипа дългата коса до кръста..като я попитах как успя да го направи,не беше много компетентна и не можа да обясни как е станало...ще Ви отговори това което искате да чуете,преди да ви вземе парите,и накрая като ви направи на плашило и ще каже "Не мисля ,че вината е в мен" .. да вината е в нас, наивниците,че е пълно в България с такива некадърници...
?!!
Защо дойдохте в салона след като първо ви беше направена проба на кичур коса?!!!!
Защо след като си тръгнахте толкова доволна от салона в един момент решихте че косата ви е съсипана?!!
Защо си тръгнахте от салона преди да ви е ДОВЪРШЕНА ПРОЦЕДУРАТА?!!!
Много просто: ако може да не даваме пари и да си ги спестим, а после да ходим да плюем по форумите.....
Парите ви ги взех аз, а не фризьорката, която имаше невероятното търпение да ви обяснява каква е технологията за работа с Калър оф,какво трябва да се направи и т.н. Само че вие не млъкнахте през цялото време и не искахте да чуете какво ви се обяснява, защото сте много "компетентна" и ви интересуваха единствено цените / за половин коса, за два кичура, за боя, за без боя....
И мила ми госпожо същата тази фризьорка е била на международно обучение в Италия за работа с продуктите с които работим и продаваме в цяла България.
И как не намерихте време да дойдете в салона за да ви видим съсипаната коса. Надявам се че ще намерите време обаче да дойдете с касовия бон, за да ви върна 28лева, които платихте за процедура която по ценоразпис е 40!
Нали това искате!

elmita
03-03-2013, 09:47
Защо дойдохте в салона след като първо ви беше направена проба на кичур коса?!!!!
Защо след като си тръгнахте толкова доволна от салона в един момент решихте че косата ви е съсипана?!!
Защо си тръгнахте от салона преди да ви е ДОВЪРШЕНА ПРОЦЕДУРАТА?!!!
Много просто: ако може да не даваме пари и да си ги спестим, а после да ходим да плюем по форумите.....
Парите ви ги взех аз, а не фризьорката, която имаше невероятното търпение да ви обяснява каква е технологията за работа с Калър оф,какво трябва да се направи и т.н. Само че вие не млъкнахте през цялото време и не искахте да чуете какво ви се обяснява, защото сте много "компетентна" и ви интересуваха единствено цените / за половин коса, за два кичура, за боя, за без боя....
И мила ми госпожо същата тази фризьорка е била на международно обучение в Италия за работа с продуктите с които работим и продаваме в цяла България.
И как не намерихте време да дойдете в салона за да ви видим съсипаната коса. Надявам се че ще намерите време обаче да дойдете с касовия бон, за да ви върна 28лева, които платихте за процедура която по ценоразпис е 40!
Нали това искате!

1.Цитирам фриз. "Нормално е кичура да го усещаш по сух,не съм слагала шампоан..." да припомня
2.Не съм си тръгнала толкова "доволна",защото ако бях щях да се боядисам,и повтарям,че щетата е установена след като се изкъпах вкъщи..и то не на същия ден!!!
3.Процедурата беше завършена с така наречения оксидант,не виждам какво повече имаше за довършване..
4.Мила госпожо,заради вашата "обучена" фриз. ще дам 400 лв за кератинова терапия,не случайно за пореден път казвам ,че пари за косата си не пестя!Но защо трябва да плащам за на някой грешките?! По нейна преценка ме държа на печката 25 минути,защо? "Защото така и били казали", когато я попитах ,защо не трябвало няколко дена да си мия косата ми отговори "защото така ми казаха"..Май в Италия си е направила само една екскурзия,защото нищо не е научила..
Как смеете да ми говорите по този начин?Да млъкна?! Знаете ли тази коса ,колко грижи,средства и накрая тази фриз. която има два пръста коса ,да ми я съсипе?!Какво международно обучение,един семинар,на който не е била много концентрирана!
Защо да идвам?Попитах я какво ще направи?През тези дни не съм се спряла да ходя на фриз. и да я подготвям за терапии,най вече за кератин..
Как може да си мислите,че ще си измислям подобно нещо за да мога да си върна 28 лв,защото едвам съм ги прежалила и как ли не това е първия ми път в който стъпвам в салон и съм се чудила какво да си измисля за да ми излезне безплатно?!!!
Как не ви е срам?! Още през лятото си купих продукт от вашата марка,и още тогава останах разочарована,да не говорим ,че самочувствието което имате и седите в офиса и в салона по цял ден е просто нереално!Познавам ви доста по отдавна,но явно не ме помните..Спрете да си вирите носа,защото по цял ден си пиете кафенце с вашите колежки и се чудите какво да правите...за разлика от др. ваши колеги ,които нямат свободен час в близките две седмици!!!!
Относно касовия бон,аз такъв не получих,дано поне на служителни на НАП им предоставите!Прегледайте си записите от камерите,ако имате такива,относно връчване на касов бон!
Радвайте се ,че това е споделено в форум,а не в жалба на КЗП!!!!!!!

FuCKkK13
03-03-2013, 09:59
Защо дойдохте в салона след като първо ви беше направена проба на кичур коса?!!!!
Защо след като си тръгнахте толкова доволна от салона в един момент решихте че косата ви е съсипана?!!
Защо си тръгнахте от салона преди да ви е ДОВЪРШЕНА ПРОЦЕДУРАТА?!!!
Много просто: ако може да не даваме пари и да си ги спестим, а после да ходим да плюем по форумите.....
Парите ви ги взех аз, а не фризьорката, която имаше невероятното търпение да ви обяснява каква е технологията за работа с Калър оф,какво трябва да се направи и т.н. Само че вие не млъкнахте през цялото време и не искахте да чуете какво ви се обяснява, защото сте много "компетентна" и ви интересуваха единствено цените / за половин коса, за два кичура, за боя, за без боя....
И мила ми госпожо същата тази фризьорка е била на международно обучение в Италия за работа с продуктите с които работим и продаваме в цяла България.
И как не намерихте време да дойдете в салона за да ви видим съсипаната коса. Надявам се че ще намерите време обаче да дойдете с касовия бон, за да ви върна 28лева, които платихте за процедура която по ценоразпис е 40!
Нали това искате!

вижте какво,това е форум,тук всеки си изказва мнението и вие нямате ни най малко право да казвате кой да плюе и кой не... за това е направена темата,да бягаме от некадърни фризьори

upravitel na salona
03-03-2013, 12:05
Относно касовия бон,аз такъв не получих,дано поне на служителни на НАП им предоставите!Прегледайте си записите от камерите,ако имате такива,относно връчване на касов бон!
Радвайте се ,че това е споделено в форум,а не в жалба на КЗП!!!!!!!
Лично от мен беше издаден касовия бон след получаване на парите и беше оставен на плота заедно с рестото от два лева! Задължение на клиента е да го съхранява до напускане на обекта! Вярно е, че се вижда на камерите!

elmita
03-03-2013, 14:21
Какво се вижда на камерите ? Как два лева( без касов бон) ми се поднасят на масичката ,където си пието кафето..Аз ли съм длъжна да го търся из салона ?

POLLINA
03-03-2013, 14:53
шш алоо , не ви прави чест.
научете се да търпите и критики.
Смешни ставате

NqkfaNikakva21
03-03-2013, 14:55
Г-жо управител, закрийте си салончето и не занимавайте повече хората с ''компетенциите'' си.

JoLLiE92
03-03-2013, 15:03
Чак ще отскоча да го видя тоя салон, че ми стана интересно. :D

kaliope111
09-29-2013, 20:09
Здравейте и от мен , гледам темата е старичка ама да не пиша нова .
Та искам да си направя този цвят - http://static.blife.bg//08bef0749e73.jpg ама косата ми е тъмно кестенява . Въпроса ми е дали с едно боядисване ще стане , или ако може да ми преопръчате свестен фризиор който ще може да го постигне с едно ходене и без да ми изгори много косата :)

DragonLady
09-29-2013, 20:22
Здравейте и от мен , гледам темата е старичка ама да не пиша нова .
Та искам да си направя този цвят - http://static.blife.bg//08bef0749e73.jpg ама косата ми е тъмно кестенява . Въпроса ми е дали с едно боядисване ще стане , или ако може да ми преопръчате свестен фризиор който ще може да го постигне с едно ходене и без да ми изгори много косата :)

За желаната от теб промяна, мисля че ще се наложи да се сложи и блондор към боята. Тези с амоняк изтощават повече, но са по трайни. Иначе моята фризьорка не знам дали е добра с боядисването ( мен ме боядисва приятелка ), така че само с това бих могла да ти помогна.

kaliope111
09-29-2013, 20:26
Цвета си е баш особен ;х моята коса е тъмничка , но надолу е руса , веднъж рискувах да си направя русо омбре сама .. отидоха 3 бои ...при които една изрусител сайъс която ме направи жълта като патка после с гарниер.... ;хх този цвят верно е по тъмен , но сама не знам как ще се справя ;х нещо от този сорт да е https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1150211_435150853266278_1111473522_n.jpg

DragonLady
09-29-2013, 20:43
При това положение по-добре остави избора на боя на фризьора и не избързвай ти да си купуваш.