PDA

View Full Version : Как да превърна една чисто сексуална връзка в нещо повече?



4Questions
11-27-2012, 17:30
Всички знаем за отношенията тип "приятели с привилегии", но аз взех, че се привързах, влюбих се и искам да съм с него истински. Дали да проведа сериозен разговор с човека за нашето бъдеще (ако има такова), за това, какво искам и т.н, или да му го покажа по някакъв недиректен начин? И всъщност как се започва такъв разговор изобщо?

anonymous708973
11-27-2012, 17:42
Нищо не му казвай директно.
Действай малко подмолно :д Няма лошо де, всички бихте спечелили.
Бъди мила, бъди приятелка, забъркай му някоя манджа, направи му масаж на раменете, погрижи се да имате повече от "онези" моменти... то ще си проличи дали действа.

xXxPETYAxXx
11-27-2012, 17:44
Ако си стигнала до извода, че не искаш вече само секс от този човек си поговори сериозно с него. Просто му казваш, че така не те удовлетворява, и, или искаш нещо повече, или е най-добре за теб да прекрати и това, което имате, защото не ти е достатъчно и се измъчваш.

Подкрепям и идеята на PinkPan7her, но не знам дали не сте и в такива отношения, каквито е описала. А иначе отнема много време.

И все пак, каквото и да направиш - гаранции няма, че ще се получи!

Violenza
11-27-2012, 18:14
Аз пък бих му казала директно. Недей да започваш с това от вратата де, но от дума на дума си го подпитай той какво мисли по въпроса.
Сегашната ми връзка започна по този начин. И всъщност една вечер точно с директен разговор си изяснихме, че явно и двамата вече искаме връзка.

AliceSw
11-27-2012, 18:24
за такова нещо би трябвало да се процедира директно...с другото може да се излъжеш и себе си много...и на мене ще ми е кеф да ми правят масажи и да ми готвят, но нищо няма да ме спре да си тръгна и да не се обадя 1 седмица примерно...уговаряте се да се видите, директно обясняваш положението в началото на разговора, ако и той е окей - супер, ако не е - едно последно и спираш да го виждаш...

marilyn
11-27-2012, 20:29
Ми просто си поговорете.
И все пак, имай идеята, че това, че си пасвате в кревата, не значи, че ще си паснете и във връзка.

fenkaaa
11-27-2012, 21:27
Като за начало,докато сте заедно,не се дръж както си се държала преди,когато е било само за секса.Започни да се държиш така,че да се усети,че имаш нещо към него,но ще е хубаво да знаеш,дали това нещо е споделено.

Azoria
11-27-2012, 22:08
И аз подкрепям идеята да използваш думи, само гледай да уцелиш момента, в който да повдигнеш въпроса. Бъди директна, за да сте ,както се казва, със свалени карти. Успех! :)

anonymous908491
11-27-2012, 22:45
В какво повече ?
В тормоз е лесно, почваш да я пляскаш, не по сексуалния начин, с тояга, шутове и ритници.