PDA

View Full Version : Искам съвет!



So_bad000
11-27-2012, 21:07
Предполагам, че просто ще е поредната банална тема, но нали знаете всеки има нужда да си излее каквото му тежи. Изключително много харесвам едно момче (харесвам не мисля, че е правилната дума, защото е повече от харесване може би влюбена съм в едно момче), обаче не знам как да подходя, просто знаем се на здравей чао, напоследък започнах да излизам по-често с него. Изглежда изключително мил, но след една вече ми налетя аз му казах да спре... и от тогава като че ли не си пишем много често, не знам просто искам да направя нещо отново да имам шанса да изляза с него, не знам как да поискам! Не искам да изглеждам някаква досадна или отчаяна просто всичко давам да се съгласи. Не съм толкова малка, на 20 години съм. Срам и позор държа се като 14-годишна пикла, която не знае боли ли я сърби ли я. Не знам случвало ли ви се е да харесвате толкова много някой, че чак да не знаете какви ги вършите? Просто искам съвет как да си получа втората среща без да изглеждам отчаяна или досадна?

prosto_chovek
11-27-2012, 21:09
просто го питай дали иска да излезете на кафе. Ако те пита защо си го върнала първия път, кажи му, че не си знаела дали го искаш, а сега го знаеш.

So_bad000
11-27-2012, 21:12
Може би наистина най-добрият вариант е направо да си го викна без да овъртам пък каквото стане :)

prosto_chovek
11-27-2012, 21:14
винаги това е по - добрията вариант. Аз не знам защо мислите, че колкото повече увъртате, толкова по - хубаво става. Напротив. Седиш, чакаш, въртиш, сучеш, накрая или е загубил интерес, или си е намерил друга. В случая има интерс, щом ти е налетял, както казваш. Давай!

So_bad000
11-27-2012, 21:17
Ами да така е... ама има и друго това налитане дали е било защото е имал симпатии? или просто си е бройкаджия? и дори да е било само за единия с*кс дали мога да го накарам да ме харесва сериозно?

The_real_one
11-27-2012, 21:33
Не знам дали си на 20 ама мисленето ти е като на 14-15 годишна. Няма да си "досадна" или "отчаяна" ако просто го питаш дали иска да изпиете едно кафе.

So_bad000
11-27-2012, 21:34
Ами да съгласна съм аз си казах, че не знам какво ми става...

marilyn
11-27-2012, 21:37
Не знам дали си на 20 ама мисленето ти е като на 14-15 годишна. Няма да си "досадна" или "отчаяна" ако просто го питаш дали иска да изпиете едно кафе.

Подкрепям!

prosto_chovek
11-27-2012, 21:40
ми излез с него и ще разбереш, то си личи дали иска да е с теб или е ей така за бройката или за нещо друго. Ако иска да е с теб, ще го разбереш.

Azoria
11-28-2012, 08:37
просто го питай дали иска да излезете на кафе. Ако те пита защо си го върнала първия път, кажи му, че не си знаела дали го искаш, а сега го знаеш.

+
Успех :)

So_bad000
11-28-2012, 12:55
Благодаря.