PDA

View Full Version : Най-гадното



ccdesigns
11-27-2012, 23:55
Понеже има тема за най-милото и хубаво нещо, което е правила половинката за вас, нека тук да споделим някакви гадни преживявания. Ако искате де. Защото някои хора писаха в другата тема и на фона на останалите постове стоеше много грозно, а в същото време е интересно.

rusoto_baby_f
11-28-2012, 00:05
По принцип аз гледам да запазя само хубавите спомени..Но най-гадното... което ми се е случвало е да хвана тогавашният ми приятел в изневяра...

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2012, 01:04
Тъй като аз се "изтапанчих" и написах най - гадното ми в темата за най - милото , направо ще го пренеса тук ! =)

Беше 14-ти Февруари и с първата ми приятелка/любов трябваше да се видим , бях и купил огромно сърчице и бях чакал този ден с нетърпение..чаках си аз чаках.. и тя просто не дойде , след като чаках 2 часа като идиот и звъннах , питах я къде е какво става , а тя ми каза :"Еми сорри , обаче съм във баба на гости много исках да я видя довечера ще говорим " .. още като ми каза това знаех , че нещо не е наред..защото тя мразеше да ходи в баба и ..вечерта влезе в скайп , писах и .. чаках 10 мин. и след тези 10 мин получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка .. просто това нещо няма забравяне..

fenikss_
11-28-2012, 03:34
Имало е много хубави,но и много гадни.
Гадните просто ги трия от съзнанието си.
Има тая опция.
Изневяра,бой.Буквално спукаме от бой.
Претърпяхме жестока катастрофа заради него,бяхме се скарали и той беше бесен,и караше с бясна скорост.Това се случи през нощта.И така за малко да си отида,но прескочих трапа.2седмици бях в кома...не са ми давали голям шанс,но аз пак се справих.

tori
11-28-2012, 07:12
Всичко лошо се забравя. Може би най-гадното, което е правил за мен, беше да ме ревнува от най-добрия ни приятел. Помня, че беше отвратително грозна ситуация и бях ужасно ядосана. Исках да отида и да го ударя ужасно силно, след което да си тръгна и да не го видя повече. Да ама той ме хвана, извини ми се, разсмя ме и останалото е история.

DisappointedDreamer
11-28-2012, 07:14
Много си романтичен, Младене.

In*The*Face
11-28-2012, 07:53
Имало е много хубави,но и много гадни.
Гадните просто ги трия от съзнанието си.
Има тая опция.
Изневяра,бой.Буквално спукаме от бой.
Претърпяхме жестока катастрофа заради него,бяхме се скарали и той беше бесен,и караше с бясна скорост.Това се случи през нощта.И така за малко да си отида,но прескочих трапа.2седмици бях в кома...не са ми давали голям шанс,но аз пак се справих.

И ти си още с този човек, който те е спуквал от бой?
Никога не съм разбирала подобно нещо.

По темата...имала съм неприятни моменти с гаджетата ми, като всеки друг.
С мъжа ми също сме минали през какво ли не. Може би най-неприятните бяха в началото, защото и двамата имахме други половинки, с които се разделихме, за да сме заедно. Те звъняха през нощта, пишеха смс-и, а ние не можехме да спрем да се чувстваме гузно. Това може би е един от малкото моменти, в които съм се чувствала наистина лош човек. За щастие това отдавна е зад гърба ни.

cweeet
11-28-2012, 07:56
зависимости.

DragonLady
11-28-2012, 08:22
Бях заварила бившият ми да ми рови в телефона и после с цялата си наглост ми дигна скандал що съм писала на мой близък приятел, че ми липсва ... а човека беше от месеци в чужбина, и не го бях виждала ...

Azoria
11-28-2012, 08:30
Ами след около 4-5 месеца връзка с човек 20+ , разбрах ,че сме скъсали от фейсбук. :lol:

3oPuTy
11-28-2012, 08:51
Хммм,сещам се само за една гадост и то направена от първия ми сериозен приятел ...
Бяхме заедно около 2 години,но започнахме доста да се караме и решихме (по взаимно съгласие) да се разделим.Бяхме разделени от около седмица-две и една вечер докато се прибирахме с един приятел той ме видял от едно заведение,в което празнуваха рожден ден ... Тръгнал след нас за да види дали за довиждане няма да има разни целувки и прегръдки.Стигнахме до моя блок,казахме си по едно "Чао." с момчето и той тръгна,след което бившия ми викна да го изчакам.Дойде при мен,взе да ме разпитва к'ъв е тоя и защо ме изпраща ... Накрая се ядоса и в яростта си ми удари шамар (при все,че аз бях 47кг. на 1,60м.,а той 100кг. и близо 2м. ...) о.О Веднага осъзна к'ва глупост е направил и започна да ми реве и да се извинява,но благодарение на този шамар осъзнах,че края наистина е дошъл.
Между другото тази случка се загнезди трайно в съзнанието и на двама ни и много ни промени - за щастие само в положителна насока.

pandabear
11-28-2012, 09:35
Отказа се от нас.

anonymous708973
11-28-2012, 11:26
Имало е много хубави,но и много гадни.
Гадните просто ги трия от съзнанието си.
Има тая опция.
Изневяра,бой.Буквално спукаме от бой.
Претърпяхме жестока катастрофа заради него,бяхме се скарали и той беше бесен,и караше с бясна скорост.Това се случи през нощта.И така за малко да си отида,но прескочих трапа.2седмици бях в кома...не са ми давали голям шанс,но аз пак се справих.

И сте заедно?

Игнорирали са ме, приемали са ме за даденост (което ебати клишето и не мога да повярвам, че го казвам, но е факт), рязали са ми секса... И на трите теми съм чувствителна като последствие.

bitchwolf
11-28-2012, 18:57
Апф, ако почна няма да спра. Лъгал ме е, обиждал ме е, когато сме били двамата, после и пред другите. Приемал ме е за даденост, ревнуваше ме от всяко нещо. Правеше ми скандали за всяко нещо..най-гадните мигове от живота ми са с този един единствен човек, от когото успях да се откъсна и да разкарам от живота си. Най-гадното? Мразеше най-добрия ми приятел, ревнуваше от най-добрия СИ приятел, забраняваше ми да излизам без него, докато той се зарибява с някоя си, не спираше да ме ядосва докато не ме накара да плача, а аз плачех от отчаяние, че не ме разбира и не ме разбира. Правеше ми на пук, искаше да страдам като доказателство за любовта ми! Е това е най-гадното!