PDA

View Full Version : Малко за помощ



knoxville9202
11-28-2012, 08:10
Здравейте, искам да попитам след полов акт с партньорката ми се скъса гемчето (ципата) на половия член, след което отидох на лекар и той ми обясни, че ще падне сиг. с времето , но също така може да отида и да ми го премахне с конец мисля че каза.Моя въпрос е ако реша да го премахва някой запознат ли е с това дали е болезнено и как е по-добре да постъпя? Благодаря!

anonymous708973
11-28-2012, 11:39
Отивай на лекар моментално!

knoxville9202
11-28-2012, 13:32
ми аз днеска ходих и той не ми каза че трябва бързо да се направи нещо, може би в понеделник ще отида отново защото сега нямах направление

DragonLady
11-28-2012, 13:33
Иди при читаш лекар, явно тоя грам не си разбира от работата.

In*The*Face
11-28-2012, 15:21
Абсолютно нормално е, случва се при много момчета и дори мъже. При други никога не се случва. От много неща зависи. Така, както се е получило сега, може до месец да заздравее, но може да се получи пак и пак. Засега е важно да си дадеш почивка от секса и да посетиш отново лекар. Ако не се лъжа мисля, че имаше крем, който могат да ти изпишат, за да заздравее по-бързо. Попитай и за това.

Ann Isabella
11-28-2012, 15:37
Ами да ти кажа честно,аз съм чувала че мн. боли ,но не като ти махат ципата(защото си с упойка),а след това.Не искам да те плаша де ,но по-добре я махни!!И без т'ва разбрах ,че е по-хигиенично без ципа.

granger
11-28-2012, 15:52
Момиче съм,ама има достатъчно статии из нета. Болка няма как да няма,но не е много, иди да ти извършат интервенцията, защото има риск да зарасне на криво,което би било по-болезнено. Истината е ,че не при всички мъже се случва , ако е късно гемчето -тогава може да се скъса.

xXxPETYAxXx
11-28-2012, 18:50
Ама, че мъже значи. Боли предполагам, но няма да умреш.
Значи, момичетата може да ги боли в началото на сексуалния им живот, но мъжете не можете да изтърпите малко!