PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



gizmoty
11-28-2012, 08:59
Здравейте надявам се да ми дадете съвет.. на 18 години съм, а приятеля ми е на 23.Познаваме се от деца. Не живеем заедно,но от месец и половина не съм се прибирала в нас, защото той не ми позволява,а когато тръгна на своя глава след 2 дена идва и ме взема отново.Той е много сложна личност и не обича да му се казва какво да прави.Беше в труден момент и поиска от мен да остана с него, в замяна на това аз обърнах гръб на всички мои познати (защото не съм от този град).Понякога изчезва за няколко дни и не ми се обажда, но той така е свикнал,да не дава отчет на никой.Наскоро разбрах,че си уговаря срещи в интернет,а с мен не е излизал от две седмици..все казва,че е изморен от работа.Работи във фирмата на баща си и по цял ден е на някъде, налага се понякога да закъснее до 9 -10, но по принцип е рядкост, а в последно време не се е прибирал по рано от 10. Като се прибере първо сяда на компютъра,яде и след час два ляга.Целува ме и ме прегръща силно, но имам чувството,че мисли за друго докато го прави. Сутринта става в 8 и отива на работа.. и така виждаме се през тези 2-3 часа вечер.Преди 2 години бяхме отново заедно, но тогава ни разделиха. Сега отново много от познатите ни, не искат да сме заедно,а сред тях са бившата му приятелка,кръстницата му,братовчедка му, дори и младата му мащеха. Кръстницата му е влюбена в него, а братовчедка му гледа парите му. Моля Ви за съвет, защото нямам никакъв житейски опит и вече не знам как да постъпя. Благодаря Ви, предварително. :)

Azoria
11-28-2012, 09:41
За какво как да постъпиш? Изясни се какво искаш.

И говорила ли си с него за тези неща?

btw, как така ти си от месец и половина в тях , защото не ти дава да си ходиш, а пък той си излиза без теб? :? ебати..

gizmoty
11-28-2012, 09:46
да говорили сме..или по точно аз си говоря ..той не обръща внимание..а когато обърне или е пиян и почва да се заяжда или изчезва на някъде и ми се обажда за да ме дразни .. не знам как да постъпя в смисъл, че не искам да го оставям, но ми е много тежко от това негово поведение ..но въпреки това все си мисля,че мога да променя нещо, но не знам как ;(

Azoria
11-28-2012, 09:51
Ами дай му да разбере, че не ти е приятно и може да те загуби. Това е отвратително и крайно неуважително от негова страна. Освен да се прибереш у вас, друго не мога да те посъветвам.

gizmoty
11-28-2012, 10:04
Благодаря ти, за съвета

sexa_na_kompleksa
11-28-2012, 10:16
За сега наистина се прибери.
А ти не ходиш ли на училище?
Опитай се да поговориш отново с него, но спокойно, без караници и когато той не е пиян или уморен. Не може да заключва у тях и да излиза с други...

gizmoty
11-28-2012, 10:40
Ще се опитам ..ами то няма вариант да не е уморен или пиян ..Благодаря много

3oPuTy
11-28-2012, 10:54
Значи живееш с човек,който използва всяко свое свободно време за да се напива;изкарва те от вас насила и те замъква насила в тях,без родителите ти да кажат или направят нещо;урежда си срещи с други жени/момичета;не ти обръща внимание и понякога не се прибира с дни,а и комуникацията ви куца ... Е,извинявай,ама колко голям мазохист трябва да си за да търпиш подобно нещо?! о.О

sweetycherry33
11-28-2012, 11:02
И защо не искаш да го оставиш
Не виждаш ли какво прави

gizmoty
11-28-2012, 11:33
ами нямам родители като цяло .. и не искам да го оставям защото преди да тръгнем бяха влезли в къщи и се опитаха да ме изнасилят ..тогава той се появи от нищото и ми помогна да преодолея случилото се .. според психолога който ме прегледа е чудо, че не съм се побъркала за това...

3oPuTy
11-28-2012, 11:41
Явно ситуацията при теб е по-кофти,но това,че той ти е помогнал в даден период от живота ти НЕ ОЗНАЧАВА,че трябва да се държиш като послушно кученце!Ти си човек и НИКОЙ няма право да ти забранява дадено нещо ... :?

marilyn
11-28-2012, 12:47
Явно ситуацията при теб е по-кофти,но това,че той ти е помогнал в даден период от живота ти НЕ ОЗНАЧАВА,че трябва да се държиш като послушно кученце!Ти си човек и НИКОЙ няма право да ти забранява дадено нещо ... :?

Щом не се чувстваш добре... направи нещо по въпроса. Не знам какво е тва "не ти дава да правиш еди си кво"... няма такива филми...

fenkaaa
11-28-2012, 13:05
Колкото и да не ти се иска,личи си че този човек не е за теб.Не те пуска да се прибереш у вас,не излиза с теб и се оправдава,а в същото време си уговаря срещи с други,не знам вече момичета или момчета,но супер пренебрежително към теб :) По-добре сложи края,преди да те нарани много повече от това.

In*The*Face
11-28-2012, 15:38
Според мен трябва да се вземеш в ръце. Не си малко дете вече. Преминала си през трудни периоди и е редно да продължиш напред вярвайки в себе си и в това, че си силен човек. За тази цел не ти е нужен някой, който постояно се напива, изчезва за наколко дни и не дава обяснения на никого. Да, съвместния живот не е много по-различен от това, което си описала. И аз се виждам с мъжа ми за по 2-3 часа вечер, но те са спокойни, приятни и отпускащи, а не обратното. Багажчето, през вратата и у вас. Това е съветът ми. Имам усещането, че въпреки негативите на приятеля ти се чувстваш на сигурно под крилото му и изобщо не се усещаш, че така няма да се научиш да летиш. Съветът ми е да го оставиш и да си гледаш живота. Предстоят ти едни от най-хубавите години, не ги пилей заради пияни и властни мъжаги. Такива има много. Това е съветът ми - вземи си живота в ръце.

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2012, 15:46
По това описание , което даде този тИп ми прилича на - психопат , сводник или двете заедно ... бягай надалеч от този ..

bitchwolf
11-29-2012, 08:24
Аз нищо не разбрах от тая тема. Значи ти си от друг град? Живееш при него от 2 месеца? Училище? Пари? Храна? От къде? И кое е това вас? Кой има у вас? Ти как се издържаш? Не се виждате през 99% от времето, как така не можеш да се прибереш? Боже господи..

The_real_one
11-29-2012, 08:40
Аз нищо не разбрах от тая тема. Значи ти си от друг град? Живееш при него от 2 месеца? Училище? Пари? Храна? От къде? И кое е това вас? Кой има у вас? Ти как се издържаш? Не се виждате през 99% от времето, как така не можеш да се прибереш? Боже господи..
като добавим към това: А родителите ти? Той като е навън постоянно ти какво правиш (освен, че пишеш по форумите) ?
Кръстницата влюбена в него WTF? Братовчедка му гонила парите му ? Те ако са от богато семейство, не трябва ли и тя да е има някакви пари там?

rusoto_baby_f
11-29-2012, 12:33
Слушала съм за проблемни връзки, но да не ми даде да се прибера у нас ....чак страх ме хвана...

3oPuTy
11-29-2012, 12:37
като добавим към това: А родителите ти? Той като е навън постоянно ти какво правиш (освен, че пишеш по форумите) ?
Кръстницата влюбена в него WTF? Братовчедка му гонила парите му ? Те ако са от богато семейство, не трябва ли и тя да е има някакви пари там?

Момичето каза,че няма родители.А това,че приятеля й или родителите му разполагат с повече повече пари не означава,че с тях разполагат всичките им роднини все пак ...

gizmoty
12-07-2012, 07:32
Не, тези пари нея не я засягат..смисъл както каза 3oPuTy това, че те имат пари не означава, че и роднините закачат..тя си пада от типа момичета,които ги интересува в колко скъпа кола ще ги возят и какво ще им подарят..давам пример излязохме една вечер, един от приятелите ни и подари часовник и тя отиде в тоалетната с него..какво мнение може да имате за такова момиче..колкото до мен за първи път пиша във форум, и то защото наистина не знам как да постъпя..нещото което правя по цял ден е да чистя,като цяло имам познати тук и мога да изляза, но той ревнува и от въздуха ..а колкото до училището на самостоятелна подготовка съм.. а парите, преди работех ..знаете когато работиш в Сл. Бряг се изкарват хубави пари,а аз не съм от тези дето харчат много.. колкото до кръстницата му ..тя е обсебена от него ..обажда му се и му казва днес няма да ядеш месо няма да пиеш, и с приятелката си няма да се виждаш .. не че той го изпълнява, но е дразнещо..всъщност от всички хора, които ни заобикалят единствено баща му не ни пречи..всички други сестра му ,мащехата му, кръстницата, братовчедка му правят интриги и винаги знаят как да ни скарат ....

gizmoty
12-07-2012, 07:40
Всъщност мисля така да направя..за да не съм толкова зависима от него смятам да си намеря работа тук ..съответно и квартира ..защото дори и да се прибера трябва да направя същото ..като цяло нищо не ме задържа в моя град, не че тук има нещо което да ме задържи, но в крайна сметка когато реша мога да се върна в моя град ...