PDA

View Full Version : Затворник ?



Mx1
11-28-2012, 14:06
Малко психологичен въпрос от колко до секс , но по какъв начин може да се разбере дали даден човек е бил в панделата... в смисъл държание постъпки жестове , как се държи един бивш затворник ?

Ann Isabella
11-28-2012, 14:21
Ами да кажа често това ,че е бил в затвора няма никакво значение ако дадения човек се разкайва за стореното и е започнал нов живот.Няма по-разлиични маниери,държание и тн.Обаче има хора ,които след като излезнат продължават спрестъпленията и то си проличава ,че не им е чиста работата. Това не си го измислям!! познавам бивши затворници.. ;)

In*The*Face
11-28-2012, 15:17
Имам приятел, който е лежал. По нищо не можеш да разбереш този факт от миналото му.

rusoto_baby_f
11-28-2012, 15:56
^ подкрепям горното мнение
Това, че е лежал в затвора не го прави по малко човек от другите..
Друга тема е, че голяма част от тези които са били в затвора продължават с деянията си и влизат отново...
Но има и такива, които си взимат поука от случилото се и се променят..

marilyn
11-28-2012, 18:13
Нещо май си сбъркал раздела ми се струва...

Не мисля, че би могъл да разбереш по някакви постъпки, жестове и тн.

xXxPETYAxXx
11-28-2012, 18:35
Това защо е в този раздел?! Да няма общо с актовете на хомосексуалност, които можеш да опиташ в затвора?! :D

Има хора, на които им личи има и такива, на които не! Няма как да знаеш! И все пак, не може да сравняваме някой, който е бил зад решетките за 5 месеца и някой, който е бил там за 5 години!

GLaDOS
11-28-2012, 19:46
Малко психологичен въпрос от колко до секс , но по какъв начин може да се разбере дали даден човек е бил в панделата... в смисъл държание постъпки жестове , как се държи един бивш затворник ?

Имат страх от сапун.(Но само някои)

nymphadora
11-28-2012, 20:26
Изненадай го с пръстче в дупето.Наблюдавай дали ще се стресне

anonymous908491
11-28-2012, 21:21
Изненадай го с пръстче в дупето.Наблюдавай дали ще се стресне

Пробвай да изненадаш мен така, ще последва изненада в зъбите ти, дори ще повторя, за да те държи седмица и да ти трябва зъболекар.
Има начин да се познае, ползва се определен жаргон, гледайки Под прикритие се чудя толкова ли са им закъсали сценаристите, че да прибегнат до това.

fenkaaa
11-28-2012, 22:11
Затворниците също са хора,като всички нас.Не мисля,че има разлика.

totik
11-28-2012, 22:26
Разбират ви главите,нямало разлика...Първо затвора в момента е институция,която те бележи за цял живот. Не е инструмент за разкаяние или преосмисляне на живота.По простата причина че след затвора често излизат бедни,а никой не иска да даде работа на бивш затворник.Следователно какво се случва?Ако искаш да оцелееш пак правиш престъпление.Отличителнит белези са доста често по-голяма омраза към ченгетата отколкото обикновените хора,доста често по-простовато изразяване(не е гаранция) и често зле прикрита склонност към насилие.

fenkaaa
11-28-2012, 22:41
Засега познавам 3-ма такива,2-ма бивши и един който в момента лежи.Всичко зависи от това,за какво са били в затвора,а и да,трудно се намира работа,но няма никакъв проблем да се работи на частно,а понякога оттам не се изкарват толкова лоши пари.Стигат ти за толкова,колкото да можеш да се издържаш и "да не правиш други престъпления",както казваш ^.

Когато говорим за тези,които са с по-тежки присъди,разбирам мисълта ти,totik.Може да се каже,че я подкрепям,но не всички съвпадат с твоето описание,всеки е индивидуален.Честно казано,момчетата които познавам аз са супер свестни,дори се чудя как може да са били в затвора,затова ти казвам,че всичко е до човека.Някои правят грешки,след което си понасят наказанието и след като излязат,не ги повтарят,а започват на чисто,но да,има и наистина такива,които повтарят стари грешки отново и отново.

3oPuTy
11-29-2012, 09:13
К'вот и да си говорим много зависи от самия човек и психиката му.
Познавам хора,които са лежали за доста по-тежки неща от кражба или наркотици и ако те самите не кажат на човека срещу тях,че са лежали едва ли някой би предположил.

ccdesigns
11-29-2012, 09:56
Предвид раздела вероятно въпроса е дали затворниците имат некой кратер отзад или не. Поне аз така го разбирам.

Oy7ofCon7roL
11-29-2012, 13:32
халкъта ще му е сцепена... предполагам