PDA

View Full Version : Уникално жестоки френдове(ПОМОЩ)



DUBWUB
11-28-2012, 17:11
Имам двама приятели(съученици), които постоянно ме базикат за Всичко възможно. Например постоянно ми се подиграват за физическото състояние, че съм леко космат, че съм с малко по приведени рамена, бил съм хилав (бях асматик до преди 4/5 години) или че съм бил харесвал още бившето си гадже и как съм щял да получа сърдечен удар((точно като скъсахме влязох в болница заради спукан апендикс)а тя сега супер много ми се дразни и репчи и т.н ). Положих огромни осилия да направя мусколна маса, да си изправя рамената, дори влязох в училищния отбор по баскетбол, но въпреки това те продължават. А на всякая тъпа смешка им се връзвам и ми става много тъжно. Последната седмица станах агресивен кам тях и кам бившата ми приятелка(когато реши да коментира нещо спрямо мен, а тя се държи мега заядливо когато ми проговори(иначе не си говорим изобщо ,поне тя не ми говори :Д)). Преди не вдъхвах никакъв респект ,но както казах вече миналата седмица ми писна и решигх да стана супер агресивен. Това помогна за малко, но после пак почнаха D: До толкова ми е до тегнало че вече съм се саднал тотално.
Моля ви дайте ми съвети как да постъпя с бившата и 2-мата френдовете.
Благодаря предварително!:D

totik
11-28-2012, 22:52
Батенце стегни се малко!Бъзиците са нещо съвсем нормално особено в мъжкия свят.Гъбаркай ги и ти и ще се приобщиш.Не си заслужава да се връзваш за некви простотии.Ако пък толкова те дразнят намери си други,с които да движиш и толкова ;)

In*The*Face
11-29-2012, 07:38
Ти нали не живееш за мнението и отношението на двама хлапаци и една хлапачка? Това според мен не са приятели, а някакви комплексирани тийнове, които гледат да им минава по-бързо времето и се мислят за големи пич'уе понеже се заяждат с някого. Игнорирай тези глупости, не с агресия или със сдухване, а с невнимание. Когато спреш да им се връзваш и те ще спрат да те дразнят.

SHPAIdURmeN
11-29-2012, 14:39
Батенце стегни се малко!Бъзиците са нещо съвсем нормално особено в мъжкия свят.Гъбаркай ги и ти и ще се приобщиш.Не си заслужава да се връзваш за некви простотии.Ако пък толкова те дразнят намери си други,с които да движиш и толкова ;)
+^
Намери им и ти кусура :D. И започни и ти здраво да ги гъбаркаш и ще видиш, как ще гледат по друг начин на теб, а с бой нищо не се разрешава. Същото така гледай да им отвръщаш, като ти кажат нещо и ти им казваш и така, а гледай да не се засягаш от това, което ти казват (без тия ама съм седнал бла бла) :D