PDA

View Full Version : Zashto se otdrupna ?



Adorable'
11-28-2012, 17:12
Zdraveite,purvo iskam da se izvinq,che ne pisha na kirilica,prosto neshto se bugna i ne moga da smenq ezika..
Az sum momiche na 15 godini,spriqtelih se s edno moche na moite godini.Haresah go.Stanahme mnogo blizki.Toi mi spodeli che e vluben v druga,no vupreki tova edin den mu pisah,che iskam da mu kaja neshto,i che e svurzano s nego i s men.Sigurna sum ,che toi se doseti za kakvo stava vupros.Zapochna da me vrunka da mu kaja kakvoto imam.V posledstvie reshih,che nqma smisul,zashtoto toi beshe vluben v druga..kazah mu go ,no vupreki vsichko toi mi e umolqwashe da mu go kaja.Nai-nakraq se reshih i mu kazah ,che go haresvam,zashtoto si misleh,che toi chuvstva sushtoto,no qvno sum greshala.Sled kato mu kazah sprq da mi pishe.. Az sushto sprqh da mu pisha.Ta Vuprosa mi e-Zashto se e otdrupnal spored vas :{? Ili chaka az da mu pisha ? Kakvo da pravq?..

cyclops
11-28-2012, 17:15
Защото не те харесва. Иначе щеше да пише...

Adorable'
11-28-2012, 17:19
Toi mi pisa,sled kato mu kazah... Az mu kazah vchera.. po skoro az sprqh da mu pisha i dnes ne sme si pisali,no moje da si prava..

granger
11-28-2012, 17:22
пиши на кирилица.

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2012, 17:28
Шокиран е ?! Дай му малко време да се осъзнае , дали реално има нещо към теб или не !

ShtrudeL
11-28-2012, 17:36
Няма да чета латиница.